رفتن به مطلب

فروش کیس زیبای X7 COUGAR

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز و دوست داشتنی سایت بزرگ لیون کامپیوتر ....
یک فروند کیس X7 COUGAR به فروش میرسد
دارا بودن تمام وسایل همراه کیس / بدون هیچ گونه خش و خط ( از خودم بیشتر دوسش دارم ) / بدون هیچ گونه مشکل خاص /  دلیل فروش هم ارتقاع به کیس COOLER MASTER HAF X / خیلی تمیز نگهش داشتم در حد اکبند و تظمینی
لینک محصول:

GREEN CASE X7

دوستان این کیس از اول شهریور 91 تا همین لحظه در انبار بوده و هیچ مشکلی نداره و نداشته که به علت یه مشکلی که برای بند پیش اومده بود بنده از فروشش منصرف شدم تا اینکه تصمیم به فروشش گرفتم

عکس هم بتونم براتون آپ میکنم

قیمت : 300 تومن

هزینه ارسالم به عهده خریدار عزیز

post-10625-0-13915600-1345834560_thumb.jpg

post-10625-0-65221000-1345834607_thumb.jpg

post-10625-0-53622700-1345834656_thumb.jpg

post-10625-0-74916200-1345834718_thumb.jpg

post-10625-0-02154900-1345834763_thumb.jpg

post-10625-0-12098500-1345834815_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

این رو سری قبل ندادی به من رفتم آک گرفتم ;) ولی خدایی کیس خیلی خوبیه . قیمت هم خیلی خوبه . هر کس بخره برده . از الان میگم مبارک خریدار .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت حامد جان عزیز

اقا ما چیکاره باشیم که این کیس بی مقدار رو به شما ندیم :( پیشکش تمام زحمتهایی که تو این سایت میکشین

والا خیلی وقت بود میخواستم بفروشم ولی دلم نمیومد خدا وکیلی کیس توپیه / تا حالا 6 تا کیس عوض کردم ولی این یکی غوغاست / ولی عادت دارم هر 4 5 ماه کیس و قطعات رو عوض کنم

ویرایش شده توسط ata_se7en
لینک به دیدگاه

اون پلاستیک بغلش رو هم نکندی ؟ ;) من همون روز اول لختش کردم :))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اره حامد جان واسه این مسئله همکارام هم کلاس میزارن واسم .... ولی به سالم نگهداشتن قطعه خیلی حساسم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست اول ویرایش شد / به دلیل به وجود نیومدن سوئ تفاهم و مشکل بنده از قیمت کم کرده و هزینه ارسال رو حذف کردم که طبق روال قانون فروش پیش بره

لینک به دیدگاه

من یه سوال برام پیش اومده

این کیس ها مثلا کیس شما اگه روش خاک بشینه چه جوری تمیزش باید کرد با این همه سوراخ و پستی و بلندی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا تجربش رو ندارم ولی با دستگاهای دمنده و بولیور میتونید تمیز کنید

لینک به دیدگاه

ارسال قطعاتی مثل رم و سی پی یو با تیپاکس 8500 درمیاد .

هزینه ارسال کیس به شهرستان چقدر میشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اصلا نیازی نیست که جیب تیپاکس رو پر کنید شما با همون مبلغ یا کمتر میتونید کیس رو هم با اتوبوس بفرستید مشهد

لینک به دیدگاه

ای خدا لعنتشون کنه

بدبختی داریم با این سرقت ها و زورگیریها که یک مدتیه خیلی زیاد شده اونم بخاطر اوضاع داغون اقتصاده .

آقا عطا ایشالا که زودتر پیدا بشه . خیلی ناراحت شدم وقتی شنیدم .

لینک به دیدگاه

عطا جان،

عزيز بسيار ناراحت شدم اميدوارم هرچه زودتر پيدا بشه. @};-

لینک به دیدگاه

خیلی ناراحت شدم و امیدوارم صحیحوسالم پیدا بشه و خدایی نکرده دردسری براتون پیش نیاد

لینک به دیدگاه

فقط خدا کنه حرفه ای نباشن ماشینو اوراق نکنن . خدا کنه پیدا شه !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از همتون تشکر میکنم که همدردی کردید .....

لینک به دیدگاه

آقا پست اول رو خوندم وایییییییییییییییییی که چقدر ترسناک بود . دزدیه شدن بچه آدم اونم دختر بچه ، بمیرم طفلکی معلوم نیست چقدر ترسیده بوده . از اون طرف مادر بچه چی کشیده . ای خدا از روی زمین بردارشون . چقدر دلم میخواد فحش و ناسزا بگم اما نمیشهههههههه .

خدا لعنتشون کنه ........

