رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید میز کامپیوتر با قیمت کمتر از 2 میلیون(فوری)

Recommended Posts

تجربه عجیبی داشتین

من دو تا کالای سنگین این مدت از دیجی خرید داشتم

یکیشم اتفاقا میز کامپیوتر بود،فقط ۵۰ هزینه باربری دادم ۲ ۳ روزم رسید

شهر هم لاهیجان بود

ویرایش شده توسط Mhjch
لینک به دیدگاه

صندلی دیروز ساعت 5 بعد از ظهر با باربری ارسال شد و امروز ساعت 10 صبح رسید..

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، sajad564 گفته است:

صندلی دیروز ساعت 5 بعد از ظهر با باربری ارسال شد و امروز ساعت 10 صبح رسید..

عکس بفرست ای مشتری پول نداری

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

عکس بفرست ای مشتری پول نداری

همین الان تحویل گرفتم،برسم خونه یه بازخورد ازش میزازم

First impression :its so BIG

لینک به دیدگاه

به معنای واقعی کلمه شگفت زده شدم از این کیفیت و بسته بندی..
یه تومن فقط بسته بندیش ارزش داشت..

ارسال ؟ سریع
بسته بندی ؟ فوق العاده
کیفیت ؟عالی
سر فرصت از نقاط ضعف و قوتش یه review آماتور گونه مینویسم..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صندلی خوبیه نسبت به قیمت منم دقیقا همین مدلو حدود 40-50 روز پیش گرفتم 
دست هاشم لقه ولی خوب برام مهم نیست میخواستم مرجوع کنم مدل 2024 پلاس بگیرم که حوصلشو نداشتم

این نظرم تو دیجی ثبت کردم 2 سال پیش از دیجی خواستم میز سفارش بدم که ارسال نداشتن و از سایت دیگه سفارش زدم 400 تومن پول باربری گرفتن اما الان خوشبختانه کالای سنگین میفرستن و با دیجی پلاس مفتی شد

بعد از یک ماه استفاده نظرمو میگم نسبت به قیمتی که داره (۴۲۰۰) ارزش خرید داره ، امکانات مناسبی داره ، تنها ایرادش چسبیدن لباس زیر به بدنه و احساس نمدار بودن ، عرق نمیکنم ولی این موضوع بعضاً رو مخ میره ، حالا تابستان مشخص میشه که باعث عرق کردن میشه یا نه ، میخواستم مرجوع کنم و مدل ۲۰۲۴ پلاس بگیرم که حوصلشو نداشتم در کل از خریدم راضیم

کیفیت مناسب
قیمت مناسب
تنظیم ارتفاع دسته ها
قفل کردن قسمت پشتی
لق بودن دسته ها
لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

صندلی خوبیه نسبت به قیمت منم دقیقا همین مدلو حدود 40-50 روز پیش گرفتم 
دست هاشم لقه ولی خوب برام مهم نیست میخواستم مرجوع کنم مدل 2024 پلاس بگیرم که حوصلشو نداشتم

این نظرم تو دیجی ثبت کردم 2 سال پیش از دیجی خواستم میز سفارش بدم که ارسال نداشتن و از سایت دیگه سفارش زدم 400 تومن پول باربری گرفتن اما الان خوشبختانه کالای سنگین میفرستن و با دیجی پلاس مفتی شد

بعد از یک ماه استفاده نظرمو میگم نسبت به قیمتی که داره (۴۲۰۰) ارزش خرید داره ، امکانات مناسبی داره ، تنها ایرادش چسبیدن لباس زیر به بدنه و احساس نمدار بودن ، عرق نمیکنم ولی این موضوع بعضاً رو مخ میره ، حالا تابستان مشخص میشه که باعث عرق کردن میشه یا نه ، میخواستم مرجوع کنم و مدل ۲۰۲۴ پلاس بگیرم که حوصلشو نداشتم در کل از خریدم راضیم

کیفیت مناسب
قیمت مناسب
تنظیم ارتفاع دسته ها
قفل کردن قسمت پشتی
لق بودن دسته ها

والا منم دیجی پلاس دارم ولی رایگان نبود
در مورد صندلی هم به شخصه خیلی راضی ام
یعنی خیلی خیلی راضی ام(البته باید یه یک ماهی بگذره نقاط قوت و ضعفش بیاد دستم)
خدایش از 4 تومن چ انتظاری دارید..
اولین بار بود ک این حس بهم دست که فروشنده محصول ریال به ریال مبلغی که دریافت کرده رو بابتش داره جنس بهم تحویل میده
(البته گفتم باید یه مدت بگذره تا بهتر بتونم اظهار نظر کنم و اینکه تا الان هم صندلی گیمینگ نداشتم)

