رفتن به مطلب

دما گرافیک MSI 3070ti suprim x

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان بنده یدونه گرافیک تازه و ماینی خریدم که MSI 3070ti suprim x  هست با یک هفته مهلت تست از خریدار...

امروز گرافیک رو گذاشتم زیر تست با نرم افزار Heaven Benchmark به مدت ۳۰ دقیقه فول بود  بود ۱۰۰ درصد روی فرکانس ۱۹۵۰ مگا هرتز کار کرد.. دما گرافیک با فن ۶۰ درصد شد ۶۹ درجه...دما هات اسپات شد ۷۸ درجه دما مموری هم شد ۹۴ درجه...دما محیط هم ۲۶ درجه هست...فکر کنم تا اینجا همه چی نرمال هست...

اما مشکل اینجا بود زمانیکه با نرم افزار furmark تست گرفتم به مدت ۵ دقیقه  فول بود روی فرکانس ۱۹۵۰ دما گرافیک همون ۶۷ بود..دما هات اسپات هم همون ۷۸ بود اما دما مموری تا ۱۰۵ درجه افزایش پیدا کرد و سرعت فن گرافیک هم روی ۹۷ درصد رسید....

میخواستم استادید بگن این دما درسته یا نرماله یا کارت رو به بنده خدا پس بدم...

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، mohsensoleymani220 گفته است:

سلام خدمت دوستان بنده یدونه گرافیک تازه و ماینی خریدم که MSI 3070ti suprim x  هست با یک هفته مهلت تست از خریدار...

امروز گرافیک رو گذاشتم زیر تست با نرم افزار Heaven Benchmark به مدت ۳۰ دقیقه فول بود  بود ۱۰۰ درصد روی فرکانس ۱۹۵۰ مگا هرتز کار کرد.. دما گرافیک با فن ۶۰ درصد شد ۶۹ درجه...دما هات اسپات شد ۷۸ درجه دما مموری هم شد ۹۴ درجه...دما محیط هم ۲۶ درجه هست...فکر کنم تا اینجا همه چی نرمال هست...

اما مشکل اینجا بود زمانیکه با نرم افزار furmark تست گرفتم به مدت ۵ دقیقه  فول بود روی فرکانس ۱۹۵۰ دما گرافیک همون ۶۷ بود..دما هات اسپات هم همون ۷۸ بود اما دما مموری تا ۱۰۵ درجه افزایش پیدا کرد و سرعت فن گرافیک هم روی ۹۷ درصد رسید....

میخواستم استادید بگن این دما درسته یا نرماله یا کارت رو به بنده خدا پس بدم...

نرماله

کلا انویدیا مموریش داغه

علتشم مشخصه

بهتره خمیرش عوض شه

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

نرماله

کلا انویدیا مموریش داغه

علتشم مشخصه

بهتره خمیرش عوض شه

آخه دما خود چیپ عالیه ۶۷ تا ۶۹ درجه  اما دما مموری اونم توی فور مارک خیلی زیاد میشه منظورم اینه مدل این کارت همینه یا خطرناکه آخه من شنیدم میگن دما مموری های این کارت خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، mohsensoleymani220 گفته است:

آخه دما خود چیپ عالیه ۶۷ تا ۶۹ درجه  اما دما مموری اونم توی فور مارک خیلی زیاد میشه منظورم اینه مدل این کارت همینه یا خطرناکه آخه من شنیدم میگن دما مموری های این کارت خیلی زیاده

نرماله برای این کارت ها 

به نظر من کلا سمت مموری 8 گیگ نرید

بیشتر هزینه کنید 3080 بردارید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...