رفتن به مطلب

کمک در انتخاب مادربرد و کیس

Recommended Posts

36 دقیقه قبل، MidpooryA گفته است:

یعنی گفت خودتون به گیگابایت ایمیل بزنید ؟

بله منم زدم ایمیل ببینم پشتیبانی چه جوابی میده

24 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

wtf؟؟؟؟
اصلا اینو قبول نکنید، پشتیبانی گیگابایت دیگه کیه؟؟ اصلا طرف حساب شما پشتیبانی گیگابایت نیست. کالای شمارو آواژنگ گارانتی کرده. تهدید به شکایت از اتحادیه کنید و حتما پیگیر بشید تا با مادربرد نو تعویض بشه. دارن به شدت ماست مالی می کنن و میخوان از شما سو استفاده کنند.

به هیچ وجه اینکارو نکنید. فقط از طریق گارانتی کننده ایرانی (آواژنگ) پیگیر باشید اگر دیدید دارن اذیت می کنند و جواب درست حسابی نمیدن توی سایت اتحادیه ازشون شکایت کنید. تجربه شکایت توی اتحادیه بابت همین مادربرد هم توی  فروم هست. با تمامی مستندات و فاکتور خرید و گارانتی شکایت ثبت کنید و قطعا به نتیجه می رسید.

https://forum.lioncomputer.com/topic/136004-شکایت-از-شرکت-ماتریس/

والا زیر بار نمیرن 

این شرایط که داخل سایت زدن

موارد زیر کالا را از ضمانت خارج می نماید نداشتن کارت ضمانت یا هولوگرام ، مخدوش بودن سریال و هولوگرام کالا ، شکستگی ، خراشیدگی ، زنگ زدگی ، سوختگی و تغییر رنگ ، سولفاته شدن صدمات ناشی از حمل و نقل ، نوسانات برق ، استفاده در شرایط محیطی نامناسب ، کاربرد نامناسب و هرگونه صدمات فیزیکی به کالا و اجزای آن - بر اساس تاریخ مندرج بر روی کارت ضمانت و سریال کالا

اون تیکه ای که نارنجی کردم به همون دلیل میگن شامل گارانتی نیست من نمیدونم پس چی رو گارانتی میکنن !

ولی بچه ها من دستم بازه فکر کنم 

میدونید چرا ؟ 

چون قبض رسید مشتری آواژنگی که بهم داد زده ایراد ظاهری ندارد (چقدر میتونم روی این مانور بدم رو شکایت)

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، amirafshar گفته است:

بله 

به نظر من محاله گیگا بگه جزو گارانتی و تعویض نیست

میخوام به پشتیبانی بگم ic rgb ظاهرش سوختگی داره این کالا شما تعویض میکنید با کالا نو یا نه 

محاله گیگا بگه نه

به دفتر تهران آواژنگ تحویل دادی مادربرد رو؟

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، amirafshar گفته است:

بله منم زدم ایمیل ببینم پشتیبانی چه جوابی میده

والا زیر بار نمیرن 

این شرایط که داخل سایت زدن

موارد زیر کالا را از ضمانت خارج می نماید نداشتن کارت ضمانت یا هولوگرام ، مخدوش بودن سریال و هولوگرام کالا ، شکستگی ، خراشیدگی ، زنگ زدگی ، سوختگی و تغییر رنگ ، سولفاته شدن صدمات ناشی از حمل و نقل ، نوسانات برق ، استفاده در شرایط محیطی نامناسب ، کاربرد نامناسب و هرگونه صدمات فیزیکی به کالا و اجزای آن - بر اساس تاریخ مندرج بر روی کارت ضمانت و سریال کالا

اون تیکه ای که نارنجی کردم به همون دلیل میگن شامل گارانتی نیست من نمیدونم پس چی رو گارانتی میکنن !

