رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید میکروسوئیچ موس

Recommended Posts

سلام دوستان 

من یه موس گیمینگ MSI دارم که چند ساله دارم ازش استفاده میکنم و راضی بودم. دیروز متوجه شدم کلیک چپش مشکل پیدا کرده و صدا نمیده و هیچ حس کلیک کردنی نداره. الانم دیگه به زور لفت کلیک میکنه. 

یه سرچ زدم قیمت موس ها رو که دیدم پشیمون شدم از خرید موس جدید. 🙄

بازش کردم ببینم خودم میتونم کاریش کنم گفتم شاید کثیف شده باشه. متوجه شدم میکروسوئیچش خرابه و صدای کلیک نمیده و یه ترک هم از وسط خورده و دیگه این که به زور داره کار میکنه هم دمش گرم. 😅

خلاصه تصمیم گرفتم میکرو سوئیچش رو عوض کنم بلکه از یه خرج اضافی راحت بشم. یه سرچ زدم مدل های مختلفی توی اینترنت پیدا کردم ولی نمیدونم کدوم مدل رو بگیرم. مثلا تعداد آمپرش باید چقدر باشه؟ بیشترشون 1 میلیون کلیک هستند و فقط یه مدل 10 میلیون پیدا کردم که قیمتش هم حدود 10 برابره ولی خیلی هاشون هم ننوشته مشخصاتش رو.

اگر اطلاعاتی دارید که میتونه کمک کنه لطفا راهنمایی کنید یا اگر سایتی هم میشناسید برای خرید ممنون میشم اینجا یا توی خصوصی معرفی کنید. 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Lovely_killer گفته است:

سلام دوستان 

من یه موس گیمینگ MSI دارم که چند ساله دارم ازش استفاده میکنم و راضی بودم. دیروز متوجه شدم کلیک چپش مشکل پیدا کرده و صدا نمیده و هیچ حس کلیک کردنی نداره. الانم دیگه به زور لفت کلیک میکنه. 

یه سرچ زدم قیمت موس ها رو که دیدم پشیمون شدم از خرید موس جدید. 🙄

بازش کردم ببینم خودم میتونم کاریش کنم گفتم شاید کثیف شده باشه. متوجه شدم میکروسوئیچش خرابه و صدای کلیک نمیده و یه ترک هم از وسط خورده و دیگه این که به زور داره کار میکنه هم دمش گرم. 😅

خلاصه تصمیم گرفتم میکرو سوئیچش رو عوض کنم بلکه از یه خرج اضافی راحت بشم. یه سرچ زدم مدل های مختلفی توی اینترنت پیدا کردم ولی نمیدونم کدوم مدل رو بگیرم. مثلا تعداد آمپرش باید چقدر باشه؟ بیشترشون 1 میلیون کلیک هستند و فقط یه مدل 10 میلیون پیدا کردم که قیمتش هم حدود 10 برابره ولی خیلی هاشون هم ننوشته مشخصاتش رو.

اگر اطلاعاتی دارید که میتونه کمک کنه لطفا راهنمایی کنید یا اگر سایتی هم میشناسید برای خرید ممنون میشم اینجا یا توی خصوصی معرفی کنید. 

یبار ارزون بخر (همینای که 10 هزار تومنه) کار نداد گرونشو بخر

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

Capture.thumb.PNG.97f560fd7be48f0996082586e9f740a8.PNG

ویرایش شده توسط ARMIN
لطفا لینک به فروشگاه دیگر داده نشود.
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

قیمت و خرید میکروسوئیچ کایل مدل CMI126703D186 بسته 5 عددی (digikala.com)

خوبه ولی فکر نمیکنم عمر طولانی ای داشته باشه ولی از هیچی بهتره

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Lovely_killer گفته است:

خلاصه تصمیم گرفتم میکرو سوئیچش رو عوض کنم بلکه از یه خرج اضافی راحت بشم. یه سرچ زدم مدل های مختلفی توی اینترنت پیدا کردم ولی نمیدونم کدوم مدل رو بگیرم.

