رفتن به مطلب

تصویر ندادن ناگهانی سیستم...!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

10 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

چرا عوض نکنه؟ واسه همین گارانتی میکنن. برعکس اینتل، سوختن پردازنده های AMD یک امر متداولیه، به همین خاطر باید حتما پردازنده های AMD گارانتی داشته باشن.

اگر جنبه فان داره که واقعا در این شرایط که طرف تو استرس کامل هست کار بسیار غیر اخلاقی حساب میاد این شوخیا

اگر جنبه فن بازی داره با توجه به اینکه چیپست مادربرد کلا گرم نمیشه باید خودتو برای یه عذر خواهی اماده کنی

اگرم صرفا جنبه حقیقت گویی داره الان وقت تو سری زدن کاربر نیست بزار مشکل مشخص بشه بزار راه حلش مشخص بشه بعد اخرش شما بیا اینارو بگو :)

7 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

سری fx

image.png.c036ab659600f5d04f259fefb01f01c9.png

تو 13 سال حتی سایپا هم 5تا لیفت فیس و موتور توربو زده چه برسه یه کمپانی تراشه.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، αяιαиχ97 گفته است:

گ تغییر غیر تخصصی تو ولتاژ ندی پردازنده قطعه ای نیس ک ب همین راحتی بسوزه

😃 کسی تغییری در ولتاژ نداده دوست گرامی

0.1 آفست منفی دادیم که ولتاژ زیر 1.375 باشه (دیفالت  1.475)

image.thumb.png.4715565081f87e30fb2680ccd7b67b32.png

تو تایپک هم مشخصه ولتاژ ها و تغییراتش

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

اگر جنبه فن بازی داره با توجه به اینکه چیپست مادربرد کلا گرم نمیشه باید خودتو برای یه عذر خواهی اماده کنی

اگرم صرفا جنبه حقیقت گویی داره الان وقت تو سری زدن کاربر نیست بزار مشکل مشخص بشه بزار راه حلش مشخص بشه بعد اخرش شما بیا اینارو بگو :)

طبق اطلاعاتی که دادن مادربرد عکس العمل داره، پردازنده فقط گرم نمیشه. این نشونه خرابی پردازنده است.

اگر مادربرد خراب باشه هیچ عکس العملی نداره. من مادربرد سوخته داشتم، هیچ کاری نمیکرد. برای ایشون اما ظاهرا یه حرکتهایی انجام میده.

من نظرمو از راه دور گفتم، مثل بقیه، سیستم که زیر دستم نیست. عذرخواهی هم نیازی نیست. ما از راه دور صرفا میتونیم ایراد سیستمو حدس بزنیم.

12 ساعت قبل، parsa seyedi گفته است:

اصلا پاور خوبی نیست، من باشم اینم عوض میکنم.

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، parsa seyedi گفته است:

خب 

رفتم ویدیو آپدیت بایوس مادربرد خودمو دیدم توی یوتویوب (بدون سیپیو)

دیدم ک موقع آپدیت ledعه چشمک میزنه 

برای من انگار شروع نمیشه ک بزنه

بالاخره مادربرد عکس العمل داره یا نداره؟ اگر مادربرد عکس العمل نداره ممکنه اون خراب باشه، یا جفتشون خراب شده باشن.

11 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است:

واقعا از این کاربر که تو انجمن مسئولیت داره ، گفتن این حرف بعید بود..... این چه حرفی است ؟

برادر از کی تا حالا نظراتمو باید با شما هماهنگ کنم قبلش؟

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

اصلا آدم یه چیزایی توی این فروم اونم از کاربرای با تجربه میخونه که برگاش به طور کامل می ریزه 🤣 سوختن پردازنده های AMD؟؟؟؟؟؟ wtf

جدی میفرمایین؟ پس این کامنتهایی که توی آمازون هست از سوختن پردازنده‌های رایزن 7000 رو ما از کجا آوردیم؟

