رفتن به مطلب

پاور و گرافیک

Recommended Posts

سلام خدمت شما 

من یک سیستم داشتم برای 15 سال پیش بود 

ذغالی ذغالی بود رفتم یکم ارتقاش دادم CPU. I5 و رم 8 و پاور 330 وات گرین مادربردشم تعویض کردم گرافیک هم آنبرد تقریبا 1.5 سال پیش یک ماهی هم میشه رفتم گرافیک rx580 روش انداختم با SSD  مشکل این جاست پاورش 330 گرین است  پاورش سالم سالمه برای بازی های مثل GTA v  و assassin's Creed unity  می‌خوام یا فوتبال 2023 آیا  با این پاور کارمو را بندازم فشار زیادی به سیستم میاره یا اینکه عوارض داره مثل کرش ؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، منیب گفته است:

سلام خدمت شما 

ذغالی ذغالی بود رفتم یکم ارتقاش دادم CPU. I5 و رم 8 و پاور 330 وات گرین مادربردشم تعویض کردم گرافیک هم آنبرد تقریبا 1.5 سال پیش یک ماهی هم میشه رفتم گرافیک rx580 روش انداختم با SSD  مشکل این جاست پاورش 330 گرین است  پاورش سالم سالمه برای بازی های مثل GTA v  و assassin's Creed unity  می‌خوام یا فوتبال 2023 آیا  با این پاور کارمو را بندازم فشار زیادی به سیستم میاره یا اینکه عوارض داره مثل کرش ؟

تعویضش کنید برای rx 580 پاور فعلیتون اصلا مناسب نیست

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام ۳۳۰‌ کمه عزیز باید ۴۳۰ به بالا باشه

اگه اینطوری به بازی کردن ادامه بدهم چه مشکلاتی برای کیس به بار میاره و اینکه بازی ها کرش و بلو اسکرین میده به دلیل پاوره ؟؟

لینک به دیدگاه

اگه اینطوری به بازی کردن ادامه بدهم چه مشکلاتی برای کیس به بار میاره و اینکه بازی ها کرش و بلو اسکرین میده به دلیل پاوره ؟؟

پاور زیر بار شدید قرار میگیره و ریپل خروجی بالا میره و این برای هارد سمه . احتمال آسیب دیدگی سیپیو یا مادربورد هم هست ( دیدم که میگم )

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱۶ در 06:23، منیب گفته است:

سلام خدمت شما 

سلام .

اون پاور بدرد سیستم های میخوره که کارت گرافیک ندارند یا گرافیک های رده پایین مثلا 710 و 610 برای rx580 اصلا فکرشم نکن.خودم rx580 دارم با پاور 430 با ترس و لرز بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، M A H D I گفته است:

سلام .

اون پاور بدرد سیستم های میخوره که کارت گرافیک ندارند یا گرافیک های رده پایین مثلا 710 و 610 برای rx580 اصلا فکرشم نکن.خودم rx580 دارم با پاور 430 با ترس و لرز بازی میکنم.

اگه بازی نکنم چی؟  و فقط بلواستکس استفاده کنم تا حدود ماهی دیگه برم ارتقا بدم مشکلی پیش میاد ؟

لینک به دیدگاه

اگه بازی نکنم چی؟  و فقط بلواستکس استفاده کنم تا حدود ماهی دیگه برم ارتقا بدم مشکلی پیش میاد ؟

اگه از سلامت پاور مطمئن هستید چون اگه پاور سالم نباشه ممکنه علاوه بر گرافیک سایر قطعات رو هم دچار مشکل کنه 

برای بلو استکس میتونید فعلا استفاده کنید اما نباید زیاد گرافیک رو زیر لود ببرید و سعی کنید هر چه زودتر یک پاور استاندارد و با توان کافی تهیه کنید 

اون پاور احتمالا خروجی برق 8 پین PCI نداره و مجبورید با تبدیل 2 ساتا به یک 8 پین کار رو راه بندازید و این فقط کار رو راه می ندازه یه چیزی مثل همین عکس زیر 

