رفتن به مطلب

بسته شدن سایت هات اور کلاک واقعیت دارد یا نه؟؟؟؟

sh.m
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان از دیشب سایت هات اور کلاک قطع شده ومن به این مطلب برخوردم ایا واقعیت دارد؟؟؟؟http://www.hotoverclock.com/

post-5898-0-38684300-1345753918_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

متاسفانه بله

اولش هیتلر شد و بعدش زدن کتلتش کردن .... من عــــــــــــــــــــــــــــــــــــا شق کتلت کردنم :دی

ویرایش شده توسط red30b
لینک به دیدگاه

احتمالا به خاطر همون مشکلی که پیش اومده بود تصمیم گرفتن تعطیلش کنن . منظورم ف ی ل ت ر شدنشه . الان هم فرومش ف ی ل ت ر هست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنظر دوستان دلیلش چی بوده ؟

من که تازگی عنوان کاربری HOt Fan هم گرفته بودم :(

ویرایش شده توسط M 1 K 4 1 L
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به کجا چنین شتابان ... منم عضو بودم / حیف شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:blink: ؟

ناگهان به خدمت رسانی خود پايان داد تا فقدان آن احساس گردد.

فقدانش احساس بگرده و بازگشایی میشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا صبح که رفتم شده بود مثل این سایتهایی که اعتبار دامین شون تموم میشه ولی شب دیدم که نامه خداحافظی زدن متاسفانه.

واقعا ناراحت شدم و احساس بدی دارم.احساس میکنم دنیای سخت افزار ما ایرانیها کوچیکتر شده.

لینک به دیدگاه

حالا نمیشد اسمش رو از هات اوورکلاک عوض کنن به Cool Overclock تا بلکه ف ی ل ت ر- ینگ رو دور بزنن؟ :blink: حیف بود سایت و فروم به اون عظمت نیست شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا نمیشد اسمش رو از هات اوورکلاک عوض کنن به Cool Overclock تا بلکه ف ی ل ت ر- ینگ رو دور بزنن؟ :blink: حیف بود سایت و فروم به اون عظمت نیست شد.

خود سایت و صفحه ابتدایی(Home) مشکل نداشت.انجمن رفته بود هوا.آرمین جان قضیه فراتر از این حرفهاست و فقط بدونید به خاطر اسمش نبود.

لینک به دیدگاه

به سلام امین جون , شبت خوش همشهری

نیستی ؛ کم پیدا شدی !!؟؟

لینک به دیدگاه

عرض ادب

دوستان عزیز واقعا سایت هات اورکلاک یکی از بهترین سایت های تخصصی سخت افزار بودش الان که اطلاعیه رو دیدم واقعا احساس کمبود عجیبی تو خودم کردم واقعا فقدانش حس میشه واقعا حیف بدجور ناراحتم بدجووووووووووووور

لینک به دیدگاه

من که الان تو شوک کامل هستم، کسی علت دقیقش را می دونه؟؟؟

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

الان داشتم علت تعطیلی را توی گوگل سرچ می کردم که به این مطلب بر خوردم

http://ictworld.blog...07/29/post-475/

post-8090-0-98455200-1345774249_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

آقا سایت به اون پرمحتوایی چرا همچین میکنید شماها ؟؟ مگه چش بود که ف...... کردن..این همه داشت به سلامت کار میکرد !!!

آقا یکی بیاد لو بده ببنیم جریان چی بوده؟؟؟ گیرم 4 تا از اساتید باهم اختلاف داشتن نمیشه که همه چی رو بفرستن بره هوا....

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

وبسایت هات اور کلاک رو بازدید کننده هاش و کاربرانش، به اوج رسونده بودن. یعنی کاربراییی که 3000 پست داشتن یا دوستانی که هر روز زحمت میکشیدن و به سوالات بقیه پاسخ میدادن وعزیزان با سابقه و قدیمی ای که سالهای سال بدون هیچ ادعایی از سال 2007 مطالب او سایت رو دنبال کردن و هر خبر و مقاله ی تازه ای هم که به گوششون می خورد رو به اطلاع دیگران میرسوندن.

DONE شدن Hotoverclock توهینی بود به تمام اعضای اون وبسایت.

هرقدر هم که آدم خوش بین باشه،و بخواد بقول معروف نیمه ی پر لیوان رو ببینه, لاقل باید برای این کارشون توضیحی توی سایت قرار میدادن و حتماً به خاطرش از تمام کسانی که برای اون سایت زحمت کشیده بودن تشکر و عذر خواهی میکردن.

اصلاً جالب نیست که یکی بگه من در اوج بودم، و حالا که در اوج هستم همه رو محروم میکنم تا فقدان من رو احساس کنید و از این بابت ناراحت باشید و افسوس بخورید!!

