رفتن به مطلب

مشکل ندادن پینگ در cmd

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان سال نو مبارک امروز خواستم یخورده بازی کنم(cs2) رفتم تو بازی دیدم پکت لاسم تو بازی 15 و بالاتر هستش اومدم بیرون همچی رو چک کردم تا اینکه آخر خواستم تو cmd یه تست بگیرم که دیدم  میزنه general failure هرجی هم تو اینترنت بود انجام دادم ولی نشد که نشد به پشتیبانی شاتل هم زنگ زدم طبق معمول جواب درست حسابی ندادن نکته پینگ کارت شبکه رو می تونم بگیرم 

image.jpeg

لینک به دیدگاه

خب dns گوگل بعضا فیلتره و فقط برای دادن اینترنت به یه قشر خاصه

adsl نداری ؟ آمپر نجسبونده ؟ یعنی کشش خطط زیر 7 مگ نیس ؟ ویندوز 11 نیس ؟ همه این ها عامله 

لینک به دیدگاه

والا ویندوز که 11 هستش ولی الان 6 ماهی میشه که استفاده میکنم تا الان مشکل نداشته و بدون دی ان اس هم استفاده کردم ولی همین طور بوده

آپ

ویرایش شده توسط rambo01
لینک به دیدگاه

کسی تجربه ای نداشته از این موضوع ؟؟؟ ویندوز رو هم بروزرسانی کردم و درایور کارت شبکه رو هم اپدیت و برای تست با موبایل تست پینگ گرفتم داد

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، rambo01 گفته است:

کسی تجربه ای نداشته از این موضوع ؟؟؟ ویندوز رو هم بروزرسانی کردم و درایور کارت شبکه رو هم اپدیت و برای تست با موبایل تست پینگ گرفتم داد

اینترنتت مشکل داره. عوضش کن.

حتی بعضا تعویض بسته ممکنه جواب بده

tracert -d 8.8.8.8 

هم میتونی تست کنی .

دی ان اس ایرانی خود isp رو ست کن.(اگر سایت باز نمیشه)

لینک به دیدگاه

والا نکته ای که هستش اینکه الان 3 روز میشه  این داستان شده بعد اونم پینگم تو بازی حتی تو سرور دبی بالای 130 الی 140 هستش و با همه---    ای پی ها مشکل دارم فقط گوگل نیست و اینترنت هم تازه دقیقا 3 روزه خریدم و 300 دادم خدایش نمیشه الان بخوام عوض کنم منتطقی نیست ولی قراره فردا با یک لپ تاب تست کنم نتیجه رو اعلام میکنم درکل برای این مورد موارد زیاد ذکر شده و واقعا تا اون جا که من فهیمدم هیچ روش قطعی براش نیست حالا اگه نشد برای چند رو دیگه دارم یه اس اس دی گیرم میاد که ویندوز رو عوض کنم برگردم به همون ویندوز 10 اخه میگن تا بازی cs2 هم نسبت به ویندوز 11 اذیت کردنش کمتره  

لینک به دیدگاه

یه نکته دیگه که شکم به خود ویندوز هستش اینکه حتی مودم رو خاموش کنم و پینگ بگیرم بجای time out دادن باز هم ارور general failure رو میده که این خیلی مشکوکه

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، rambo01 گفته است:

یه نکته دیگه که شکم به خود ویندوز هستش اینکه حتی مودم رو خاموش کنم و پینگ بگیرم بجای time out دادن باز هم ارور general failure رو میده که این خیلی مشکوکه

اگر اینو تست کنی متوجه میشی کجای مسیر مشکل هست :

tracert -d 8.8.8.8 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، saeed0c گفته است:

اگر اینو تست کنی متوجه میشی کجای مسیر مشکل هست :

tracert -d 8.8.8.8 

والا  تست کردم بازم هم ارور general failure رو میده و اینکه اینترنت گوشی رو هم به کامیپوتر وصل کردم باز هم مشکل داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، rambo01 گفته است:

والا نکته ای که هستش اینکه الان 3 روز میشه  این داستان شده بعد اونم پینگم تو بازی حتی تو سرور دبی بالای 130 الی 140 هستش و با همه---    ای پی ها مشکل دارم فقط گوگل نیست و اینترنت هم تازه دقیقا 3 روزه خریدم و 300 دادم خدایش نمیشه الان بخوام عوض کنم منتطقی نیست ولی قراره فردا با یک لپ تاب تست کنم نتیجه رو اعلام میکنم درکل برای این مورد موارد زیاد ذکر شده و واقعا تا اون جا که من فهیمدم هیچ روش قطعی براش نیست حالا اگه نشد برای چند رو دیگه دارم یه اس اس دی گیرم میاد که ویندوز رو عوض کنم برگردم به همون ویندوز 10 اخه میگن تا بازی cs2 هم نسبت به ویندوز 11 اذیت کردنش کمتره  

من دقیقا با ویندوز ۱۱ و ای دی اس ال شاتل دارم cs2 میزنم بدون مشکل بخاطر این عوضش نکن. با پشتیبانی باید صحبت کنی. الان شما چطوری داری سرویس میگیری adsl هست وایرلس هست چیه؟ میزان سیگنال چطوریه؟

1 ساعت قبل، rambo01 گفته است:

والا  تست کردم بازم هم ارور general failure رو میده و اینکه اینترنت گوشی رو هم به کامیپوتر وصل کردم باز هم مشکل داشت

توی منوی استارت internet options رو بزنین تو تب connections پایین قسمت lan settings اینجا ببینین پروکسی ست نشده؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، rambo01 گفته است:

اسکرین شات بده ببینم چی میگه.

پراکسی ست شده نداری؟

لینک به دیدگاه

نماز روز هاتون مورد قبول حق باشه 

مشکل اول رو پیدا کردم از نرم افزار netlimiter بودش ولی به شخصه سال هاست دارم از این نرم افزار استفاده میکنم و مشکلی نداشته جالب بود ولی باز مشکل بالا بودن پینگ پا بر جاست 

اپ

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...