رفتن به مطلب

بازدید بازیگران از مناطق زلزله زده

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام نظرتون در مورد این عکس و این دو خانوم چیه؟

/post-94-0-72773700-1346161406_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

نکته ی ظریفی بود,انگار بعضیا بیشتر برای کسب وجهه به اینجور جاها میرن البته شاید هم اینطور نباشه ,فقط یه احتماله !

لینک به دیدگاه

لبخند به این احمقانه ای ندیدم تا الان .

قربون چشم های خیس اون کوچولوام برم

لینک به دیدگاه

....

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با دروود:

در کل این حرکت بازیگران محترم خوبه .....ولی سخته ،که چی الان تو فکر او دختر بچه میگذره. ان شاءالله روزی برسه که همه این کوچولوها نازنین شاد باشن از ته دل. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با دروود:

در کل این حرکت بازیگران محترم خوبه .....ولی سخته ،که چی الان تو فکر او دختر بچه میگذره. ان شاءالله روزی برسه که همه این کوچولوها نازنین شاد باشن از ته دل. @};-

حرکتشون خیلی خوبه اما....

چهره های معصومانه اون کودکان نشان از چی داره

به زور جمع کردن و یه عکس یادگار گرفتن از مصیبت زده ها درسته؟؟

عکس از حضور با عکس به زور خیلی فرق داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرکتشون خیلی خوبه اما....

چهره های معصومانه اون کودکان نشان از چی داره

به زور جمع کردن و یه عکس یادگار گرفتن از مصیبت زده ها درسته؟؟

عکس از حضور با عکس به زور خیلی فرق داره

نمیشه همینجوری قضاوت کرد دوست من.شایدم حرف شما درست باشه ولی .......

دوست من .....همین که رفتن اونجا باعث خوشحالی......

درسته این فاجعه سخت بود ولی بازم حضور این بازیگران و مردم باعث دلگرمی زلزله زدگان میشه.و نه تنها زلزله... وقتی عزیزی از دست میره حالا دوست باشه فامیل باشه اثرش تو ذهن میمونه و باعث ناراحتی میشه و اصلا قابل توصیف نیست این حرفی که من میزنم.فقط میشه گفت سخته از دست دادن عزیزی.............

ان شاءالله خدا صبر بده به مردم عزیز آذربایجان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیشه همینجوری قضاوت کرد دوست من.شایدم حرف شما درست باشه ولی .......

دوست من .....همین که رفتن اونجا باعث خوشحالی......

درسته این فاجعه سخت بود ولی بازم حضور این بازیگران و مردم باعث دلگرمی زلزله زدگان میشه.و نه تنها زلزله... وقتی عزیزی از دست میره حالا دوست باشه فامیل باشه اثرش تو ذهن میمونه و باعث ناراحتی میشه و اصلا قابل توصیف نیست این حرفی که من میزنم.فقط میشه گفت سخته از دست دادن عزیزی.............

ان شاءالله خدا صبر بده به مردم عزیز آذربایجان

ممنون دوست عزیز و بزرگوار

اتفاقا خیلی دوست دارم نظر و نگرش دوستان رو بدونم

لینک به دیدگاه

چهره این بچه ها پر از ناراحتیه ... ولی قضاوت خیلی سخته

از یه طرف دمشون گم رفتن اونجا و ... از یه طرف شاید حواسش توی اون موقعیت نبوده

لینک به دیدگاه

1. یارفتن واسه خودنمایی

2. یا رفتن برای رضای خدا

اکه واسه رضای خدا رفتین دیگه عکس گرفتنتون واسه چیه !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1. یارفتن واسه خودنمایی

2. یا رفتن برای رضای خدا

اکه واسه رضای خدا رفتین دیگه عکس گرفتنتون واسه چیه !!!

