رفتن به مطلب

هک شدن عجیب و غریب

Kakarot
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام چند روزی بود که حین گیم یهچ لگ شدیدی ایجاد میشد و وقتی تاسک منیجر رو نگاه میکردم پردازنده روی ۱۰۰ درصد بود و ۹۰ درصدش مال برنامه commend window host بود( اگه اشتباه نگه بام اسمشو ) بعد چند لحظه خودکار پاک میشد یعنی بمحض باز کردن تاسک منیجر برنامه ذکر شده بسته میشد یه جورایی قابلیت این بد افزار بود تا شناسایی نشه

بنده هم بیخیال بودم وگفتم حالا بعدا ویندوزو عوض میکنم رفعش میکنم تا دیروز حین بازی متوجه شدم چندین ایتم از ایتم هام غیب شدن و برام جیمیل اومد که بله ایتم های شما ب مبلغ 0.01 سنت فروخته شده

دیدم تموم ایتم های بازی دوتا۲ که قابلیت فروش داشته از طریق مارکت خودکار به کمترین مبلغ ممکن فروخته شده و تعدادی از ایتم های سی اس ۲ هم همینطور و حتی ۱۵ دلار والت هم که روی اکانت بود خودکار یک ایتم خریداری و ب مبلغ ۰.۰۱ سنت فروخته شده

یعنی در عرض کمتر از ۲۰ ثانیه این اتفاقا افتاده

جالبه ن پیام ورود ب حساب گوگل یا استیم برام اومده و هر دو تایید دو مرحله ای هم دارن که. نه چیزی

هرچی بوده از طریق سیستم من حین انلاین بودن من انجام شده

حالا کارهایی که کردم تغییر ویندوز در حالت کلین اینستال و پارتیشن بندی تموم هارد هام از نو (قید همه اطلاعاتمو زدم)

و تغییر رمز جیمیل و استیم هستش که انجام دادم

اما باز نگرانم

سوالم اینه ممکنه گوشیم دچار بد افزار شده باشه و از طریق گوشیم این کار انجام شده باشه با توجه به استیم و جیمیل روی گوشیم و ایا کار دیگه لازمه انجام بدم یا ن ؟

اگه مورد مشابهی براتون پیش اومد حتما سریع اقدام کنید مثل من سرتون نیاد

جالبه انتی ویروس خود ویندوز و فایر وال خود ب خود خاموش. میشدن و بنده این اتفاقات متوجه این موضوع هم شدم

ویندوز ۱۱ جدیدترین نسخه enterprise

• قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

چند وقت پیش برای من ایمیل انگلیسی اومد که تا تاریخ فلان اگه فلان مبلغ ندی سایتت هک میشه و دیگه مبلغ قابل قبول نیست

منم چون اکثر فعالیت سایتم نقدی هست  یارو رو فحش کش کردم دیگه پیداش نشد. گفتم گوسفند به کاه دون زدی😀😆

• لایک 1
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Mostafa98 گفته است:

فورا به پشتیبانی استیم ایمیل پیام بدید که بشه آیتم ها رو برگردوند.

Hello,

Sorry to hear about what happened.

If activity occurred on your account you do not recognize, it may mean your account or computer has been compromised.

Someone may have gained access to your Steam account through spoofing, phishing, or malware.

We have some tips for removing malware from your computer here. It may be a good idea to contact a local computer security expert if you're having trouble removing this malware.

I can see that you have already secured the account with a password change however all Community Market transactions are final and cannot be reversed or refunded. When an item is purchased from the Community Market, the cost is sent from the buyer's Steam wallet to the seller's. Reversing these purchases would mean we have to take funds out of the seller's wallet, creating confusion and possible purchasing issues across Steam.

I'm sorry we can't be of more help with this, but we don't reverse or refund Community Market purchases and sales.

To prevent unauthorized access to the account, I recommend that you keep the Steam Guard Mobile Authenticator enabled and also review our Account Security Recommendations.

If you have any further questions, please let us know - we will be happy to assist you.

