رفتن به مطلب

انتشار تریلر GTA VI در کانال یوتیوب راک استار

MEHDI-GTX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان

17 ساعت تا انتشار رسمی تریلر نسخه جدید بازی

https://www.youtube.com/watch?v=QdBZY2fkU-0

ببینیم چه کرده این راک استار

امیدوارم تریلر سینماتیک فقط نباشه و دقایقی گیم پلی هم نمایش بدن. اینجوری دقیقا میشه فهمید بازی در چه شرایطی هست

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا انتشار تریلر یه طرف . ازاین به بعد زمان انتظار تا عرضه یه طرف.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی GTA 6 با رکوردشکنی شروع کرد

توییت استودیوی راک استار برای اعلام تاریخ دقیق انتشار تریلر بازی GTA 6 در توییتر رکوردشکنی کرده است.

این روزها صحبت‌های اکثر مردم در فضای مجازی تنها حول راک‌استار و بازی GTA 6 می‌چرخد. اثری که پس از گذشت ۱۰ سال از زمان عرضه بازی GTA 5 حال می‌توان به جرات لقب موردانتظارترین بازی ویدیویی را نیز به خود اختصاص دهد.

حال پس از اینکه چند روز پیش پس از شایعات و حرف‌وحدیث‌های فراوان بالاخره استودیوی راک استار با انتشار پستی در توییتر سکوت خود را شکست و زمان انتشار تریلر رسمی بازی GTA 6 را اعلام کرد. حالا این اعلامیه رکوردشکنی کرده است. در جدیدترین اخبار بازی، مشخص شده که توییت این استودیو تنها در ۲۴ ساعت بیش از ۱.۸ میلیون بار لایک خورده است تا رکورد بیشترین تعداد لایک یک توییت مرتبط با دنیای بازی ویدیویی را بشکند.

نکته جالب توجه این است که رکورد پیشین نیز به استودیوی راک‌استار تعلق داشته است؛ زمانی‌که در ماه گذشته زمان تقریبی انتشار و پخش تریلر رسمی بازی GTA 6 را برای اولین‌بار اعلام کرد. طبق اعلام راک‌استار، اولین تریلر بازی GTA VI قرار است روز سه‌شنبه این هفته منتشر شود.

پیش از این در اوایل سال ۲۰۲۲ بود که این استودیو اعلام کرد که مراحل توسعه دنباله سری Grand Theft Auto به‌خوبی در جریان است. طبق اطلاعات موجود جنسیت یکی از دو شخصیت قابل‌بازی GTA VI مونث خواهد بود و داستان آن نیز قرار است در Vice City جریان داشته باشد.

چنانچه شما هم از طرفداران قدیمی مجموعه GTA هستید، به‌نظر شما بازی GTA 6 می‌تواند موفقیت‌های نسخه‌های پیشین را تکرار کند؟ لطفا شما هم نظرات و پیش‌بینی‌های خود را با ما به اشتراک بگذارید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدایا انقدر به من عمر بده تا بتونم پلی بدم اینا 🙏🙏🙏

آمین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 دقیقه قبل، behy گفته است:

خدایا انقدر به من عمر بده تا بتونم پلی بدم اینا 🙏🙏🙏

آمین

عمر که سرجاشه با هزارتا بدبختی😂

خدا سیستم خوب بده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است:

عمر که سرجاشه با هزارتا بدبختی😂

خدا سیستم خوب بده 

سیستم رو حمد الله مشکل ندارم

انقدر همین الان  انواع اقسام گرافیک اطرافم هست که میتونم پلی بدم😂😂😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب بنده تا حالا هیچ کدوم از این سری پلی نکردم

همم ....

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

خوب بنده تا حالا هیچ کدوم از این سری پلی نکردم

همم ....

