رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد Redragon K656 PRO

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان نظرتون در مورد این Redragon K656 PRO به چه صورت هستش؟
آیا ارزش خرید داره ؟
بنظرتون در برند های معروف مثل ریزر یا ایسوس یا لاجیتک و کرسیر کیبورد دقیقا با همین وضعیت طراحی و تعداد کلید ها چیزی توی بازار گیر میادش
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
با سپاس

لینک به دیدگاه

با این قیمت از برند های معروف تر که نام بردید کیبورد مناسبی نمیشه تهیه کرد. به نسبت قیمتش ارزش خرید داره.

من از طراحیش خوشم اومد. اون کلید های تقریبا بی مصرف وسط را حذف کرده ولی نام پد که من خیلی استفاده می کنم را نگه داشته. با اینکه خودم طرفدار کیبورد های فول سایز هستم به دلیل همون وجود نام پد ولی اینم طراحی خوبیه.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
30 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

با این قیمت از برند های معروف تر که نام بردید کیبورد مناسبی نمیشه تهیه کرد. به نسبت قیمتش ارزش خرید داره.

من از طراحیش خوشم اومد. اون کلید های تقریبا بی مصرف وسط را حذف کرده ولی نام پد که من خیلی استفاده می کنم را نگه داشته. با اینکه خودم طرفدار کیبورد های فول سایز هستم به دلیل همون وجود نام پد ولی اینم طراحی خوبیه.

منم  دقیقا بخاطر طراحیش این مدل رو به ناچار انتخاب کردم
الان توی مشخصاتش هم زده که میشه سویچ ها رو هم تعویض کرد
ولی نمیدونم آیا اگر سویچ چری گیر بیارم بهش میخوره یا خیر
متاسفانه اطلاعات کمی توی نت در موردش هست
تقریبا 99% درصد بررسی ها برای برند های معروف هستن و این برند های دیگه مثل غاز میمونن :D

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

الان توی مشخصاتش هم زده که میشه سویچ ها رو هم تعویض کرد

به نظرم نیازی به تعویض سوییچ نداره و سوییچ های خودش خوب و خوش صدا هست طبق ویدیو هایی که دیدم در یوتیوب
الان فکر کنم شما یه ست کامل سوییچ چری بخوای بخری از خود این کیبورد گرون تر میشه کما اینکه بعید میدونم در ایران اصلا کسی سوییچ موجود داشته باشه و باید وارد کنید

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

به نظرم نیازی به تعویض سوییچ نداره و سوییچ های خودش خوب و خوش صدا هست طبق ویدیو هایی که دیدم در یوتیوب
الان فکر کنم شما یه ست کامل سوییچ چری بخوای بخری از خود این کیبورد گرون تر میشه کما اینکه بعید میدونم در ایران اصلا کسی سوییچ موجود داشته باشه و باید وارد کنید

بله میدونم این مورد رو ، که خیلی گرون تر هستن
ولی بحث سازگاری ش هم مهم هست
البته فکر کنم سوئیچ های خود ردراگون تو بازار باشه ولی نمیدونم همه جور بهش میخوره یا فقط مدل های خاصی رو پشتیبانی میکنه
برای ما هایی که دیگه گیم سنگین نمیزنیم و دنبال برند بازی نیستم و پولش هم نداریم بنظر خودم گزینه جالبی هستش
الان هر چی سایتهای فروش رو دارم میبینم چیزی به چشمم با این طراحی نمیخوره
حالا فردا روز که برم بگیرمش میبنی دوستان اومدن 5-6 مدل عین همین از مارک های خوب بازار معرفی کردن 😅

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

سلام

طبق ادعای کمپانی همه نوع سویچی بهش میخوره چون مدل های قدیمی ردراگون جای پایه های سوییچ هاش فرق داشت ولی جدیدا استاندارد شده

فقط سوییچ های فابریکش رو کاش میشد تست کرد جایی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
19 ساعت قبل، hellbrain666 گفته است:

سلام

طبق ادعای کمپانی همه نوع سویچی بهش میخوره چون مدل های قدیمی ردراگون جای پایه های سوییچ هاش فرق داشت ولی جدیدا استاندارد شده

فقط سوییچ های فابریکش رو کاش میشد تست کرد جایی

والا امروز رفتم بازار یه چرخی زدم و قیمت گرفتم حدود 3300 قیمت میدادن زیاد هم بودش تو بازار این مدل ردراگون رو

یکی از مغازه ها HyperX Alloy Origins داشتش همینجوری رفتم داخل قیمت بگیرم دیدم قیمتش مناسبه
خرید کردم برگشتم کلا 20 دقیقه طول نکشید پروسه خرید

بیشتر HyperX Alloy Origins بازار با سویچ آکوا تو بازار هست که نوشتن توی ردیت اصلا جالب نیستش بنظر

این مدل که من گرفتم سویچ قرمز بود ولی نمیدونم چرا همه جای مشخصات کیبورد زده HP

نمیدونم مخفف هایپریکس منظورش یا مارک اچ چی

ممنون از راهنمایی دوستان

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

والا امروز رفتم بازار یه چرخی زدم و قیمت گرفتم حدود 3300 قیمت میدادن زیاد هم بودش تو بازار این مدل ردراگون رو

یکی از مغازه ها HyperX Alloy Origins داشتش همینجوری رفتم داخل قیمت بگیرم دیدم قیمتش مناسبه
خرید کردم برگشتم کلا 20 دقیقه طول نکشید پروسه خرید

بیشتر HyperX Alloy Origins بازار با سویچ آکوا تو بازار هست که نوشتن توی ردیت اصلا جالب نیستش بنظر

این مدل که من گرفتم سویچ قرمز بود ولی نمیدونم چرا همه جای مشخصات کیبورد زده HP

نمیدونم مخفف هایپریکس منظورش یا مارک اچ چی

ممنون از راهنمایی دوستان

مبارک باشه

هات سواپ هستش ؟ و اینکه قیمت؟

برند هایپر ایکس قبلا دست کینگ استون بود که چند وقتی هست اچ پی خریدش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
26 دقیقه قبل، hellbrain666 گفته است:

مبارک باشه

هات سواپ هستش ؟ و اینکه قیمت؟

برند هایپر ایکس قبلا دست کینگ استون بود که چند وقتی هست اچ پی خریدش

با سپاس بابت راهنمایی

از نگرانی در اومدیم

نه هات سواپ نیست ولی بررسی سایت ریتینگ خیلی ازش تعریف کرده بود

امیدوارم کیفیتش مناسب باشه
الان رفتم سایت گارانتیش و ثبتش کردم

برای من حدود 4700 در اومده یه سری کی کپ ردراگون هم از نوع کریستالی گرفتم بندازم روش ببینم چجوری میشه مد A138-A139

امیدوارم سازگاری داشته باشه باهاش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...