رفتن به مطلب

نصب نشدن درایور کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من امروز ویندوز کامپیوترم رو عوض کردم مراحل نصب بدون مشکل طی شد و وقتی که میخواستم درایور کارت گرافیک رو نصب کنم اررور this app can't run on your pc رو میداد درایور رو از خود سایت Amd دانلود کردم و ویندوز هم از سایت مایکروسافت با آخرین آپدیت و تا قبل از این که ویندوز رو عوض کنم همه چیز به خوبی کار میکرد 

ویندوز قبلی هم همین نسخه بود (ویندوز 10)

ممنون میشم راهنماییم کنید 

مشخصات سیستم :

Aorus z590 ultra

Gigabyte rx 5700xt

Ram vengeance lpx 3200 16

Untitled.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mehrdad11 گفته است:

سلام

من امروز ویندوز کامپیوترم رو عوض کردم مراحل نصب بدون مشکل طی شد و وقتی که میخواستم درایور کارت گرافیک رو نصب کنم اررور this app can't run on your pc رو میداد درایور رو از خود سایت Amd دانلود کردم و ویندوز هم از سایت مایکروسافت با آخرین آپدیت و تا قبل از این که ویندوز رو عوض کنم همه چیز به خوبی کار میکرد 

مشخصات سیستم :

Aorus z590 ultra

Gigabyte rx 5700xt

Untitled.png

سلام اون درایور کامل دانلود نشده با Internet Download Manager دوباره دانلود کن

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

سلام با درایور بوستر آپدیت کنید

به هیچ وجه برای کسی این برنامه ها رو یپشنهاد ندید، هر وقت خودتون روی 20 تا سیستم متفاوت درایور بوستر زدید و دید سیستم اوکی کار میکنه اونوقت برنامه رو به دیگران پیشنهاد بدید

اگر درایور ایشون نصب نمیشه ایرادی وجود داره و بهتره ایراد رو رفع کنن

6 ساعت قبل، Mehrdad11 گفته است:

سلام

مشخصات سیستم :

Aorus z590 ultra

Gigabyte rx 5700xt

دوباره دانلود کنید، ظاهرا فایل ایراد داره

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Street Kings گفته است:

سلام اون درایور کامل دانلود نشده با Internet Download Manager دوباره دانلود کن

8 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

به هیچ وجه برای کسی این برنامه ها رو یپشنهاد ندید، هر وقت خودتون روی 20 تا سیستم متفاوت درایور بوستر زدید و دید سیستم اوکی کار میکنه اونوقت برنامه رو به دیگران پیشنهاد بدید

بابت راهنمایی ممنون 

امروز درایور رو دوباره دانلود کردم و این بار کامل دانلود شد ولی باز ارور داد

Untitled.png

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Mehrdad11 گفته است:

بابت راهنمایی ممنون 

امروز درایور رو دوباره دانلود کردم و این بار کامل دانلود شد ولی باز ارور داد

Untitled.png

میگه تا زمانی که آپدیت ویندوز کامل نشده نمیتونه این درایور رو نصب کنه ببین برای ویندوز آپدیت در حال نصبه؟ اگر ریستارت میخواد ریستارت کن از بخش windows update

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Street Kings گفته است:

میگه تا زمانی که آپدیت ویندوز کامل نشده نمیتونه این درایور رو نصب کنه ببین برای ویندوز آپدیت در حال نصبه؟ اگر ریستارت میخواد ریستارت کن از بخش windows update

بله مشکل از همون بود و الان نصب شد 

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

بنده خودم استفاده میکنم و مشکلی نداره برای همین پیشنهاد دادم، پدرمم سهامدار این شرکت نیست که ازش دفاع بکنم، صرفا خواستم کمک بکنم.

لینک به دیدگاه

سلام برنامه ddu رو اجرا کن همون اول تیکشو بزار روی safe mod و بالا بیار و درایور رو پاک کن و سیستمو ریست کن بعد نصب کن

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

بنده خودم استفاده میکنم و مشکلی نداره برای همین پیشنهاد دادم، پدرمم سهامدار این شرکت نیست که ازش دفاع بکنم، صرفا خواستم کمک بکنم.