Me too

خوشبختم🤝

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کم کم دارم ایمان میارم یه سری از دوستان فقط منچ بازی میکردن😂😂

لینک به دیدگاه

هر true gamerی حداقل یه نسخه GTA رو تو عمرش بازی کرده.این بازی مثل تاریخچه صنعت بازیسازیه.فکر کنید GTA SAساخته نمیشد.open world games بعد از اون بازی وارد یه فاز دیگه ای شد اصلا.مطمئن باشید راکستار بازهم ناامیدمون نمیکنه.فقط مسئله ای که حتی توی فروم های خارجی هم بهش اشاره شده اینه که ممکنه قیمت بازی بیشتر از چیزی که انتظار داریم باشه.

لینک به دیدگاه

به دلیل لو رفتن زود هنگام تریلر GTA VI، راک استار خودش زود تر از موعد تریلر را منتشر کرد:
https://www.youtube.com/watch?v=QdBZY2fkU-0

7 میلیون بازدید در در کمتر از 2 ساعت 🤯🤯

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

Me too

خوشبختم🤝

Me too 2 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوف عجب چیزی بود

نکته جالب برای خودم این بود فیزیک حرکتی /اناتومی بدن ادم ها بسیار طبیعی شده دیگه از اون حالت مصنوعی کاراکتر های کامپیوتری در اومده. البته باید دید تو گیم پلی چطوری هست

چه شهر شلوغی چه رنگهایی / بسیار زیبا بود. به نظر داستان جذابی هم باید داشته باشه

از الان مانی جمع کنید تا 2025😂

--------------------------

36 میلیون بازدید تو 5 ساعت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کامنت یکی از کاربران در نمایش ویدیو 

برادران من، زندگی در این لحظه بزرگ با شما زیبا بود. شکی نیست که بهترین لحظه زندگی ماست و بهشت را در آغوش می گیرم برای برادرانمان که دیگر در جمع ما نیستند و مشتاقانه منتظر این لحظه بودند.❤

یک دقیقه سکوت برای فرانکلین، مایکل و تروور، ما همیشه آنها را در قلب خود خواهیم داشت، ما خواستار بازگشت آنها هستیم.😢

😂😂😂😂باحال نوشته

لینک به دیدگاه

ظاهرا فعلا برای کنسول اومده برا pc حداقل یکسال دگه بیاد فکر کنم البته باز دقیق معلوم نیس

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

ظاهرا فعلا برای کنسول اومده برا pc حداقل یکسال دگه بیاد فکر کنم البته باز دقیق معلوم نیس

درود

سال 2025 برای کنسولها میاد، احتمال زیاد دوروبر عید 1404 بشه! مثل همیشه از پیسی خبری نیست و حداقل با یک سال تاخیر میاد!

لینک به دیدگاه

اين چيزى كه ما ديديم توى تريلر فعلا گرافيكش چنگى به دل نميزنه!

لینک به دیدگاه

من واقعا از تریلرش لذت بردم امیدوارم خبرای بیشتری از بازی بیاد بیرون

به نظر میاد گرافیکشم خیلی خوبه هرچند این تریلر و نمیشه فعلا نظری داد

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، eddy گفته است:

اين چيزى كه ما ديديم توى تريلر فعلا گرافيكش چنگى به دل نميزنه!

همیشه گرافیک داخل بازی از تریلرهاش بهتر بوده. از معجزه های راک استاره 😇

لینک به دیدگاه

واسه اولین معرفی و تریلر به نظرم خوب بود. البته راک استار تاحالا چیز بد نزده 🙂
نکته بد قضیه اینه که قراره مثل نسخه قبل GTA این یکی هم با تاخیر حداقل یک ساله برای کامپیوتر عرضه بشه

امیدوارم تا سه سال دیگه علاوه بر سیستم مناسب براش اون شور و اشتیاقش هم مونده باشه برامون
اگه موافقی بزن لایک قشنگه رو :D

لینک به دیدگاه

گرافیک بازی رو الان شما Low در نظر بگیرید چون هدفشون فعلا فروش کنسوله و این یه چیز حداقلیه که نشون دادن