درهرصورت از این بابت من هم بعنوان یکی از 85000 نفر از اعضای اون سایت ناراحت و عصبانی هستم.

حیف اون همه پست های مفید و آموزنده ای که دوستان توی اون سایت زده بودن و حالا همشون پاک شده و به اسم هات اوکلاک هم تموم شده.

در آخر اضافه میکنم که HOTOVERCLOCK عزیز، به اوج رسیدن مهم نبود،،دراوج باقی موندن مهم بود!!

متن مطلب درج شده در سایت:

به نام خدا

HotOverclock

هات اورکلاک که با اهداف خير خواهانه و در جهت ارتقای سطح دانش کاربران ايرانی تأسيس گرديده بود وبسايتی متعلق به آينده بود که به درستی درک نشد و لذا در اوج و هنگامی که ماهانه بيش از 3.000.000 بار از آن بازديد ميشد و در حدود 85000 فرد ايرانی از آن بهره ميگرفتند ناگهان به خدمت رسانی خود پايان داد تا فقدان آن احساس گردد.

درباره هات اورکلاک :

وبسايت هات اورکلاک بطور کاملاً تخصصی به تست و بررسی جديدترين سخت افزار های رايانه ميپرداخت، لازم به ذکر است تمامی مراحل بررسی سخت افزار در لابراتوار سايت در تهران انجام ميگرفت و تمامی مطالب ارايه شده در بررسی ها و مقالات اهم از تست، عکس و متن و ... توسط افراد متخصص سايت تهيه و آماده ميگردید.

هات اورکلاک دارای پر بازديد ترين انجمن در حوضه سخت افزار رايانه با 50000 عضو ثبت شده بود.

هات اورکلاک جديدترين اخبار دنیای سخت افزار و همچنین جدیدترین نرم افزار های مرتبط با سخت افزار را ارایه ميکرد.

ویژگی های برتر هات اورکلاک :

• ارايه مطالب انحصاری و تخصصی و آموزش علمی در حوزه سخت افزار رايانه.
  • کيفيت بسيار بالای مطالب و تست ها و تصاوير وبسايت.
  • مطالب هات اورکلاک برخلاف اکثر قريب به اتفاق وبسايت ها و وبلاگ های سخت افزاری به هيچ وجه ترجمه و تقليدی نبود.
  • سيستم مديريتی سلسله مراتبی و بسيار قوی و پاسخگو در سايت و انجمن ها.
  • جايزه هايی که وبسايت هات اورکلاک به سخت افزار های بررسی شده اختصاص ميداد دارای اعتبار جهانی بود و در وبسايت توليد کنندگان مطرح سخت افزار در سطح جهان منتشر می شد و هنوز هم موجود است.
  • بررسی ها و مقالات هات اورکلاک کاملاً بی طرفانه و دقیق و معتبر بود.
  • تمام خدمات هات اورکلاک بطور رايگان ارايه ميگردید.

در صورت تمایل میتوانید دیدگاه خود را به ایمیل زیر بفرستید:

e.jpg

با آرزوی سربلندی برای کاربران ایرانی

تیم مدیریتی هات اورکلاک

لینک به دیدگاه

شاید یه نوع بیماری روحی گرفتن ؟ آخه کی میاد همچین سایت پر طرفداری رو DOWN کنه ؟ به نظر من که همون بیماری روحی بوده ! :huh:

لینک به دیدگاه

به سلام امین جون , شبت خوش همشهری

نیستی ؛ کم پیدا شدی !!؟؟

سلام داداش

خوبی؟سلامتی؟

من هر روز میام،اکثرا هم لیون و هات اوور رو چک میکنم

ولی بهتر از همه شماره تلفن منه(که البته عوضش کردم،واسط پ.خ میکنم)

لینک به دیدگاه

سلام به تمامی دوستان

همون طور که دوستان هم تو پست هاشون گفته بودن این سایت از سال 2007 تاسیس شده و تا حالا به کار خودش ادامه داده

به این نکته توجه داشته باشید که از اون سال تا به حال هزینه های خود سایت و سرور و پوسته وبولاتین و ... همش به عهده یه نفر بوده و اون هم کسی نیست جز مهندس ناجی عزیز

شاید خوب باشه که بدونید که سرور این سایت تو آ.م.ر.ی.ک.ا بوده و هزینه هاش به دلار پرداخت میشده

تو این مدت که دلار گرون شد هزینه ها چند برابر شد.

به نظرتون یه نفر چقدر میتونه تو این زمینه هزینه کنه.

