رفتن به مطلب

چند سوال درباره شارژ لپتاپ و استفاده از اون

mohsen_star
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

خدا رو شکر ما هم لپتاپ منتخب خودمون رو بعد کلی بالا پایین و راهنمایی از دوستان بخصوص اقا حامد عزیز خریدیم

حالا چند سوال دارم

اول اینکه ایا لپتاپ رو هم باید شارژ اولیه کرد؟اگه اره چقدر؟

2-در زمان استفاده از لپتاپ که به برق وصله ایا باعث ایراد و مشکلی در سیستم نمیشه؟یعنی من الان تو خونه کار میکنم باهاش لپتاپ هم به برق وصل باشه موردی نداره؟

3-برای خنک کردن لپتاپ اگه بخوام روی زمین بزارم باید از کول پد استفاده کنم؟کول پد چنده؟

لینک به دیدگاه

سلام عزیز ؛ ضمن تبریک لپتاپ جدید سوالاتون رو با شماره جواب میدم :

1- چون باتری های جدید از نوع لیتیومی هست نیازی به شارژ اولیه و یا دشارژ کامل برای شارژ مجدد وجود نداره ولی برای سالم موندن سلول ها بهتره یه بار شارژ کامل کنید و از برق جدا کنید و تا دشارژ شدن مصرف کنید و دوباره شارژ کنید .

2- وقتایی که تو خونه هستید و به برق دسترسی دارید بهتره باتری رو از دستگاه جدا کنید و مستقیم از برق استفاده کنید , البته اگه باتری روی دستگاه باشه هم خودش اتوماتیک از برق شهری اسفاده کینه .

3- اگه کول پد زیرش استفاده کنید بهتره , چون لپتاپ تهویه مناسبی نداره و استفاده از کول پد میتونه در بالا رفتن عمر قطعات موثر باشه . می تونید از فروشگاه لیون تهیه کنید .

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما حالا یه مورد دیگه

یه خط ایرانسل خریدم برای استفاده از اینترنت

حالا باید مودم هم برای وصل شدن بخرم و.....

اسم این مودمهایی که با سیم کارت کار میده چیه ؟ و ایا دوستان استفاده کردند ؟راضی هستند؟

لینک به دیدگاه

من زمانی که عسلویه بودم از این مودمها استفاده کردم ؛ اسمش مودم edge هست .

سرعتش زیاد جالب نبود ؛ سرعت دانلودش با IDM حدود 12 بود ؛ البته بستگی به محل هم داره

لینک به دیدگاه

با تشکر از شما حالا یه مورد دیگه

حالا باید مودم هم برای وصل شدن بخرم و.....

اسم این مودمهایی که با سیم کارت کار میده چیه ؟ و ایا دوستان استفاده کردند ؟راضی هستند؟

من میخواستم بگیرم . مردم راضی نبودن. نگرفتم .حالا قراره 3g بیاد شاید خوب باشه.ولی من چشم آب نمیخوره ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر گوشی شما مودم داخلی داشته باشه میتونید از طریق سرویس GPRS ایرانسل ماهیانه 2گیگ استفاده کنید مخصوصا که نوت بوک شما بلوتوث هم داره و نیاز به کابل گوشی هم نیست . اما اگر گوشیتون معمولی هست باید یک مودم GSM بخرید .

سرویس 1 ماهه با این کد فعال میشه *140*3*7*1#

جواب اس ام اس میاد و در پاسخ باید 3 رو بزنید .

من استفده کردم .سرعتش برای وبگردی بد نیست اما بدرد دانلود نمیخوره . در کل قابل قبول هست.

لینک به دیدگاه

مرسی از همه دوستان

من واسه وبگردی میخوام اتفاقا منم میخوام برم عسلویه

گوشیم اکسپریا سونی هست و تازه گرفتم

پس مودم نخرم و از همین گوشی با بلوتوث وصل بشم یا با کابل؟

میشه بیشتر توضیح بدین

لینک به دیدگاه

به سلامتی ایشالا

برای کار میرید؟ اگه برای کار میرید برای بردن لپتاپ داخل خوابگاه باید از چندین جا امضا بگیرید وگرنه اجازه نمیدن لپتابو ببرید داخل

راستی کدوم فاز و کدوم شرکت؟

لینک به دیدگاه

والله ما اطراف عسلویه هستیم و تو کار راهسازی و با پیمانکار شخصی هستم

درباره اینترنت با گوشی چجوری باید اقدام کنم؟

لینک به دیدگاه

برای نصب ویندوز روی لپتاپ که سیستم عامل نداره

چه ویندوزی خوبه؟

یه ویندوز

Windows.7.Ultimate.SP1.Integrated.July.2011.MSDN.x64

دارم همین رو نصب کنم خوبه؟

بعد نصب میتونم بزارم اینترنت اپدیت بشه؟

لینک به دیدگاه

اگر ویندوز سالمه مشکلی نداره. 64 بیت هم هست . شما سعی کن از همین 64 بیت استفاده کنی . میتونی بعدا آپدیتش کنی . البته حدود 300 مگ آپدیت داره فکر کنم .

لینک به دیدگاه

درباره نصب ویندوز لپتاپ ایسر مــــــــــدل http://www.sazgar.com/fa/product/notebook/product_detail.aspx?productid=1701کمک کنید

در مقابل سیستم عامل زده boot up linux

حالا برای نصب ویندوز هفت باید چجوری اقدام کنم داخل دیویدی درایو دی وی دو ویندوز رو گذاشتم و روشن کردم اما چیزی نمیشه و ...

و کلا روی این صفحه میمونه

47149730756596432622_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

شما برو تو بایوس و بوت اولیه رو بذار روی درایو دی وی دی . با این کار دی وی دی شما بوت میشه و میتونی ویندوز نصب کنی . البته اگر سیستم عاملی روی لپ تاپ باشه با این کار کاملا پاک میشه .

لینک به دیدگاه

ریستارت کردم درست شد

الان بنظرتون هارد 750 رو چند گیگ بزارم برای درایو c

لینک به دیدگاه

یعنی پیغام نمیده کلیدی رو برای بوت از روی دیسک فشار بدید ؟

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...