رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید دستگاه کپی سیاه سفید ایستاده

mmdreza
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز

قصد خرید یک دستگاه کپی سیاه و سفید ایستاده برای مغازه کافی نت دارم لطفا با در نظر گرفتن شرایط زیر بهترین گزینه مد نظرتون رو پیشنهاد بدید

-در حال حاضر متوسط روزانه 100 تا چاپ میزنم چون از دستگاه 4 کاره رومیزی استفاده میکنم و سرعت چاپش تقریبا پایینه یه خورده مشتری رو معطل میکنه اما ممکنه به مرور زمان تعداد چاپ روزانه ای که میزنم بره بالا
در حال حاضر حدود 70 میلیون میتونم هزینه کنم از چند نفر مشورت گرفتم ظاهرا با دستگاه های قیمت پایین تر هم کارم راه میوفته اما بازم نیاز به مشورت دارم تا بتونم یه دستگاهی رو انتخاب کنم که هم استهلاک پایینی داشته باشه هم اگه نیاز به تعمیر داشت و قطعه خواست برا حلش دردسر نداشته باشم

ویرایش شده توسط mmdreza
لینک به دیدگاه

درود
مدل استوک توشیبا 2508a رو پیشنهاد میکنم

لینک به دیدگاه

من یه سرچی کردم تو بودجه شما این گزینه از hp مناسب کار شما هست .

پرینتر ایستاده هم نو تو بودجه شما نیست که باید دست دوم بخرید ،اونم هزینه تعمیر و نگهداریش همون طور که میدونید یه طوری هست که بدرد صحافی میخوره تا شما.

دیگه انتخاب با خودتون هست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

توشیبا های استوک سری 300 یا 400 خوبن، من 2 تا سری 300 یکی رنگی یکی سیاه سفید داشتم، شاید یه روزایی 5000 تا هم ازشون کار میکشیدم، راحت هم شبکه میشن و هم به گوشی هم به هر چند تا کامپیوتر روی شبکه میشه متصلشون کرد. فکر کنم الان حدود 40-50 باشه حداکثر قیمتشون

لینک به دیدگاه

سلام

من حدود 6 سال هست توی یه دفتر فنی کار می کنم

با این بودجه میتونید یک دستگاه ریکو 50 کپی مثل mp5001 یا mp5002 بخرید

دستگاه ریکو هم از لحاظ مواد مصرفی و قطعات و هم از لحاظ سرویس کار بهترین دستگاه هست

یه پیج اینستاگرام هست براتون میفرستم فروشنده و سرویس دستگاه هستن و خیلی آدم کار درستیه. میتونید ازش مشاوره بگیرید

@charsoocopy

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۶ در 12:31، yasin1380 گفته است:

من یه سرچی کردم تو بودجه شما این گزینه از hp مناسب کار شما هست .

پرینتر ایستاده هم نو تو بودجه شما نیست که باید دست دوم بخرید ،اونم هزینه تعمیر و نگهداریش همون طور که میدونید یه طوری هست که بدرد صحافی میخوره تا شما.

دیگه انتخاب با خودتون هست.

گزینه خوبی رو پیشنهاد دادید ، خودم از یه مدل اچ پی حدود 8 ساله دارم روزانه کار میکشم هنوز ایراد پیدا نکرده.. اما این مدل که پیشنهاد دادید تک کاره هست من اسکن و کپی هم نیاز دارم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mmdreza گفته است:

گزینه خوبی رو پیشنهاد دادید ، خودم از یه مدل اچ پی حدود 8 ساله دارم روزانه کار میکشم هنوز ایراد پیدا نکرده.. اما این مدل که پیشنهاد دادید تک کاره هست من اسکن و کپی هم نیاز دارم

همون طور که دیدید این نسخه اینترپرایس هست که مخصوص ادارات و چاپ زیاد هست که برای حال حاضر و آینده گزینه عالی هست ،من حقیقت گزینه دندون گیرتری پیدا نکردم و پیشنهاد هم نمیکنم، بهتر هست اگر واقعا لنگ کپی هستید یه اسکنر جدا برای کارتون تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...