همه میدونن که این سایت برای مهندس هیچ گونه سودی نداشته.طبق صحبت هایی که من از دوستان شنیدم اسپانسر سایت هم به تعهداتشون عمل نکرده بودن و مثل اینکه به قول هایی که داده بودن هم عمل نکردن یا شاید هم ناقص به تعهداتشون عمل کردن

تو این چند روزی که سایت هیتلر شد گویا مدیران عزیز این سایت دیگه وقت این کار رو نداشتن که برن و سایت رو از هیتلر در بیارن

خلاصه همه این مشکلات و مشکلاتی دیگه که اینجا جاش نیستش دست به دست هم داد تا یکی از بهترین سایت های سخت افزار ایران از بین بره.

ما هم به خاطر به وجود اومدن این واقعه نارحت و متاسف هستیم.

ویرایش : دقت کنید .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

خب میومد از کاربراش کمک مالی یا حق عضویت میگرفت و سرورهاش رو هم به ایران منتقل میکرد

لینک به دیدگاه

با سلام به همه برو بچ لیون و ما بقی فروم های سخت افزار ایرانی

باید خدمت همه عارض بشم که سایت هات اورکلاک بسته شد.

دلیلش هم چیزی نبود جز عدم همکاری مدیرای قرمز با مدیرای سبز و کاربرای ویژه و عدم توجه به هنر اورکلاکینگ.

این ماجرا زمانی اتفاق افتاد که مهندس ناجی برای مدتی طولانی در فروم خودشون فعالیت نداشتند...

تیم هات اورکلاک جدا شد، و بعد از مدتی فعالیت سایت و هم بیشتر به مسائل آبکی و رفع اشکال و تاپیک های اسپم کشیده شد.

نه خبری از Review های جدید بود، نه تست های جدید و نه ...

این سرگذشت تمام گروه هاییه که به فعالیتهای گروهی توجهی نمیشه،(در هات توجه میشد! اما به صورت یکطرفه!!)

-----------------------------------

این ماجرا داستانی دراز داره! خواهشاً مثل گوشت قربانی هرکی خواست با این موضوع برخورد نکنه

همونطور که اکثر برو بچه های لیون هم تو فروم ما فعالیت داشتند و در جریان وضعیت

دوستانه کاربرا بودن، کسی دوست نداره که به این مدت همکاری ما و سایرین توهین و اهانتی بشه

دیشب تو فیس دفتر یکی از مدیرای محترم مجله سخت افزار کامنتی گذاشتن که اگه اینجور موضوعات و کامنتا ادامه پیدا کنه ممکنه به حساس شدن بعضی ها و شکل گیری یه سری اتفاقات نا خوشایند بشه

باز خواهش می کنم صبور باشید، به هم احترام بذاریم، فروم غیر فعال شد، ولی اعضای فروم کماکان هستند!!

----------------------------------

و باید عرض کنم سایت هات اورکلاک به زودی با فرومی جدید برمیگده!

با نامی جدید، گروه مدیریتی جدید، ولی با قدرتی بیش از پیش

منتظر ما باشید...

و باز تاکید و خواهش می کنم که این موضوع همینجا تموم بشه و مدیریت تاپیک رو ببنده

همه جوامع د.........ی محکوم به شکست هستند، حتی در بهترین وضعیت

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب میومد از کاربراش کمک مالی یا حق عضویت میگرفت و سرورهاش رو هم به ایران منتقل میکرد

تایید میشه واقعا چرا اینکارو نکردن !

لینک به دیدگاه

تایید میشه واقعا چرا اینکارو نکردن !

تو پست قبلی عرض کردم!

بحث مالی نیست

هیچ جامعه ای بدون اعضا و جمعیت دیگه جامعه محسوب نمیشه

هات اورکلاک برای ماها صرفاً یک سایت و یک فروم ساده نبود...

لینک به دیدگاه

خوب تا حدودی متوجه جریان شدیم. آقا اینقدر h.ot h.ot نکنید ما هم هیتلر میشیما. تجمع نکنید الان گشت میادا ؟ااااا !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تیم هات اورکلاک جدا شد، و بعد از مدتی فعالیت سایت و هم بیشتر به مسائل آبکی و رفع اشکال و تاپیک های اسپم کشیده شد.

نه خبری از Review های جدید بود، نه تست های جدید و نه ...

درود

سعید عزیز(درسته)

با قسمت اول گفته موافقم.

با قسمت دوم مخالف.

دوست خوبمون امین کررا و حسین از شیراز به خوبی فعالیت میکردند مقاله میدادند و سایت رو میگردوندند ولی خوب بقیه...

واینکه سایت جدید به هیچ وجه نمیتونه با اسم جدید به موفقیت امروزش برسه.میدونید چه تعداد کاربر سابقه کاربری و حرفه ای داشتند والان صفر هستند در سایت جدید!؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...