رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید دانگل بلوتوث

Grayli
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

برای وصل کردن اینترنت به pc احتیاج به یه دستگاه دارم. برای استفاده بازی انلاین . تا الان با هات اسپات گوشی و یه دانگل بلوتوث معمولی وصل میشدم که اینترنت با زنگ خوردن گوشی یا حتا پیامک موقت قعط میشد.میخام این مشکلم حل بشه. پینگ هم خیلی برام مهم نیست فقط dota2 انلاین بازی میکنم. در این مورد هم شناخت روی دانگل ها یا مودم های سیم کارت خور ندارم. دوستانی که اشنایی دارن ممنون میشم راهنمایی کنن. ترجیحا یچیزی باشه که هم اینترنت از طریق سیم کارت رو راه بندازه چون خط تلفن ندارم. هم هندزفری یا دسته بیسیم رو بتونم به سیستم وصل کنم. حالا اگه دو تا دستگاه مختلف مجبور بشم بگیرم یا اینکه دوتاش رو یه دستگاه بگیرم که چه بهتر. قیمت هم مهم نیست ولی ترجیح میدم ارزونتر در بیاد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۷ در 18:12، Grayli گفته است:

درود

در صورتی که به صرفه ترین (  ارزون ترین ) حالت ممکن رو بخوایم در نظر بگیریم

شما نیاز به دو وسیله دارید :

1. دانگل بلوتوث : تو صحبتاتون گفتید که دانگل دارم در نتیجه می تونید از همون برای اتصال وسیلتون استفاده کنید و یا اگر نیاز به خرید دانگل جدید به هر دلیلی دارید تا حدود 100 تومن تا 200 تومن یدونه دانگل بلوتث تهیه کنید

2. مودم : بازه ی مودم خیییلی گسترده هست ارزون ترین و به صرفه ترین نوع مودم سیم کارتی ، همین مدلایی هست که شبیه فلشن هستند مدلای 3g شون قیمتشون حدودا نصف 4g میفته

20191201135748_63.thumb.jpg.c1c7fadfa7c3ba0d6df3b2312d9c3455.jpg

قبل از هر چیز گوشیتون رو بذارید روی حالت 3g و به اینترنت وصل بشید و به سیستم نت بدید و بازی کنید ببینید از کیفیت اتصال و پینگ راضی هستید یانه

( به طور کلی کیفیت اتصال 3g خیلی کمتر از 4g هست در تقریبا همه ی نقاط )

اگر مورد تاییدتون بود کیفیت اتصال می تونید با خرید یدونه مودم 3g دسته دوم با حدود قیمت 200 تا 500 تومن کارتون رو راه بندازید

اگر کیفیت اتصال مورد تاییدتون نبود و اتصال 4g رو ترجیح میدادید باز از همین مدل مودم ها منتها 4g رو اونم باز دسته دوم با قیمتی حدود 400 تا 700 تومن پیدا و تهیه کنید

نکته : مودم هایی که گفتم در صورتی که به صودت دسته دوم تهیه کنید ارزش خرید دارند قیمت نوشون خیلی بالا هست و توصیه می کنم به جای خرید نو این مدل ها با قیمتی حدود 1 تا 2 تومن کلا برید سمت مودم های رومیزی بهتر چه استوک چه نو

نکته : توصیه می کنم کلا سعی کنید از برند معتبر تهیه کنید مودمتون رو ، یکی از بهترین گزینه ها اگر گیرتون بیاد دسته دومش مودم E3372 هواوی هست حالا چه آنلاک کارخونه چه آنلاک ایرانسل

نکته : مودمی که تهیه می کنید حتما آنلاک شده باشه که سیم کارت دیگه یه وقت خواستید بندازید روش به مشکل نخورید

موفق و سلامت باشید .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

ممنونم بخاطر توضیحات کامل عزیز.پس برای دانگل باید یه مورد جدا تهیه کنم چون این یکی مشکل داره و باعث هنگی پی سی میشه. برای مودم هم ترجیح میدم 4g باشه چون بعضی وقتا باهاش دانلود هم میکنم. برای خرید دست دوم هم حقیقت دوست ندارم ریسک کنم ترجیح میدم نو بگیرم. با این وجود مدلی که شما پیشنهاد دادین رو پیدا نکردم. مدل های دیگه هواوی هم که موجود بودن رو دیدم مدل رو میزیشون از 3 تمن به بالا بودن. یک سوال دیگه هم دارم اینکه فرق این مودم هایی که شبیه فلش هستن چقدره با مدل رو میزی

