رفتن به مطلب

عدم کانفیگ شدن با مودم d-link dsl 2520u به مخابرات

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یه مودم درحد نو کارکرده خریدم برای کانفیگ مثل مودم قبلیم که 2730 دی لینک بود مراحلو میرم ولی چنتا گزینه اضافه داره نمیدونم باید بزنم یانه وصلم درست حسابی نمیشه خیلی کنده سرعت انگار 128 کیلوبایت خریدی دوم که نشون میده نویز زیادی داره خط ولی نیست عکسم میزارم شاید باید گزینه دیگه ای رو هم بزنم 

d.PNG

لینک به دیدگاه

بدین کسی که وارده براتون کانفیگ کنه. معمولا ببرید نمایندگی فروش براتون کانفیگ میزنن با هزینه ی کمی.

در ضمن قبلش از سلامت اتصالات سوکت تلفن مطعن باشید.

لینک به دیدگاه

عزیز این مودم مال سال 2013 هست گارانتی نداره بعدم اونجا چجوری میخاد وصل شه به خط تلفن من؟ وصل میشه به اینترنت ولی سرعت خیلی کمه جون میده یه صفحه بیاد انگار سرعت 128 هست

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، Arash.sh گفته است:

عزیز این مودم مال سال 2013 هست گارانتی نداره بعدم اونجا چجوری میخاد وصل شه به خط تلفن من؟ وصل میشه به اینترنت ولی سرعت خیلی کمه جون میده یه صفحه بیاد انگار سرعت 128 هست

دوست عزیز مشخصه شما اطلاعاتی در این ضمینه ندارید لطفا ببرید یک کارشناس آگاه براتون کانفیگ کنه.

اگر مشکل سرعت دارید در آخر پست قبل هم گفتم باید مراحل دیباگ رو طی کنید. اتصال سیم های مودم به کابل های ورودی درب منزل و سلامت سیم کشی و سوکت و ... .

لینک به دیدگاه

اطلاعات دارم میگم مودم قبلیم تونستم وصلش کنم سالم بود یهروزه که خط خراب نمیشه! خط مون سالمه مطمینم این مدل چون قدیمی تره یکم تفاوت داره تو اپارات هم دیدم نحوه وصلشو همون کاریو کرد که خودم کردم جای دیگه نرفت که بگه این مدل باید فلان جاشم بری یکاری بکنی .ازسلاما سوکت و کابل و سیم کشی هم مطمینم

ویرایش شده توسط Arash.sh
لینک به دیدگاه

22 ساعت قبل، Arash.sh گفته است:

وصل میشن عزیزم.شما ببر خودشون بلدن چیکار کنند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...