Steam Support
Ken

این پاسخ استیم ظاهرا نمیتونن کاری بکنند و باید قید حدود ۱۰۰ دلار ایتم رو بزنم بره

فقط برام سواله اینجا سودش کجاست برای اون هکر بجز زدن ضرر

ویرایش شده توسط amin_naja(امین پناهی زاده)
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

Hello,

Sorry to hear about what happened.

If activity occurred on your account you do not recognize, it may mean your account or computer has been compromised.

Someone may have gained access to your Steam account through spoofing, phishing, or malware.

We have some tips for removing malware from your computer here. It may be a good idea to contact a local computer security expert if you're having trouble removing this malware.

I can see that you have already secured the account with a password change however all Community Market transactions are final and cannot be reversed or refunded. When an item is purchased from the Community Market, the cost is sent from the buyer's Steam wallet to the seller's. Reversing these purchases would mean we have to take funds out of the seller's wallet, creating confusion and possible purchasing issues across Steam.

I'm sorry we can't be of more help with this, but we don't reverse or refund Community Market purchases and sales.

To prevent unauthorized access to the account, I recommend that you keep the Steam Guard Mobile Authenticator enabled and also review our Account Security Recommendations.

If you have any further questions, please let us know - we will be happy to assist you.

Steam Support
Ken

این پاسخ استیم ظاهرا نمیتونن کاری بکنند و باید قید حدود ۱۰۰ دلار ایتم رو بزنم بره

فقط برام سواله اینجا سودش کجاست برای اون هکر بجز زدن ضرر

عجیبه من شنیده بودم آیتم رو برمیگردونن. حتی آیتم ها cooldown فروش داشتند.

سودش برای هکر اینه که آیتم شمارو 3 سنت خریده و با قیمت اصلیش مثلا 15 دلار فروخته.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Mostafa98 گفته است:

عجیبه من شنیده بودم آیتم رو برمیگردونن. حتی آیتم ها cooldown فروش داشتند.

سودش برای هکر اینه که آیتم شمارو 3 سنت خریده و با قیمت اصلیش مثلا 15 دلار فروخته.

راهی هست بفهمم کی خریداریشون کرده

تو این تصویر مشخصه ولی مشخص نیست کی خرید کرده

Screenshot_۲۰۲۴-۰۱-۰۵-۱۹-۵۸-۳۹-۳۵۸_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

لینک به دیدگاه

شما همون نیستی که با افتخار توی بازی ها آنلاین چیت میزدی و از سایت های گمنام و درب داغون نرم افزار چیت می خریدی و بدون توجه به چیزی روی سیستمت اجرا می کردی؟؟
به نظر خودت یه همچین برنامه/ویروسی چطور وارد سیستمت شده؟

image.thumb.png.916726da8c1bc3f87f086e02961df9ae.png
image.thumb.png.1beb7273ac8a98b186d6a1f0cc1fe673.png

امیدوارم این عبرتی بشه برای شما و امثال شما که انقدر با چیت زدن گند نزنین به بازی ها و به خاطر مشکلات (.....؟) خودتون لذت بازی کردن نرمال را از بقیه نگیرید.

ویرایش شده توسط ARMIN
اصلاح شد.
  • لایک 9
  • ممنونم 3
  • حالم خوب شد 7
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

شما همون نیستی که با افتخار توی بازی ها آنلاین چیت میزدی و از سایت های گمنام و درب داغون نرم افزار چیت می خریدی و بدون توجه به چیزی روی سیستمت اجرا می کردی؟؟
به نظر خودت یه همچین برنامه/ویروسی چطور وارد سیستمت شده؟

image.thumb.png.916726da8c1bc3f87f086e02961df9ae.png
image.thumb.png.1beb7273ac8a98b186d6a1f0cc1fe673.png

امیدوارم این عبرتی بشه برای شما و امثال شما که انقدر با چیت زدن گند نزنین به بازی ها و به خاطر مشکلات (روانی؟) خودتون لذت بازی کردن نرمال را از بقیه نگیرید.

