رفتن به مطلب

محفل اختصاصی حرفه‌ای‌ها و پاور یوزرهای پلتفرم AMD Ryzen

Recommended Posts

من چندین ماهه از 13600 کا مهاجرت کردم به 7800x3d که بهترین کاری بود که کردم البته اونم سیستم خوبی بود اما خوب یک سری لگ و استاتر ریز داشتم که ازبین رفت

دلیل مهاجرت من فقط نرم تر اجرا کردن بازی ها بود چون اکثرا می گفتن بازی ها عین کره روش اجرا می شن و بعد از تجربه ش دیگه غیر از x3d سمت هیچی نمی رن منم به همین نتیجه رسیدم دقیقا چون با داشتن vrr انچنان تغییرات فریم ازاردهنده نمی شه مگه فریم 80 سقوط کنه

یک سری باگ هم داشت که همش بر طرف کرد کلا amd همیشه همینه من الان رم باس 8000 انداختم روش xmp هست مدلش هیچ مشکلی نداره کلا xmp به جاش docp نشون می ده که همونه دقیقا اسمش فقط عوض می شه بی خودی هم دنبال expo که گیر نمیاد نرید

البته می گن این رم من 6000cl24 هم می تونه بوت کنه شاید بعدا تست کنم ببینم کدومش بهتره اما چیزی که buildzoid می گه 8000 حتی از 6400 هم کمی بهتره

بعید می دونم 6400 که 100 درصد پایدار بشه uclk دنده 1 3200 نمی کشه اکثرا

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...