ولی بچه ها من دستم بازه فکر کنم 

میدونید چرا ؟ 

چون قبض رسید مشتری آواژنگی که بهم داد زده ایراد ظاهری ندارد (چقدر میتونم روی این مانور بدم رو شکایت)

مگه مادربرد شما سوختگی یا تغییر رنگ داشته؟ الان که دادید دست اونا ولی سوختگی روی مدار به وضوح قابل مشاهده هست. اگه مثلا یه ترانزیستور یا خازن بسوزه کاملا سیاه میشه دورش و مشخصه.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

به دفتر تهران آواژنگ تحویل دادی مادربرد رو؟

بله تهرانم خودم رو به روی در پشتی پاساژ نور 

5 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

مگه مادربرد شما سوختگی یا تغییر رنگ داشته؟ الان که دادید دست اونا ولی سوختگی روی مدار به وضوح قابل مشاهده هست. اگه مثلا یه ترانزیستور یا خازن بسوزه کاملا سیاه میشه دورش و مشخصه.

بله من خودم ندیدم ولی بعدش کارشناس آورد نشون داد یه کمی تیره شده بود

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، amirafshar گفته است:

ممنونم ازت آره با یه تعمیر کار خفن صحبت کردم گفت اصلا چیزی نیست که شخص تشخیص بده بعد گفت اشتباه محض بفروشی

میگیرمش وصلش میکنم 

دیگه rgb بهش وصل نمیکنم میزنم به کنترلر راحت ولش کن بابا 

ممنون

آها فقط خمیر سیلیکونش دیگه بدرد نمیخوره فکر کنم 

چه خمیری پیشنهاد میدید بخرم رفتم بازار ؟

بعد برای این سیستم 6900xt بهتره یا 3080 ؟

از آنجایی که پردازنده های AMD خنک هستن خمیر سیلیکونهای خیلی گران قیمت به کارت نمیاد ولی باز بستگی داره به جیب مبارک میتونی گریزلی بخری پایه فلز هم موجود هست که بالاتر از اون نداریم فعلا ولی گرونه و بهترین هست

آواژنگ که خودش IC نداره و از روی یه برد دیگه جدا میکنن و روی برد شما مجددا لحیم میکنن که هیچ موردی نداره این وسط فقط وقت شما گرفته شد و اینکه مقداری هزینه جهت رفت و آمد

در مورد گرافیک جفتشون هم انتخاب خوبی هستن ولی اگر خواستی 3080 بخری و توانستی کمی بودجه را بیشتر کن و 3080TI بخر

ولی AMD 6900XT هم خیلی خوبه من خودم فعلا میخوام یه 3080TI بخرم و اگر بتونم بودجه را زیاد کنم 3090 بخرم

این مقداری بر میگرده به سلیقه و بیشترش به پولی که میخوای هزینه کنی

• لایک 1
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Royal گفته است:

از آنجایی که پردازنده های AMD خنک هستن خمیر سیلیکونهای خیلی گران قیمت به کارت نمیاد ولی باز بستگی داره به جیب مبارک میتونی گریزلی بخری پایه فلز هم موجود هست که بالاتر از اون نداریم فعلا ولی گرونه و بهترین هست

آواژنگ که خودش IC نداره و از روی یه برد دیگه جدا میکنن و روی برد شما مجددا لحیم میکنن که هیچ موردی نداره این وسط فقط وقت شما گرفته شد و اینکه مقداری هزینه جهت رفت و آمد

در مورد گرافیک جفتشون هم انتخاب خوبی هستن ولی اگر خواستی 3080 بخری و توانستی کمی بودجه را بیشتر کن و 3080TI بخر

ولی AMD 6900XT هم خیلی خوبه من خودم فعلا میخوام یه 3080TI بخرم و اگر بتونم بودجه را زیاد کنم 3090 بخرم

این مقداری بر میگرده به سلیقه و بیشترش به پولی که میخوای هزینه کنی

ممنونم دنبال 6900xt هستم عملکردش خوبه فقط نمیدونم کدوم مدلش بهتره

دیگه میخوام بیافتم تو داستان شکایت و اینا فقط تعویض نداشت مدل بالاتر حتی پول هم بدن نمیگیرم چون همون مادربرد الان 1 میلیون گرونتر کرده فروشنده اگه به حرف خودشون امروز مادربرد هم تحویل میدادن اوکی بودن ولی ندادن میخوام بیافتم دنبال شکایت

ویرایش شده توسط amirafshar
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، amirafshar گفته است:

