رفتن به مطلب
  • 0

انتخاب گوشی مناسب

Freak Ali
 اشتراک گذاری

سوال

سلام دوستان خسته نباشید. سال نوتون مبارک باشه!

بین 4 گوشی:

Xiaomi 14 pro

Xiaomi 13 Ultra

Samsung S23 Ultra

OnePlus 12

کدوم مدل رو انتخاب بهتری میدونید 

طبق بررسی های شخصی بهترین گزینه وان پلاس و بعد از اون 14 پرو هستش ولی اگه شما هم مدل دیگری رو با دلیل بهتری توصیه میکنید پیشنهاد بدید با دلیل. از دلایلی مثل برند و شناسنامه و سخت بودن فروش مجدد هم بگذرید. ممنون

ویرایش شده توسط Freak Ali
لینک به دیدگاه

12 answers to this question

Recommended Posts

• 0

والا نمیدونم شما دنبال چی هستی یعنی دقیقا چه گزینه ای برات تو گوشی از بقیه مهم تره ولی به طور کلی 2تا گزینه رو پیشنهاد میکنم بهتون :

1: google pixel 8(pro)

2: samsung galaxy z flip 5

پیکسل از همشون از لحاظ پشتیبانی بهتر هست دقیقا حکم ایفون داره تو اندرویدی ها جدا از اون هم از لحاظ کیفیت فیلم و عکاسی از گزینه هایی که گفتید پایین تر نباشه ممکنه بالاترم باشه .امتیازاتش در دگزومارک موجوده برید بررسی کنید.

گوشی تاشو هم که نیازی به توضیح نداره تو یه لول دیگه هست.

لینک به دیدگاه

• 0
6 ساعت قبل، Freak Ali گفته است:

سلام دوستان خسته نباشید. سال نوتون مبارک باشه!

بین 4 گوشی:

Xiaomi 14 pro

Xiaomi 13 Ultra

Samsung S23 Ultra

OnePlus 12

کدوم مدل رو انتخاب بهتری میدونید 

طبق بررسی های شخصی بهترین گزینه وان پلاس و بعد از اون 14 پرو هستش ولی اگه شما هم مدل دیگری رو با دلیل بهتری توصیه میکنید پیشنهاد بدید با دلیل. از دلایلی مثل برند و شناسنامه و سخت بودن فروش مجدد هم بگذرید. ممنون

درود

معیارت رو مشخص کن تا بهتر بتونیم راهنماییت کنیم و همچنین بودجه ی مدنظرت

لینک به دیدگاه

• 0
8 ساعت قبل، Freak Ali گفته است:

Xiaomi 14 pro

Xiaomi 13 Ultra

Samsung S23 Ultra

OnePlus 12

از بین این ۴ مدل قطعا S23 Ultra، اصلا با این گوشی های چینی قابل مقایسه نیست. 

لینک به دیدگاه

• 0
22 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

والا نمیدونم شما دنبال چی هستی یعنی دقیقا چه گزینه ای برات تو گوشی از بقیه مهم تره ولی به طور کلی 2تا گزینه رو پیشنهاد میکنم بهتون :

1: google pixel 8(pro)

2: samsung galaxy z flip 5

پیکسل از همشون از لحاظ پشتیبانی بهتر هست دقیقا حکم ایفون داره تو اندرویدی ها جدا از اون هم از لحاظ کیفیت فیلم و عکاسی از گزینه هایی که گفتید پایین تر نباشه ممکنه بالاترم باشه .امتیازاتش در دگزومارک موجوده برید بررسی کنید.

گوشی تاشو هم که نیازی به توضیح نداره تو یه لول دیگه هست.

به ترتیب

دوربین (تله فوتو)

صفحه نمایش

کیفیت ساخت بدنه و زیباییش

چیپست

با قیمت مشخص اگر گوشی تاشو بخوام تهیه کنم باید به طبع قید پردازنده و دوربین رو در مقابلش بزنم 

طراحی پیکسل هم جذابیتی برام نداره

علت گرایشم به وان پلاس دوربین و صفحه نمایش خمیده (هنوز طرفدارشم) پردازنده جدید با پایداری بالا هستش و اینکه توی اندروید ها جزو روون ترین سیستم هاست که سخت افزار با نرم افزار خیلی خوب مچ شده گرچه مزیت های دیگری هم داره اما به این ها جذب شدم

