رفتن به مطلب

اعلام نتيجه سومين مرحله مسابقات لايون كامپيوتر

Recommended Posts

سلام

بر دوستان

قبل از هر چيز بخاطر تاخيري حدود 1 ساعت و نيم در اعلام نتيجه مسابقه ما را ببخشيد، علت اين امر اين بود كه

دوتن از شركت كنندگان جواب هاي خود را دقيقا در آخرين لحظه مسابقه براي ما ارسال نمودند.

بعضي از دوستان بيش از آنچه مد نظر ما بود پاسخ داده بودند، كه از اين دسته از دوستان كمال تشكر

را بخاطر دقت و توجه اشان داريم.

برنده سومين مرحله مسابقات دوست عزيز، rezanew هستند.

براي دريافت و ديدن پاسخ هاي دوستان فايل زير را دريافت نماييد:

پيشنهاد ما اين است كه جواب ديگر دوستان را نيز بخوانييد زيرا در پاسخ هاي دوستان مواردي

گفته شده است كه هرچند جواب مسابقه نبوده است، اما دانستن آنها بسيار مفيد و خالي از

لطف نمي باشد.

http://www.iauzarghan.ac.ir/LionComputer.Tournament.Result.exe

اميدواريم كه در مسابقات آينده شما برنده ما باشيد.

لینک به دیدگاه

با سلام به دوست خوبم

از زحماتی که کشیدید ممنونم و از سوال جالب و کاربردیتون هم همچنین .

امیدوارم که در جلسات آینده هم در خدمت شما باشیم . و بتونیم از اطلاعات شما استفاده لازم رو ببریم . البته شما در ساختار و سایر مشکلات سایت ما رو شرمنده کردید و همراهی نمودید .

فقط یه نظری داشتم اگر لطف کنید که تمامیه جوابها رو در همان تاپیکی که سوال رو مطرح نمودید به نمایش بزارید طوری که همه حتی کسانیکه توی فروم عضو نیستن مشاهده کنند ممنون میشم .باز هم تشکر

لینک به دیدگاه

جناب Dev_CSharp می خواستم بدونی سئوالات شما درست طرح نشده برای مثال ( ویندوز xp بوت نمی شه و ...) . بعد هم سئوالات شما خیلی گیج کننده است بطوریکه کسی که در مسابقه شما شرکت کرده با توجه به دانش خودش می فهمه که جواب سئوال شما چی هست از همه مهمتر قضاوت شماست که اشتباهاتی دارد برای مثال کسی که سئوالی را جواب داده با کسی که ناقص جواب داده خیلی فرق می کنه و کسی که از صفحات ترجمه شده کپی برمی دارد با کسی که خودش ترجمه می کنه یکی نیستند . در رای دادن به نفرات دیگر هم خیلی اشتباه داشتید .

در جواب سئوالات شما باید بگم که نفر اول شما همه موارد را نه گفته و نه توضیح درستی داده . بهتر بازبینی دوباره داشته باشید .

من برای اولین بار است که از سایت شما دیدن میکنم آن هم به توصه یکی از دوستان ولی باید بگم سایت خوبی از نظر عدالت نیست با اینکه کار شما را تحصین می کنم ولی برای شما متاسفم .

با آرزوی موفقیت برای شما خدا حافظ .

لینک به دیدگاه

ممنون بابت زحماتتون!

خوشحال شدم که این دفعه هم تونستم تو مسابقه شرکت کنم و ممنون بابت انتخاب من به عنوان برنده!

امیدوارم که بتونم با فعالیت بیشتر تو سایت از شما تشکر کنم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

جناب Dev_CSharp می خواستم بدونی سئوالات شما درست طرح نشده برای مثال ( ویندوز xp بوت نمی شه و ...) . بعد هم سئوالات شما خیلی گیج کننده است بطوریکه کسی که در مسابقه شما شرکت کرده با توجه به دانش خودش می فهمه که جواب سئوال شما چی هست از همه مهمتر قضاوت شماست که اشتباهاتی دارد برای مثال کسی که سئوالی را جواب داده با کسی که ناقص جواب داده خیلی فرق می کنه و کسی که از صفحات ترجمه شده کپی برمی دارد با کسی که خودش ترجمه می کنه یکی نیستند . در رای دادن به نفرات دیگر هم خیلی اشتباه داشتید .

در جواب سئوالات شما باید بگم که نفر اول شما همه موارد را نه گفته و نه توضیح درستی داده . بهتر بازبینی دوباره داشته باشید .

من برای اولین بار است که از سایت شما دیدن میکنم آن هم به توصه یکی از دوستان ولی باید بگم سایت خوبی از نظر عدالت نیست با اینکه کار شما را تحصین می کنم ولی برای شما متاسفم .

دوست عزيز

اول از همه سئوالات گيج كننده نيست و معلوم است خود شما اصلا سئوالات را درست نخوانديد چون اصلا سئوالات ما

زماني قابل اجرا است كه ويندوز بوت ميشود واين برداشت اشتباه شما از سئوال ربطي به صورت مسئله ندارد و هميشه

بايد در صورت سئوال كمال دقت و انديشه را داشت وگرنه اگه بگيم 2 + 2 چند ميشود مسلما همه پاسخ ميدهند 4،

بلكه كاملا بايد با سيستم آشنا باشي تا جواب بديد و هدف از مسابقه اين بود كه دوستان به دنبال جواب بروند.و بر دانش

خود بيافزايند هرچند كه از سايتي كپي برداري نمايند و همين باز تسلط انها را در يافتن جواب از طريق اينترنت مي رساند.