ممنونم دنبال 6900xt هستم عملکردش خوبه فقط نمیدونم کدوم مدلش بهتره

دیگه میخوام بیافتم تو داستان شکایت و اینا فقط تعویض نداشت مدل بالاتر حتی پول هم بدن نمیگیرم چون همون مادربرد الان 1 میلیون گرونتر کرده فروشنده اگه به حرف خودشون امروز مادربرد هم تحویل میدادن اوکی بودن ولی ندادن میخوام بیافتم دنبال شکایت

زوده برای شکایت تا جایی که تا حالا با آواژنگ درگیر بودم برای گارانتی مشکلی نداشتم و همیشه تعویض کردن

خبری نشده که بخوای شکایت کنی و حتی اگر بگن به گارانتی ربطی نداره باز هم برای شما قطعه را تعویض میکنن و سالم و آماده بکار تحویل میدن کمی صبر کن تا تماس بگیرن

لینک به دیدگاه

بله 

به نظر من محاله گیگا بگه جزو گارانتی و تعویض نیست

میخوام به پشتیبانی بگم ic rgb ظاهرش سوختگی داره این کالا شما تعویض میکنید با کالا نو یا نه 

محاله گیگا بگه نه

سلام. عذرخواهی میکنم دوست عزیز اما بدجور شما رو به تمسخر گرفتند. اصلا این کار رو انجام ندید. اگر از راه درستش پیگیری کنید، قطعا به نتیجه می رسید. پشتیانی گیگابابت؟! جالبه!

ویرایش شده توسط Najm
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، amirafshar گفته است:

بله تهرانم خودم رو به روی در پشتی پاساژ نور 

بله من خودم ندیدم ولی بعدش کارشناس آورد نشون داد یه کمی تیره شده بود

امیر جان مدل کیس چیه؟

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Royal گفته است:

زوده برای شکایت تا جایی که تا حالا با آواژنگ درگیر بودم برای گارانتی مشکلی نداشتم و همیشه تعویض کردن

خبری نشده که بخوای شکایت کنی و حتی اگر بگن به گارانتی ربطی نداره باز هم برای شما قطعه را تعویض میکنن و سالم و آماده بکار تحویل میدن کمی صبر کن تا تماس بگیرن

نه الان منتظرم بگن مشکل حل شده بیا تحویل بگیر برم اونجا بگم تعمیریه بدردم نمیخوره فقط تعویض

7 دقیقه قبل، Najm گفته است:

سلام. عذرخواهی میکنم دوست عزیز اما بدجور شما رو به تمسخر گرفتند. اصلا این کار رو انجام ندید. اگر از راه درستش پیگیری کنید، قطعا به نتیجه می رسید. پشتیانی گیگابابت؟! جالبه!

حالا من به پشتیبانی پیام دادن اگه بگن اره چه بهتر یه مدرک اینجوری هم دارم

6 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

امیر جان مدل کیس چیه؟

داداش گیم مکس لیدر تی جی

به من میگن سیم اشتباهی وصل کردی اصلا واتر من مدلش le720 سوکتش جوریه اشتباه نمیره مثل همون عکس که یکی دوستان فرستاد 3wires 

اصلا نه برعکس میشه زد نه جای سوکت دیگه ای به اشتباه

امروزم طرف بد حرف زد از صبح تو مخمه گفت اصلا بگیر ببر شکایت شامل گارانتی نمیشه 

گارانتی میکنم تو چشاش

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، amirafshar گفته است:

اصلا نه برعکس میشه زد نه جای سوکت دیگه ای به اشتباه

یه سوال!

شما بار اول همه چیو کردی تو هاب و وصل کردی به سوکت argb؟ آیا به امپراژی که فن ها و... خوردن هم دقت کردی؟

اگر سوکت 3 سوراخ بوده پس احتمال جا به جا زدن سوکت 0 عه

میمونه 2 مورد

1- مادربرد کلا خراب بوده و به عنوان آک بهتون دادن

2- یه حجمه زیادی امپر کشیدن فن ها برای برق و مرخص شدن بخش مربوط به اون سوکت

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

یه نکته دیگم هست:

کنترلر کیس مشکل داشته و نتونسته برقو از ساتا به درستی بگیره و همه چی افتاده گردن مادربرد بدبخت!