لینک به دیدگاه

• 0
19 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

درود

معیارت رو مشخص کن تا بهتر بتونیم راهنماییت کنیم و همچنین بودجه ی مدنظرت

از گوشی هایی که نوشتم مشخصه بودجه50 

معیار 

دوربین (تله فوتو)

دیزاین 

پردازنده جدید و پایدار

بقیه چیز ها هم مهمه اما این ها اولویته

لینک به دیدگاه

• 0
19 ساعت قبل، Mahdi ZMS گفته است:

اگر توانایشو دارین از سری S24 تهیه کنید

در این سری فقط مدل اولترا ارجحیت داره و بودجه 50 تومن هست

لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، Freak Ali گفته است:

در این سری فقط مدل اولترا ارجحیت داره و بودجه 50 تومن هست

با این حساب اول s23 ultra

و بعد oneplus 12

اگر بتونی بودجه رو تا ۶۷ تومن بالا ببری قطعا فقط vivo x100pro

لینک به دیدگاه

• 0
3 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

با این حساب اول s23 ultra

و بعد oneplus 12

اگر بتونی بودجه رو تا ۶۷ تومن بالا ببری قطعا فقط vivo x100pro

من از 2019 به بعد از سامسونگ به شیایومی تغییر کاربری دادم. 

با این حال شیایومی 14 پرو رو به خاطر ظاهر بشدت زشت و باگی که سیستم عامل میتونه داشته باشه دوست ندارم

13 اولترا هم فقط به خاطر دوربین نوشتم که با وان پلاس چندان تفاوتی مطمین نیستم داشته باشه و اگر هم داشته باشه در بقیه موارد ضعیف تر هست.

ویوو هم توان افزایش بودجه رو ندارم با این حال بررسی غیر دقیق و روی کاغذ انجام دادم که صفحه نمایش ضعیف تری داره و پردازنده غیر محبوب بنده یعنی مدیاتک روشه (با اینکه قدرت مند تره) اما در جریانم که دوربینش حرف برا گفتن داره و واقعا عالیه. اگر توان افزایش بودجه داشتم قطعا ایفون 15 پرو انتخابم بود ولی با این بودجه نهایت 15 ساده که کار راه انداز نیست رو میتونم تهیه کنم.

اما میرسیم به 23 الترا. از لحاظ ظاهری من طرفدار سری اولترا سامسونگ هستم ولی این نسخه یک سال از سری سال وان پلاس قدیمی تره و هم صفحه نمایش مقداری ضعیف تر که شاید به چشم نیاد هم دوربین تله فوتو (زوم 3 برابری) و هم پردازنده ضعیف تری داره پکیج دوربین هم به قدری قدرتمند تر نیست (اگر قدرتمند تر باشه) که ارزش خرید گوشی سال پیش رو با این قیمت داشته باشه. باتری و سرعت شارژ ضعیف تر هم مورد دیگشه. ولی باز به این مدل علاقه دارم و ممنون میشم دلیل توصیه تون با سامسونگ و مقایسه اش با وان پلاس رو بگید. تنها علاقه ام به وان پلاس شاهکاریه که امسال با این قیمت ارایه کرده.

متن خیلی طولانی شد :)

لینک به دیدگاه

• 0
45 دقیقه قبل، Freak Ali گفته است:

من از 2019 به بعد از سامسونگ به شیایومی تغییر کاربری دادم. 

با این حال شیایومی 14 پرو رو به خاطر ظاهر بشدت زشت و باگی که سیستم عامل میتونه داشته باشه دوست ندارم

13 اولترا هم فقط به خاطر دوربین نوشتم که با وان پلاس چندان تفاوتی مطمین نیستم داشته باشه و اگر هم داشته باشه در بقیه موارد ضعیف تر هست.

ویوو هم توان افزایش بودجه رو ندارم با این حال بررسی غیر دقیق و روی کاغذ انجام دادم که صفحه نمایش ضعیف تری داره و پردازنده غیر محبوب بنده یعنی مدیاتک روشه (با اینکه قدرت مند تره) اما در جریانم که دوربینش حرف برا گفتن داره و واقعا عالیه. اگر توان افزایش بودجه داشتم قطعا ایفون 15 پرو انتخابم بود ولی با این بودجه نهایت 15 ساده که کار راه انداز نیست رو میتونم تهیه کنم.

