رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب مادربرد DDR5

Recommended Posts

سلام دوستان چند مدل مادربورد مدنظرم هست . لدفا راهنمایی کنید کدوم بهتره از همه..سی پی یو هم 13400 هست.

ASUS PRIME B760M-K  DDR5

MSI Pro B760MP DDR5

GIGABYTE B760M GAMING DDR5 ATX

GIGABYTE B760M ACE GAMING DDR5 ATX

GIGABYTE B760 DS3H AX DDR5

ASROCK B760M PG RIPTIDE DDR5

لینک به دیدگاه

شما یه تاپیک در گذشته برای تهیه سیستم داشتید که گفته شد بودجتون پایینه ،دنبال آینده هم میگردید از اینتل نباید انتظار داشته باشید باید برید سمت amd ، تو این مادربرد های اینتل هم از همه ارجحتر ازراک هست،اگر می‌بینید کسی جواب نمیده چون در همین تاپیک و هم قبلی دوستان اشاره کردند،اگر فن ایسوس هستید خب ایسوس بخرید ،دیگه نیاز به توجیه وجود ندارد.

با بالا آوردن تاپیک جدید فرقی تو قضیه شما نمیکنه.

لینک به دیدگاه

جناب بنده بودجه رو افزایش دادم در حد 45 عرض کردم و اینکه خیر فن ایسوس نیستم.فقط میخام بهترینشو انتخاب کنم و اینکه من از سی پی یو های ای ام دی اطلاعی ندارم که بدونم کدومش در اندازه 13400 هست

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، zealot1370 گفته است:

جناب بنده بودجه رو افزایش دادم در حد 45 عرض کردم و اینکه خیر فن ایسوس نیستم.فقط میخام بهترینشو انتخاب کنم و اینکه من از سی پی یو های ای ام دی اطلاعی ندارم که بدونم کدومش در اندازه 13400 هست

من نمی دونم کدام در حد و اندازه ۱۳۴۰۰ است ولی فکر کنم ۷۶۰۰ از ۱۳۴۰۰ بالا تر است

لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، zealot1370 گفته است:

بدونم کدومش در اندازه 13400 هست

رایزن 7600x

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۰/۱۵ در 21:00، zealot1370 گفته است:

سلام دوستان چند مدل مادربورد مدنظرم هست . لدفا راهنمایی کنید کدوم بهتره از همه..سی پی یو هم 13400 هست.

ASUS PRIME B760M-K  DDR5

MSI Pro B760MP DDR5

GIGABYTE B760M GAMING DDR5 ATX

GIGABYTE B760M ACE GAMING DDR5 ATX

GIGABYTE B760 DS3H AX DDR5

ASROCK B760M PG RIPTIDE DDR5

اینا همه اشون خوبن، و همه اشون مناسب 13400 هستند.

تو انتخاب مادربرد شما باید مشخص کنید، چه تعداد USB لازم دارید، چه تعداد درگاه M.2 نیاز دارید. در بخش شبکه نیازهاتون چیه. بودجه ای که اختصاص دادین، دقیقا سقفش کجاست، و مابقی سیستم سخت افزاریتون چیه. بدون این اطلاعات، نمیشه گفت چه چیزی برای شما مناسب تره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...