رفتن به مطلب

سوال در مورد ارتقا کیس

Recommended Posts

سلام دوستان یه سیستم قدیمی دارم خیلی هنگ میکنه و تو اجرای برنامه ها خیلی ضعیف من از چند نفر پرسیدم درمورد ارتقا اما هر کس یه چیزی میگه و گیج شدم مشخصاتشو میزارم تا سقف ۳.۵ میلیون میخوام ارتقاش بدم ممنون میشم راهنمایی کنید ،برای کاری اداری و وب گردی میخوام

مدل دقیق پاور golden view p4 ,400w

1000023714_11zon.jpg

1000023713_11zon.jpg

1000023716_11zon.jpg

1000023715_11zon.jpg

ویرایش شده توسط Saeed9900
لینک به دیدگاه

از چند نفر پرسیدم یکی میگه پاور و رم و گرافیک عوض کنه یکی میگه هارد و رم و سی پی یو تغییر بده یکی میگه مادربرد و سی پی یو برای همین گیج شدم

لینک به دیدگاه

سلام مین رم سیپیو گرافیکت رو بفروشی ۷۰۰ ۸۰۰ تومن میشه بزار روی ۳.۵ میشه ۴۲۰۰ ۴۳۰۰

یه ssd 250 240 تهیه کن میشه حوالی ۱ تومن یکم بالا پایین و ویندوزو برنامه ها بریز روش

3200 میمونه حدودا

یه i5 نسل ۴ با مین h81 با یه رم 8G میشه حوالی همون ۳۲۰۰

سیستمت میشه عین موشک

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام مین رم سیپیو گرافیکت رو بفروشی ۷۰۰ ۸۰۰ تومن میشه بزار روی ۳.۵ میشه ۴۲۰۰ ۴۳۰۰

یه ssd 250 240 تهیه کن میشه حوالی ۱ تومن یکم بالا پایین و ویندوزو برنامه ها بریز روش

3200 میمونه حدودا

یه i5 نسل ۴ با مین h81 با یه رم 8G میشه حوالی همون ۳۲۰۰

سیستمت میشه عین موشک

ممنون فقط مادربرد q87 بهتر نیست؟ و اينکه  پاور نیاز نیس عوض کنم؟ پاور golden view p4 ,400w

ویرایش شده توسط Saeed9900
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱۰ در 19:43، Saeed9900 گفته است:

سلام دوستان یه سیستم قدیمی دارم خیلی هنگ میکنه و تو اجرای برنامه ها خیلی ضعیف من از چند نفر پرسیدم درمورد ارتقا اما هر کس یه چیزی میگه و گیج شدم مشخصاتشو میزارم تا سقف ۳.۵ میلیون میخوام ارتقاش بدم ممنون میشم راهنمایی کنید ،برای کاری اداری و وب گردی میخوام

1000023714_11zon.jpg

1000023713_11zon.jpg

1000023716_11zon.jpg

1000023715_11zon.jpg

سلام

اگه میخوای اینو ارتقا بدی یه رم 4 گیگ + یه ssd برای ویندوز بگیر

ولی اگه میخوای مشکل رو اساسی حل کنی اینو بفروش بجاش یه مینی کیس i5 نسل 4 یا 6 + یدونه ssd ، فکر کنم الان مینی کیس نسل ۴ حول و حوش 3ت باشه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱۰ در 19:50، Saeed9900 گفته است:

از چند نفر پرسیدم یکی میگه پاور و رم و گرافیک عوض کنه یکی میگه هارد و رم و سی پی یو تغییر بده یکی میگه مادربرد و سی پی یو برای همین گیج شدم

درود بر شما

اینا بستگی به بودجه داره

شما میتونی همینو جزیی ارتقاع بدی، اغلب قطعات رو ارتقاع بدی یا بکوبی و از نو سیستم نو یال دسته دو بگیری

اگر نمیخای زیاد هزینه کنی سیستمی که اقای بهرامن گفتن سیستم خوبیه

بهراه یک پاور استاندارد

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر شما

اینا بستگی به بودجه داره

شما میتونی همینو جزیی ارتقاع بدی، اغلب قطعات رو ارتقاع بدی یا بکوبی و از نو سیستم نو یال دسته دو بگیری

اگر نمیخای زیاد هزینه کنی سیستمی که اقای بهرامن گفتن سیستم خوبیه

بهراه یک پاور استاندارد

بیشتر از ۴ تومن نمیخوام بشه به نظر شما همون مواردی که آقای بهرامن گفتن ارتقا بدم یا اون چیزی که یکی دیگه از دوستان گفته مینی کیس استوک تو همین قیمت بگیرم ؟

