رفتن به مطلب

مشاوره برای انتخاب مانیتور زیر 8 میلیون

Recommended Posts

سلام به  همگی دوستان. وقتتون بخیر.😄😊
من قصد تهیه یک ماینیتور دارم. نیاز  هام: پنل ips - قابلیت چرخش پنل  از افقی به عمودی و برعکس(90درجه) - اگر قابلیت چرخش نداره، جای  پیچ vesa داشته باشد- هر چه رزولوشن بالاتر بهتر.
کاربری : مالتی مدیا -  کتاب  خوانی - فیلم و برنامه نویسی   به   عنوانه  نمایشگر دوم  (تا به حال تجربه مانیتور نداشتم)
فقط دوستان خواهش میکنم از تجربه ، اطلاعت  شخصی خوتون و نظراتتون و هر مطلب دیگه ایی که ممکنه کمک کننده  باشه هم حتما بگین و برای من مهم هست که  شرکت های ارائه دهنده مانیتور  فعلی  بازار  چطور هستن.
من  به   شخصی مشکلی  با  اسم   استوک  یا  دسته  دوم  برای مانیتور  یا وسیله دیگه ایی ندارم ولی معتبر بودن شون خیلی برا مهمه.
من  خودم بین این اسامی که پایین مینویسم موندم:

master tech  PPA244IF

huawei   mateview SE

BenQ  GW2283

BenQ GW2480L

sceptre W240QHIR

Dell  u2518D (استوک و کیفیت  و  وضعیت  نامشخص)

فققط همونطور که خودتونم اوضاع فعلی وضعیت های مالی رو میبینین لطفا یه  وسیله ایی رو پیشنهاد  بدین  که احتمال  خرابی خیلی  کمی داشته باشه و کیفیت مطلوبی داشته باشه چون دیگه حالاحالا نمیشه چیزی خرید.🙏
پ.ن:  دوستان عزیز و گلم که استوک رو پیشنهاد میدین،  لطفا  درموردش  بیشتر توضیح  و  راهنمایی  کنین. چون من به شخصه نه تاحالا جنسی استوک خریدم  و نه فروشگاه  معتبری میشناسم.😅🙏

ویرایش شده توسط Hamed 01
لینک به دیدگاه

درود
بین این موارد بن کیو رو انتخاب میکنم
بعدش مستر تک و اخر هم اسپکتر

لینک به دیدگاه

استوک 2k یا 4k میتونید تهیه کنید با این بودجه ،حالا برند hp ,dell, benq ,.... فرقی نمیکنه .تنها نکاتی که باید هنگام تهیه مدنظر داشته باشید هاله رنگی نداشته باشه به تبع باید پیکسل سوختگی هم درنظر داشت که نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

بادرود، مانیتورهای استوک اگه کاملا تست بشن و بدون مشکل باشن واقعا خوبن و میتونن گزینه خوبی باشن.  با کمی حوصله و تحقیق میتونید گزینه های خیلی خوبی پیدا کنید. اگه قصد خرید مانیتور استوک داشتید، حتما از فروشنده مطمئن تهیه کنید و راجع به نحوه تست مانیتور هم تحقیق کنید و اطلاعات کافی رو در این مورد داشته باشید و مهلت تست معقول هم از فروشنده بگیرید. بنده خودم بنا به کارم از یک مدل خاص دل استفاده میکنم که کارایی بالایی داره و اگر میخواستم مورد آکبند هم مشخصات با اون رو تهیه کنم، باید بین 30 الی 40 میلیون هزینه میکردم!

راجع به برند اسکپتر هم یه توضیحی بدم که مانیتورهای با کیفیتی داره و بنده تا به حال برای دوستان 3 مورد تهیه کردم که واقعا عالی و با کیفیتن و مدلی که من تهیه کردم پوشش SRGB بالا دارن و کالیبره هستن که خیلی خوبه. مدلی که من تهیه کردم پنلش ساخت سامسونگ بود و بعد حدودا 2 سال ازش راضی هستن. 

برند اسکپتر رو هم بهتون پیشنهاد میکنم و اوکیه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...