رفتن به مطلب

لاجیتک! جنس بنجل یا شانس من؟؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

من یه موس لاجیتک g pro gaming دارم که یکی از  کلیدای میانبرش دبل کلیک شده بود که الانم کلیک سمت راستش اینجوری شده!

حدود ۶ ماه پیشم یه کیبورد لاجیتک g413 خریدم که جدا از اینکه احساس میکنم کلیداش خیلی سفته و مفصلای انگشتامو اذیت میکنه الان فعلا کلید w مشکل پیدا کرده!!!

این شانس منه یا کلا جنسای مشکل دارش میاد ایران یا اصن لاجیکت جنسش همینجوریه؟؟

قدیم موس و کیبورد برند پرت چینی داشتم چندین سال مثل قاطر ازش کار میکشیدم اینجوری نمیشد این از خودش مکانیکیه!

فرضا بخوام برم سمت برند دیگه که سویچ های نرم تری داشته باشه چی خوبه؟؟؟ خودم نظرم Corsair 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب خدمت استار

والا شانس شماست

لاجیتک یه برند سوئیسی و فوق‌العاده با کیفیت هستش

من محصولات زیادی برای استفاده شخصی ازش دارم و راضیم

شانس شماست عزیز

بنده هم چند ماه پیش یه BMW دیدم کنار بزرگراه خراب شده بود

نمیشه گفت اون بده یا ایران خودرو خوبه که!

(البته که دو شرکت غول خودرو سازی جهان یعنی سایپا💩 و ایران خودرو 💩محصولات با کیفیتی تولید میکنن)😂😂😂😂

گارانتی تعویضش کنین

انشالا که خیره

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از شانس شما یه دونه خراب گیره شما افتاده

به هر حال هر برند و جنسی خرابی داره ولی یکی کم یکی زیاد

کورسیر هم از بهترین ها هستش ولی من جز رم چیزی ازش نداشتم

فکر کنم اونم گزینه خوبی براتون باشه

لینک به دیدگاه

تو کل زندگی گیمریم کلا این دو تا موس رو داشتم 

استیل سریز ریوال 300 لاجیتک جی 402  هیچ وقت هم باهاشون به مشکل برنخوردم..‌.

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

من تجربه کار با لاجیتک دارم

چندین مدل موسهاش یا دبل کلیک شدن یا دکمه وسطشون خراب شده، الان از برند ایرفو تک بالای سه ساله ماوس دارم آخ نگفته

لینک به دیدگاه

29 دقیقه قبل، behy گفته است:

سلام و عرض ادب خدمت استار

والا شانس شماست

لاجیتک یه برند سوئیسی و فوق‌العاده با کیفیت هستش

من محصولات زیادی برای استفاده شخصی ازش دارم و راضیم

شانس شماست عزیز

بنده هم چند ماه پیش یه BMW دیدم کنار بزرگراه خراب شده بود

نمیشه گفت اون بده یا ایران خودرو خوبه که!

(البته که دو شرکت غول خودرو سازی جهان یعنی سایپا💩 و ایران خودرو 💩محصولات با کیفیتی تولید میکنن)😂😂😂😂

گارانتی تعویضش کنین

انشالا که خیره

داداش سویچای romer g سفتیش اذیت کنندس

سویچای مکانیکی کلا اینجورین یا سویچی هست که نرم تر باشه 

سویچای قرمز cherry mx چطوره؟؟ استفاده نکردی؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

من سوییچ قرمز چری دارم رو کیبورد ای دیتا خوبه روان و سریعه

سریعتر بخوای سوییچ سیلور از همین مدل ولی همین قرمز به نظرم بهتره تایپ با سیلور مکافاته

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

من سوییچ قرمز چری دارم رو کیبورد ای دیتا خوبه روان و سریعه

سریعتر بخوای سوییچ سیلور از همین مدل ولی همین قرمز به نظرم بهتره تایپ با سیلور مکافاته

سلام عزیز

من کورسیر سویچ چری سیلور دارم 

اصلا احساس مکافاتی تو تایپ باهاش نمیکنم ، خیلی هم سریع و روان هست بخوام مقایسه کنم با سویچ آبی رد دراگون خیلی روان تر، سبک تر و کم سرو صدا تر هستند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
17 دقیقه قبل، Miad007 گفته است:

عزیز من G402 دارم

اون مدلی که شما گفتین من استفاده نکردم

ولی خب دوستان انگار دارن و بهتر میدونن 🙏

لینک به دیدگاه

درود.

