رفتن به مطلب

فروش 5700xt

Double l
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با فروش این کارت با مدل XFX AMD Radeon™ RX 5700 XT 8GB GDDR6 THICC III Ultra در خدمت شما هستم.

کارت یک ساله دست بندست و هرچند مدت باهاش گیم میزنم البته یک دو ماهی هست زیاد باهاش کار نکردم. دارای کارتن. این مدل بالاترین فرکانس رو داره. دماش یکم بالا هست ولی خوب کیس بنده هم تهویه مناسب نداره(موقع تست درب کیس بسته بود.). به خریدار محترم مهلت تست داده میشه. قیمت مد نظر من 4700 هست ولی اگر پیشنهاد دیگه ای دارید میتونید بصورت خصوصی ارسال کنید. سوالی بود در خدمتم ...

1.jpg

2.jpg

3.jpg

FurMark.png

5700xt.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

توسط بنده خریداری شد 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده عرض کردم که میخوام زود تر هم گفتم میخوام تو پ خ . منتها چون امتیاز ندارین گفتم اول ارسال دارین یا نه گفتین مشکلی نداره . بعد یهو رفتین دادین یکی دگه اگه مقدور نبود ش ک میدادین واریز میکردم . حالا ایشونم همکاره مبارکشون باشه اما درستش نبود بزنی زیر معامله باید اول تکلیف منو مشخص میکردین این چجورشه دگه

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

سلام. کارت از اول رزرو ایشون بود. البته من با شما برای ارسال که هماهنگ نکرده بودم و دیشب هم گفتم رزرو یکی هست. بازم اگر از حرفام بد برداشت کردید عذر میخواهم. 🙏

لینک به دیدگاه

اگه زود تر پیام دادن که حرفی نیست ولی چون گفتین اوکیه حداقل میگفتین واریز کنین تا بفرستم شما بعد از اون حرف گفتین رزروه . حالا تموم شد رفت دگه

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

اگه زود تر پیام دادن که حرفی نیست ولی چون گفتین اوکیه حداقل میگفتین واریز کنین تا بفرستم شما بعد از اون حرف گفتین رزروه . حالا تموم شد رفت دگه

با منم هماهنگ شده بود برای فروش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
5 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

ماشالله همکاران عزیزم 

بابا یدونه کارته دیگه خیلی زیاد لازم داری بفرستم برات برا من مهم نیست 

5 ساعت قبل، Ho3iN_ گفته است:

با منم هماهنگ شده بود برای فروش

مهندس جان خیلی لازمه بفرستم برات 

ویرایش شده توسط m.jafari
لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، m.jafari گفته است:

مهندس جان خیلی لازمه بفرستم برات 

نه بابا این چه حرفیه مهندس جان

خاستم ایراد صاحب تاپیک بگیرم نحوه فروش یاد بگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 دقیقه قبل، Ho3iN_ گفته است:

نه بابا این چه حرفیه مهندس جان

خاستم ایراد صاحب تاپیک بگیرم نحوه فروش یاد بگیره

ارادت 

نه بابا این دوست عزیزمون کارش درسته راست میگن من وقتی که تاپیک زده شد تقریبا همون موقع اعلام خرید کردم و ایشون هم لایق دونستن 🙏

خلاصه در خدمتم 

5700xt تعداد میاد فردا برام تقدیم میکنم براتون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...