لینک به دیدگاه

آقا میخوام سفارش میز تو دیجی کالا رو کنسل کنم
یه میز بگید خارج از دیجی کالا در محدوده همون قبلی (از لحاظ قیمتی و کیفی)

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، sajad564 گفته است:

یه میز بگید خارج از دیجی کالا در محدوده همون قبلی (از لحاظ قیمتی و کیفی)

به mdf کار محلی مراجعه کنید و میز با ابعاد دقیق و دلخواه سفارش بدید ارزون تر از میز آماده هم در میاد.

لینک به دیدگاه

https://www.digikala.com/product/dkp-6812457/میز-کامپیوتر-کد-19603/

من این میز رو خریدم و راضیم

همین میز رو تولیدی مهرو میزنه،میتونید تو گوگل سرچ کنین باهاشون تماس بگیرین و میز رو به سایز دلخواهتون براتون میزنن

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ در 00:05، Mhjch گفته است:

https://www.digikala.com/product/dkp-6812457/میز-کامپیوتر-کد-19603/

من این میز رو خریدم و راضیم

همین میز رو تولیدی مهرو میزنه،میتونید تو گوگل سرچ کنین باهاشون تماس بگیرین و میز رو به سایز دلخواهتون براتون میزنن

زیادی کوچک هستش

دوستان همچنان بدون میز..
یه میز تا چهار تومن بگید حداقل :/
140cm و بالاتر

ویرایش شده توسط sajad564
لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، sajad564 گفته است:

زیادی کوچک هستش

دوستان همچنان بدون میز..
140cm و بالاتر

گفتم خدمتتون که،تماس بگیرین باهاشون سایز دلخواهتونو میزنن!

مهرو دکور

https://www.mahroodecor.com

ویرایش شده توسط Mhjch
لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، sajad564 گفته است:

زیادی کوچک هستش

دوستان همچنان بدون میز..
140cm و بالاتر

اگه پایه خاص و مدل دار نمیخوای بده بکی بسازن برات

لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

اگه پایه خاص و مدل دار نمیخوای بده بکی بسازن برات

همین مینیماتک رو باهاشون صحبت کردم یه ۱۶۰ طول و ۷۰ عمق قرار شد برام بسازن

لینک به دیدگاه

در مورد صندلی : بعد از یک هفته استفاده باید بگم فوق العادس
صندلی قبلیم بعد از بیست دقیقه باعث ایجاد کمر درد طاقت فرسا میشد به طوری که واقعا قید پشت سیستم نشستن و بازی رو میزدم
 با وجود اینکه وقتی بدن طولانی مدت در یک حالت قرار بگیره بخاطر فشار تدریجی  به مرور  درد شروع میشه(زمانی که رو زمین تو یه حالت خاصی شنستین یا دراز کشیدین) اما زمانی که از این صندلی استفاده میکنم هرچند که بعضا چند ساعت در یک حالت خاص هستم به هیچ عنوان دردی احساس نمیکنم(مخصوصا در قسمت کمر که عمدتا درد هم از همین قسمت شروع میشه) 
اینم بگم کلا مشکل نشستن رو صندلی رو دارم به طور مثال تو کلاس های یک ساعتُ نیمه دانشگاه دیگه واقعا آخرای کلاس با دعا و صلوات جوون سالم به در میبردم
البته یه موردی در مورد این صندلی بود که نیازه بهش اشاره کنم : تو کامنت های دیجی خوندم که این صندلی برای قد زیر 180 خوب نیست,که همینطور هم بود و به پشتیبانی سایتی که ازش سفارش دادم(از دیجی سفارش ندادم) پیام دادم گفتن یه قطعه ای رو کوتاه میکنن(اسم اون قطعه یادم نیست در حال حاضر) که مشکل به حداقل برسه که همینطور هم بود یعنی صندلی که بنده دریافت کردم زمان نشستن پاهام به زمین میرسید ولی خب باز خیلی خوب روی زمین قرار نمیگرفت و صرفا تاچ میکرد زمین رو
نتیجش اینکه طی یکی دو روز اول به شدت کمر درد داشتم(و نیمدونستم دلیلش همین مورد هستش)
دو سه روز پیش به سرم زد که زیر پایی استفاده کنم و در کمال تعجب کل دردی که طی چند روز اول حس میکردم رفع شد
(چون تو این حالت به دلیل اینکه پا به خوبی به زمین نمیرسید تحمل وزن پا به کمر محول میشد و از طرف دیگه بخاطر اینکه پا برای تماس با زمین کشیده میشد به عضله های پا هم فشار میومد که درد پا رو هم به همراه داشت(که البته کل این قضیه با زیر پایی حل شد)
در کل به شدت خریدش توصییه میشه با توجه به قیمتی که داره البته اگر برگردم عقب مدل پلاس 2024 رو سفارش میدم به چند دلیل : 1- تفاوت قیمتش با این مدل زیاد نیست(زیر 1 میلیون)-2- از فوم سرد استفاده شده3-به شدت امکانات بیشتری داره4-باز با توجه به همون کامنت های دیجی محدودیت قد نداره
توجه کنید که اگر از دیجی سفارش میدید حتما اسم فروشنده "کاد گستر باشه" 
"کادینو" و "کاد گستر پارس" احتمالا ورژن فیک این محصول رو میزنن
و حتما صندلی دارای گارانتی با مهر "حسین واعضیان" باشه 
سوالی بود در خدمتم

