رفتن به مطلب

بسته شدن سایت هات اور کلاک واقعیت دارد یا نه؟؟؟؟

sh.m
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر همه

من هم از اتفاقات پیش اومده ناراحت شدم.

از آقا حامد عزیز خواهش میکنم تاپیک رو قفل کنن تا بیش از این موضوع کش پیدا نکنه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

آقا مجیدو سعید جان درست میگن . تاپیک قفل بشه بهتره .

دوستی که در صفحه 5 امتیاز منفی دادن منتظر حواب هستم و برای اینکارش دلیل میخام .

لینک به دیدگاه

سلام

منو که میشناسید - من کاربر UNIQUE هستم - مسعود ^_^

یکی از مهمترین دلایل بسته شدن هات اورکلاک گند بزرگی بود که مدیر حامی به بار اورد

و لکه ننگینش باعث شد که فروم هر روز افت پیدا کنه

وگرنه سیر صعودی بسیار عالی رو داشت طی میکرد

حالا کی پشتیبانش بود ( از بالا رده ها !!! ) که باعث شد سایت رو به فنا بده الله اعلم

حیفش سایت خوبی بود - اما یک جاهایی واقعا حق هایی باطل و ضایع شد

و این بد جور به ضرر سایت تموم شد

ویرایش شده توسط smart2009
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان

یه چیز خیلی بدی که توی همه فروم ها دیگه مرسوم شده اینه تا یه بحثی باز میشه سریع میان تاپیک قفل میکنن خفقان ایجاد میکنن .

چه اشکالی هرکس نظر خودش رو فقط با ادب و احترام منتشر کنه ؟ حتی اگه دروغ باشه . در ضمن هر کسی میتونه با اختیار خودش اگه براش سود داشت توی یک بحث شرکت کنه .

امیدوارم یک مقدار این فرهنگ حداقل توی دنیای اینترنت جا بیفته .

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان من از دیشب بسیار ناراحت هستم من به نوعی از این خبر شوکه شدم .

نمیدونم که چند وقت هست در مملکت ما همه چیز گل و بلبل شده واقعا باید چه گفت وقتی جامعه سخت افزاری ایران داره هر روز کوچک وکوچک تر میشه .

در اینجا همه چیز ریتم غیر عادی به خود گرفته نمیدانم چرا یک سایت پر محتوای فارسی باید اینگونه مورد بی لطفی قرار بگیرد .

حال از بسته شدن این سایت که مایه افتخار ما بود چه چیز نصیب ما میشود جز اینکه متاسف باشیم .

آخه مگه چقدر جمعیت علمی ایران در این زمینه زیاد هست که باز هم اون رو کمتر میکنید.

آهای مسئولان بیدار شوید فراموش نکنید که ما جهان سوم هستیم و خیلی مملکت عقب افتاده ای داریم .

آهای مسئولان با این کار ما به جهان چهرم هم در صورت وجود راه یافتیم بیدار شوید .

لینک به دیدگاه

درود

ما هم از بسته شدن این فروم خوب متاسف شدیم ، اما مسایل فنی یا مدیریتی هر فرومی مربوط به خودش هست و به همین دلیل تا اطلاع ثانوی این تاپیک بسته میشه تا پاک شدن یا بازگشایی این تاپیک توسط مدیریت انجمن مورد بررسی قرار بگیره.

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم هر سایتی هزینه ای داره !!!!! بخصوص وقتی بازدیدش زیاد میشه . سایت هات اورکلاک هم از این امر مبرا نبوده . وقتی صاحب سایت میبینه براش نمیصرفه و در کل به غیر از اینکه از نظر مالی داره ضرر میکنه مسائل هاشیه ای هم اگر بوجود بیاد دیگه مضید بر علت و باعث پایین اومدن انگیزه میشه . یکی از مسائلی که باعث بسته شدن این سایت شده همین گزینه مالی بوده دوستان گلم .

متاسفانه شرکتهای اصلی به دلیل مسائل مختلف در ایران چنین سایتهایی رو ساپورت نمیکنن در صورتی که در خارج از ایران به راحتی هزینه چنین سایتهایی توسط شرکتهای تولید کننده تامین میشه .

در ضمن یه سری از مسائل هم وجود داره که عنوان نشه بهتره .

در کل ما برای این دوستان و بخصوص برای جناب ناجی ارزوی موفقیت میکنیم .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...