رفتن به مطلب

سوال درمورد مادربرد z690 a ddr4

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من این مادربرد جدیدان دراختیار گرفتم وهمینطور که میدانیدروی برددوتا 8 پین برق برای تغذیه سی پی یو داره می خواستم بدونم الان که یدونه 8پین رو پرکردم موردی برای سیستم پیش نمیاد یا از کارایی سی پی یو یا دیگر قطعات کم نمیشه ?! تشکر 

درضمن درحال حاضر دوعدد 8گیگ وسی پی یو i3 12100f روی مادربرد سوار هست با گرافیک rx 6600 وپاور گرین نه چندان جدید 535 وات ویه هارد یک ترا ویه هارد اس اس دی m2

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ah13 گفته است:

سلام دوستان من این مادربرد جدیدان دراختیار گرفتم وهمینطور که میدانیدروی برددوتا 8 پین برق برای تغذیه سی پی یو داره می خواستم بدونم الان که یدونه 8پین رو پرکردم موردی برای سیستم پیش نمیاد یا از کارایی سی پی یو یا دیگر قطعات کم نمیشه ?! تشکر 

درضمن درحال حاضر دوعدد 8گیگ وسی پی یو i3 12100f روی مادربرد سوار هست با گرافیک rx 6600 وپاور گرین نه چندان جدید 535 وات ویه هارد یک ترا ویه هارد اس اس دی m2

سلام دوست عزیز

یک 8 پین کافیه . مخوصاص پردازنده شما که مصرف چندانی ندارد .

پاور شما اگر خیلی قدیمی هست بهتره سریعتر به فکر ارتقا باشید .

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، MSI Support گفته است:

سلام دوست عزیز

یک 8 پین کافیه . مخوصاص پردازنده شما که مصرف چندانی ندارد .

پاور شما اگر خیلی قدیمی هست بهتره سریعتر به فکر ارتقا باشید .

تشکر عزیز میشه گفت دقیقان چه زمانی حتمان لازم هست هردو هشت پین رو پر کنم مثلان اگر بخوام سی پی یو سری k بذارم وانو اورکلاک کنم ?! پاور قیمت مناسبی برای این مادربرد میتونید معرفی کنید ?!

ویرایش شده توسط ah13
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۱/۴ در 10:41، ah13 گفته است:

تشکر عزیز میشه گفت دقیقان چه زمانی حتمان لازم هست هردو هشت پین رو پر کنم مثلان اگر بخوام سی پی یو سری k بذارم وانو اورکلاک کنم ?! پاور قیمت مناسبی برای این مادربرد میتونید معرفی کنید ?!

سلام مجدد

زمانی که از پردازنده های سری K  مخصوصا CORE I7 13700K 14700K و CORE I9 13900K CORE9 14900K  استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...