فک کنم بیان خوبی نداشتم، قصد توهین و جسارت نداشتم و از شما عذر خواهی میکنم

اره برنامه ای نیست که همیشه باعث ایراد و مشکل باشه، و اینو میدونستم چون استفاده کردید پیشنهاد دادید(برا هم گفتم باید رو چند تا سیستم مختلف نصب کنید)

حتی همکار میشناسم سالهاست داره از همین برنامه ها با روشهایه مختلفی هم استفاده میکنه، مثلایه سری چیزا که میدونه باعث اختلال میشه رو نصب نمیکنه

ولی داستان اینه که این برنامه ها گاها باعث اختلال شدید میشن

بهترین روش اینه درایورهای مادر برد از سایت سازند و درایورهای گرافیک هم از سایت تولید کننده چیپ ست دانلود و نصب شه

برا بروز رسانی هم از طریق ویندوز، اگر هم سازنده برای ویندوز درایور نداشته باشه ولی ویندوز با سیستم سازگار باشه خوب بهترن روش نصب درایور ها از طریق بروز رسانی هست

حتی ویندوز 7 هم تا حدود زیادی  قابلیت بروز رسانی و نصب درایور از طریق اینترنت رو داره بشرطی که خود ویندوز تا اخرین نسخه بروز رسانی شده باشه

پیشنهاد میکنم شما هم دیگه استفاده نکنید، تا سایت سازنده و ویندوز هست چرا برنامه کمکی استفاده می کنید؟

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

59 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

فک کنم بیان خوبی نداشتم، قصد توهین و جسارت نداشتم و از شما عذر خواهی میکنم

اره برنامه ای نیست که همیشه باعث ایراد و مشکل باشه، و اینو میدونستم چون استفاده کردید پیشنهاد دادید(برا هم گفتم باید رو چند تا سیستم مختلف نصب کنید)

حتی همکار میشناسم سالهاست داره از همین برنامه ها با روشهایه مختلفی هم استفاده میکنه، مثلایه سری چیزا که میدونه باعث اختلال میشه رو نصب نمیکنه

ولی داستان اینه که این برنامه ها گاها باعث اختلال شدید میشن

بهترین روش اینه درایورهای مادر برد از سایت سازند و درایورهای گرافیک هم از سایت تولید کننده چیپ ست دانلود و نصب شه

برا بروز رسانی هم از طریق ویندوز، اگر هم سازنده برای ویندوز درایور نداشته باشه ولی ویندوز با سیستم سازگار باشه خوب بهترن روش نصب درایور ها از طریق بروز رسانی هست

حتی ویندوز 7 هم تا حدود زیادی  قابلیت بروز رسانی و نصب درایور از طریق اینترنت رو داره بشرطی که خود ویندوز تا اخرین نسخه بروز رسانی شده باشه

پیشنهاد میدم شما هم دیگه استفاده نکنید، تا سایت سازنده و ویندوز هست چرا برنامه کمکی استفاده می کنید؟

خواهش میکنم دوست گرامی مشکلی نیست و نیازی به عذرخواهی وجود نداره
بیشتر برای صرفه جویی در وقت و راحتی استفاده میشه
سایت های amd و انویدیا بیشتر اوقات فیلتر هستند یا نیاز بهdns برای ورود دارند( حداقل برای من اینجوری هست) با نصب این برنامه میشه بیشتر درایور هارو دانلود کرد و نیاز نیست تک تک به سایت ها مراجعه کنیم و میشه گفت که تخمین خوبی میزنه از درایور ها و برنامه هایی که روی کامپیوترتون نصب نشدند و میتونید انتخاب کنید که کدوم هارو نصب کنید
ولی خب صد در صد دانلود از سایت اصلی و مطابق با نیاز خود و سیستم منطقی تر و امن تر هست. و گاهی اوقات همین برنامه ها مثل درایور بوستر ممکن هست برنامه هایی دیگه ای روی سیستمتون نصب کنند که فقط باعث اشغال رم بشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...