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

بعید میدونم بحث امپر باشه

خود فنها که 12 ولت هست و هدر Argb فقط 5 ولته، پس  تغذیه جدا میخان(قطعا از مادر برد تامین نمیشه)

البت این امکان هست فن 12 با 5 ولت هم کار کنه ولی قطعا در کنترولر جایی برای این کار در نظر گرفته نشده

و اگر اشتباه نکنم طبق منوال مادربرد، هدر ها تا 5 امپر / 1000 led پشتیبانی میکنن(البت نمیدونم هر هدر با جمعا با هم)

در هر صورت توان قابل قبولی هست و بعیده هدرها کم اورده باشن

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

یه سوال!

شما بار اول همه چیو کردی تو هاب و وصل کردی به سوکت argb؟ آیا به امپراژی که فن ها و... خوردن هم دقت کردی؟

اگر سوکت 3 سوراخ بوده پس احتمال جا به جا زدن سوکت 0 عه

میمونه 2 مورد

1- مادربرد کلا خراب بوده و به عنوان آک بهتون دادن

3 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

یه نکته دیگم هست:

کنترلر کیس مشکل داشته و نتونسته برقو از ساتا به درستی بگیره و همه چی افتاده گردن مادربرد بدبخت!

من اصلا چیزی از کنترلر به مادربرد وصل نکردم چون خود کنترل کنترلر کامل بود هم سرعت میشد کنترل کرد هم رنگ 

فقط pwm زدم تو قسمت fan مادربرد که اونم شناسایی نکرد بتونم سرعت فنا تو بایوس ببینم که بیخیال شدم

تنها چیزی که وصل کردم واترم بود و رم 

رم که معلومه سوکتی چیزی نداری برای rgb 😂

میمونه واتر واتر هم کلا ۳ سوراخه نه برعکس جا میره نه اشتباه جای سوکتی دیگه

بعد آقا اصلا اشتباه یکی بزنه 

حداقل بعد نیم ساعت یا ساعت میسوزه یا یه چیزی میشه برا من اصلا سیستم قبل اینکه ویندوز بریزم اینجوری بود

• لایک 1
لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، amirafshar گفته است:

حداقل بعد نیم ساعت یا ساعت میسوزه یا یه چیزی میشه برا من اصلا سیستم قبل اینکه ویندوز بریزم اینجوری بود

خوب این که معلومه که کانکتور argb به هدر rgb  نمیخوره، و قطعا کسی هم نگفته شما این کارو کردی

البت کانکتور rgb به هدر Argb میخوره و برا همین هم من مدل کیس رو پرسیدم(بعضی از گم مکس rgb هستن)

که وقتی مدل رو گفتید اونم منتفی شد

اینکه تا قبل ویندوز نور پردازی ها خاموش باشن چیز عجیبی نیست، من گرافیک دارم تا وقتی داریور نخور حتی فنهاش هم روشن نمیشه(اتفاقا گیگا هم هست)

یا مثلا دو یا 3 روز پیش  یه لپ تاپ asus  داشتیم حتی وقتی ویندوز خورد و داریور هم نصب شد argb روشن نشد

زمانی که ارموری نصب شد نور پردازی هم روشن شد

و فرض بر اینکه اینکه اگر اشتباهی در اتصال صورت بگیره زمان زیادی(مثلا همن نیم ساعتی که میگید) برای سوختن نیاز نداره

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، amirafshar گفته است:

من یک نکته اضافه کنم تا بدونید اشتباه تا چه حد میتونه کوچک باشه ولی اسیب بزنه

جدا کردن کانکتور از هدر هنگام روشنی میتونه اسیب بزنه

البت این فقط یک مثال بود و قصدم این نیست بگم شما این اشتباه رو انجام دادید

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

من یک نکته اضافه کنم تا بدونید اشتباه تا چه حد میتونه کوچک باشه ولی اسیب بزنه

جدا کردن کانکتور از هدر هنگام روشنی میتونه اسیب بزنه

البت این فقط یک مثال بود و قصدم این نیست بگم شما این اشتباه رو انجام دادید

خوب این مثال شما یه بچه کوچیکم میدونه 

نمیدونم والا چی بگم من میرم جلو برای گرفتن مادربرد جدید ببینم چی میشه عجله نمیکنم به شکایتم برسه میرم جلو

