رفتن به مطلب

پیشنهاد سیستم گیمینگ

Recommended Posts

سلام دوستان

وقت بخیر

میخواستم درخواست کنم لطف کنید سیستم مختص گیم که دیگه حداقل تو رنج خودش واقعا خوب باشه پیشنهاد بدید تو بازه قیمت 60تا 65 میلیون همراه با مانیتور (کلا همه قطعات بدون کیبورد و موس و صوتی)

مانیتور نظرم رو رزولوشن 2K بود ولی اگه همون بودجه شو بیارم رو 1080 اگه بصرفه که سیستم بهتری بشه گرفت مشکلی نیست (کمتر 144 هرتز نباشه)

وضعیت ssd ها چطوره؟ من تا حالا از ترس اینکه یهو اس اس دی خراب بشه و اطلاعات از دست بره به صورت هیبریدی کار میکردم. اس اس دی (که ویندوز روش نصب میکردم) به علاوه هارد مکانیکی
الان میشه رو اس اس دی ها حساب کرد از نظر ریسک از دست دادن اطلاعات؟

یه نکته دیگه هم اینکه کلا میخوام همه قطعات با هم هماهنگ باشن و یجورایی گلوگاه نباشه سیستم

و اینکه الان داستان این سی پی یو هایی که تو سایت ها مینویسن با جعبه یا بدون جعبه چیه؟ بدون جعبه ها انگار ارزونه. میشه بهشون اطمینان کرد؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

ryzen 5 7500f

msi mag b650m-mortar wifi

deepcool gammaxx 200 v2

32gb d5 klevv

klevv c910 1tb

fsp hydro pro 800w

gpu stock rx6900xt

antec ax61

https://www.lioncomputer.com/product/m63k6/Cooler-Master-GM2711S-27-Inch-180Hz-0-5ms-Ultra-Speed-IPS-QHD-Gaming-Monitor 

/

lg32gp750-b

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ در 14:26، yasin1380 گفته است:

ryzen 5 7500f

msi mag b650m-mortar wifi

deepcool gammaxx 200 v2

32gb d5 klevv

klevv c910 1tb

fsp hydro pro 800w

gpu stock rx6900xt

antec ax61

https://www.lioncomputer.com/product/m63k6/Cooler-Master-GM2711S-27-Inch-180Hz-0-5ms-Ultra-Speed-IPS-QHD-Gaming-Monitor 

/

lg32gp750-b

خیلی ممنون بابت راهنماییتون

فقط یه سوال:

گرافیک استوک مطمئن گیر میاد؟ چون طرف میاد حسابی ماین میکنه بعدم میذاره برای فروش منم که تخصصی ندارم تو تشخیصش اینه که دو دل شدم

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، mansour2023 گفته است:

خیلی ممنون بابت راهنماییتون

فقط یه سوال:

گرافیک استوک مطمئن گیر میاد؟ چون طرف میاد حسابی ماین میکنه بعدم میذاره برای فروش منم که تخصصی ندارم تو تشخیصش اینه که دو دل شدم

بله،کاربران معتبر و کار درست در فروم کم نداریم که میتونید قیمت بگیرید و ازشون تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...