رفتن به مطلب

راهنمای خرید کارت گرافیک برای وضوح 2k

Recommended Posts

سلام دوستان قصد خرید کارت گرافیک رو در کیفت 2k برای گیم رو دارم بیشتر بازی آنلاین انجام می دهم مثل بتل فید مانیتور فعلی من فول اچ دی است. 

ب هیچ وجه کارت گرافیک کار کرده نمی خواهم شخصی حساس هستم دوست ندارم کارت که می گیرم برای ماین استفاده شده باشد. 

بودجه من 25 میلیون است.

آیا کارتی مثل 6800xt رو می شود به صورت نو ولی بدون گارانتی تهیه کرد. 

جای سراغ دارید که خرید کنم. 

یا الان در این زمان  ارزش خرید به صورت نو دارد. 

لینک به دیدگاه

سلام بله نوش هست و سرچ کنید فروشگاه های مختلفی دارند. بودجتون رو مشخص کنید.

لینک به دیدگاه

درود

کارتی که 2k جواب بده:

1- 4070ti super

2- 3090 

3- 6800/6900xt

سمت 3080 و 4070 نرید به خاطر اینکه vram پایینی دارن فروششون سال بعد سختر از امسال میشه

خرید اک انویدیا که ممکن نیست ولی amd فکر کنم حول 30 تومن بتونید پیدا کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_ گفته است:

درود

کارتی که 2k جواب بده:

1- 4070ti super

2- 3090 

3- 6800/6900xt

سمت 3080 و 4070 نرید به خاطر اینکه vram پایینی دارن فروششون سال بعد سختر از امسال میشه

خرید اک انویدیا که ممکن نیست ولی amd فکر کنم حول 30 تومن بتونید پیدا کنید

موفق باشید

متاسفانه بودجه من 25 است ـ

2 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

درود 
سی پی یوت چیه

7600 رایزن 

8 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

سلام بله نوش هست و سرچ کنید فروشگاه های مختلفی دارند. بودجتون رو مشخص کنید.

به از قبل سرچ کردم. ولی نمی دونم معتبر است یا نه 

هفته قبل خواستم تهیه کنم از یکی از دوستان می گفت  کارت نو فقط با گارانتی اصلی. به همین شک کردم خرید نکردم

لینک به دیدگاه

اگر ساکن تهران هستید ، تو سایت دیوار کارت گرافیک 6900XT برند سافایر نیترو تمیز با پیچ پلمپ میتوانید پیدا کنید با قیمت 25 میلیون تومان ولی باید بدانید حداقل پاور 1000 وات باید داشته باشید.

لینک به دیدگاه

خب
اگر پرفرمونس رستر مده نظرت هست و در اینده ای نزدیک قصد نداری گرافیک رو عوض کنی
بی شک برو سراغ ای ام دی چون اینده نگری بهتری داره ب واسطه وی رمی ک داره
مدل های ک پیشنهاد میدم اول از همه چون حساسیت بالایی داری 7800xt 
بعد از اون 6900 6800 xt ترو تمیز و مصرف گیمینگ اگر بتونی پیدا کنی

و اما اگر دنبال زلم زیمبو هستی و رهگیری پرتو برات مهمه و در کنار گیم کارای نرم افزاری و در اینده میخوای ارتقا بدی چون فروشش راحت تره بی شک انویدیا انتخاب کن
مدل هایی ک بهت پیشنهاد میدم 4070سوپر اگر بودجه نمیکشه 3080 12 گیگ 3080ti 
ب هیچ وجه سراغ 3090 نرو

با توجه ب اینکه شما بودجه رو مشخص کردی 
تنها چاره ای ک میمونه برات 3080 3080ti  و 6800 6900 xt هست

لینک به دیدگاه

اینو برات پیدا کردم 1111 قیمتش با توجه ب اینکه نو هست و گارانتی داره بد نیست اما با همون قیمت 4070 هم میشه پیدا کرد دیگ تصمیم با شماست از نظر قدرتی میشه گفت تقریبا یکی هستن اما خب وی رم بیشتری داره اینی ک لینک دادم

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، ali m گفته است:

متاسفانه بودجه من 25 است ـ

7600 رایزن 

به از قبل سرچ کردم. ولی نمی دونم معتبر است یا نه 

هفته قبل خواستم تهیه کنم از یکی از دوستان می گفت  کارت نو فقط با گارانتی اصلی. به همین شک کردم خرید نکردم