حرف دل منو زدی

لینک به دیدگاه

ما ایرانی ها مردم هیجان زده ای هستیم

همیشه باید یک انگیزه ای هیجانی سیخمون کنه اونوقته که گرد و خاک می کنیم

همین که هیجانه بخوابه همه چیز تمومه

الآن شاید از نظر روحی کمی تاثیر داشته باشه برای این زلزله زده ها

اما یک زمانی میرسه که آبا از آسیاب میفته و قضیه شامل گذشت زمان میشه و همه سرگرم خودشون میشند و اینهارو فراموش می کنند و اونوقته که اینها تنها میمونند وسط زمین و آسمون

اونوقت تازه درد و داغ حادثه حمله ور میشه بهشون و اتفاقا دردش دو برابر هم میشه

مثل این میمونه که دستت بسوزه بعد بزاری تو آب یخ بعد اینکه یک مدت دردش کم شد وقتی در میاری دستتو از آب اونوقت دو برابر میسوزه

توی این قضیه زلزله همه یک سوء استفاده ای کردند

چه گروه های سیاسی برای انتقام گیری از همدیگه چه هنرمندانی که کلی عکساشون کنار زلزله زده ها قاب شد و رفت تو سایتها و مجله ها و چه .....

کلا درد تو دل عزیز از دست رفته دردیه که هیچ کس نمیتونه درک کنه و هیچ وقت هم تموم نمیشه

تنها یاری رسون بی منت و بی عکس و پز خود خداست . همونی که درد رو داده تا امتحان کنه همون هم درد رو کم میکنه . امیدوارم که همه زلزله زده ها و مال و عزیز از دست داده ها بعد این حادثه رابطشون با خدا کم نشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نیازی نبود تموم دندوناشو بزاره بیرون / کافی بود غم و اندوه این بچه هارو درک کنند / اصلا نیازی نبود عکس بگیرن

من که این بچه های مظلوم رو میبینم به جان مادرم قسم تمام وجودم میلرزه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باز هم جای شکره که حداقل داره یه کاری میکنه / هرچند از روی .......

kampek_tk_1957.jpg

فک کنم عوض کمک داره امضا میده

kampek_tk_1960.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

بنده نظر همه دوستان رو خوندم.

عقیدم اینه که انسان درهر شرایطی باید لبخند و بشاشت خودش رو حفظ کنه!

(البته نه تو این شرائط ، اینو بزاریم به حساب تفکر هنری سوژه که براشون جا افتاده، باید همیشه درعکس ها لبخندی وجود داشته باشه)

برای بهتر رسوندن منظورم میگم :

اگر توجه کنین ، کلا افرادِ داخلِ کادرِ دوربین ، دو گروه بیشتر نیستن.

یه گروه همین بازیگرانی که از دید خبری تو عکس دسته جمعی حاضر شدن و به دوربین نگاه کردن.

یه گروه هم همین بچه های مظلومی که واقعا مصیبت بزرگی رو تحمل کردن وموقع ثبتِ عکسِ یادگاری ، به چیزی جز یه قاب عکس کوچیک فکر نمیکردن.(که البته ،مطمئنا اونم تو تفکر این بچه ها نیست)

حالا اینکه من و شما داریم این عکس رو میبینیم و در مورد افکار و تصویر این دو نفر نظر میدیم واقعا جای سواله!؟

؟! ما خودمون تا الان برای این مردم چی کار کردیم ، که بخواهیم در مورد حرکت شخص دیگه ای که نیتش بر ما مشخص نیست نظر بدیم!؟

در کل با انجام این حرکت به شدت موافقم ، هر چند که میدونم ، در هرامری افرادی هستن که به فکر منافع و به هم زدن نظم و ... هستن و چنین مواردی همیشه وجود داره.

ببخشید دیگه دوستان *واقیت بیشتر از اینکه از حال اون دختر ناراحت بشم ؛ از تفکرات شماها ناراحت شدم. آخه واقعا بعید میدونستم عزیزانی چون شماها افکارِ این چنینی داشته باشن.*

بازم شرمنده اگر... انشالله که موفق باشید*

لینک به دیدگاه

حق با شماست , قضاوت خیلی بدی کردیم ! . فک کنم بحث در این مورد دیگه خوب نباشه . خدا بهش اجر فراوان بده . هرکی کار خیر کرد واسه خودش کرد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

well*attend آفرین، آفرین بعد از مدت ها یک پست دیدم که لذت بردم .

ول کنید این داستان ها رو ...