Screenshot 2024-03-04 093937.png

Screenshot 2024-03-04 094017.png

Screenshot 2024-03-04 094150.png

Screenshot 2024-03-04 094226.png

Screenshot 2024-03-04 094254.png

Screenshot 2024-03-04 094318.png

Screenshot 2024-03-04 094356.png

Screenshot 2024-03-04 094415.png

ضمن اینکه تا به امروز، سه چهار مورد از دوستانی پردازنده رایزن 7000 داشتن و سوخته به بنده مراجعه کردند. حالا تجربه شخصی رو شما قبول ندارید یه بحث دیگه است، حداقل به آمازون مراجعه کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا پارسال همین مورد برای منم پیش اومد با 5600G و b550

یهو سیستم ریستارت شد و دیگه بالا نیومد و چراغ سیپیو روشن میموند.

بردم گارانتی عوض کرد 2 تومن سر گرفت 5700g داد.

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

دقیقا پارسال همین مورد برای منم پیش اومد با 5600G و b550

یهو سیستم ریستارت شد و دیگه بالا نیومد و چراغ سیپیو روشن میموند.

بردم گارانتی عوض کرد 2 تومن سر گرفت 5700g داد.

اصلا من حرف بدی نزدم، پردازنده های AMD بعضا میسوزه، اتفاقیه که افتاده و خواهد افتاد، و نه خجالت داره و نه هیچی، الحمد الله پردازنده هاش توی ایران گارانتی داره.

الان مثلا مکانیسم ILM اینتل ایراد داره، من کتمان میکنم؟ یا مثلا پردازنده های تری اینتل ممکنه با mishandling خازنهاش کنده بشه، من انکار میکنم؟ نه.

تو بحث عیب یابی، شوخی که نداریم با بقیه، اگر ایرادی به ذهنمون میرسه باید بیان کنیم، بحث کل کل، جای دیگه است، نه در مشاوره فنی.

لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

جدی میفرمایین؟ پس این کامنتهایی که توی آمازون هست از سوختن پردازنده‌های رایزن 7000 رو ما از کجا آوردیم؟

گذاشتن فیلتر 1 - 2ستاره و جمع اوری نظرات افراد کار راحتیه ازینا برا اینتل زیاده...

DEAD ON ARRIVAL ریخته تو امازون

تازه مورد هم داشتیم پردازنده های سوخته رو پس فرستادن مشتری ها و دوباره فروشنده همونو به یکی دیگ با باکس قالب کرده! یعنی حتی به کارخونه هم برگشت ندادنش!

بحث این نیست خرابی هست یا نیست بحث اخلاقه که حکم میکنه اول طرف سیستمش کامل چک بشه ، بعد ببره گارانتی بعدم استفاده بکنه 

الان اینکه سیپیو amd میسوزه یا نمیسوزه دردی از کسی دوا نمیکنه جز اینکه بحث راه میندازه.

image.png.6ea71860bcb7818bf10f88bc8ceb221b.pngimage.thumb.png.bf5b0deb4d0c48659fe5acaf5a4411c4.png

image.thumb.png.80e78c91afc359f24c0174e476fcef01.pngimage.thumb.png.549a74c14f7384a82f4bd59868c9ce0d.pngimage.thumb.png.2f1db4fb4ea25c6597acd2f6facd6b67.png

image.thumb.png.b5615776a4eaff0b48b4981f84d9c35d.png

image.thumb.png.8d4c98772bd260026debda481ccf1035.png

image.thumb.png.400c345555ae5074a931ff591cb8b1b1.png

image.thumb.png.206f56a94589efc86ecd00d82eac4924.png

image.thumb.png.322ef92783be078c7938420bb4a93e77.png

image.thumb.png.fa29da5f8f7b7c7cae8b85861aa6f711.png

image.thumb.png.249f6367ffe8467de58ec5ac1fee872e.png

image.thumb.png.c42baf3dd60115e62397adec4d4a90a2.png

image.png

image.png

image.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

الان اینکه سیپیو amd میسوزه یا نمیسوزه دردی از کسی دوا نمیکنه جز اینکه بحث راه میندازه.

