رفتن به مطلب

کمک برای خرید کولر و مادربرد برای پردازنده 7800x3d

Recommended Posts

8 دقیقه قبل، eMineLLL گفته است:

دوستانی که میگن زیبایی کولرهای آبی گذراست سخت در اشتباهن
بنده خودم دو ساله لیان لی گالاهاد 240 دارم و هر بار که سیستم رو روشن میکنم کیف میکنم از زیباییش. حتی در حالت دیفالت رنگ ها
یکی از دوستان دقیقا مدل کیسش مثل کیس منه ولی کولر AK620 وصل کرده. کلا همه جارو گرفته و هیچی توی کیس دیده نمیشه. اصلا یه وضعیتیه
12600k رو هم بالاترین دمایی که دیدم 55 بوده. البته AK620 یا بادی های هم ردش هم توی بحث خنکی حرف ندارن

آره ولی بلحاظ وضعیت ظاهری و خنک کنندگی assasin iv در وضعیت مطلوب تری قرار داره و جلوی نورپردازی رم ها رو هم نمی گیره

3 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

tuf b650 plus wifi مدلی خوبی هست خودم دارم با 7800x3d استفاده می کنم و هیچ مشکلی هم نداشته. کیفیت ساخت و امکانات بایوسش هم به نظرم خوبه. از نظر خروجی صدا به نظرم ضعیف عمل کرده و من ولوم کافی نمیتونم از هدفون iem دریافت کنم. به نظرم در صورت نیاز به استفاده از هدفون های فای 3.5mm نیاز به dac جدا هست یا اینکه از هدفون های usb یا بی سیم باید استفاده بشه.

سلام

خنک کننده سیستم شما چیه و حداکثر دما در بازی و نرم افزارهای فول تست پردازنده مثل cinebech r23 چند درجه هست

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، rajah گفته است:

خنک کننده سیستم شما چیه و حداکثر دما در بازی و نرم افزارهای فول تست پردازنده مثل cinebech r23 چند درجه هست

LianLi SL 240
دمای cinebench بعد حدود 10 دقیقه 79 تا 81

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

دوستانی که میگن زیبایی کولرهای آبی گذراست سخت در اشتباهن
بنده خودم دو ساله لیان لی گالاهاد 240 دارم و هر بار که سیستم رو روشن میکنم کیف میکنم از زیباییش. حتی در حالت دیفالت رنگ ها
یکی از دوستان دقیقا مدل کیسش مثل کیس منه ولی کولر AK620 وصل کرده. کلا همه جارو گرفته و هیچی توی کیس دیده نمیشه. اصلا یه وضعیتیه
12600k رو هم بالاترین دمایی که دیدم 55 بوده. البته AK620 یا بادی های هم ردش هم توی بحث خنکی حرف ندارن

مدل کیستون چیه؟ 

لینک به دیدگاه

57 دقیقه قبل، mehran_Gt گفته است:

مدل کیستون چیه؟ 

O11 Air Mini White

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

fxsound بریز

بله با نرم افزار که میشه مشکلو حل کرد. حتی مثلا داخل یوتیوب این مشکل ولوم نیست چون خود یوتیوب ولوم را زیاد می کنه. ولی توی بازی ها ولوم هدفون خیلی کمه. منظور من قابلیت خود مادربرد بدون استفاده از نرم افزار جدا هست

لینک به دیدگاه

59 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

منظور من قابلیت خود مادربرد بدون استفاده از نرم افزار جدا هست

😁 دیگ انتظاراتت الکی زیاده 

تا وقتی پول خون راگ نخری که روش کارت صدا مجزا باشه همینه

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

😁 دیگ انتظاراتت الکی زیاده 

تا وقتی پول خون راگ نخری که روش کارت صدا مجزا باشه همینه

اصلا به نظرم انتظار زیادی نیست. هدفون 250 اهم که وصل نکردم یدونه ایرفون iem تو گوشی 18 اهمی هست. حتی موبایلم هم بیشتر ولوم میده بهش. مک بوک سال ۲۰۲۰ هم به مراتب ولوم بیشتری میده. کلا به نظرم مشکل از درایور های realtek هست.

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

اصلا به نظرم انتظار زیادی نیست. هدفون 250 اهم که وصل نکردم یدونه ایرفون iem تو گوشی 18 اهمی هست. حتی موبایلم هم بیشتر ولوم میده بهش. مک بوک سال ۲۰۲۰ هم به مراتب ولوم بیشتری میده. کلا به نظرم مشکل از درایور های realtek هست.

بخاطر دانشگاه که دسترسی به سیستم خودم نداشتم ،میرفتم گیمنت ،بعد مادربردش فکر کنم b560tuf بود،تو بازی اصلا نمیتونستم جهت صدا رو درست بگیرم ،حجم صداشم کم بود که ازار دهنده بود ،حالا نمیدونم چطوری بود رو یه سیستم حجم صدا خوب بود رو یکی افتضاح ، درکل حال نمیکردم ،یعنی صدای انبرد سیستم خودم (z170-pro gaming) راحت یه سرو گردن بالاتر بود؛حالا صدای انبرد مادربرد خودمم خیلی خاص نیست چون مثلا تو گیمی مثل وارزون که سیستم میره زیر فشار ، تو صحنه هایی که درگیری خیلی بالا گرفته بود گهگاهی حس میکردم صدای هدست نویز ریز میگیره؛درکل باتوجه به این تجربیات، بشخصه نظر خودم اینه که هزینه کردن برای بستن واتر کولر هیچ ارزشی نداره نسبت به اینکه شما بتونی یه کارت صدای خوب تهیه کنی و  دقیق ترین صدای پارو بگیری و در جهت یابی به مشکل نخوری و توانایی خودتو اثبات کنی تا اینکه پز واتر کولر بدی😅.

