رفتن به مطلب

آیا انجمن تعطلیه یا خصومت شخصی دارد ؟

Recommended Posts

سلام 

بنده این چند وقت تایپک میزنم مدیران گرامی انگار نه انگار تایپکی ایجاد شده که تاییدش کنن

میخوام بدونم انجمن خرید و فروشش تعطیل شده یا خصومت شخصی دارن با بنده 

این برا 6 ماه پیشه 

این یکی هم برا امروز

@ARMIN هم تگ کردم ولی انگار نه انگار

بقیه دوستان هم همین مشکل دارن ؟

لینک به دیدگاه

بعضی اوقات تایپک های جدید دیده نمیشه یا به هر دلیلی میس میشه و ناظر نمی‌بینه تا تائید کنه.تایپک زدی یه پیغام خصوصی هم بهشون بده بعد از چند ساعت که دیدی تایپکت تائید نشده.من تا به حال همچین مشکلی نداشتم یک مرتبه فکر کنم پیش اومد که با پیغام خصوصی حل شد.ممکنه سرشون شلوغه باشه و کمی طول بکشه.اگر تایپکت مشکل داشته باشه تو خود تایپک که قبل تائید خودت فقط میتونی ببینی بهت اعلام میکنن.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

بعضی اوقات تایپک های جدید دیده نمیشه یا به هر دلیلی میس میشه و ناظر نمی‌بینه تا تائید کنه.تایپک زدی یه پیغام خصوصی هم بهشون بده بعد از چند ساعت که دیدی تایپکت تائید نشده.من تا به حال همچین مشکلی نداشتم یک مرتبه فکر کنم پیش اومد که با پیغام خصوصی حل شد.ممکنه سرشون شلوغه باشه و کمی طول بکشه.اگر تایپکت مشکل داشته باشه تو خود تایپک که قبل تائید خودت فقط میتونی ببینی بهت اعلام میکنن.

ممنون از وقتی که گذاشتی 

والا اگه تعداد بازدید نمیزد حق با شما بود ولی ۱۵ تا بازدید داشته 

بعد نمیدونیم به کی پیام خصوصی بدیم !

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، amirafshar گفته است:

ممنون از وقتی که گذاشتی 

3 ساعت قبل، Peyman.S گفته است:

دوستمون درست میگه یه پیام بدین مدیر یا ناظر. آرمین یا @Hamed 

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

سلام خدمت عزیزان

من ابتدا عرض کنم تاپیک شما ایرادش در تاپیک اعلام شد زمانی که بررسی کردم ولی گویا پست نشده و سپس قوانین فروم رو برای شما اینجا بگذارم 

این قسمتی هست که از قوانین برداشته شده و جواب شما هست

تمام تاپیک های ارسالی در بخش بازارچه بعد از تایید نمایش داده می شوند.  تاپیک هایی که قوانین در آنها رعایت نشده باشد ، تایید نخواهند شد . تایید تاپیک ممکن است در ساعات کاری بین 1 تا 12 ساعت و در روزهای تعطیل و ساعات غیر کاری بین 2 تا 24 ساعت زمان ببرد . پس از ارسال تاپیک های تکراری و مکرر خودداری کنید . از ارسال پیام برای مدیران جهت تایید تاپیک خودداری کنید . در صورتی که پیام بدون دلیل داده بشه ، تاپیک تا 24 ساعت تعلیق میشه .

دوستان ممکنه گاهی اوقات تاپیکی دیده نشه برای تایید . لطفا در صورتی که بعد از24 ساعت دیدید تاپیک شما تایید نشده ( درصورتی که مطابق قوانین بوده باشه ) به من یا ناظر انجمن پیغام بدید تا تاپیک کنترل بشه .

خب بر اساس همین قوانین اصلا نیازی به زدن تاپیک هم نبوده و خصومت شخصی هم در کار نیست و از مان ایجاد تاپیک شما تا الان هم که بنده دارم پاسخ میدم و قبلا در تاپیک دادم ولی پست نشده 15 ساعت گذشته

بنده ایراد تاپیک شما رو در تاپیک ذکر کردم ولی گویا پست نشده و از اونجایی که شما خودتون تاپیک عمومی زدید بنده ایراد رو همینجا خدمتتون اعلان عمومی میکنم

مشکل تاپیک شما عدم رعایت بند 20 قوانین هست و قسمت هایلایت شده ایراد تاپیک هست

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض و یا قیمت گذاری  ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، تاپیک بدون اخطار قبلی حذف  و در صورت تکرار این مسئله توسط یک کاربر دسترسی ایشان محدود می گردد .

مورد آخر اینکه بنده و همکاران صرفا" قوانین رو اجرا میکنیم و همه عزیزان اگر قوانین رو مطالعه و رعایت کنند و کمی صبوری داشته باشند تمامی این سوءبرداشت ها برطرف میشه .

• لایک 2
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، amirafshar گفته است:

ممنون از وقتی که گذاشتی 

سلام. دوست عزیز شما الان بیشتر از 6 ساله که عضو این انجمن هستید. تاپیک خرید و فروش هم کم نداشتید تو این مدت . پس قوانین رو باید بدونید . حتی اگر تذکری هم به شما داده نشه ، خودتون باید بدونید که تاپیک چه مشکلی داشته که تایید نشده .

وقتی نوشته شده که مشخصات باید روی کاغذ باشه حتما دلیلی داشته . تصاویری که شما ارسال کردید ، مشخصات رو روی گوشی موبایل نوشته بودید . حالا یک نفر بیاد اون عکس ها رو برداره و با یک ادیت ساده مشخصات خودش رو بذاره و ادعا کنه برای فروش داره اونها رو . بعد باید یک موضوع کلاهبرداری رو جمع کرد . پس از همین اول نمیذاریم همچین موقعیتی ایجاد بشه . لطفا قبل از اینکه تاپیکی ارسال کنید و شاکی بشید ، اول مشکل رو با یک نفر از تیم مدیریت در میون بذارید تا مشکل شما زودتر حل بشه . نه اینکه کلی وقت بابت توضیح واضحات داده بشه اینجا .

• لایک 7
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...