محمد جان، پست شما ارتباطی با این تاپیک نداره. موضوع تاپیک خرابی پردازنده یا مادربرد AMD هست، اگر نظری در موردش داری بده. برای کل کل تاپیک جداگانه بزن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

اصلا من حرف بدی نزدم، پردازنده های AMD بعضا میسوزه، اتفاقیه که افتاده و خواهد افتاد، و نه خجالت داره و نه هیچی، الحمد الله پردازنده هاش توی ایران گارانتی داره.

الان مثلا مکانیسم ILM اینتل ایراد داره، من کتمان میکنم؟ یا مثلا پردازنده های تری اینتل ممکنه با mishandling خازنهاش کنده بشه، من انکار میکنم؟ نه.

تو بحث عیب یابی، شوخی که نداریم با بقیه، اگر ایرادی به ذهنمون میرسه باید بیان کنیم، بحث کل کل، جای دیگه است، نه در مشاوره فنی.

به خدا هنوزم که هنوزه سیستمم یهو خود به خود ریستارت میشه، نه بلو اسکرینی، نه لاگی، تنها گزارش اینه که سیستم ناگهانی خاموش شده!

عموما هم موقع اجرای گیم پیش میاد.

ایراد توی هر دو رقیب زیاده، ولی نباید تعصبی برخورد کرد و تعصب خودمون رو به دیگران تحمیل کنیم.

از پارسال که سیپیو رو عوض کردم، یه بار دیگه هم شده که سیستم یهو ریستارت شده، روشن شده و چراغ سیپیو داشته سو سو میزده، نه با دکمه خاموش میشد، نه با ریستارت. از برق کشیدم رفتم سراغ مدارک گارانتیش که ببرم ماتریکس، چون گفتم بازم سوخت احتمالا. روشن کردم، اومد بالا خداروشکر

همین الان اومدم ماشین مجازی هامو ران کنم، دیدم ارور جابجا شدن فایل تمام ماشین هامو داره میده. همرو تایید زدم، اخرش زد svm روشن نیست! در صورتی که روشن بود، تا اوکی زدم، ریستارت شد و اومد بالا، svm هم روشن بود.

بایوس هم اپدیته و تمام قطعات هم بهترین و با کیفیت ترین هستن، ولی بازم مشکلات عجیبی داره که ادم به عمرش ندیده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

گذاشتن فیلتر 1 - 2ستاره و جمع اوری نظرات افراد کار راحتیه ازینا برا اینتل زیاده...

DEAD ON ARRIVAL ریخته تو امازون

تازه مورد هم داشتیم پردازنده های سوخته رو پس فرستادن مشتری ها و دوباره فروشنده همونو به یکی دیگ با باکس قالب کرده! یعنی حتی به کارخونه هم برگشت ندادنش!

بحث این نیست خرابی هست یا نیست بحث اخلاقه که حکم میکنه اول طرف سیستمش کامل چک بشه ، بعد ببره گارانتی بعدم استفاده بکنه 

image.png.6ea71860bcb7818bf10f88bc8ceb221b.pngimage.thumb.png.bf5b0deb4d0c48659fe5acaf5a4411c4.png

image.thumb.png.80e78c91afc359f24c0174e476fcef01.pngimage.thumb.png.549a74c14f7384a82f4bd59868c9ce0d.pngimage.thumb.png.2f1db4fb4ea25c6597acd2f6facd6b67.png

image.thumb.png.b5615776a4eaff0b48b4981f84d9c35d.png

image.thumb.png.8d4c98772bd260026debda481ccf1035.png

image.thumb.png.400c345555ae5074a931ff591cb8b1b1.png

image.thumb.png.206f56a94589efc86ecd00d82eac4924.png

image.thumb.png.322ef92783be078c7938420bb4a93e77.png

image.thumb.png.fa29da5f8f7b7c7cae8b85861aa6f711.png

image.thumb.png.249f6367ffe8467de58ec5ac1fee872e.png

image.thumb.png.c42baf3dd60115e62397adec4d4a90a2.png

image.png

image.png

image.png

صحیح. ولی نظرات رو هم مطالعه کنید، گزارش مشکلی که توی این نظرات از اینتل هست، کرش کردن، دمای بالا و... هست، که میتونه رم، استفاده نا صحیح نرم افزار، ضعف کولر و ... باشه.