درود بر شما

میکرو سویچ همون چیزی رو تهیه کنید که دوستان پیشنهاد دادن(همون قیمت مناسبها)کار کردشونم بدک نیست

ولی اگر وارد نیستید و ابزار و مواد مصرفی لحیم کاری خوب ندارید خودتون تعویضش نکنید

بدلیل اینکه اغلب ماوسها  برد خیلی قدرتمندی ندارن(معمولا فیبر استخوانی هستن)و احتمال فرسود کردن برد در حرارت بالا و یا بلند کردن پدها هست

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

سلام 

به نظرم اینقدر خودتون رو به زحمت نندازید. دردسر و هزینه این کار بیش از خرید یک موس معمولی هست. من نزدیک پنج تا موس مشکل دار دارم  که دوتاش وایرلس هستند و همشون جنس خوب  هستند. همه رو بردم بازار برا تعمیر گفتند ارزش نداره. سیم دارها میدونم همشون از سیم هست چون یکیش رو با کابل usb خراب گوشی چک کردم و درست شد . وایرلسها هم از دانگل هست. اومدم سیم بگیرم خودم درست کنم طرف گفت دارم سیم ولی جنس بیخودی هست ارزش نداره یک موس نو و معمولی بخر صد تومن و منم دیدم درست میگه و راضی هستم که موس رو خریدم. نهایتا  توی نزدیک ترین مغازه کامپیوتری به شما یک موس معمولی بدن 150 با دلار الآن. ارزشش بهتر از نیست برید بازار و اون قطعه رو بخرید و بدید تعمیرکار و معطل بشید یا کرایه بدید. در هر صورت خودتون میدونید اگر نمیتونید با موس معمولی کار کنید تعمیرش کنید.

ویرایش شده توسط Hy1362
لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Hy1362 گفته است:

سلام 

به نظرم اینقدر خودتون رو به زحمت نندازید. دردسر و هزینه این کار بیش از خرید یک موس معمولی هست. من نزدیک پنج تا موس مشکل دار دارم  که دوتاش وایرلس جنس خوب هستند. همه رو بردم بازار برا تعمیر گفتند ارزش نداره. سیم دارها میدونم همشون از سیم هست چون یکیش رو با کابل usb خراب گوشی چک کردم و درست شد . وایرلسها هم از دانگل هست. اومدم سیم بگیرم خودم درست کنم طرف گفت دارم سیم ولی ارزش نداره یک موس نو و معمولی بخر صد تومن و منم دیدم درست میگه و راضی هستم که موس رو خریدم. نهایتا  توی نزدیک ترین مغازه کامپیوتری به شما یک موس معمولی بدن 150 با دلار الآن. ارزشش بهتر از نیست برید بازار و اون قطعه رو بخرید و بدید تعمیرکار و معطل بشید یا کرایه بدید. در هر صورت خودتون میدونید اگر نمیتونید با موس معمولی کار کنید تعمیرش کنید.

موس گیمینگ داستانش فرق داره ارزش هرینه تا 1 میلیون هم داره

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

موس گیمینگ داستانش فرق داره ارزش هرینه تا 1 میلیون هم داره

بله درسته.

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

شما این همه توضیح دادین، اما نگفتین مدل موس چیه.

ببخشید. خدمت شما: 
https://www.lioncomputer.com/product/227pw/MSI-INTERCEPTOR-DS-B1?utm_source=torob&utm_medium=cpc&utm_campaign=clicky

ممنون از راهنمایی همه ی دوستان. موردی که دوستمون پیشنهاد دادن رو تهیه میکنم و میرم ببینم تعمیرش چی میشه.

همچنان اگر موس گیمینگ خوبی توی حدود 1 میلیون میشناسید پیشنهاد بدین. توقع خیلی زیادی ندارم فقط کیفیت و عمر خوبی داشته باشه. 

لینک به دیدگاه

منتظر پیشنهادات دوستان هستم. 

این 3 تا رو دیدم به نظرم بد نیستن. نظر شما چیه؟
Ranger M910-KS
Rapoo V280
XPG Primer

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...