رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید اسپیکر

spiderman_0098
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ا سلام خدمت دوستان من می خوام یک اسپیکر خوب تا حدود 70 تومن بخرم به نظر شما چی بگیرم که صدای خوبی داشته باشه و مارکش رو هم بگید البته اسپیکر هایی رو که الان موجود بازار بود که خودم انتخاب کرد کرتیو 5.1 حدود 65 و سونیک 2.1 حدود 58 و فراسو 5.1 حدود 67 حالا از این سه مدل کدوم بهتره که بگیرم آخه سونیک رو برام تست کرد خیلی صداش خوب بود اما حیف که 2.1 بود اگر با این قیمت 2.1 رو بگیرم به نظر شما کار خوبیه یا سراغ 5.1 ها برم با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز شما میگید سونیک رو براتون تست کرده و کیفیت صداش خیلی خوب بوده خوب همون رو بردارید حالا حتما باید 5 به1 باشه؟؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام

از رفقا کسی هست یک اسپیکر معرفی کنه که 5.1 باشه و spdif هم داشته باشه؟

لینک به دیدگاه

سلام

از رفقا کسی هست یک اسپیکر معرفی کنه که 5.1 باشه و spdif هم داشته باشه؟

دوست من اگر بیشتر در مورد spdif توضیح بدین و کاریش رو هم بفرمایید ممنون میشم شاید تونستم که بهتون پیشنهادی بدم

لینک به دیدگاه

دوست من اگر بیشتر در مورد spdif توضیح بدین و کاریش رو هم بفرمایید ممنون میشم شاید تونستم که بهتون پیشنهادی بدم

درود به آقای حسینی

spdif میتونه صداهای دیجتال رو به انواع دستگاهای خارجی مثل رسیور-کنسول بازی و ..... انتقال بده و بیشتر اسپیکرها این قابلیت رو دارند

لینک به دیدگاه

درود به آقای حسینی

spdif میتونه صداهای دیجتال رو به انواع دستگاهای خارجی مثل رسیور-کنسول بازی و ..... انتقال بده و بیشتر اسپیکرها این قابلیت رو دارند

اوکی .

کیفیت صدا رو خودم چک کردم و عالی بود نسبت به قیمتش این چطوره : ؟؟؟ قیمتش هم حدودا 125 تومانه

712355c9d749fa5bfd2a0df600881f372005erw3.jpg

لینک به دیدگاه

عجب آقای حسینی این همون اسپیکری نیست که روزی که i7 تست میکردیم گوش ما رو کر کرده بودید:D

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

مقاله اي در اينجا قرار ميدهم براي كسانيكه براي خريد سيستم صوتي بدنبال اطلاعات جامع تري هستند هركي دانلود كنه ضرر نكرده..

http://rapidshare.com/files/262546104/Proffesional_Sound_System.docx.html

لینک به دیدگاه

عجب آقای حسینی این همون اسپیکری نیست که روزی که i7 تست میکردیم گوش ما رو کر کرده بودید:confused:

درسته رضا جان همونه خیلی هم باحاله o:-)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مقاله اي در اينجا قرار ميدهم براي كسانيكه براي خريد سيستم صوتي بدنبال اطلاعات جامع تري هستند هركي دانلود كنه ضرر نكرده..

http://rapidshare.com/files/262546104/proffesional_sound_system.docx.html

سلام ! ممنون اقا ! ولی این مقاله شما حتما باید از طریق ورد خونده شه ؟ چون برای من باز نمیشه ! من ورد ندارم !

لینک به دیدگاه

سلام ! ممنون اقا ! ولی این مقاله شما حتما باید از طریق ورد خونده شه ؟ چون برای من باز نمیشه ! من ورد ندارم !

خدمت شما دوست عزیز توی wordpad هم باز میشه

Proffesional_Sound_System.zip

لینک به دیدگاه

اسپیکر microfire ‎ چه طور اسپیکری است؟

کاملا معمولی و من دراوردی

لینک به دیدگاه

البته من یکیش(اسپیکر میکروفایر)را خریدم بیست وپنج هزار تومان منتها کیفیت و کشور ساختش را می خواستم بدونم؟ درضمن ۲.۱ کاناله است.

ویرایش شده توسط MOHAMAD2
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...