رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید مانیتور

Recommended Posts

سلام

دوستان نظر شما در مورد مانیتور ASUS TUF GAMING VG249Q1R چیه؟ با توجه به مشخصاتش قیمت مناسبی داره ولی نمیدونم واقعا در چه حد کیفیت داره، ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

ممنون بابت پیشنهاد ولی دنبال مانیتور با پنل ips میگردم، لطفا دوستان مانیتور asus که گفتم اگه نظری در موردش دارن اعلام کنن.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، mamad-pc گفته است:

ممنون بابت پیشنهاد ولی دنبال مانیتور با پنل ips میگردم، لطفا دوستان مانیتور asus که گفتم اگه نظری در موردش دارن اعلام کنن.

https://www.coolermaster.com/catalog/setup/monitors/gm238-ffs/

لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

مانیتور خوبی به نظر میاد قیمت مناسبی هم داره ولی نمیدونم واقعا گزینه بهتری نسبت به مانیتور ایسوس هست یا نه..

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ در 14:44، mamad-pc گفته است:

مانیتور خوبی به نظر میاد قیمت مناسبی هم داره ولی نمیدونم واقعا گزینه بهتری نسبت به مانیتور ایسوس هست یا نه..

سلام وردی های تصویر کولرمستر ورژن بالا تری دارند 

گفته hdr  حالا نمی دونم با این روشنای 250  واقعا خوب است 

داری srgb 120 است 

از آن سمت asus 165 هرتز است 

لینک به دیدگاه

سعی کن مانیتور 27 بخری و اینکه روشنایی هم بالاتر از 300 باشه 

با روشنایی 250 HDR معنی نداره فقط یه قابلیت اضافه هست

من Asus دارم کیفیتش خیلی خوب هست البته بیشتر با TN کار میکنم مدل VG278QR که رنگهاش و روشناییش عالی هست 400

IPS هم میشه مدل VG279QM که شاید پیدا کردنش سخت باشه ولی خیلی بهتر هست از برندهای دیگر با مشخصات مشابه روشناییش هم 300 هست

LG و AOC هم ببین چه مدلهایی دارند شاید پسندیدی ولی CoolerMaster هم کیفیتش خوبه حالا بعضی از برندها قابلیتهای خوبی دارند ولی به پایه مانیتور هم دقت کن که بعد از خریدن پشیمونی فایده نداره

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...