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ در 12:02، sajad564 گفته است:

در مورد صندلی : بعد از یک هفته استفاده باید بگم فوق العادس
صندلی قبلیم بعد از بیست دقیقه باعث ایجاد کمر درد طاقت فرسا میشد به طوری که واقعا قید پشت سیستم نشستن و بازی رو میزدم
 با وجود اینکه وقتی بدن طولانی مدت در یک حالت قرار بگیره بخاطر فشار تدریجی  به مرور  درد شروع میشه(زمانی که رو زمین تو یه حالت خاصی شنستین یا دراز کشیدین) اما زمانی که از این صندلی استفاده میکنم هرچند که بعضا چند ساعت در یک حالت خاص هستم به هیچ عنوان دردی احساس نمیکنم(مخصوصا در قسمت کمر که عمدتا درد هم از همین قسمت شروع میشه) 
اینم بگم کلا مشکل نشستن رو صندلی رو دارم به طور مثال تو کلاس های یک ساعتُ نیمه دانشگاه دیگه واقعا آخرای کلاس با دعا و صلوات جوون سالم به در میبردم
البته یه موردی در مورد این صندلی بود که نیازه بهش اشاره کنم : تو کامنت های دیجی خوندم که این صندلی برای قد زیر 180 خوب نیست,که همینطور هم بود و به پشتیبانی سایتی که ازش سفارش دادم(از دیجی سفارش ندادم) پیام دادم گفتن یه قطعه ای رو کوتاه میکنن(اسم اون قطعه یادم نیست در حال حاضر) که مشکل به حداقل برسه که همینطور هم بود یعنی صندلی که بنده دریافت کردم زمان نشستن پاهام به زمین میرسید ولی خب باز خیلی خوب روی زمین قرار نمیگرفت و صرفا تاچ میکرد زمین رو
نتیجش اینکه طی یکی دو روز اول به شدت کمر درد داشتم(و نیمدونستم دلیلش همین مورد هستش)
دو سه روز پیش به سرم زد که زیر پایی استفاده کنم و در کمال تعجب کل دردی که طی چند روز اول حس میکردم رفع شد
(چون تو این حالت به دلیل اینکه پا به خوبی به زمین نمیرسید تحمل وزن پا به کمر محول میشد و از طرف دیگه بخاطر اینکه پا برای تماس با زمین کشیده میشد به عضله های پا هم فشار میومد که درد پا رو هم به همراه داشت(که البته کل این قضیه با زیر پایی حل شد)
در کل به شدت خریدش توصییه میشه با توجه به قیمتی که داره البته اگر برگردم عقب مدل پلاس 2024 رو سفارش میدم به چند دلیل : 1- تفاوت قیمتش با این مدل زیاد نیست(زیر 1 میلیون)-2- از فوم سرد استفاده شده3-به شدت امکانات بیشتری داره4-باز با توجه به همون کامنت های دیجی محدودیت قد نداره
توجه کنید که اگر از دیجی سفارش میدید حتما اسم فروشنده "کاد گستر باشه" 
"کادینو" و "کاد گستر پارس" احتمالا ورژن فیک این محصول رو میزنن
و حتما صندلی دارای گارانتی با مهر "حسین واعضیان" باشه 
سوالی بود در خدمتم

