رفتن به مطلب

مشکل ریستارت شدن کامپیوتر در بازی ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دیدم تست مجدد گرفتی و مشکلی نبود و باید قطعات دیگر را تست کنی

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Ice_Devil گفته است:

سلام با استفاده از گزینه cpu burner تست گرفتم تا حدود یک ربع که همچیز اوکی بود انگار

گرافیک 650ti تو خونه دارم باید ببینم به این میخوره که بندازم تست بگیرم

و اینکه اتصالاتش رو هم چک کنم چون همیشه یه شکی بهشون داشتم تو دلم

محافظ رو هم چند روزیه از مسیر خارج کردم

احتمال داره که پاور باشه هنوزم؟ و اگر خدایی نکرده گرافیک بود آیا کسی هست بتونه تعمیر کنه توی بوشهر؟

پس تکلیف دمای سی پی یو هم مشخص شد

گرافیک 650ti خوبه، با اینکه از گرافیک خودت کم مصرف تره ولی چالش خوبیه برای پاور و دستان پاور هم تقریبا مشخص میشه

همه چیز رو با دقت چک کن،  عیب یابی گاهی عجایب یا نکات ریزی داره که گمراهت می کنه

اگر گرافیک باشه بعید میدونم این گرافیک رو تو بوشهر تعمیر کنن

البت قبل از تعمیر بهتره یه سرویس هم بشه شاید کمکی کنه

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

پس تکلیف دمای سی پی یو هم مشخص شد

گرافیک 650ti خوبه، با اینکه از گرافیک خودت کم مصرف تره ولی چالش خوبیه برای پاور و دستان پاور هم تقریبا مشخص میشه

همه چیز رو با دقت چک کن،  عیب یابی گاهی عجایب یا نکات ریزی داره که گمراهت می کنه

اگر گرافیک باشه بعید میدونم این گرافیک رو تو بوشهر تعمیر کنن

البت قبل از تعمیر بهتره یه سرویس هم بشه شاید کمکی کنه

سلام دوست عزیز

من گرافیک 650ti رو روی سیستم قرار دادم ولی متاسفانه سیستم درست بالا نمیومد (رزولوشن اسکیل هم تاثیری نداشت) و اینکه برنامه furmark نمیتونست استرس تست بگیره و این ارور رو میداد

20240115_182403_nx3s.jpg

20240115_182514_ueb3.jpg

سیم های پاوری که به گرافیک میخوره دو عدد 8 پین ترکیبی هستن که هم میتونن 6 پین باشن هم 8 پین باشن

و دوتاشون هم بهم دیگه وصلن جهت اطلاع

20240115_183524_vloe.jpg

بعد از اینها دوباره با 1080ti تست گرفتم و سر 21 ثانیه و بدون اینکه گرافیک حتی ذره ای داغ بشه سیستم خاموش شد

یک تو فروم های خارجی گشتم خیلیا همین مشکل براشون پیش اومده بود و بیشترن مشکل رو پاور دونستن مخصوصا با کامنت پایین مواجه شدم

دقیقا کامپیوتر من هم به سرعت ریستارت میشه چه توی گیم چه توی furmark آیا واقعا مشکل میتونه پاور باشه؟

screenshot_(10)_y6d2.png

جناب قایم مقامی چجوری میتونم باهاتون در ارتباط باشم 🙏

ویرایش شده توسط Ice_Devil
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Ice_Devil گفته است:

سلام دوست عزیز

من گرافیک 650ti رو روی سیستم قرار دادم ولی متاسفانه سیستم درست بالا نمیومد (رزولوشن اسکیل هم تاثیری نداشت) و اینکه برنامه furmark نمیتونست استرس تست بگیره و این ارور رو میداد

سیم های پاوری که به گرافیک میخوره دو عدد 8 پین ترکیبی هستن که هم میتونن 6 پین باشن هم 8 پین باشن

و دوتاشون هم بهم دیگه وصلن جهت اطلاع

بعد از اینها دوباره با 1080ti تست گرفتم و سر 21 ثانیه و بدون اینکه گرافیک حتی ذره ای داغ بشه سیستم خاموش شد

یک تو فروم های خارجی گشتم خیلیا همین مشکل براشون پیش اومده بود و بیشترن مشکل رو پاور دونستن مخصوصا با کامنت پایین مواجه شدم

دقیقا کامپیوتر من هم به سرعت ریستارت میشه چه توی گیم چه توی furmark آیا واقعا مشکل میتونه پاور باشه؟

جناب قایم مقامی چجوری میتونم باهاتون در ارتباط باشم 🙏

اون ارور که فور مارک داه برای درایور گرافیکه

درایور رو با ddu پاک کن و درایور مناسب 650ti یعنی نسخه 474.64  WHQLرو نصب کن

رینستال درایور گرافیک برا همون 1080 هم بد نیست، بعد از اتمام تست، دوباره درایور 546.33  WHQL رو برای 1080 بگیر و نصب کنم(باز قبلش با ddu درایور رو پاک کن)

خواستی پیام بده شماره بت بدم

احتمالا فردا هم یه سر برم دانشجو

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...