من یه G402دارم که نزدیک دو ساله داره کار می‌کنه.من لیگ آف لجند زیاد بازی میکنم و حتما میدونین چقدر کلیک ها تو این بازی استفاده میشه.شکر خدا تا الان هیچ مشکلی پیدا نکرده.خرابی ممکنه تو همه برندها پیش بیاد.شانسی یکی زودتر یکی دیرتر.البته نحوه استفاده از اون قطعه هم خلیلی مهمه

یه چیز دیگه هم باید در نظر گرفت که کمپانی های امروزه قطعاتی نمیسازن که عمری باشه.وگرنه این کمپانیهای عظیم ورشکست میشن.شما به عنوان مصرف کننده باید هر از چندگاهی ازشون محصولات جدید بخرید.حالا یا به دلیل خرابی یا به دلیل بیماری تعویض قطعات و به روز بودن که خیلی ها دچارش هستن منجمله خودم.

اون زمان طاغوت بود که همه چی عمری بود.یادش بخیر یخچال ارج‌ داشتیم لامصب از قصد میخواستی خرابش کنی خراب نمیشد!

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

جنسای مشکل دارش میاد ایران

همین

8 ساعت قبل، behy گفته است:

لاجیتک یه برند سوئیسی

اون قسمت طراحی ایده و دفتر اصلی هست

تولید داخل چین و یه کشور دیگست که یادم نیس

یکی از  کلیدای میانبرش دبل کلیک شده بود که الانم کلیک سمت راستش اینجوری شده!

چند عدد سوییچ بخر بده بیرون برات درستش کنن

فکر کنم 200 اینا هزینش بشه 

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

این شانس منه یا کلا جنسای مشکل دارش میاد ایران یا اصن لاجیکت جنسش همینجوریه؟؟

من 3 میلیون یه هدفون لاجیتک گرفتم از جعبه بازش کردم بلا نسبت بو عن میداد. اینقدر بوی بد میداد اصلا نمیشد روی سر تحملش کرد. دیگه هرگز لاجیتک نمیخرم. خیلی از دوستانی که به لاجیتک وفادار بودن از قدیم، از محصولات جدیدش ناراضی هستند و در 99 درصد مواقع از بی دوام بودن محصولات جدیدش شکایت میکنند.

بنابراین توصیه کلی به همه میکنم سراغ لاجیتک نرن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لاجیتک بنجل نیست اما مثه هر برندی بعضی مدل های بعضا دارای ایراد هست و شانس شما سوییچ موس G pro این مشکل دو کلیک رو داره !! اما با یه هزینه حدود 1 تومنی تعمیر میشه و از اولش هم بهتر خواهد شد ! مورد بعدی کلا کیبورد مکانیکال دیگه نخرین ! دلیل چیه ؟ همشون حتی بهترین نوع کلید و برند بعد یه مدتی دوکلیک میشه و نیاز به تعویض دارن بدون استثنا !!! اسمشم روشه مکانیکال هست و استهلاک داره !!! اگرم کیبورد مکانیکال می خواین بخری سری ماژولار بخرین خیال خودتون رو راحت کنین ! من خودم کیبورد با سوییچ نوری خریدم ریزر هانتزمن الایت و اپکس پرو البته که استیل سریز در یه حرکت عجیب غریب همه سوییچ های رو نوری استفاده نکرده و فقط سوییچ های اصلی رو نوری استفاده کرده و بقیه سوییچها مکانیکال بعد 2 سال این سوییچ ها اکثرا دو کلیک شد و همشون رو تعویض کردم 