لینک به دیدگاه

فقط در دو حالت کاربر میتونه به ARGB صدمه بزنه اول این هست که یک سر سیم را به سوکت ARGB مادربرد بزنه و سر دیگر سیم را به خروجی ARGB کنترلر بزنه که در این حالت 100% LED های فن هم میسوزن و حالت دوم که گارانتی میتونه به همین یک دلیل جلوی شکایت کاربران ایستادگی کنه اسمبل کردن سیستم بدون استفاده از دست بند و یا پا بند ESD هست Electrostatic Discharge که در ایران خیلی کم استفاده میشه

? What is Electrostatic Discharge

Electrostatic discharge, often abbreviated as ESD, is the buildup of static electricity, which can cause failure of electronics or ignition in flammable objects. Experts estimate between 8% to 33% of electronics that arrive damaged are from electrostatic effects.

تخلیه الکترواستاتیک چیست ؟
تخلیه الکترواستاتیک، که اغلب به اختصار ESD نامیده می شود، تجمع الکتریسیته ساکن که می تواند باعث خرابی در قطعات الکترونیکی یا احتراق در اجسام قابل اشتعال شود. کارشناسان تخمین می زنند که بین 8 تا 33 درصد وسایل الکترونیکی که آسیب دیده اند ناشی از اثرات الکترواستاتیک هستند.

مورد اول که نمیتونه باشه و مورد دوم که احتمالش هست هیچ کدام از دو طرف نمیتوانند اثبات کنند.

AS7.jpg

AS5.jpg

AS4.jpg

AS3.jpg

AS2.jpg

AS1.jpg

ویرایش شده توسط Royal
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Royal گفته است:

فقط در دو حالت کاربر میتونه به ARGB صدمه بزنه اول این هست که یک سر سیم را به سوکت ARGB مادربرد بزنه و سر دیگر سیم را به خروجی ARGB کنترلر بزنه که در این حالت 100% LED های فن هم میسوزن و حالت دوم که گارانتی میتونه به همین یک دلیل جلوی شکایت کاربران ایستادگی کنه اسمبل کردن سیستم بدون استفاده از دست بند و یا پا بند ESD هست Electrostatic Discharge که در ایران خیلی کم استفاده میشه

? What is Electrostatic Discharge

Electrostatic discharge, often abbreviated as ESD, is the buildup of static electricity, which can cause failure of electronics or ignition in flammable objects. Experts estimate between 8% to 33% of electronics that arrive damaged are from electrostatic effects.

تخلیه الکترواستاتیک چیست ؟
تخلیه الکترواستاتیک، که اغلب به اختصار ESD نامیده می شود، تجمع الکتریسیته ساکن که می تواند باعث خرابی در قطعات الکترونیکی یا احتراق در اجسام قابل اشتعال شود. کارشناسان تخمین می زنند که بین 8 تا 33 درصد وسایل الکترونیکی که آسیب دیده اند ناشی از اثرات الکترواستاتیک هستند.

مورد اول که نمیتونه باشه و مورد دوم که احتمالش هست هیچ کدام از دو طرف نمیتوانند اثبات کنند.

AS7.jpg

AS5.jpg

AS4.jpg

AS3.jpg

AS2.jpg

AS1.jpg

قبل اسمبل یه لحظه لوله گاز میگیرم کامل تخلیه میشم😅

• ممنونم 2
  • حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

من تو مسائل سخت افزاری اصلا ورود نمیکنم چون سر رشته ای ندارم.

اما من اگر جای شما بودم و قطعه ای که تحویل گرفتم ایراد فنی داشت و طی یک هفته پس از دریافت کالا متوجه مشکلی می شدم، سریعا به فروشنده اعلام میکردم و برای مرجوع کردن کالا اقدام میکردم.

طبق ماده 37 - در هر معامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت‌برای انصراف (‌حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد.‌تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.

طبق قانون تجارت الکترونیک اگر طی 7 روز کالا هر ایرادی داشته باشه به عهده فروشنده هست.