نه کافیه که فروشگاه چند سالی سابقه داشته باشه در ترب یا ایمالز و نماد اعتماد داشته باشه. با این بودجه دقیق میشه 6800xt نیتور پلاس تهیه کنید بدون گارانتی. با گارانتی های معتبر بعیده گیر بیاد و اگر هم باشه گرونه ارزش نداره. شما حتما قبلش به فروشگاه زنگ بزنید از قیمت و نو بودن اطمینان کسب کنید و اگر هم خیلی وسواس دارید موقعی که کالا رو دریافت کردید از لحظه باز کردن جعبه پستی تا جعبه خود گرافیک فیلم بگیرید و اگر روی خود pcie گرافیک خطی نباشه نشان دهنده اینه که روی سیستم نرفته و نو هستش بازم اگر دیگه خیلی سخت میگیرید میتونید حضوری خرید کنید.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

اینو برات پیدا کردم 1111 قیمتش با توجه ب اینکه نو هست و گارانتی داره بد نیست اما با همون قیمت 4070 هم میشه پیدا کرد دیگ تصمیم با شماست از نظر قدرتی میشه گفت تقریبا یکی هستن اما خب وی رم بیشتری داره اینی ک لینک دادم

یه نکته عرض کنم راجب این کارت

دقیقا همین کارتو وقتی که قیمتش ۲۷ ملیون از همون سایت خریدم و وقتی جنس به دستم رسید کاملا مشخص بود کارکرده هست  با هزاربدبختی تونستم مرجوعش کنم بعدا متوجه شدم این سری موجود تو دیجی به صورت دست دوم وارد شدن   از اونجایی که قیمت کارت یکمی اون موقع کشید بالا مجبورا 3080ti دست دوم به جای نو گرفتم ولی مشکلی ندارم

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است:

اگر ساکن تهران هستید ، تو سایت دیوار کارت گرافیک 6900XT برند سافایر نیترو تمیز با پیچ پلمپ میتوانید پیدا کنید با قیمت 25 میلیون تومان ولی باید بدانید حداقل پاور 1000 وات باید داشته باشید.

پاور ۸۵۰ و حتی ۷۵۰ هم برای 6900xt کافیه

لطفا اطلاعات غلط ندین

ویرایش شده توسط Mhjch
لینک به دیدگاه

هم اکنون، Mahdi ZMS گفته است:

یه نکته عرض کنم راجب این کارت

دقیقا همین کارتو وقتی که قیمتش ۲۷ ملیون از همون سایت خریدم و وقتی جنس به دستم رسید کاملا مشخص بود کارکرده هست  با هزاربدبختی تونستم مرجوعش کنم بعدا متوجه شدم این سری موجود تو دیجی به صورت دست دوم وارد شدن   از اونجایی که قیمت کارت یکمی اون موقع کشید بالا مجبورا 3080ti دست دوم به جای نو گرفتم ولی مشکلی ندارم

مشکل اینجاست ک ایشون بدترین موقع برای ارتقا انتخاب کرده از طرفی اصلا مشخص نیست چند ماه دیگه قیمت ها چطور میشه
اگر اینطوره ک با توجه ب بودجه ای ک ایشون داره
بهترین راه خرید یک کارت گیمینگ رو سیستم شخصی هست از یک فروشنده ی معتبر ک ی طورایی بتونه به ایشون ک حساسیت داره اطمینان خاطر بده

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

پاور ۸۵۰ و حتی ۷۵۰ هم برای 6900xt کافیه

لطفا اطلاعات غلط ندین

غلط هم نیست. کاربرانی در رددیت هم گزارش دادند که پاور 850 وات هم براشون کافی نبوده است.لطفا ابتدا در رددیت گزارش هایی بخوانید بعد در اینجا اظهارنظر کنید. حداقل پاور مورد نظر طبق نظر سافایر 850 وات است ولی اینجا اطمینان 1000 وات پیشنهاد کردم.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است:

غلط هم نیست. کاربرانی در رددیت هم گزارش دادند که پاور 850 وات هم براشون کافی نبوده است.لطفا ابتدا در رددیت گزارش هایی بخوانید بعد در اینجا اظهارنظر کنید. حداقل پاور مورد نظر طبق نظر سافایر 850 وات است ولی اینجا اطمینان 1000 وات پیشنهاد کردم.

