رفتن به مطلب
  • 0

راهنمایی برای خرید قطعه از خارج از کشور

AllI
 اشتراک گذاری

سوال

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی.
همونطور که درجریان هستید در ایام سال نوی میلادی و به اصطلاح کریسمس هستیم و تخفیفات گسترده ای در خصوص تمامی کالا ها لحاظ شده و خب گفتیم ما هم بی نصیب نمونیم.
خلاصه قصد خرید قطعه از خارج از کشور رو داشتم قبلا خرید کردم از سایتهایی مثل مالتینا و ایگرد منتهی جدیدا درصد بالایی برای ورود کالا میگیرن که اصلا به صرفه نیست (به طور مثال قطعه ای به ارزش 11 میلیون تومان رو 17 میلیون تومان قیمت نهایی میدهند)
چندوقت پیش با مقداری جستجو با سایت چایا برخورد کردم میخواستم بدونم تجربه خرید دوستان با این سایت که قیمت معقول تری ارائه میده به چه صورته و سایت و یا فرد دیگه ای هست که بتونه قطعه رو با قیمت مناسب (تر) وارد کنه؟
پیشاپیش ممنون از توجه عزیزان.

لینک به دیدگاه

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

12 ساعت قبل، AllI گفته است:

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان گرامی.
همونطور که درجریان هستید در ایام سال نوی میلادی و به اصطلاح کریسمس هستیم و تخفیفات گسترده ای در خصوص تمامی کالا ها لحاظ شده و خب گفتیم ما هم بی نصیب نمونیم.
خلاصه قصد خرید قطعه از خارج از کشور رو داشتم قبلا خرید کردم از سایتهایی مثل مالتینا و ایگرد منتهی جدیدا درصد بالایی برای ورود کالا میگیرن که اصلا به صرفه نیست (به طور مثال قطعه ای به ارزش 11 میلیون تومان رو 17 میلیون تومان قیمت نهایی میدهند)
چندوقت پیش با مقداری جستجو با سایت چایا برخورد کردم میخواستم بدونم تجربه خرید دوستان با این سایت که قیمت معقول تری ارائه میده به چه صورته و سایت و یا فرد دیگه ای هست که بتونه قطعه رو با قیمت مناسب (تر) وارد کنه؟
پیشاپیش ممنون از توجه عزیزان.

بله من از سایت چایا مارکت خرید کردم حدود 4 ساله مشتری هستم و بالای 200 میلیون خرید کردم. بسیار مطمئن و خوبه به شرطی که خودتون از سایت های چینی مثل taobao یا jd لینک محصول خودتون رو بدید بهشون و قیمت محصول رو حساب کنن و براتون بیارن به صورت دریایی یا هوایی

لینک به دیدگاه

• 0
در ۱۴۰۲/۱۰/۲ در 12:34، Zoroaster گفته است:

ممنون از تجربتون که به اشتراک گذاشتید.
اینرو هم اضافه کنم قصد خرید کالا از امارات دارم اگه دوستان پیشنهاد و گزینه دیگه ای دارن بگن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

• 0
12 دقیقه قبل، AllI گفته است:

ممنون از تجربتون که به اشتراک گذاشتید.
اینرو هم اضافه کنم قصد خرید کالا از امارات دارم اگه دوستان پیشنهاد و گزینه دیگه ای دارن بگن ممنون میشم.

از سایت faplaza یه خرید از آمازون امارات داشتم قیمتش نسبت به مالیتنا کمتر بود

لینک به دیدگاه

• 0

با توجه به راهنمایی های اساتید تصمیم به خرید از سایت چایا گرفتم .
با تشکر از دوستان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...