رفتن به مطلب

فروش قاب SSD سابرنت SABRENT PCIe X4 Card

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یک فروند قاب اس‌اس‌دی سابرنت به صورت Add in Card با لبه کامل x16 به فروش می رسد.

چون این قطعه در ایران نیست یک توضیحی بدم. این قاب SSD NVMe روی اسلات x16 مادبرد نصب شده و یک درگاه M.2 PCIe Gen.3 x4 تحویل شما میده. لبه این قاب اگرچه 16 خط کامل PCI Express رو داره اما در اصل فقط چهار خطش وصله و در اختیار درگاه M.2 قرار داره. دلیل اینکه لبه x16 هست برای استحکام بخشی و محکم نگهداشتن خود قاب بر روی مادربرده.

720023567_2023-11-2203_02_47.thumb.JPG.75911326b1ab6eaa1df1d7d68c4c790b.JPG

این قطعه به درد کاربرانی میخوره که یک درگاه PCI Express X16 خالی دارند و در عین حال تعداد کمی درگاه M.2 دارند، اینطوری می توانند در صورتی که مادربردشون اسلات PCI Express آزاد با پهنای باند x4 داشته باشه، یک درگاه M.2 دیگه به سیستمشون اضافه کنند. توجه کنید فقط داشتن یک اسلات خالی PCI Express x16 کافی نیست بلکه باید مادربردتون Lane اضافی برای اختصاص دادن داشته باشه.

من مادربردم Z790-Strix A بود که فقط چهار تا درگاه M.2 داشت و کم بود واسم این رو برای پنجمین درگاه M.2 براش تهیه کرده بودم و حدود 2 ماه باهاش کار کردم اما به دلیل اینکه تصمیم گرفتم مادربرد رو بفروشم، دیگه بهش نیازی ندارم. مدت استفاده در حد 2 ماه بوده.

توجه داشته باشید از این قاب می توان برای اس اس دی های Gen.4 هم استفاده کرد اما به دلیل لایه های کم PCB سرعت SSD از نوع Gen.4 تثبیت شده نیست و وقتی سرعت از 5000MB/s فراتر میره کمی نوسان داره. بنابراین با دیدگاه Gen.3 x4 این قاب رو خریداری کنید.

این قطعه مسافری وارد ایران شده و گارانتی داخلی ندارد. 24 ساعت به خریدار مهلت تست داده می شود.

قیمت: 1.6 میلیون تومان

تحویل، تقاطع ولیعصر فاطمی و یا ارسال به شهرستان با پست به هزینه خودم.

1770199757_A(4).thumb.jpg.72ce3c5456e1992598eedf116153baf4.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...