خیر پاور 1000 برای 6900xt نیاز نیست. حتی با اورکلاک و افزایش 15 درصدی پاور لیمیت که مصرف کارتو به 295 وات می رسونه بازم پاور 850 کافی هست.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mrp7 گفته است:

خیر پاور 1000 برای 6900xt نیاز نیست. حتی با اورکلاک و افزایش 15 درصدی پاور لیمیت که مصرف کارتو به 295 وات می رسونه بازم پاور 850 کافی هست.

اول متن بخوانید بعد اظهارنظر کنید. مدل فوق سافایر نیترو SE مصرف کلی 363 وات ، با حداکثر اورکلاک به نهایتا مثلا 425 وات میرسد. کارت دارای حداقل 2 کانکتور 8 پین و یک کانکتور 6 پینی است.

فقط ملاک مصرف کلی نیست بلکه Power Spike در 20 میلی ثانیه است ، مقدارش 610 وات.

خود سازنده سافایر میگوید حداقل 850 وات. حالا اگر بخواهد با سی پی یو  سری 14600K به بالا ببندد باید این مورد در نظر بگیرد.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است:

اتفاقاً گزارش هارو دیدم

و خودم شخصا 6900xt رو با سی پی یو 3800xt با پاور ۷۵۰ دارم و دو ساله بدون هیچ مشکلی دارم کار میکنم،و گزارش خیلی از کاربران ردیت هم که شما بهش استناد کردین همین بوده

ایضا شما بیان کردین حداقل ۱۰۰۰ وات لازمه،این نحوه بیان شما اشتباهه،شما اگه میخواستین درست راهنمایی کنین میگفتین حداقل ۸۵۰ وات لازمه ولی بهتره که ۱۰۰۰ وات داشته باشن

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

ممنون از وقتی که گذاشتی مدل پیشنهاد دادید. 

من فقط برای بازی با تنظیمات بالا می خواهم. کار به رهگیری پرتو نور اینها ندارم. به نظرت کارت 7800xt با 12 گیگ رم برای چند سال کافی است. 

پاور من فکر کنم 850 گرین است یا کولرمستر یادم نمیاد😁

مشکلات زیاد است و بودجه کم دیگه در زمان شده این پول کنار بزارم

لینک به دیدگاه

تو بازی سایبر پانک با تنظیمات حداکثر و رزولوشن  ۲ کا مصرف کارت ۶۹۰۰ xt از ۲۹۰ وات بیشتر نمیره.پاور بنده ۷۵۰ پلات گرین هستش. بهترین کارت در حال حاضر برای این رزولوشن  ۶۹۰۰xt هست که بگردی کارت ماین شده تمیز که در شرایط خوب ماین شده پیدا میکنی.اگر هم دماش کمی بالا بودهستن دوستانی تو همین انجمن که خمیر و پد روتعویض میکنن و کارت رو سرویس میکنن.

ویرایش شده توسط Peyman.S
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، ali m گفته است:

من فقط برای بازی با تنظیمات بالا می خواهم. کار به رهگیری پرتو نور اینها ندارم. به نظرت کارت 7800xt با 12 گیگ رم برای چند سال کافی است. 

۷۸۰۰xt  اورکیل هست برای ۲ k  و از بودجه شما فراتر.در ضمن ۱۶ گیگ وی رم داره.

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، ali m گفته است:

خواهش میکنم
7800xt قدرتی مشابه با 6900xt داره و از 4070 هم سر تره کمی
چون شما تو 2 کا میخوای پلی بدی با توجه به اینکه 16 گیگ وی رم داره کارت ب نظرم 2 3 سالی راحت باشی
12 گیگ رم الان دیگ کشش نداره تو ای پی های جدید ب نظرم در اولین فرصت اینم 16 گیگش کن
850 وات زیادیم هست البته اگر از مدت خریدش زیاد نگذشته باشه ک افت پرفرمونسی پیدا کرده
چون سی پی یوی شما اصلا مصرفی نداره و مصرف گرافیکت هم ک اگر انشالله 7800 باشه در حالت ماکسیمم 250 وات بیشتر نیست لذا زیادیم هست پاورت

