رفتن به مطلب

99 درصد شدن گرافیک در بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من چند روز پیش رفتم داخل انویدیا کنترل پنل و بعد رفتم داخل 3D و fps limit آن کردم گذاشتم رو 60 چند ساعت بعد رفتم آفش کردم  و الان وقتی میرم تو هر گیمی گرافیک میره رو 99درصد گیم گرافیک من 3050 هست چیکار کنم که درست بشه ؟spacer.png 

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، mohammad34653 گفته است:

سلام من چند روز پیش رفتم داخل انویدیا کنترل پنل و بعد رفتم داخل 3D و fps limit آن کردم گذاشتم رو 60 چند ساعت بعد رفتم آفش کردم  و الان وقتی میرم تو هر گیمی گرافیک میره رو 99درصد گیم گرافیک من 3050 هست چیکار کنم که درست بشه ؟spacer.png 

طبیعیه برای همه بازی ها هست 

اگه fps limit رو بزارید روی 60 دیگه فول لود نمیشه

در کل نگران نباش برای اینکه سیستم بیشترین فریم و کارایی رو بده فول لود میشه

ویرایش شده توسط parsa seyedi
لینک به دیدگاه

ما یه زمانی مشکلمون این بود که چرا صد در صد نمیشه
ملت مشکلشون اینه که چرا این اتفاق میفته
این که خوبه برادر من
حداقل نشون میده تو بازی باتل نک هم نمیشید..

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، mohammad34653 گفته است:

درود بر شما

- برادر گرافیک طراحی و تولیدشده تا داخل بازی از تمام توان خودش استفاده بکنه تا بیشترین مقدار فریمی که میتونه رو در اختیار کاربر بگذاره.

- میزان استفاده از توان گرافیک در بازی ها بستگی به انجین گرافیکی ، بهینه بودن ، گلوگاه ، لاک بودن FPS و ... داره. در یک بازی ممکنه همیشه در لود کامل باشه و در یک بازی دیگر بر اساس عوامل مختلف به درستی از تمام توانش استفاده نکنه.

- به عنوان مثال ، گرافیک بنده هیچوقت در بازی NFS Heat تحت لود 100% قرار نمی گیره به دلیل بهینگی بد بازی ، گلوگاه هم ندارم. یا داخل GTA V نمیتونه از تمام توانش استفاده کنه چون در این بازی وقتی فریم به 180 میرسه ، Engine Break رخ میده.

پس نگران نباشید ، خطری کارت شما رو تهدید نمیکنه.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...