ولی نظرات رتبه پایین amd همشون مشکل معیوب بودن سیپیو و حتی عدم بوت شدن هست! خیلی فاصله زیاده بین این نظرات. سیستم بوت بشه و کرش کنه، میشه صد در صد گفت مشکلی از سمت سیپیو نیست و نرم افزار یا رم خرابن.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

تو 13 سال حتی سایپا هم 5تا لیفت فیس و موتور توربو زده چه برسه یه کمپانی تراشه.

به لحاظ قدیمی بودنش حرفی نیست ولی اون دوره سری FX  انقلاب AMD بود و سری پرچم دار محصوب میشد

حتی من تو اون پست گفتم سری های قبلیشو بحساب نمیارم

چرا بحساب نمیارم چون اتلون 64 و اتلون 62 -2x برا 2004 و 2006 هست و خوب  قرار نیست اینهمه بر گردیم به عقب

بحث سر اینه که سوختن داشتن و برا اون فروشنده ای که دوستان متهمش میکنن سوختن amd چیز عجیبی نیست

سی پی یو های  اینتل هم در مواردی نادر سوختن داره(من از هردوشن سوختشو دارم) ولی سوختن سی پی یو های amd  از سی پی یو های اینتل بیشتره، حتی با اینکه تعداد سیستم های اینتلی به نسبت AMD قابل قیاس نیست(حداقل تو ایران چتندین برابر AMD اینتلی داریم)

بلاخره فروشنده یه خاطره بدی از amd داره که میگه من بجایی  amd اینتل پیشنهاد میدم(هر دوشم سود یک سان داره)

حالا بحث ناسازگاری ها و ایرادات عجیب غریب AMD که یه چیز دیگست که باید سیستمش زیر دستت بیاد تا متوجه بشی من چی میگم

در هر صورت مشتری قبول نکنه همون amd میبندن براش

من 2 ماه پیش تو مغازه یکی از دوستان بودم و دو سه نفری باهم اومدن  برای یک سیستم amd ، تا یکیش صحبت کرد فهمیدم با amd  اشنایی کامل داره

تا دوستم اومد بکشونتش رو اینتل بش گفتم این دوستمون عزمش جزمه و همون amd براش ببندین

و ایکنه بحث ایجاد استرس و ناراحتی برای استارتر عزیز نیست

تعمیرات و عیب یابی یک سری فرضیات اولیه داره که برای هر قطه فرضیات متفاوته

هر وقت سیستم روشن شه ولی سی پی یو داغ نشه ایراد دو حالت کلی داره

یا مادر برد یا سی پی یو، ایراد چیز دیگری باشه حداقلش سی پی یو داغ میشه(البت فرضیات هم وحی منزل نیست)

حالا خود مادر برد هم بخشهای دیگری داره که تو این داستان تاثیر گذارن که مهمترینش pch هست

منم تاکید کردم ایشون سیستم رو دستکاری نکنن و ببرین جایی براشون یک عیب یابی اصولی انجام بدن

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

49 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

همین الان اومدم ماشین مجازی هامو ران کنم، دیدم ارور جابجا شدن فایل تمام ماشین هامو داره میده. همرو تایید زدم، اخرش زد svm روشن نیست! در صورتی که روشن بود، تا اوکی زدم، ریستارت شد و اومد بالا، svm هم روشن بود.

بایوس هم اپدیته و تمام قطعات هم بهترین و با کیفیت ترین هستن، ولی بازم مشکلات عجیبی داره که ادم به عمرش ندیده.

