رفتن به مطلب

پینگ بالا و درخواست سرویس کاهش پینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام دوستان

چند وقتی هست با اینترنت وایرلس خونه مون پینگ از حدود 100 الی 200 دچار نوسان هست و نمیشه بازی رو به خوبی اجرا کرد

روی بازی battlefield v بازی میکنم اینطوری هست

از دی ان اس رادار و الکترو و دی ان اس های دیگه هم استفاده کردم ولی جواب ندادن پینگ متاسفانه ثابت نیست

به اینترنت ایرانسل و همراه اول هم دسترسی ندارم هر چند یکی دو روز که با اونا هم اجرا میکردم تفاوت خاصی در پینگ نداشت

دوستان اگر سرویسی برای کاهش پینگ میشناسید ممنون میشم اطلاع بدید 

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

واسه مبین نت رو وارزون اصلا جواب نمیده

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است:

با سلام دوستان

چند وقتی هست با اینترنت وایرلس خونه مون پینگ از حدود 100 الی 200 دچار نوسان هست و نمیشه بازی رو به خوبی اجرا کرد

روی بازی battlefield v بازی میکنم اینطوری هست

از دی ان اس رادار و الکترو و دی ان اس های دیگه هم استفاده کردم ولی جواب ندادن پینگ متاسفانه ثابت نیست

به اینترنت ایرانسل و همراه اول هم دسترسی ندارم هر چند یکی دو روز که با اونا هم اجرا میکردم تفاوت خاصی در پینگ نداشت

دوستان اگر سرویسی برای کاهش پینگ میشناسید ممنون میشم اطلاع بدید 

یه مورد این که اول سعی کن دکل یا سکتور یا رادیوی سمت پاپ سایت رو درخاست تغییر بدی. بری جای خلوتتر. باید خودت داخل وین باکس دنبالش بگردی.

دوم این که بسته های کم حجم بخر مثلا 50 گیگ بعد تمدید کن. کیفیت حجم بالاها خوب نیست اینو تجربی بهت میگم.

آسیاتک هستی یا شاتل یا چیز دیگر؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم دقیقا Battlefield V دیشب داشتم میزدم. با نت ADSL شاتل، سرویس ۱۶ مگ حجم بین الملل فک کنم طرح ۲۰۰ و خوردی گیگش. از طریق Steam با v2RayN برای EA، بدون پکت لاس ۱۰۷ میلی ثانیه میگرفتم. طرح گیمینگ هم فعاله فکر کنم. ۴.۲.۲.۴ هم پینگ میگرفتم همون موقع ۹۹ بود وقتی اینجا ۱۰۷ بود.

یه تاپیک باشه این نتایج رو اعلام کنیم خیلی خوبه برای مقایسه. منم دقیقا خیلی وقت پیشا وایرلس داشتم دقیقا بخاطر همین عدم ثبات برگشتم سمت ADSL. جامون خوب نبود. دسترسی Winbox هم یادمه نمیدادن بهمون.

لینک به دیدگاه

تو گاد پینگ به همچین مشکلی برخوردم

میگه شبکه شخصی انتقال داده رو خاموش کن و با ای پی ایران وارد شو در حال که ای پی من ایران هست

2024-03-25 05_08_45-سرویس تست رایگان گادپینگ _ اکانت رایگان کاهش پینگ.png

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، ABDEMOHAMMAD گفته است:

تو گاد پینگ به همچین مشکلی برخوردم

میگه شبکه شخصی انتقال داده رو خاموش کن و با ای پی ایران وارد شو در حال که ای پی من ایران هست

2024-03-25 05_08_45-سرویس تست رایگان گادپینگ _ اکانت رایگان کاهش پینگ.png

سلام. بدون دی ان اس امتحان کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...