رفتن به مطلب

مشکل عجیب کمککککک

majid_72
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان به یک مشکل عجیب بر خوردممم لطفا کمک کنید من یدونه کیس دارم که گرافیک 3050 داره که با تبدیل vga - hdmi به مانیتور وصل کردم - تا اینجا مشکلی نیست - مشکل از جایی شروع شد که من یدونه سوییچ دو پورت vga  خریدم و یدونه مینی کیس و این کیس ۳۰۵۰ رو خواستم به مانیتور وصل کنم - مینی کیس تصویر داد ولی کیس اصلیم نداد - سوییچ رو جدا کردم الان بازم کیس اصلیم تصویر نمی‌ده چیکار کنم به نظرتون برا کارت گرافیکم مشکل پیش اومده؟

لینک به دیدگاه

کیسو با کابل hdmi به تلویزیون  خونه وصل کردم بایوس مادربورد اومد ولی وقتی بوت میشه میگه ویدیو پشتیبانی نمیشود چیکار باید بکنم ؟؟؟

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، majid_72 گفته است:

کیسو با کابل hdmi به تلویزیون  خونه وصل کردم بایوس مادربورد اومد ولی وقتی بوت میشه میگه ویدیو پشتیبانی نمیشود چیکار باید بکنم ؟؟؟

احتمال داره رزولوشن صفحه رو تغییر داده باشید که ساپورت تلویزیون نیست. کارتتون چند پورت خروجی داره. با اونا هم تست کنید. بنده خودم از قبل تمام پورتها و تبدیلهاشون رو دارم و با اونا تست میکنم. چاره ای نیست و باید یا با پورتهای دیگه تست کنید و یا روی مانیتور دیگه که hdmi داره. تلویزیونها اصولا برای انجام تست در چنین شرایطی مناسب نیستند. توی تنظیمات بخش تصویر تلویزون ورودی رو روی کامپیوتر و 9*16 قرار بدید .

ویرایش شده توسط Hy1362
لینک به دیدگاه

Win + Ctrl + Shift + B

کلید های بالارو وقتی سیستم بالا اومد همزمان بزنید درایور گرافیکتون ریست میشه و احتمال زیاد مشکل حل میشه.

• لایک 1
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

دوستان با ی کارت گرافیک دیگه تست کردم سیستم اومد بالا ولی با  ۳۰۵۰ نمیاد بالا نمیدونم چیکار کنم 

فن گرافیک روشن میشه داره کار می‌کنه ولی تصویر نمیاد

لینک به دیدگاه

دوستان مشکلو پیدا کردم اینجا میگم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره 

سوییچ kvm تبدیل hdmi-vga رو سوزونده بود و رفتم ی تبدیل دیگه خریدم و تصویر اومد

علتش رو نمیدونم چرا این اتفاق افتاد دوستان کسی می دونه بهم بگه

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۶ در 14:46، majid_72 گفته است:

دوستان مشکلو پیدا کردم اینجا میگم شاید به درد بقیه دوستان هم بخوره 

سوییچ kvm تبدیل hdmi-vga رو سوزونده بود و رفتم ی تبدیل دیگه خریدم و تصویر اومد

علتش رو نمیدونم چرا این اتفاق افتاد دوستان کسی می دونه بهم بگه

خوشحالم مشکل حل شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...