رفتن به مطلب

خریدار کیس cm690II advanced usb3 version

Cyrus-the-great
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

خریدار کیس زیر هستم لطفا به مدل دقت کنید

coolermaster

cm690II

advanced

usb3 version

لینک سازنده

http://www.coolermas...product_id=6750

توجه داشته باشید که مدل basic موجود هست و می شه راحت پیدا کرد.

اگر کسی جایی سراغ داره که این کیس را داره یا خودش داره که می خواهد بفروشه بنده می خواهم.

توجه کنید که من مدلی را می خواهم که کارتونش کاملا مشکی هست و در کیس شیشه ای می باشد همچنین پنل جلوی کیس usb3 داره

طبق عکسهای زیر:

ممنون می شم اگه کسی جایی را سراغ داره که این کیس را داشته باشه آدرس و یا شماره تلفنش را برام بگذاره

post-8090-0-07597500-1346091777_thumb.jpg

post-8090-0-86478800-1346091793_thumb.jpg

post-8090-0-19484700-1346091811_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Cyrus-the-great
لینک به دیدگاه

این مال6 ماه پیش هست بهش پیغام دادم اما هنوز جواب نداده، به هر حال ممنون از توجهتون.

لینک به دیدگاه

یعنی هیچ کس نام و نشونی از این کیس سراغ نداره؟

لینک به دیدگاه

سلام محمد رضا جان،

اتفاقی تو یه مغازه دیدم اینو داشت ولی قیمت هاش علمی تخیلی بود. راحت 120 تا 200 هزارتومن گرونتر بود.

من دنبال کیس Storm Trooper کولر مستر بودم که اونم داشت میداد 480 هزارتومن.

Cosmos S هم داشت میداد 420 تومن.

زور من که عمرا نمیرسید خلاصه قیمتها رو که دیدم پا به فرار گذاشتم. گفتم بیام بگم اگر خیلی طلبه ای و حاضری به هر قیمتی اینو بگیری برات بگیرم بفرستم. البته اگه صبر کنی منطقی تره تا اینکه اینقدر گرون بخری/بخریم.

لینک به دیدگاه

سلام محمد رضا جان،

اتفاقی تو یه مغازه دیدم اینو داشت ولی قیمت هاش علمی تخیلی بود. راحت 120 تا 200 هزارتومن گرونتر بود.

من دنبال کیس Storm Trooperکولر مستر بودم که اونم داشت میداد 480 هزارتومن.

Cosmos S هم داشت میداد 420 تومن.

زور من که عمرا نمیرسید خلاصه قیمتها رو که دیدم پا به فرار گذاشتم. گفتم بیام بگم اگر خیلی طلبه ای و حاضری به هر قیمتی اینو بگیری برات بگیرم بفرستم. البته اگه صبر کنی منطقی تره تا اینکه اینقدر گرون بخری/بخریم.

آرمین جان ممنون از توجهت واقعا سر این کیس دوستای خیلی خوبی پیدا کردم که ارزشش از 100تا کیس بیشتر هست در حال حاضر تمام قطعه هام روی زمین هست و منم دارم با همین سیستم بهت جواب می دم اما عمرا هم چنین پولی به آدمای زیاده خواه و سوئ استفاده گر نمی دم، تر جیح می دم 1کی دو ماه صبر کنم تا با قیمت مناسب جنس مناسب به دستم برسه هرچند که با کیس فول تاورزیاد حال نمی کنم اما نهایتا اگه این کیس گیرم نیومد یه پولی می زارم روش از شیراز x9 یا هاف می خرم، پول زور هم نودم -_- :) 8-X

به هر حال خیلی ممنونم از محبتت کاکو. :wub:

لینک به دیدگاه

مخلصم محمد رضا جان، منم با حرفهات کاملا موافقم بهتره آدم پول به اینا نده. امیدوارم این کیس ها هرچه زودتر تو بازار موجود بشه که بتونیم بخریم.

لینک به دیدگاه

مخلصم محمد رضا جان، منم با حرفهات کاملا موافقم بهتره آدم پول به اینا نده. امیدوارم این کیس ها هرچه زودتر تو بازار موجود بشه که بتونیم بخریم.

موجود نشد هم غمت نباشه برادر، خدائیش این دو سه روزه که بدون کیس سیستم روشن می کنم کم کم داره خوشم میاد که همه چیز اینطوری جلو چشم هست و هی این فنها رو این ور اونورش می زارم خنک ترش می کنم. اگه به قیمت بود می خرم نبود همینطوری باهاش حال می کنیم. یه عده دیگه شورش را درآوردن اگه ما بخریم خودمون به گرونی دامن زدیم.

لینک به دیدگاه

هنوز خواستاریم اگه بود ندائی بدید

لینک به دیدگاه

عزیز اگه کار بهتر میخوای یه فول تاور

Antec Twelve Hundred

دارم اگه به قیمت بخوای تقدیمت میکنم . قیمت با شما

اگرم نخواستی میتونی به کیس x7 هم یه نگاه بندازی هر کی داشته راضی بوده

لینک به دیدگاه

کیست خیلی عالی هست اما کلا تو کار فول نیستم اگه antec 1100 داشتی می خواستم اما این به کارم نمیاد هرچند که بسیار عالی هست. x7 را چند می دی ؟

لینک به دیدگاه

عزیز بنده x7 ندارم وگرنه تقدیمت میکردم داداش گلم . گفتم کیس x7 هم کمتر از این کیسی نیست که دنبالش هستی . انشاء الله که همونی که میخوای گیرت بیاد

لینک به دیدگاه

این مگه همونی نیست که میخوای؟

thumb_1338286100_CM%20690%20Adv.jpg

آره درسته اما دقیقا از همین مدل usb2 هست ولی usb3 من می خواهم شما سراغ دارید؟

لینک به دیدگاه

آره درسته اما دقیقا از همین مدل usb2 هست ولی usb3 من می خواهم شما سراغ دارید؟

شما یه زنگ به لیون بزنید. آخه تو لینک سازندش همون مدل USB3 میاد. ممکنه همون باشه.

منم یجا دیدم ولی دقیق نمیدونم کدومش بود نیگا میکنم بهت میگم.

لینک به دیدگاه

لیون تماس گرفتم گفت نداره.

لینک به دیدگاه

یعنی یه دونه از این کیس توی ایران نیست که ما بخریم؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا این همه کیس خوب در ایران وجود داره و شما روی همین یکی زوم کردی !!!!!!!!! :excl: :blink:

لینک به دیدگاه

آقا این همه کیس خوب در ایران وجود داره و شما روی همین یکی زوم کردی !!!!!!!!! :excl: :blink:

متاسفانه با بقیه کیس هابه دلیل ظاهرشون یا ابعاد بزرگشون یا چیزای دیگه حال نمی کنم، البته نهایاتا چند وقت دیگه اگه گیر نیاوردم می رم سراغ کیسای دیگه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...