اما میرسیم به 23 الترا. از لحاظ ظاهری من طرفدار سری اولترا سامسونگ هستم ولی این نسخه یک سال از سری سال وان پلاس قدیمی تره و هم صفحه نمایش مقداری ضعیف تر که شاید به چشم نیاد هم دوربین تله فوتو (زوم 3 برابری) و هم پردازنده ضعیف تری داره پکیج دوربین هم به قدری قدرتمند تر نیست (اگر قدرتمند تر باشه) که ارزش خرید گوشی سال پیش رو با این قیمت داشته باشه. باتری و سرعت شارژ ضعیف تر هم مورد دیگشه. ولی باز به این مدل علاقه دارم و ممنون میشم دلیل توصیه تون با سامسونگ و مقایسه اش با وان پلاس رو بگید. تنها علاقه ام به وان پلاس شاهکاریه که امسال با این قیمت ارایه کرده.

متن خیلی طولانی شد :)

من خودمم اصلا با رابط کاربری شیائومی کنار نمیام چون خیلی رو مخه

در مورد ویوو باید بگم که توی دوربین یه گولاخه به تمام معناست بخاطر استفاده از زایزس

بقیه موارد سلیقه ای هست و نمیشه گفت چون صفحه اش ضعیف تر پس ارزش خرید کمتری داره

ولی خب نسبت به قیمتش واقعا یه گزینه ی ایده اله

متاسفانه بخاطر دلار تفاوت قیمت خیلی عجیب بالاست

در مورد اپل نظری نمیدم چون خیلی ازار دهنده ست

نظر نهاییم :

شاید شاید و شاید توصیه ی من اشتباه باشه اما اگر فعلا به گوشی خوب نیاز نداری پولتو هدر نده و بودجتو جمو جور کن واسه یه انتخاب پایدار تر با ساپورت نرم افزاری بهتر

اگرم عجله داری اولین گزینه ات s23 ultra و بعدش همون وان پلاس ۱۲

موفق باشی🙂

لینک به دیدگاه

• 0

عرض ادب و احترام 

اگه میخوایین گوشی پرچمدار بخرید،حالا معیار شما هرچی میخواد باشه دوربین صفحه نمایش یا ...

اصلا سمت شیاومی نرید با عرض معذرت پول دادن برای خرید پرچمدار شیاومی اشتباه محض 

با وان پلاس نسل اول و دوم کار کردم جدیدا نمیدونم چطوری هست اون موقع اکسیژن مود بود فک کنم رابط کاربریش خیلی جالب بود

پخته ترین رابط کاربری بی شک برای سامسونگ مخصوصا پرچمدارای یکی دو سال اخیرش 

تو بحث گوشی پایین رده و رده اقتصادی سخت افزار نصبت به قیمت شیاومی بی رقیب و خریدش توصیه میشه 

لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، raajer گفته است:

عرض ادب و احترام 

اگه میخوایین گوشی پرچمدار بخرید،حالا معیار شما هرچی میخواد باشه دوربین صفحه نمایش یا ...

اصلا سمت شیاومی نرید با عرض معذرت پول دادن برای خرید پرچمدار شیاومی اشتباه محض 

با وان پلاس نسل اول و دوم کار کردم جدیدا نمیدونم چطوری هست اون موقع اکسیژن مود بود فک کنم رابط کاربریش خیلی جالب بود

پخته ترین رابط کاربری بی شک برای سامسونگ مخصوصا پرچمدارای یکی دو سال اخیرش 

تو بحث گوشی پایین رده و رده اقتصادی سخت افزار نصبت به قیمت شیاومی بی رقیب و خریدش توصیه میشه 

سلام و درود دوست عزیز.

بله شیایومی جدا از ظاهر نه چندان جالب سری 13 و 14 به خاطر تجربه چندین ساله از رابط کاربریش برای همچین هزینه ای رضایت ندارم گرچه تغییر کرده.

سامسونگ هم از لحاظ ظاهری چه زیبایی شناسی چه کیفیت بیشتر دوست دارم (سری اولترا)

وان پلاس سری 12 چندین و چند کلیپ و بررسی تخصصی نگاه کردم که با قیمتی که داره رقیبی نداره. مقایسه دوربین سامسونگ اس 23 اولترا با وان پلاس 12 نداریم ولی در مقایسه با 24 اولترا لنز اصلی ضعیف تر عمل میکنه و لنز اولترا واید و تله فوتو در برخی موارد بهتر هم ظاهر شده.

رابط کاربری نسخه گلوبالش اکسیژن او اس هست که یکی از مزیت های این گوشی همون نرم بودن و سریع بودنش توی تمامی دیوایس های اندروید هست که در این مورد به همراه اس 24 اولترا رقیبی برای سیستم عامل IOS به شمار میرن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...