رفتن به مطلب

راهنمایی جهت انتخاب تلفن همراه

Najm
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خوبم

امیدوارم که حال همه شما عزیزان خوب باشه.

راستش یکی از دوستان بنده تلفن همراهی مطابق خصوصیات زیر میخواد خرید کنه. ممنون میشم که دوستان پیشنهادهاشون رو ذکر کنند.

سقف قیمتی: 16 میلیون تومان

برند: ترجیحا سامسونگ

مورد استفاده: کارهای روزمره (نظیر استفاده از پیام رسان های خارجی، تماشای ویدئو، وبگردی و...)

انتظارات: صفحه نمایش بسیار با کیفیت، عملکرد خوب باطری، جنس بدنه غیر پلاستیک، دو سیم کارته

ممنون عزیزان

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

با درود، اگه فقط سامسونگ میخواید باشه، در این بازه قیمتی مدل A54 انتخاب خوبیه و گوشی خوبیه در کل. اگه هم دو ماهی میتونید صبر کنید میتونید A55 رو تهیه کنید. حالا بسته به بودجتون میتونید ظرفیت 128 یا 256 A54 رو انتخاب کنید.

لینک به دیدگاه

30 دقیقه قبل، Fido گفته است:

با درود، اگه فقط سامسونگ میخواید باشه، در این بازه قیمتی مدل A54 انتخاب خوبیه و گوشی خوبیه در کل. اگه هم دو ماهی میتونید صبر کنید میتونید A55 رو تهیه کنید. حالا بسته به بودجتون میتونید ظرفیت 128 یا 256 A54 رو انتخاب کنید.

ممنون دوست عزیز. به نظر شما آیا ارزش صبر کردن داره؟ در کل چه تغییرات و بهبودهای قابل توجه و چشمگیری میتونه داشته باشه؟

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

هم اکنون، Najm گفته است:

ممنون دوست عزیز. به نظر شما آیا ارزش صبر کردن داره؟ در کل چه تغییرات و بهبودهای قابل توجه و چشمگیری میتونه داشته باشه؟

والا به صورت رسمی که به بازار نیومده انگار، منم اونروز یه بررسی کوتاه ازش خوندم و انگار تغییراتی خوبه درش ایجاد شده، تو سایتها بررسیهای مقدماتیش هست، یه مطالعه بکنید بد نیست. من خودم اگر باشم و نیاز فوری به گوشی نداشته باشم، برای مدل جدیدتر صبر میکنم، حالا شرایط افراد و سلایقشون متفاوته...درکل گوشیها 2024 تو این دو ماه آتی به بازار میان، اگه نیاز فوری ندارید صبر کردن برای مدلهای جدیدتر برندها معقولتره. شیائومی و پوکو و آنر و سامسونگ و... همگی مدل جدید معرفی خواهد کرد. نیاز فوری هم داشتید که همون A54 برای استفاده نرمال خوبه و نسبت به قیمتش پرفورمانس خوبی داره.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Najm گفته است:

ارزش صبر کردن رو داره

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است:

ارزش صبر کردن رو داره

به چه دلایلی؟ چون عموما مدل های جدیدی که وارد بازار میشوند، با موضوع هایی نظیر قیمت بالا در اوایل زمان توزیع، مشکلات نرم افزاری و گاها سخت افزاری و... همراه هستند. تشکر

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Najm گفته است:

به چه دلایلی؟ چون عموما مدل های جدیدی که وارد بازار میشوند، با موضوع هایی نظیر قیمت بالا در اوایل زمان توزیع، مشکلات نرم افزاری و گاها سخت افزاری و... همراه هستند. تشکر

طبق خبرایی که رسیده  ظاهرا فریم فلزی شده

image.thumb.jpeg.74101f6b0d6177e50299832a14dcc476.jpeg image.thumb.jpeg.a8045e06e3534ccf9f1854a5affecc2f.jpeg

یه بهبود های ریزی هم در پردازنده میبینم که ظاهرا گرافیک از mali به amd تغییر پیدا کرده و یک سال آپدیت بیشتری هم میگیره  به نظر من چند ماه صبر کردن ارزششو داره

لینک به دیدگاه

هرکار کنی دراخر آشغال تر از پردازنده اگزینوس خودشه.

حداقل رو این گوشی باید اسنپدراگون 7gen2 باشه که نیست.

به دوستتون بگید اگر میخواد پولشو بریزه سطل آشغال سامسونگ سری آ بخره.

لینک به دیدگاه

با درود 

توی یک سایت دیدم گوشی Google Pixel 6a رو با قیمت حدود 14-15 تومان موجود داشتن. 

گوشی واقعا ارزنده‌ ایه, خصوصا توی اون‌ رنج قیمت.

بعد از اون, شیائومی Poco F5 هم گزینه مناسبی هستش.

سامسونگ رو, که انعطافی توی این رنج قیمتی ندارین و انتخاب‌هاتون از قبل مشخصه.

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

هرکار کنی دراخر آشغال تر از پردازنده اگزینوس خودشه.

حداقل رو این گوشی باید اسنپدراگون 7gen2 باشه که نیست.

به دوستتون بگید اگر میخواد پولشو بریزه سطل آشغال سامسونگ سری آ بخره.

بله دقیقا با شما موافقم. اما تلفن همراهی که معرفی کردید، پردازنده مدیاتک داشت. یعنی اوضاع پردازنده های اگزینوس سامسونگ از مدیاتک بدتره؟

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، ShQringQn گفته است:

با درود 

توی یک سایت دیدم گوشی Google Pixel 6a رو با قیمت حدود 14-15 تومان موجود داشتن. 

گوشی واقعا ارزنده‌ ایه, خصوصا توی اون‌ رنج قیمت.

بعد از اون, شیائومی Poco F5 هم گزینه مناسبی هستش.

سامسونگ رو, که انعطافی توی این رنج قیمتی ندارین و انتخاب‌هاتون از قبل مشخصه.

ممنون دوست عزیز. ترجیحا برند مدنظرشون سامسونگ هست. با این حال بررسی کردم و متاسفانه Pixel 6a ظرفیت حافظه پایینی داره و از کارت حافظه هم پشتیبانی نمیکنه.

لینک به دیدگاه

راستش الان از کیفیت و کارایی تلفن های امروزی خبر ندارم. سال 2014 که سونی پرچمدار Z3 رو وارد بازار کرد خریدم تا الان. طبق حرف دوستمون با این که اندروید 6 هست ولی به جرات میتونم بگم اگر تا الان هنوز روان و بدون مشکل کار میکنه تنها و تنها به خاطر پردازنده اسنپدراگون 801 28 نانومتری! هست. منتها مدتی هست که برخی قسمت های صفحه نمایش به رنگ زرد تمایل پیدا کرده و پیکسل هاش خراب شده. در واقع منم در انتخاب بین آیفون 13 و سامسونگ S23 Plus سردرگم هستم و در این مورد هم دوستان ممنون میشم نظر بدند. البته خدمت دوستان عرض کنم که با سیستم عامل ios تا حدودی آشنا هستم (خودم نداشتم). تشکر دوستان

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Najm گفته است:

بله دقیقا با شما موافقم. اما تلفن همراهی که معرفی کردید، پردازنده مدیاتک داشت. یعنی اوضاع پردازنده های اگزینوس سامسونگ از مدیاتک بدتره؟

صدالبته، رقیب سر سخت اسنپدراگون تو اندروید دایمنسیتی هست.مدل مذکور از موتورلا در حقیقت یه پرچمدار اقتصادی حساب میشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...