تو اینجور کیس ها باید بگیم :

به سلامتی همه اون هایی که به هموطنانشون کمک کردن و دیگر هیچ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

حالا اینکه من و شما داریم این عکس رو میبینیم و در مورد افکار و تصویر این دو نفر نظر میدیم واقعا جای سواله!؟

؟! ما خودمون تا الان برای این مردم چی کار کردیم ، که بخواهیم در مورد حرکت شخص دیگه ای که نیتش بر ما مشخص نیست نظر بدیم!؟

سلام بزرگوار

ممنون از بیان نظرتون ولی نمیدونم اونجا بودین یا نه؟؟

هزاران هزار ماشین شخصی میومدن یکی پتو میداد یکی آب میداد یکی بیسکویت میداد یکی قند آورده بود پخش میکرد یکی پوشاک بچه یکی شیر خشک هر کی هر چی در توانش بود میداد من ندیدم اونجا از مردمان عادی کسی بفکر عکس گرفتن باشه من ندیدم کسی از تهران بره وایسته جلوی چهار تا بچه عکس یادگاری بگیره یا موقع کمک کردن عکسش ازش بگیره شاید از عمق فاجعه عکس میگرفت عکسی که تو. کادرش فقط مصیبت بود نه پرتره خودش

انقدر روستا هست که اگه خانم بلوکات سر زده میرفت کسی ایشون را نمیشناخت حضور الان بنظر من خیلی معنا نداره حضور در زمستان سرد در زیر چادر معنا داره

من خودم تو تمام اصناف شاهد جمع آوری کمک های مردمی بودم چرا راه دور میری بیا همین جا خونه خودمون مگه ما تایپیک جمع آوری کمک به زلزله زده ها نداشتیم

همین الان شما بانی خیر باش همین آقای حسینی اولین نفری باشه که کمک کنه نه عکسی نه لوحی نه مقامی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصل کار بسیار پسندیده هست و هیچ شک و شبه ائی در آن نیست

اما اما فرعیات هستند که اصل کار رو زیر سئوال میبرند

نکته:

همه نظرها قابل احترام و قابل تعمق هست من به شخصه به نظرهای دوستان ارزش قائلم

ممنون

لینک به دیدگاه

سوء تفاهمی پیش نیاد ، جناب شعبانی

بنده روی صحبتم فقط شما نبودین ، همونطور که گفتم هستن افرادی که ازاعتقادات امثال ما استفاده هایی میکنن که آدم مات و مبهوت میمونه.

واقعا شما فکر میکنین ایده گرفتن این عکسی که شما تو پست اول قرارش دادین از طرف کی بوده؟!!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سوء تفاهمی پیش نیاد ، جناب شعبانی

بنده روی صحبتم فقط شما نبودین ، همونطور که گفتم هستن افرادی که ازاعتقادات امثال ما استفاده هایی میکنن که آدم مات و مبهوت میمونه.

واقعا شما فکر میکنین ایده گرفتن این عکسی که شما تو پست اول قرارش دادین از طرف کی بوده؟!!؟

نمیدونم

شاید عکاس شخصی خودشون برای تبلیغ

شایدخبرنگارو شاید.......

نمیدونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مومن اگر بخواهیم به فرع گیر بدیم که خود شما اول زیر سوال هستی؟

شما رفتی واسه کمک یا اینکه کیس مشکوک به کمک با غرض گیر بیاری ؟ 1001 دلیل بیار که چرا عکس گرفتن این خانم اونجا باعث شد توجه شما جلب بشه. بعد عکس بندازی

بیای به 1001 نفر با علامت و نشون در مورد نیت ایشون به بحث و گفتگو ..

1 درصد احتمال بده که بی غرض کمک کردند ایشون کل زحماتت رو که فرستادی واسه خانوم واسه توشه آخرتشون...

دلت رو دریایی کن تو این کیس ها پسر میدونم انسان شریفی هستی.

لینک به دیدگاه

اه اه اه اه.......... حالم از این بازیگر زنه بهم میخوره!35سالشه نقش دختر 18-19 ساله بازی میکنه!!!

به جان خودم حرکتش خودنماییه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...