رفتن به مطلب

شرکت فونیران و انبار داری این شرکت

AGREEN
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

تازه پوریا جان شما که می گی مثلا 1میلیارد جنس طرف میخره تا می خواد بیاد تو بازار و فروش بره 7-8 ماه میگذره... شرمنده ها یا طرف خورده فروشه یا اصلا تجارت نمیکنه...

تاجر واقعی کسیه که جنس در حالی که تو بار داره براش میاد یه بار سفارش بده یه بارم در فروش داشته باشه و این چرخه ادامه پیدا کنه... که باعث میشه قطعاتش بروز باشه و مشتری داشته باشه... نه اینکه یه بار بخره بیاره بفروشه بعد یه بار دیگه سفارش بده... خب معلومه اینجوری طرف در حال ضرر هست... و نمی تونه کالاش رو به این راحتی بفروشه و بعدا گرونتر که شد بره دوباره بخره بیاد بخواد بفروشه... طرف می خواد با این پولی که در میاره سود بکنه بعد دوباره با اون سود بره بار بیشتری بیاره... اصلا یکی از دلایل اوضاع قاراشمیش بوجود اومده همین هست...!

این نظر منه حالا اگه اشتباه ببخشید :D

لینک به دیدگاه

آقا چقدر دل همه پره...

ميگم يه قرار بزاريم همه جمع بشيم - تخمه و چيپس و اينا رو هم بياريم - گل بگيم گل بشنويم درد و دل كنيم. :p دوستان شهرهاى ديگه هم مياريم ويدئو كنفرانس ميگذاريم. (*)

لینک به دیدگاه

آقا چقدر دل همه پره...

ميگم يه قرار بزاريم همه جمع بشيم - تخمه و چيپس و اينا رو هم بياريم - گل بگيم گل بشنويم درد و دل كنيم. :p دوستان شهرهاى ديگه هم مياريم ويدئو كنفرانس ميگذاريم. (*)

من هم با نظر آرمین عزیز موافقم .

لینک به دیدگاه

من هم موافقم . فقط آخرش کارمون به زد و خورد نکشه :D :D

خلاصه . برای اینکه دیگه مطلب خیلی کش پیدا نکنه و دردسر ایجاد نشه ، فکر میکنم باید یکجورای بحث رو نا تمام گذاشت ، چون قطعا همه مطمون هستیم که قضیه خیلی بیشتر از این حرفا مطلب داره.

.

در کل میشه گفت که : همه ما مصرف کننده کالا هستیم. پس ایکاش این کالا در ارزون ترین حالت به دستمان برسه :wub:

لینک به دیدگاه

من هم موافقم . فقط آخرش کارمون به زد و خورد نکشه :D :D

خلاصه . برای اینکه دیگه مطلب خیلی کش پیدا نکنه و دردسر ایجاد نشه ، فکر میکنم باید یکجورای بحث رو نا تمام گذاشت ، چون قطعا همه مطمون هستیم که قضیه خیلی بیشتر از این حرفا مطلب داره.

.

در کل میشه گفت که : همه ما مصرف کننده کالا هستیم. پس ایکاش این کالا در ارزون ترین حالت به دستمان برسه :wub:

من پایه یه دیدار حضوری هستم تا همه همدیگرو ببینیم و در موردش یکم صحبت کنیم البته با رعایت ادب .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بشینیم دور هم درد و دل کنیم مثل حموم زنونه که فایده نداره :D :D باید راهکار عملی در حد توانایی خودمون پیدا کنیم :unsure: واقعا مدلهای اقتصادی خیلی مدلهای پیچیده ای است و صد البته تو ایران که هر جاش یک مدلی کار میکنه ;) بسیار پیچیده تر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...