لینک به دیدگاه

سلام دادا ، نظر من برعکس دوستان هستش که معتقدم یا لاجیتک داره بنجل میزنه یا فیکش زیاد شده ، من خودم توی 2 سال 3 تا موس لاجیتک خریدم و همشون مشکل دبل کلیک یا ول کردن کلیک گرفتن، موس هایی که گرفتم اینا بودن g pro - g402 - g502 hero ، هر سه مورد نهایت 6-7 ماه عمر کردن، البته همشون رو فروختم بجز 502 که دادم سوئیچ هاشو عوض کردن و 300 تومنی پیاده شدم

خیلی وقته دیگه از محصولات لاجیتک استفاده نمیکنم و موس جدیدم ایسوس چاکرام هستش که الان 7 ماهه دارم استفاده میکنم و واقعا خوب بوده و راضیم

لینک به دیدگاه

لاجیتک شاید ده سال پیش جنسای نابی میزد ،الان نه 

۳ سال پیش دوتا دسته خریدم ازش،یکیشون اهرمش زیادی سفت بود انگار گیر داشت الانم همین شکله 

اونیکیشم تریگرش گیر میکرد به پلاستیک دسته ،دکمه L1 شم مشکل پیدا کرد باید زیاد فشارش بدی تا جواب بده،با اینکه تنها بازی که با دسته بازی میکردم یا فوتبال بود یا دارک سولز 

ولی خب اونموقه به قیمت خوبی خریدم ...

لینک به دیدگاه

سلام 

لاجیتک کلا این چند ساله داره اجناس بنجل و گرونی تولید میکنه که مفت نمیرزه 

ریزر هم من ازش هدفون BLACKSHARK v2 pro دارم همین دیروز برای بار دوم پایه (قطعه تغییر سایز)  شکست(۳ ۴ ماه پیش هم گارانتی تعویض کرده بودش)

از وسایلم زیاد از حد مراقبت میکنم مثلا یه گرده خاکم نمی مونه روی وسایلم(قشنگ مراقبت میکنم)

چند سالیه خیلی از شرکتا محصولات بدرد نخور میسازن که خب سریعتر خراب شه دوباره بری بخری ازشون

از کورسیر هم فقط از رماش استفاده کردم و خب راضی بودم(ونجنس 3200 و 5200)

ویرایش شده توسط AmirPuniSher
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لاجینک همیشه برند خوب و با کیفیتی بوده و هست.

من یه چیزی از یه دوستی شنیدم که ظاهرا تولیدات جدید لاجیتک، دارن توی ایران صورت میگیرن و فراسو تولید میکنه و خلاصه اصلی نیستن. هر چند که گارانتی اصلی دارن و شرکتی هستن.

یکی از دوستام یه محصولی رو که چند سال پیش گرفته بود، دوباره خرید کرد و هیچ شباهتی به خرید اولش نداشت، نه کیفیت، نه اقلام همراه کالا. واضحا یه نوع کابل و تبدیل توی سایت لاجیتک همراه کالا زده شده بود، ولی محصول خریداری شده، اونها رو نداشت.

ویدئو های انباکس رو ببینید، متوجه میشید که اینها محصولات اصلی لاجیتک نیستن و با نسخه اصلی تفاوت دارن.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

من هم اسپیکر لاجیتک رو دارم هم یه موس و کیبورد بی سیم ازش خریده بودم که الان هم دارم از هر دو مورد بدون مشکل استفاده می کنم. 
منتها مساله ای که هست اینه که هر دو رو حدود سیزده چهارده سال پیش خریدم. 
احتمالا اینا هم سمت تولید با کیفیت کم برای خرید دوباره محصولات رفتند. 

این هم بگم دو تا موس A4Tech X7 حدود پنج شش سال پیش خریدم که تا الان دارم استفاده می کنم و واقعا به نظر من خیلی خرکار هست. 