محمود جان من برا شما هم  پیشنهاد میکنم یه مادر برد با چیپست X99 و سوکت 2011V-3 پیدا کنید

که  از سری های Xeon  اینتل هم پشتیبانی میکنن و مختص کار شماست(البت اغلب مادر بردهای اینتلی با یک سری از خانواده Xeon  سازگاری دارن)

یه نگاهی به تعداد هسته های   Xeon E5 سری V3 و V4 بنداز و اونوقت قیمتهاشو تو بازار ایران چک کن تا برسی به بهشت هسته و قیمت
😅

مثلا  E5-2683 v4 با 16 هسته و 32 رشته قیمتش حدود 2 تا 3 تومنه

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

محمود جان من برا شما هم  پیشنهاد میکنم یه مادر برد با چیپست X99 و سوکت 2011V-3 پیدا کنید

که  از سری های Xeon  اینتل هم پشتیبانی میکنن و مختص کار شماست(البت اغلب مادر بردهای اینتلی با یک سری از خانواده Xeon  سازگاری دارن)

یه نگاهی به تعداد هسته های   Xeon E5 سری V3 و V4 بنداز و اونوقت قیمتهاشو تو بازار ایران چک کن تا برسی به بهشت هسته و قیمت
😅

مثلا  E5-2683 v4 با 16 هسته و 32 رشته قیمتش حدود 2 تا 3 تومنه

درود

بله خیلی به فکر سرور هستم، ولی نیازم اونقدری هنوز نیست، شاید هفته یکبار نیاز به ران کردن ماشین هام و انجام پروژه باشه که با همین سیستم کارم راه میفته فعلا

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

ه خدا هنوزم که هنوزه سیستمم یهو خود به خود ریستارت میشه،

دوست داشتید پ.خ بدید بایوس رو بررسی کنیم

لینک به دیدگاه

سیپیو ک کلا گرم نمیشه 

اون ک هیچ 

اما این وسط فقط ledمربوط به cpuروشن میشه 

ولی بدون رم یا با رم اصلا ledمربوط به رم روشن نمیشه!!

فقط گیر داده انگار به سیپیو😁

و بایوس هم خواستم آپدیت کنم 

نشد🗿💔

همه اون کار هایی ک باید انجام میدادم رو همون کارو کردم 

نشد😐☹️

و توی اون ویدیو داخل یوتویوب 

فردی ک داشت آپدیت میکرد 

ledمربوط به سیپیو و رم روشن شده بود 

اما برای من بدون سیپیو رم نمیشه😐💔

فقط led cpuروشن نمیشه 

در ضمن 

چیپست حس میکنم کلا داغ نمیشه

7 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

طبق اطلاعاتی که دادن مادربرد عکس العمل داره، پردازنده فقط گرم نمیشه. این نشونه خرابی پردازنده است.

اگر مادربرد خراب باشه هیچ عکس العملی نداره. من مادربرد سوخته داشتم، هیچ کاری نمیکرد. برای ایشون اما ظاهرا یه حرکتهایی انجام میده.

من نظرمو از راه دور گفتم، مثل بقیه، سیستم که زیر دستم نیست. عذرخواهی هم نیازی نیست. ما از راه دور صرفا میتونیم ایراد سیستمو حدس بزنیم.

اصلا پاور خوبی نیست، من باشم اینم عوض میکنم

یعنی می‌تونه خراب کاری پاور باشه؟

و می‌تونه هم مادربرد و هم سیپیو سوخته باشن؟

اگه سیپیو سوخته باشه خب طبق صحبت های دوستان 

به نظر میشه گارانتی عوض کنه 

اما مادربرد چی؟

گرین قبول میکنه؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، parsa seyedi گفته است:

یعنی می‌تونه خراب کاری پاور باشه؟

بله

و می‌تونه هم مادربرد و هم سیپیو سوخته باشن؟

بله

اما مادربرد چی؟

گرین قبول میکنه؟

باید قبول کنه.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

بله

بله

باید قبول کنه.