لینک به دیدگاه

سلام با 4 تا 4500 میشه کیس  ddr4 ببندید که به روزتر هستش  و گرافیک انبردشون هم قوی هستش -سی پی یو پنتیوم g4400 رم 4 گرافیک انبرد اس اس دی 128 

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، GORGOROTH گفته است:

سلام با 4 تا 4500 میشه کیس  ddr4 ببندید که به روزتر هستش  و گرافیک انبردشون هم قوی هستش -سی پی یو پنتیوم g4400 رم 4 گرافیک انبرد اس اس دی 128 

سلام مادربرد رو منظورتون اینه که ddr4 بگیرم؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

مینی کیس نسل ۴ به همراه یه ssd هم گزینه خوبیه

سر دو راهی گیر کردم به نظرتون همون مواردی ک گفتین ارتقا بدم یا یه مینی کیس نسل ۴ بگیرم؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، _Shayan_ گفته است:

سلام

اگه میخوای اینو ارتقا بدی یه رم 4 گیگ + یه ssd برای ویندوز بگیر

ولی اگه میخوای مشکل رو اساسی حل کنی اینو بفروش بجاش یه مینی کیس i5 نسل 4 یا 6 + یدونه ssd ، فکر کنم الان مینی کیس نسل ۴ حول و حوش 3ت باشه

داداش دو مورد پیدا کردم کارکرده یه نسل ۶ رم ۱۶ گرافیگ ۲ گیگ انبرد cpu amd8750 و ssd نداره ،یکی هم نسل چهار ram 8 ddr3

ssd120 , hdd 500 , cpu core i5 

کدومو بگیرم؟

لینک به دیدگاه

1000023714_11zon.jpg

1000023713_11zon.jpg

1000023716_11zon.jpg

1000023715_11zon.jpg

سلام اگه بتونی با فروش قطعات ۴۵۰۰ جمع کنی میتونی مینی کیس زیر را بخری 

HP 705 g3

A10 8770 am4

8gb ram ddr4

500hdd

Ssd 128gb 

VGA amd r7

لینک به دیدگاه

تا سقف ۳.۵ میلیون میخوام ارتقاش

حقیقتا خیلی مبلغ پایینی هست 

فکر میکنم بتونید باندل نسل 4 بخرید + ssd 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱۲ در 15:10، Saeed9900 گفته است:

بیشتر از ۴ تومن نمیخوام بشه به نظر شما همون مواردی که آقای بهرامن گفتن ارتقا بدم یا اون چیزی که یکی دیگه از دوستان گفته مینی کیس استوک تو همین قیمت بگیرم ؟

یه پاور 330 سری جدید گرین که هشت پین سی پی یو داشته باشه دور بر 600

یه مادر برد H81 میخای دور بر 1500

یه سی پی یو I5 4590  دورو بر 1300

دو تا رم 4  گیگ یا یک رم 8 گیگ دور بر 600

شد 4 تومن، که البت قیمتا کاملا حدوی هست و امکان کمی بالا پاین داره

قطعات قبلی هم بفروش و کمی روش بزار یه اس اس دی 250 بگیر و از سیستم جدید لذت میبری

یا اگر سی پی یو رو I3 4160 یا I3 4170 بگیری، قیمت قطعات 3200 میشه و راحت تر میتونی اس اس دی بگیری ولی باز I5 یه چیز دیکس

یه نکته هم بگم

اغلب مادربردهای نسل 4 س پی یو Xeon سری LGA 1150 ساپورت میکن که بعضی هاشون معادل I7 4770 هستن ولی هم قیمت  یه دونه I5 هست

که البت گرافیک داخلی هم ندارن و میتونی از 210 خودت استفاده کنی

مینی کیس ها و حتی کیس های اماده، قیمتهای بسیار مناسبی دارن

من خودم یه HP Z230 گزاشتم دیوار، با مشخصات I3 4160 با 8 گیگ رم و اس اس دی 120 و 320 گیگ هارد با  قیمت 3 تومن(تاز این مینی کیس نیست و گرافیک پنل بلند هم میخوره)

ولی پیشنهاد نمیش

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱۲ در 16:20، Saeed9900 گفته است:

سلام مادربرد رو منظورتون اینه که ddr4 بگیرم؟

بله

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...