Screenshot 2024-04-06 221424.png

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، منیب گفته است:

اگر از مبدل روی پاور 330 استفاده کنید جدا از اینکه بار زیادی به مدار پاور وارد میشه

مدارات گرافیک هم فشار زیادی رو تحمل میکنه تا جریان در محدوده مجاز نگه داره

در نتیجه امکان اسیب به گرافیک هم هست

یه پاور مطئن بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید

پاور خودتون سری جدید باشه و بفروشید نهایت باید 800 یا 900 روش بزارید یه 480 دسته دو گرین سری جدید بگیرید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

اگر از مبدل روی پاور 330 استفاده کنید جدا از اینکه بار زیادی به مدار پاور وارد میشه

مدارات گرافیک هم فشار زیادی رو تحمل میکنه تا جریان در محدوده مجاز باشه

در نتیجه امکان اسیب به گرافیک هم هست

یه پاور مطئن بگیرید و خیال خودتون رو راحت کنید

پاور خودتون سری جدید باشه و بفروشید نهایت باید 800 یا 900 روش بزارید یه 480 دسته دو گرین سری جدید بگیرید

سلام، اوست یه پاور 500 وات جالب داره که روی کاغد مشخصاتشم خوبه 80 پلاس هم داره و قیمتش حوالی 1900 هست، از گرین دسته دو به نظر قابل اطمینان تر میاد.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Alphex گفته است:

سلام، اوست یه پاور 500 وات جالب داره که روی کاغد مشخصاتشم خوبه 80 پلاس هم داره و قیمتش حوالی 1900 هست، از گرین دسته دو به نظر قابل اطمینان تر میاد.

با نظر شخصی که نمیشه گفت فلان برند خوبه!

دامنه سایتش چیه؟

oem این برند چه شرکتیه؟

سابقه و تاریخچش کجاست؟

استاندارهای حفاظتیش چیاست؟

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Alphex گفته است:

دوست عزیز برند معمولی اوست رو پیشنهاد ندید اون ۸۰ پلاس هم فیک هستش.کاری نداره که یه برچسب میزنن الکی میزنن ۸۰ پلاس 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوست آنتی ویروس‌ مطمئنه بنده استفاده کردم

ولی مشخص هستش پاورش فیکه و اصلا ابدا پیشنهاد نمیشه

استارتر عزیز

پاور های برند معتبر

مثلا کولر مستر

گرین و...

دست دومشون هم قابل اطمینان هست

البته به شرطی که سالم و بدون نوسان باشه

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، behy گفته است:

اوست آنتی ویروس‌ مطمئنه بنده استفاده کردم

ولی مشخص هستش پاورش فیکه و اصلا ابدا پیشنهاد نمیشه

استارتر عزیز

پاور های برن90د معتبر

مثلا کولر مستر

گرین و...

دست دومشون هم قابل اطمینان هست

البته به شرطی که سالم و بدون نوسان باشه

عزیز من َAwest یه شرکت دیگست و اون انتی ویروس Avast هست. دوستان یه جوری ریختید سرم ترسیدم، اصلا پیشنهادمو پس میگیرم قهرم XD

استاندارد هایی که تو سایت زده شده: 

OCP, OVP, OPP, OTP, SCP

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، Alphex گفته است:

عزیز من َAwest یه شرکت دیگست و اون انتی ویروس Avast هست. دوستان یه جوری ریختید سرم ترسیدم، اصلا پیشنهادمو پس میگیرم قهرم XD

استاندارد هایی که تو سایت زده شده: 

OCP, OVP, OPP, OTP, SCP

عههههههههههه راس میگی

آخه دوستان فارسی نوشته بودن

به خیالم همونه

ولی خب حالا اصلا هرچی

تا وقتی میتونی کولر مستر یا مثلا کورسیر بخری

آخه آدم عاقل که نمیره سمته همچین مارک هایی

پاور مهم ترین قطعه هست و باید با انتخاب برند مطمئن درصد ریسک رو بیاری پایین

به خدا قسم اگه به من مفتی هم این پاور رو بدی نمیندازم رو سیستمم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...