آخه چند ماه پیش سر قضیه اتصالی اون فن ها

بردم گارانتی 

برای اینکه چک کنن مادربرد رو

چک کردن سالم بود 

اما حتی گوش نمی‌دادن من چی میگم 

حرف خودشونو میزدن 

چیزی ک من میگفتم این بود 

ک اون کابل argbداخل باکس کیت فن بوده 

نه جای دیگه ک وصل کردم 

میگفتن نه اونو خودت داشتی وصل کردی:/

آخه برادر من مگه جاییم میخاره چیزی ک مال خودش نبوده رو وصل کردم 

خلاصه وقتی خواستم مادربرد رو بگیرم 

هم هاب هم کابل argbرو بردم دید 

هیچی نگفت دیگه😁

حرفم اینه ک اینا حرف منو حتی گوش نمی‌دادن درست چی میگم 

باز حرف خودشونو میزدن 

بعد می‌خوان به من یه مادربرد دیگه بدن؟ ببخشید ۳بار 

و اینکه گفته بودن 

تعویض نداریم فقط تعمیر:/

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، parsa seyedi گفته است:

تعویض نداریم فقط تعمیر:/

تجربه میشه که دیگه AMD نگیری

مادربرد MSI با گارانتی گرین هم نگیری

مادربرد تعمیری به درد عمه گارانتی میخوره

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

تجربه میشه که دیگه AMD نگیری

مادربرد MSI با گارانتی گرین هم نگیری

مادربرد تعمیری به درد عمه گارانتی میخوره

خب الان سیپیو عوض شه

مادربرد رو چیکار کنم 

مادربرد تعمیری به درد عمه خودمم نمیخوره 

خب الان سیپیو عوض شه

مادربرد رو چیکار کنم 

مادربرد تعمیری به درد عمه خودمم نمیخوره 

میشه مثل اون دوستمون ک رفت شکایت کرد مادربرد گرفت؟🌚

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما که الان احتمالا مادربرد و سی پی یو به فنا رفته 

بنداز دور 

اینتل بخر 

اون پاور هم تعویض کن 

گرین صد شرف داره به msi تو پاور 

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

شما که الان احتمالا مادربرد و سی پی یو به فنا رفته 

بنداز دور 

اینتل بخر 

اون پاور هم تعویض کن 

گرین صد شرف داره به msi تو پاور 

بعید می‌دونم بتونم سیستم جدید بگیرم دوباره 

اما پاور چی؟

پاور رو عوض کنم؟

چی جاش بزارم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاور سر استاندارد گلد به بالا بگیر 

گرین 

کولرمستر 

sfx

ایسوز 

فعلا تکلیف باندل رو مشخص کن 

بعد برای خرید پاور یه تاپیک مشاوره بزنن 

لینک به دیدگاه

40 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

پاور سر استاندارد گلد به بالا بگیر 

دوست گرامی 

شما اول باید بررسی کنی ببینی واقعا مشکل از سمت سیپیو هست یا مادربرد یا پاور یا همش باهم پوکیده

درنهایت هم حتما از پاور تست سلامت بگیر

بی دلیل که سیپیو نمیسوزه شاید پاور در لحظه استارت برق زیاد داده و سیستم vrm به مشکل خورده یا هر اتفاق دیگ.

اصلا شاید نسوخته بدبخت

کلا سیستم رو ببر نشون بده 

گارانتی مادربرد ببری بهتره چون سیستم تست دارن هم از سیپیو تست میگیرن هم از مادربردت

تحت تاثیر فن بازی و متلک و جو اینجا هم نباش

اینتل و amd نداره اگر مشکل از سمت پاور بوده باشه هرچی مینداختی به فنا رفته بود.

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

دوست گرامی 

شما اول باید بررسی کنی ببینی واقعا مشکل از سمت سیپیو هست یا مادربرد یا پاور یا همش باهم پوکیده

درنهایت هم حتما از پاور تست سلامت بگیر

بی دلیل که سیپیو نمیسوزه شاید پاور در لحظه استارت برق زیاد داده و سیستم vrm به مشکل خورده یا هر اتفاق دیگ.

اصلا شاید نسوخته بدبخت

کلا سیستم رو ببر نشون بده 

گارانتی مادربرد ببری بهتره چون سیستم تست دارن هم از سیپیو تست میگیرن هم از مادربردت

چشم میدم گارانتی

اما 

اگه مادربرد به فنا رفته باشه چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...