رفتن به مطلب

راهنمای در مورد خرید موس گیمینگ بودجه تا 2 میلیون

Recommended Posts

سلام دوستان

قصد خرید موس گیمینگ دارم بودجه هم 2 میلیون

موس فعلیم هم g402 که بعد از 5 سال هنوز هیچ مشکلی پیدا نکرده، ولی خوب دوست دارم تعویض کنم😂 چرا خودمو این همه مدت محدود به یک مدل کنم😁

موس فعلیم هم هیچ مشکلی پیدا نکرده خدا رو شکر ، نه دابل کلیک نه هیچ چیز دیگه ای، واقعا یک مدل میخوام کیفیت همین موس رو داشته باشه دکمه های زیادی هم برای برنامه ریزی داشته باشه

در مورد حسگر ها و کلید ها من هیچ چیزی نمیدونم کدوم برند خوبه لطفا راهنمایی کنید

ضمن این که تو این بودجه اگر هم موردی از کورسیر بود چه بهتر تا با کیبرد ست بشه اگر هم نبود مهم نیست.

سایز موس هم دقیقا باید مثل همین G402 باشه قبل این استیل سریز خریدم بزرگ بود واسه دستم

وزنش هم کمی از g402 سنگین تر باشهک

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• 5 هفته بعد...

تا رنج قیمت یکو نیم چه موسی میتونم بگیرم برای بازی dota2 

ترجیحا بی سیم باشه و با بلوتوث وصل شه.اگه ارزش یکم هزینه بیشتر رو داشته باشه هم ایرادی نداره

خودم این مدل رو پیدا کردم

ام کی ای اس پی ان مدل W12

حرفه ای بازی نمیکنم اگر دقت بالایی هم نداشت ایرادی نداره

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Grayli گفته است:

ترجیحا بی سیم باشه و با بلوتوث وصل شه.اگه ارزش یکم هزینه بیشتر رو داشته باشه هم ایرادی نداره

درود ب عنوان کسی ک 10 12 سال دوتا پلی میده و ایمورتال پلیر هست
این ترکیبی که شما میگی ب شدت سمه عزیز
شما باید موست سیمی باشه (نمیشه ک مثل میگم انیگما باشی تیمت وسط فایته  میخوای تیم وایپ اولتی کست کنی یهویی شارژ موست تموم شه و ... )
باید موست از سرعت کلیک زنی سریعی برخوردار باشه و باید هم دقت بالایی برای کست کردن اسپل ها داشته باشه
پیشنهاد خاصی ندارم ایناها صرفا بخشی از انتقال تجربه بود 
اما اگر برندی بخوام مشاوره بدم
اولین انتخاب استیل سریز بعد لوجیتک بعد ریزر هست

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

درود ب عنوان کسی ک 10 12 سال دوتا پلی میده و ایمورتال پلیر هست
این ترکیبی که شما میگی ب شدت سمه عزیز
شما باید موست سیمی باشه (نمیشه ک مثل میگم انیگما باشی تیمت وسط فایته  میخوای تیم وایپ اولتی کست کنی یهویی شارژ موست تموم شه و ... )
باید موست از سرعت کلیک زنی سریعی برخوردار باشه و باید هم دقت بالایی برای کست کردن اسپل ها داشته باشه
پیشنهاد خاصی ندارم ایناها صرفا بخشی از انتقال تجربه بود 
اما اگر برندی بخوام مشاوره بدم
اولین انتخاب استیل سریز بعد لوجیتک بعد ریزر هست

حاجی دست مارو هم بگیر.خودم از ۲۰۱۴ بازی میکنم ولی چون تیم خوب نداشتم هیچ وقت تو سطح بالا بازی نکردم.

در مورد سیمی هم چون کیسم تا جایگاه موس فاصلش زیاده بخاطر اون خاستم بیسیم باشه ولی خوب تاحالا موس بیسیم تو گیم امتحان نکردم که ببینم چقدر تاخیر داره.اگر تاثیرش بچشم میاد که همون سیمی بگیرم.

یه نکته دیگه هم بعضی مدل ها از جمله همین مدلی که اسمشو گذاشتم قابلیت اتصال هم با سیم هم بدون سیم رو دارن.اینجوری تو کارای روزمره از بیسیم و تو بازی باسیم بشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Grayli گفته است:

Lenovo legion m5 / m500

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Grayli گفته است:

حاجی دست مارو هم بگیر.خودم از ۲۰۱۴ بازی میکنم ولی چون تیم خوب نداشتم هیچ وقت تو سطح بالا بازی نکردم.

در مورد سیمی هم چون کیسم تا جایگاه موس فاصلش زیاده بخاطر اون خاستم بیسیم باشه ولی خوب تاحالا موس بیسیم تو گیم امتحان نکردم که ببینم چقدر تاخیر داره.اگر تاثیرش بچشم میاد که همون سیمی بگیرم.

یه نکته دیگه هم بعضی مدل ها از جمله همین مدلی که اسمشو گذاشتم قابلیت اتصال هم با سیم هم بدون سیم رو دارن.اینجوری تو کارای روزمره از بیسیم و تو بازی باسیم بشه استفاده کرد

منم تیم خوب نداشتم
پوزیشین های مختلف رو تست زدم و فهمیدم برای کدوم پوزیشن ساخته شدم و میتونم بهتر از همه جا پلی بدم
 بهاویر اسکور تو دوتا خیلی مهمه و اینکه توکسیک نباشی اگر توکسیت باشی و بهاویر اسکورت پایین باشه پلیر هایی ک بهت میفتن مثه خودت توکسیک میشن و ... خودت میدونی داستان چیه بعدش
نکته بعدی ک هست زمانی ک 5 کا تقریبا میرسی از هر 10 بازی تقریبا 7 8 پلیر های میدونن دارن چیکار میکنن و قشنگ بازی میکنن اکثرا
من تست زدم موس بی سیم رو دارم میگم بهت دیگ همین جریان انیگما خودم بودم وسط تیم فایت باتریم تموم شد
اونایی ک با سیم و بی سیم هستن مشکلی نداره خارج گیم بدون سیم داخل گیم و اللخصوص دوتا 2 با سیم
یک مساله دیگه رو هم یادم رفت
برای رنک اپ کردن راحت تر هیرو های متای اپدیت هارو پیک بده ک راحت تری وین بدی 

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...