ایا شما ویندوزی که دارین قانونی فعال کردین یا هر نرم افزاری استفاده میکنید قانونی حق ناشر چی میشه مگه غیر اینه که کرکی هستن اکثرا پس ادعای حضرت عیسی بودن رو درنیارین لطفا

بنده لازم نیست ریاکاری انجام بدم و توهین شما ربطی به موضوع نداشت هدف بنده بیشتر اطلاع رسانی در خصوص بودن بد افزار و روش کارش به این صورته

ممنون میشم گزارش بنده رو بررسی کنند مدیران

• حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 2
  • قلبم گرفت 1
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

ایا شما ویندوزی که دارین قانونی فعال کردین یا هر نرم افزاری استفاده میکنید قانونی حق ناشر چی میشه مگه غیر اینه که کرکی هستن اکثرا پس ادعای حضرت عیسی بودن رو درنیارین لطفا

بنده لازم نیست ریاکاری انجام بدم و توهین شما ربطی به موضوع نداشت هدف بنده بیشتر اطلاع رسانی در خصوص بودن بد افزار و روش کارش به این صورته

چه طلب کار..
ویندوز چه ربطی به چیت تو بازی داره
چیت شما تو بازی یعنی خراب کاری در تجربه و زمان بازی دیگران 
قشنگ نیست اصلا
اگر قراره مجددا چیت بزنید امیدوارم اکانتتون مجددا هک بشه :)

• لایک 7
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، sajad564 گفته است:

اگر قراره مجددا چیت بزنید امیدوارم اکانتتون مجددا هک بشه :)

کسی که ده سال چیت میزنه، بدون چیت فکر کنم توی بازی حتی نمیتونه با کلید های WASD راه بره 😂
once a cheater, always a cheater

13 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

به شما توهین نکردم، چیت زدن توی بازی آنلاین کاری نیست که افراد عادی و نرمال انجام بدن و قطعا مشکلی هست که این کارو انجام میدین.
در واقع از خراب کردن تجربه بازی کردن بقیه پلیر ها و احساس قدرتی که بهتون میده لذت می برید.

• لایک 8
لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، amin_naja(امین پناهی زاده) گفته است:

من هر بار توی کانتر به چیتر برخورد میکنم، چیزهای بسیار بسیار بدتر از چیزی که این دوستمون گفت نثار چیتر میکنم. شخص شما رو نمیگم، هر کسی چیت میزنه رو میگم. اینکه شما استفاده کرکی از محصولات یک شرکت مولتی میلیاردر بین المللی رو - که خودش هم مطلع هست از محصولاتش به صورت کرکی استفاده میشه و علیرغم این موضوع به ارائه آپدیت به تمام ویندوزهاش ادامه میده رو، نمیتونید با بازی کردن با اعصاب مردمی که خسته و کوفته میان پای بازی تا کمی خستگی در کنند اما یک عده به صورت خودخواهانه با استفاده از نرم افزارهای چیت، اعصاب و روان اونها رو به هم میریزند مقایسه کنید.

من که اعصابم دیگه نمیکشه، با بیش از 2000 ساعت گیم پلی فقط به خاطر حضور یه مشت چیتر از خدا بی خبر دیگه بازی نمیکنم. این کار، یعنی چیت زدن و مردم رو مسخره خود و بازیچه دست خود کردن، هم از نظر شرعی مشکل داره و هم از نظر اخلاقی. شخص شما رو نمیگم، منظورم هر کسی است که چیت میزنه. به همین خاطر نمیتونم - وقتی خودم زخم خوردم، بیام ناراحتی بقیه بچه هایی رو که به خاطر درد مشترک نمیتونند از بازی کردنشون لذت ببرند، و این ناراحتی رو ابراز می کنند، بگیرم.

فقط میتونم تاپیک رو ببندم تا اذیت نشین. پیام دوستمون هم اصلاح شد.

• لایک 8
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 2
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...