این قانون به تمامی قوانین درج شده تو فروشگاه ها ارجحیت داره و فروشگاه ها ملزم به اجرای این قوانین هستن.

قوانین تجارت الکترونیکی

من خودم چندین بار از طریق همین قوانین تونستم کالا ها و خدماتی که ایراد داشتن یا حتی با توضیحات مغایرت داشتن و فروشنده زیر بار نمیرفته رو عودت بدم و مبلغ سفارشم رو دریافت کنم.

ویرایش شده توسط Nezami
  • لایک 2
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Nezami گفته است:

من تو مسائل سخت افزاری اصلا ورود نمیکنم چون سر رشته ای ندارم.

اما من اگر جای شما بودم و قطعه ای که تحویل گرفتم ایراد فنی داشت و طی یک هفته پس از دریافت کالا متوجه مشکلی می شدم، سریعا به فروشنده اعلام میکردم و برای مرجوع کردن کالا اقدام میکردم.

طبق ماده 37 - در هر معامله از راه دور مصرف کننده باید حداقل هفت روز کاری، وقت‌برای انصراف (‌حق انصراف) از قبول خود بدون تحمل جریمه و یا ارائه دلیل داشته باشد.‌تنها هزینه تحمیلی بر مصرف‌کننده هزینه بازپس فرستادن کالا خواهد بود.

طبق قانون تجارت الکترونیک اگر طی 7 روز کالا هر ایرادی داشته باشه به عهده فروشنده هست.

این قانون به تمامی قوانین درج شده تو فروشگاه ها ارجحیت داره و فروشگاه ها ملزم به اجرای این قوانین هستن.

قوانین تجارت الکترونیکی

من خودم چندین بار از طریق همین قوانین تونستم کالا ها و خدماتی که ایراد داشتن یا حتی با توضیحات مغایرت داشتن و فروشنده زیر بار نمیرفته رو عودت بدم و مبلغ سفارشم رو دریافت کنم.

والا الان فروشنده ها دقت کنی میگن اول صندوق بعدا بهت کالا میدن بعدم همون لحظه میگن کالا اصلا ترکیده بود به ما ربط نداره فقط گارانتی دیروز به فروشنده گفتم موضوع گفت امروز پیگیری میکنه ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

دوستان الان زنگ زدن میگن مادربرد اوکی شده مثل آکبند 

چیکار کنم ؟ برم دنبال شکایت برای گرفتن یکی دیگه یا همینو بگیرم ؟

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، amirafshar گفته است:

والا الان فروشنده ها دقت کنی میگن اول صندوق بعدا بهت کالا میدن بعدم همون لحظه میگن کالا اصلا ترکیده بود به ما ربط نداره فقط گارانتی دیروز به فروشنده گفتم موضوع گفت امروز پیگیری میکنه ببینم چی میشه

بله یکیشون هم یکبار به من گفت برو شکایت کنم ببینم چیکار میتونی بکنی.

2 هفته بعد از این حرفش با جعبه شیرینی اومده بود در خونمون التماس میکرد که رضایت بده.

بدون اینکه از خونه رفته باشم بیرون هم به اتحادیه شکایت کرده بودم هم به اینماد.

این قلدر بازی هاشون واسه کسایی جوابه که اطلاعاتشون محدوده و از قوانین اطلاعی ندارن...

7 دقیقه قبل، amirafshar گفته است:

شما قطعه نو خریدی ،قطعه خراب تحویل گرفتی، الان هم داری قطعه تعمیری تحویل میگیری...

باز خود دانید!

ویرایش شده توسط Nezami
  • لایک 2
لینک به دیدگاه

جوابش اینه که آیا حوصله شکایت کردن و پیگیری های بعدش که ممکنه چند هفته وقت ببره دارید یا نه

لینک به دیدگاه

خوب وارد فاز شکایت شدم 

کلانتری زنگ زدم از هر دو جا گزارش ثبت کنه یعنی هم گارانتی هم فروشنده

فردا اول صبح هم برم اتحادیه 

مراحلشو کسی بلده ممنون میشم بگه

• حالم خوب شد 1
  • چرا؟! 1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...