این مدل بنظرتون مناسب نیست؟

دی-لینک مدل DWR-910M

ویرایش شده توسط Grayli
لینک به دیدگاه

اینا داستانشون چیه.حتما باید مودم ایرانسل باشه .یا مودم با برندای دیگه با سیمکارت ایرانسل کافیه؟

Screenshot_۲۰۲۳-۱۲-۲۰-۱۷-۰۷-۳۳-۴۰۸_com.android.chrome-edit.jpg

لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، Grayli گفته است:

اینا داستانشون چیه.حتما باید مودم ایرانسل باشه .یا مودم با برندای دیگه با سیمکارت ایرانسل کافیه؟

به مودم که قاعدتا ربطی نداره
باید سیمکارتت TDLTe باشه

لینک به دیدگاه

یه مودم ADSL مدل 2750u dlink همراه با یک عدد دانگل دی لینک DWM-157 f ، دانگل رو به مودم میزنید مودم اینترنت رو شر میکنه ، الان خودم دارم اینجور از اینترنت استفاده میکنم ، اگر تو منطقه شما سیم کارت اپتل پوشش داره ، تو جوایز دیجیکالا میتونید با کد 50 درصدی بخرید ، اینترنت های سیم کارت اپتل ارزونتر هستن ، 30 گیگ اینترنت 3 ماه همراه با 1 سیم کارت اصلی و 1 سیم کارت هدیه 85 تومن شده 

فروشگاه اینترنتی دیجی‌کالا (digikala.com)

لینک به دیدگاه

دانگل بلوتوث حتما ورژن 5.0 بخر

هم برد 20 متری خوب یا با مانع 15 متر بهت میده بدون قطع وصلی

تاخیر خیلی کمتر برای اتصال هدفون برای گیم

سرعتر بالاتر برای انتقال فایل

و  اینکه با ویندوز 10 سازگاری خوب داره با ویندوز 7 کمی اذیت میکنه.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۸ در 22:13، Grayli گفته است:

ممنونم بخاطر توضیحات کامل عزیز.پس برای دانگل باید یه مورد جدا تهیه کنم چون این یکی مشکل داره و باعث هنگی پی سی میشه. برای مودم هم ترجیح میدم 4g باشه چون بعضی وقتا باهاش دانلود هم میکنم. برای خرید دست دوم هم حقیقت دوست ندارم ریسک کنم ترجیح میدم نو بگیرم. با این وجود مدلی که شما پیشنهاد دادین رو پیدا نکردم. مدل های دیگه هواوی هم که موجود بودن رو دیدم مدل رو میزیشون از 3 تمن به بالا بودن. یک سوال دیگه هم دارم اینکه فرق این مودم هایی که شبیه فلش هستن چقدره با مدل رو میزی

این مدل بنظرتون مناسب نیست؟

دی-لینک مدل DWR-910M

درود

این مدل رو به شخصه تست نکردم ولی مشکلی نداره و می تونید تهیه کنید تنها موردی که داره اینه که آنتن تقویتی نمی خوره که اگر کیفیت اتصالش خوب باشه موردی نداره

فرق مودم ها در مودم های رومیزی معمولا کیفیت اتصال کمی بهتره ( البته اگر به همین مودم ها هم شما آنتن تقویتی وصل کنید کیفیت از رومیزی هم بالاتر میره )

و از نظر نرم افزاری هم یکم بهتر هستند !

با توجه به تجربه شخصی خودم مودم هایی مثل e3372 ایرانسل که کلی تست گرفتم و سری 87... از نظر سرعت دانلود هیچی از خوبای رومیزی کم ندارند ولی توی استفاده از بعضی دیوار شکن ها و یا برنامه های کاهش پینگ گاهی درست عمل نمیکردند !

در ۱۴۰۲/۹/۲۹ در 17:10، Grayli گفته است:

در رابطه با فرق سیم کارت و مودم های معمولی و td lte در تاپیک زیر بحث شده برای اطلاعات بیشتر می تونید اون رو مطالعه کنید :

موفق و سلامت باشید.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، abidi گفته است:

درود

این مدل رو به شخصه تست نکردم ولی مشکلی نداره و می تونید تهیه کنید تنها موردی که داره اینه که آنتن تقویتی نمی خوره که اگر کیفیت اتصالش خوب باشه موردی نداره

مشکل انتن دهی ندارم فعلا.فقط هم برای pc میخام بنظرم همین مدل کافی باشه. اون مدل های td رو هم نگاه کردم منطقه ما پشتیبانی نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...