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Divine گفته است:

اما با یه هزینه حدود 1 تومنی تعمیر میشه

چخبره

سوییچ الان جفتی 10 تومنه با طول عمر خوبش

با هزین نصبش میشه 100-200

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

با هزین نصبش میشه 100-200

ایسوس یک موس زده به اسم chakram خیلی ماژولاره، یعنی کافیه سوییچ داشته باشی، خودت میتونی موس رو باز کنی و عوض کنی، حتی نیاز به پیچ گوشتی هم نیست که بخوای زیر موس رو باز کنی، از بالا با دوتا حرکت قسمت راست کلیک و چپ کلیک رو باز میکنی و عوض میکنی سوییچ هاشو

لینک به دیدگاه

درود
برند خوبی هست و نمیشه گفت جنس بنجل
اما چندسالی میشه دیگه اون کیفیت محصولات سابق رو نداره
موس و کیبورداش خوب نیست مثل سابق و a4 tech به مراتب بهتر هست و قیمتشم مناسبتر
 تا دلت بخواد موسهای فیک توی بازار داره که از پک محصول متوجه میشی چقدر بی کیفیته ! دقیقا معلوم نیست چه کسی داره روی خراب کردن برندش کار میکنه ..
یادمه قبلا جنساشو که میخریدم وقتی باز میکردیم دیگه مثل پک شرکت نمیشد جمعش کنی انقدر آنباکسینگ کالاهاش لذت داشت
من بیشتر اسپیکراشو خریدم و فروختم که سری های قدیم اصلا قابل قیاس با سری جدید نیستن و چند سروگردن بهترن 
تازه اسپیکرهای سری جدیدش خیلی با کیفیت تر از محصولات جانبی دیگه مثل موس و کیبورد و ... هست
به نظرم نباید براش هزینه کرد و این داستان خرابی هم فقط به این برند مربوط نمیشه سیاست شرکتهای تولید کننده دیگه مثل سابق نیست
شما هزینه میکنی برای یک کالا که قیمتش گرون ترین هست بین رقبا
بعد ازچندماه استفاده واقعا توی ذوقت میخوره که نسبت به پولی که پرداخت کردی کالای باکیفیتی تحویل نگرفتی و این حس خیلی بدیه متاسفانه

ویرایش شده توسط alirezamrl
لینک به دیدگاه

این مشکل کلیک رو خیلی ها دارن اما وقتی موس میاد دستم دیگه نداره از gpro علی آقا بگیر تا g402 302 .... 

شاید مشکل ناسازگاری قطعات باشه  موس مشکل دابل داره دست دوستان میاد دست من مشکلی نداره دستم شفا میده😁

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، Miad007 گفته است:

من یه موس لاجیتک g pro gaming دارم که یکی از  کلیدای میانبرش دبل کلیک شده بود که الانم کلیک سمت راستش اینجوری شده!

جنس فیک این مدل زیاده بازار غیر اصلشو و طرحش

1 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

این مشکل کلیک رو خیلی ها دارن اما وقتی موس میاد دستم دیگه نداره از gpro علی آقا بگیر تا g402 302 .... 

شاید مشکل ناسازگاری قطعات باشه  موس مشکل دابل داره دست دوستان میاد دست من مشکلی نداره دستم شفا میده😁

یه ریزر هس مشکل دابل داره سوییچ نرم اگه پیدا بشه براش هزینه تعمیرش چقدره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فقط لاجیتک نیست و ریزر رو هم نباید از این قاعده مستثنی بدونید. نمونه اش mamba wireless

یک دو سال اخیر هرچی موس خریدیم از برندهای معروف لاجیتک و ریزر بعد از یک بازه 6 ماه تا 1 سال اکثرا مشکل دابل کلیک، کلیک نکردن یا مشکل گرفتن دارند که خودشون رها می کنند. تا جایی هم که من بررسی کردم همه سوئیچ ها هم اومرون چینی هست. 

s-l1600.jpg

ظاهرا موسهایی ک سوئیچ های اختصاصی یا Kailh استفاده می کنند از این قبیل مشکلات ندارند یا کمتر دارند! 

قبل از خرید موس برید بررسی هاش رو ببینید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...