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

بخاطر دانشگاه که دسترسی به سیستم خودم نداشتم ،میرفتم گیمنت ،بعد مادربردش فکر کنم b650tuf بود،تو بازی اصلا نمیتونستم جهت صدا رو درست بگیرم ،حجم صداشم کم بود که ازار دهنده بود ،حالا نمیدونم چطوری بود رو یه سیستم حجم صدا خوب بود رو یکی افتضاح ، درکل حال نمیکردم ،یعنی صدای انبرد سیستم خودم (z170-pro gaming) راحت یه سرو گردن بالاتر بود؛حالا صدای انبرد مادربرد خودمم خیلی خاص نیست چون مثلا تو گیمی مثل وارزون که سیستم میره زیر فشار ، تو صحنه هایی که درگیری خیلی بالا گرفته بود گهگاهی حس میکردم صدای هدست نویز ریز میگیره؛درکل باتوجه به این تجربیات، بشخصه نظر خودم اینه که هزینه کردن برای بستن واتر کولر هیچ ارزشی نداره نسبت به اینکه شما بتونی یه کارت صدای خوب تهیه کنی و  دقیق ترین صدای پارو بگیری و در جهت یابی به مشکل نخوری و توانایی خودتو اثبات کنی تا اینکه پز واتر کولر بدی😅.

در کل این مادربرد از نظر صدا اصلا خوب نیست و اگر کسی قصد استفاده از هدفون 3.5 میل داره یا کلا بیخیالش بشه یا کارت صدا/dac خارجی باید تهیه کنید. هدست بیسیم که خودشون دانگل دارن اوکیه.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است:

در کل این مادربرد از نظر صدا اصلا خوب نیست و اگر کسی قصد استفاده از هدفون 3.5 میل داره یا کلا بیخیالش بشه یا کارت صدا/dac خارجی باید تهیه کنید. هدست بیسیم که خودشون دانگل دارن اوکیه.

۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

بخاطر دانشگاه که دسترسی به سیستم خودم نداشتم ،میرفتم گیمنت ،بعد مادربردش فکر کنم b650tuf بود،تو بازی اصلا نمیتونستم جهت صدا رو درست بگیرم ،حجم صداشم کم بود که ازار دهنده بود ،حالا نمیدونم چطوری بود رو یه سیستم حجم صدا خوب بود رو یکی افتضاح ، درکل حال نمیکردم ،یعنی صدای انبرد سیستم خودم (z170-pro gaming) راحت یه سرو گردن بالاتر بود؛حالا صدای انبرد مادربرد خودمم خیلی خاص نیست چون مثلا تو گیمی مثل وارزون که سیستم میره زیر فشار ، تو صحنه هایی که درگیری خیلی بالا گرفته بود گهگاهی حس میکردم صدای هدست نویز ریز میگیره؛درکل باتوجه به این تجربیات، بشخصه نظر خودم اینه که هزینه کردن برای بستن واتر کولر هیچ ارزشی نداره نسبت به اینکه شما بتونی یه کارت صدای خوب تهیه کنی و  دقیق ترین صدای پارو بگیری و در جهت یابی به مشکل نخوری و توانایی خودتو اثبات کنی تا اینکه پز واتر کولر بدی😅.

یه کارت صدا خوب برا گیم با قیمت معقول چی پیشنهاد میدین؟ 

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

کلا به نظرم مشکل از درایور های realtek هست.

والا من دارم ازش خروجی میگیرم راضیم 

رو والیوم اخر بسیار کر کنندست عجیبه شما همچین حسی دارید

البته من کانفیگش کردم.... در حالت دیفالت بله هیچ مادربردی این توانایی رو نداره

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، mehran_Gt گفته است:

یه کارت صدا خوب برا گیم با قیمت معقول چی پیشنهاد میدین؟ 

همونی که تو تاپیک مشاوره قطعات کامنت گذاشتید رو creative ae-5 plus.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

والا من دارم ازش خروجی میگیرم راضیم 

رو والیوم اخر بسیار کر کنندست عجیبه شما همچین حسی دارید

البته من کانفیگش کردم.... در حالت دیفالت بله هیچ مادربردی این توانایی رو نداره

با چی کانفیگ کردی که ولومش زیاد شده؟

لینک به دیدگاه

53 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

با چی کانفیگ کردی که ولومش زیاد شده؟

fxsound و تنظیمات مربوط به فرکانس bass برای کوبش بیشتر

اکولایزر خیلی مهمه و تقریبا 1.5 برابر میتونی بدون افت کیفیت ازش خروجی بگیری و صد البته صدا واضح تر و سارند تر میشه

همه چی بستگی به این داره چقدر به اکولایزر اشنا باشی و چه سبکی گوش میدی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...