برای PC با گرافیک بالاتر میاد ولی اولویتشون اول فروش بازی روی کنسول هاست

بعدشم روی PC علاوه بر گرافیک بالاتر با مادکردن بازی خیلی چیزا تغییر میکنه و اصلا قابل مقایسه با الان نخواهد بود

امیدوارم تا اون موقع شرایطمون جوری بشه که بتونیم اورجینال بازی رو بخریم و بیشتر لذت ببریم

نمیدونم چجوری 10 سال گذشت از عرضه GTA V هنوز باورم نمیشه 10 سال پیش بود ، یادش بخیر بخاطرش رفتم X360 خریدم و یه بار تا آخر بازی رو تموم کردم چون برای PC نیومده بود ، بعدش رو PC دوباره از اول تمومش کردم اون چند برابر جذابیت بیشتری داشت

یه زمانی سیستم خوب نداشتیم GTA IV اومده بود با اینترنت دیال آپ میرفتم اسکرین شات های گیم پلی بازی رو دانلود میکردم هی خدا چه دورانی بود یا GTA SAرو ماد میکردیم شبیه GTA IV بشه🥲

GTA یکی از بازیهای مهمه برای خیلی از گیمرا ، خیلیا هم ممکنه براشون مهم نباشه

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

خدا کنه داستانش گیرا و جالب باشه واقع گرایی بالا و بحث فیزیک و تخریب پذیری هم باید عالی کار بشه مخصوصا وسایل نقلیه

مپ هم چنتا شهر بزرگ داشته باشه تغییر فصلها اگه باشه عالی میشه

لینک به دیدگاه

ایکاش مپ بازی خیالی نمیبود و واقعا خود میامی یا یه شهر واقعی دیگه رو میساختن و همچنین هرچی تو بازی هست تو دنیای واقعیم باشه مثل برند ماشین ها،کالاها، شرکت ها و...(هرچند همچین چیزی احتمالش صفر ولی واقعا برا حس واقعی بودن دنیای بازی لازم)

تعامل با همه npc ها وجود داشته باشه مثل rdr2 ولی به طور قویتر و جدی تر(مثلا بتونی مخ npcها رو بزنی😁) و هوش مصنوعی باید متفاوت از همه بازی ها باشه!

این vice city بعید میدونم دیگه بشه ۴ فصلو توش به اجرا در بیارن چون منطقه گرمسیر پس احتمالا برفی در کار نباشه متاسفانه!

مکانیسم حرکت کاراکترا هم باید تغییر بدن تو gta v برا من خیلی رو مخ بود!

گنگ ها و زد و خوردشون، عضو شدن تو گنگا، فروش مواد و هزار کوفت زهر مار دیگه و همکاری با پلیس و... هم باید اضاف کنن! gta v به جز یه خط داستانی دیگه واقعا هیچ چیز جانبی نداشت

کلا تا اونجایی که میتونن همه چیو به واقعیت نزدیک کنن چون تو این نسل واقعا همچین انتظاراتی از rockstar میره و یه گیمری مثل من که دیگه داره پا به سن میزاره غیر این چیزا راضیش نمیکنه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شک نکنید بهتر از v خواهد بود فقط بعد از انتشار نیاز به زمان داره تا خاطرات v از ذهن ها کم رنگ بشه و این بازی جاش رو بگیره. اگه واقعا داستان گیرا داشته باشه قطعا موفق تر از v خواهد شد.

چون بازی های امروزی تمرکز رو گرافیک هم دارند.

خودم یه چیزی رو دوست دارم واقعا به بازی اضافه بشه و اونم تخریب پذیری همه چیز هست. تو نسخه v ساختمان ها تخریب نداشتن همین لذت بازی رو کم میکرد. وقتی با ارپی جی میزنی توقع هم داری تخریب بالایی داشته باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...