سلام وقتت بخیر

مبارکت باشه با تاخیر البته

منم دنبال خریدن صندلی تو رنج زیر 10 تومن هستم و مشکلم همین کمر درد بعد از 1 ساعت نشستن رو صندلی هست. دهنم سرویس شده و از همه کارام موندم متاسفانه

میخواستم بپرسم بعد حدود 3 ماه، تجربه استفادت چطور بوده؟ خصوصا از نظر راحتی و درد کمر و پشت دوست دارم تجربت رو بدونم

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Mali2000 گفته است:

سلام وقتت بخیر

مبارکت باشه با تاخیر البته

منم دنبال خریدن صندلی تو رنج زیر 10 تومن هستم و مشکلم همین کمر درد بعد از 1 ساعت نشستن رو صندلی هست. دهنم سرویس شده و از همه کارام موندم متاسفانه

میخواستم بپرسم بعد حدود 3 ماه، تجربه استفادت چطور بوده؟ خصوصا از نظر راحتی و درد کمر و پشت دوست دارم تجربت رو بدونم

درود
ممنون 
کاملا راضی ام
گودی کمر رو به خوبی پر میکنه
فقط یه مشکل داره
اونم این که نوع فومش از نوع گرم هستش
بخاطر همین وقتی به مدت زیادی روی صندلی میشینید در ناحیه نشیمنگاه احساس سفتی میکنید
نمیتونم لزوما بگم بخاطر نوع فومش هستش(چون صندلی با فوم سرد نداشتم)
ولی احتمالش هست مربوط به این قضیه باشه
مورد بعدی هم اینه که احتمالا در روز فصل های گرم مث بهار/تابستون) عرق میکنید(که همین الان هم کم کم داره برام اتفاق میفته)
البته تا جایی که میدونم نوع فوم در این مورد تاثیر گذار هست ولی چیزی که بیشترین تاثیر رو داره خود چرم هستش
صندلی های با روکش چرم باعث trap(گیر کردن) هوای گرم بین پیراهنِ شما و صندلی میشن که همین مورد باعث تعریق میشه
(صندلی های گیمینگ تا جایی که دیدم اکثرا روکش چرم دارن (یه سری صندلی توری هم هست))
در کل خیلی راضی ام
تا الان نه چرمش پاره شده
نه جک هایی که داره مشکلی براشون پیش اومده
از نزدیک هم بسیار جذاب تر از عکس هاش هستش
ولی اگر بخوام دوباره خرید کنم ی کوچولو بیشتر هزینه میکنم و مدل 2024 پلاسش رو میخرم ک هم از نوع فوم سرد هستش هم ی سری امکانات جانبی اضافی داره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۳ در 08:14، sajad564 گفته است:

درود
دیشب سفارش دادم در نتیجه هنوز به دستم نرسیده که رضایتم رو عنوان کنم
ولی این موارد رو خریدم :
https://www.digikala.com/product/dkp-7430696/میز-کامپیوتر-مینیماتک-مدل-flex-140/

https://www.digikala.com/product/dkp-9192950/صندلی-گیمینگ-کاد-مدل-g2023/

دیگه زدم به سیم آخر یه صندلی هم خریدم

درود، مبارکت باشه دوست عزیز

من همین مدل میزو خاکستریشو گرفتم، همین سایز ۱۴۰ ، کیس کامپیوترمم به نسبت سنگینه ( گرافیک ۶۹۰۰xt) و مانیتور ۲۷ اینچ گذاشتم روش دوام خوبی هم داره، البته بعضی وقتا فکر میکنم کاش یکم پایه هاش ضخیم تر بود

ولی همینجور که خودت گفتی بسته بندی خیلی جالبی داشت، سرهم کردنش خیلی راحت بود ، و اینکه استحکام خوبی هم داره با بستن پیچ هاش

من یکی دو سال پیش دقیقا یادم نیست کی بود همینو خریدم ۱۷۰۰ ، هزینه ارسالشم شد ۵۰ تومن از همین دیجی کالا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...