دوم اينكه شما كه از من در قضاوت ايراد ميگيريد، لطف كنيد خود شما جواب سئوالات را براي من بفرستيد، من براي اينكه

دوستان متوجه باشند در پايين هر جواب در مورد ناقص بودن يا اشتباه بودن پاسخ ها نظر دادم، در ضمن در طي مسابقات

همه شركت كنندگان مي توانند شهادت دهند كه بنده بعد از ارسال جواب ايشان 1 مرتبه آنها را راهنمايي كرده و تذكر

داده ام تا جواب خود را درست نمايند.

سوم اينكه ما رتبه بندي نكرديم، هدف ما تنها يك برنده بوده است، وقتي كسي جواب ناقصي ميدهد يعني ناقص است

حالا كه چقدر ناقص است، برگزار كننده مسئوليتي ندارد چون تنها هدف براي تايين برنده اشاره به نكات اصلي و بطور كامل

است نه اينكه كسي بيايد 12 صفحه بنويسد و در كل 2 خط جواب صحيح هم ندهد.

خوب از شما به عنوان قضاي سئوال ميكنم، به نظر شما چه كسي برنده است؟

لینک به دیدگاه

با سلام به دوست عزیز

از اینکه به فروم لیو ن اومدید ممنونم

دوست عزیزم اولش باید بگم که خودم اعتقاد دارم که انتقاد بهترین راه پیشرفت هستش. همونطور که توی امضام میبینید . شما انتقاد کردید و من از شما ممنونم و دستتون رو میبوسم .

هدف از این مسابقات بالا بردن سطح علمی کاربران و شناساندن فروم لیون به عنوان یک سایتی که دوست داره پولش رو به این همه سایت تبلیغاتی بده به کار برهای خودش که زخمت میکشن هدیه بده . و این مسابقات امیدوارم که بتونه به بعضی از دوستان از بابت سطح علمی کمک کنه . چه کسی که یه چیزی رو کپی میکنه و یا کسی که زحمت بیشتری میکشه و میگرده توی سایتهای خارجی و ترجمه میکنه . در هر صورت زحمت کشیدن و من دستشون رو میبوسم . شاید ما خیلی از فرومها فقط یک پست میدیم ولی باید بدونیم که اون پستمون به خیلی ها میتونه کمک کنه یا حتی به خودمون کمک کنه .

در مورد سوال مسابقه باید بگم که سوال فکر میکنم که سوال کاربردی هستش (البته نظر شما کاملا محترم ) و همانطور که شما سوال رو متوجه شدید کاربرهایی که بخونن متوجه از منظور سوال میشن . و حتی مطمئنم که این سوال به خیلیها میتونه کمک کنه .

و در مورد دوستمون Dev_CSharp واقعا زحمت کشیدن و فکر میکنم که یه ذره راجبشون بد فکر کردید .

خوب اول ر اه هستیم و باید از تجربیات دوستانی مثل شما استفاده کنیم تا فروم بهتری داشته باشیم .

اگر دوست داشته باشید من حاضرم سوال مرحله پنجم رو در اختیار شما بزارم که طرح کنید چون مرحله چهار م رو به یکی از دوستان پیغام خصوصی گذاشتم اگر OK دادن که هیچ اگر ندادن شما مرحله چهار م رو مطرح کن . و اونقت فکر میکنم که متوجه میشید که انتقادهایی از شما هم خواهد شد .

باز هم تشکر میکنم و البته بعدا بیشتر توضیح میدم

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان

بااین که اصلا دوست ندارم ازکسی ایراد بگیرم ولی بین بوت شدن سیتم با لود شدن سیستم عامل فرق زیادی هست . در واقع منظور شما از این سئوال وقتی است که کاربر به سیستم لاگین می کند برای آگاهی دوستان گفتم موارد بیشتری هم برای کامل شدن جواب ها هست . که کابران دیگر توضیحات بیشتر و کابردی تری داده بود ند . در ضمن خیلی خوب می شود دلیل رد و یا ناقصی جواب های هر نفر را می دادید . برای مثال کسی که Task List را توضیح داده بود خیلی به درد من خورد .

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض خسته نباشید

از همه دوستانی که در مسابقه شرکت کردند و زحمت کشیدن تشکر میکنم و امیدوارم که دلیل برقراریه مسابقه رو درک کنید و به فروم کمک کنید تا بتونه منبع خوب و درستی برای دیگران باشه .

چون اگر سوالی مطرح میشه با نشون دادن جواب درست دیگران متوجه میشن که کدوم جواب درستتره و بیشتر وری اون حساب میکنن البته سایر جوابها هم میتونه به دوستان کمک کنه .

من میدونم که خیلی از دوستان زحمت کشیدن و واقعا دستشون درد نکنه .

البته من یک تاپیک خواهم زد در مورد اینکه دوست دارم این فروم یک انجمن دوستی باشه .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...