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله بنده هنوزم که هنوزه بارم نمیشه که این همه بلا نصیبم شده / و جالب اینجاست که اون دختر بچه فک کرده که داره بازی میکنه ولی وقتی از ماشین پیادش کردن تازه گریش گرفته

خلاصه همه چی به جهنم خدارو شکر که اون دختره مشکلی واسش پیش نیومده / منم ماشین رو تحویل بگیرم میفروشمش و دیگه از این غلطها نمیکنم

لینک به دیدگاه

عطا جان پست اول رو خوندم. بسیار متاثر شدم. امیدوارم تا جایی که ممکنه بیمه خسارت شما رو بده.

حالا خدا رو شکر بچه سالمه، وگرنه داستان تلختری میشد.

نامرد ها مدارک رو هم بردند که یکی دو تا هم نیست، حالا حالا ها درگیرشون باید باشی تا المثنی بگیری. خدا ازشون نگذره.

لینک به دیدگاه

به نظر دزدا خیلی ناشی میان . کار بلد نبودن. حالا قصدشون چی بوده خدا عالمه. ماشین پیدا شد حتما دزدارم میگیرن .( راستی من دزد حرفه ای نیستما ) فیلم زیاد میبینم . :wub: حالا خدا رو شکر بخیر گذشت ! @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از خودم تعریف نکنم ولی تا الان اذیتم به یه مورچه هم نرسیده به کسی هم ظلم نکردم و دل کسی رو هم نشکوندم / اینجاست که از اون بالایی که افریدگار ماست میپپرسی اخه چرا من ؟؟؟ ولی خوب بازم شکرش میکنم که هنوز سر پا ایستادم با تنی سالم / خوب به قول مادربزرگم که میگه حتما یه حکمتی داشته و میگه که شاید خدای نکرده با همین ماشین میزدی به یکی یا یه بلای دیگه سرت میومد که خدا میدونه و تو رو امتحان میکنه .... چی بگم

این زندگی عجب پستی و بلندیهایی داره که گذشتن از اون پستی و بلندیها سختر از اونی که فکرش رو میکنیم

لینک به دیدگاه

اول از همه باید بگم که خدارو شکر که همه چیز به خیر و خوشی تمام شد و خونی از دماغ کسی نیامد، این ضررها همه جبران می شه. دوم باید بگم که امنیت به طور مطلق هیچ وقت قابل دسترس نیست. در نهایت به دوست عزیز عطا جان باید بگم که ماشینت را که گرفتی یه تعمیری کن و بازم ازش استفاده کن چون نداشتن ماشین خودش یه طور نا امنی هست الان درگیر احساسات هستی پس بنابراین بزار یه مدت از این قضیه بگذره و کمی احوالت بهتر بشه بعد براش تصمیم بگیر.

و در نهایت به نظر من واقعا باید از اگاهی تشکر کرد و باز به اعتقاد من طبق گفته های دوستمون واقعا سرعت عمل خوبی داشتن هر چند که همیشه می شه بهتر هم بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من که از همون اول هم از پلیس تشکر کردم / نهایت تلاششون رو میکردن که کسی اسیب نینه / حتی موقع اومدن به خونه با کشت منو رسوندن منزل و با پدر و مادرم هم همدردی کردن / تازه موقع خداحافظی گفتن که اگه مایل هستم یه سرباز دو خونتون باشه که خدای نکرده مشکالی پیش نیاد و لی چون از خودم و کارهام مطمئن بودم ( کسی با من خشومتی نداره ) گفتم اصلا نیازی نیست و شما نهایت تلاش رو کردین

لینک به دیدگاه

والا من که از همون اول هم از پلیس تشکر کردم / نهایت تلاششون رو میکردن که کسی اسیب نینه / حتی موقع اومدن به خونه با کشت منو رسوندن منزل و با پدر و مادرم هم همدردی کردن / تازه موقع خداحافظی گفتن که اگه مایل هستم یه سرباز دو خونتون باشه که خدای نکرده مشکالی پیش نیاد و لی چون از خودم و کارهام مطمئن بودم ( کسی با من خشومتی نداره ) گفتم اصلا نیازی نیست و شما نهایت تلاش رو کردین

به هر حال خداروشکر که اگه قرار بود ضرری کنی برادر به مال خورد نه به سلامتی و جان.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ازتون تشکر میکنم که اینقدر به بنده اهمیت میدین / والا الان بگم که حال و حوصله نفس کشیدن رو هم ندارم شاید باورتون نشه ولی گفتگو با شما دوستان عزیز دلم رو باز میکنه و تمام بلاهایی که به سرم اومده رو خیلی زود فراموش میکنم با اینکه سخته

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...