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

خواهش میکنم
7800xt قدرتی مشابه با 6900xt داره و از 4070 هم سر تره کمی
چون شما تو 2 کا میخوای پلی بدی با توجه به اینکه 16 گیگ وی رم داره کارت ب نظرم 2 3 سالی راحت باشی
12 گیگ رم الان دیگ کشش نداره تو ای پی های جدید ب نظرم در اولین فرصت اینم 16 گیگش کن
850 وات زیادیم هست البته اگر از مدت خریدش زیاد نگذشته باشه ک افت پرفرمونسی پیدا کرده
چون سی پی یوی شما اصلا مصرفی نداره و مصرف گرافیکت هم ک اگر انشالله 7800 باشه در حالت ماکسیمم 250 وات بیشتر نیست لذا زیادیم هست پاورت

این سری مثل سری 6000 کویل واین زیاده. مانیتور فعلی من فول اچ دی است مشکلی نداره. در آینده مانیتور جدید می گیرم

ویرایش شده توسط ali m
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ali m گفته است:

این سری مثل سری 6000 کویل واین زیاده. مانیتور فعلی من فول اچ دی است مشکلی نداره. در آینده مانیتور جدید می گیرم

کویل واین ی چیزه شانسیه یکی داره باز چندتا نداره
فقط هم مختص ب سری ای ام دی نیست انویدیا هم داره
اما ب خودیه خود ک مشکلی ب در عملکرد کارت نداره فقط صرفا ی صدای اضافی هست ک با قفل کردن فریم و بستن درب کیس گه گاه رفع میشه حتی مورد بوده اولش کارت داشته بعدش خودش از بین رفته
لذا تا شما یک کارتی رو تهیه نکردی و مطمئن نشدی ک داره یا نداره نمیخاد حساسیت روش نشون بدی
حتی در کارت های اک خریداری شده هم دیده شده
ربط ب برند و مدل هم نداره

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

کویل واین ی چیزه شانسیه یکی داره باز چندتا داره
فقط هم مختص ب سری ای ام دی نیست انویدیا هم داره
اما ب خودیه خود ک مشکلی ب در عملکرد کارت نداره فقط صرفا ی صدای اضافی هست ک با قفل کردن فریم و بستن درب کیس گه گاه رفع میشه حتی مورد بوده اولش کارت داشته بعدش خودش از بین رفته
لذا تا شما یک کارتی رو تهیه نکردی و مطمئن نشدی ک داره یا نداره نمیخاد حساسیت روش نشون بدی
حتی در کارت های اک خریداری شده هم دیده شده
ربط ب برند و مدل هم نداره

ممنون از همه که راهنمایی کردند توقع رو پایین آوردم با این بودجه که من دارم پولم نمی رسد 7800xt نزدیگ 42 است من فکر کردم شاید 30 باشه سرچ کردم قیمت رو دیدم دود از سرم بلند شد، تصمیم گرفتم یه 4060 بگبرم فول اچ دی بازی کنم 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، ali m گفته است:

ممنون از همه که راهنمایی کردند توقع رو پایین آوردم با این بودجه که من دارم پولم نمی رسد 7800xt نزدیگ 42 است من فکر کردم شاید 30 باشه سرچ کردم قیمت رو دیدم دود از سرم بلند شد، تصمیم گرفتم یه 4060 بگبرم فول اچ دی بازی کنم 

لاقل TI بگیر

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، ali m گفته است:

4060 4060ti نسخه 8 گیگ و 16 گیگش زباله ای بیش نیستن اللخصوص ب واسطه بیت ریتی ک دارن تو رزولوشن های بالا خیلی اذیت میکنن
شما با این بودجه کارت های بهتری هم میتونی پیدا کنی مثه 6700 

بخوام ب طور کلی تجربمو بهت بگم
اگر شخصی هستی  ک میتونه هر ساله یا 2 سال ی بار باندل عوض کنه یا گرافیک بهتره به رزولوشن های بالاتر فکر کنی
در غیر این صورت ب هیچ عنوان فکره خرید مانیتور 2 کا و 4 کی ب سرت نزنه
باز 2 کا قابل تحمله 4 کی ک هیچی اصلا 

پ ن : اگر این حساسیتت رو از بین ببری و از یک فروشنده ی معتبر کارت استوک ترو تمیز بخری پرفرمونسی ک میگیری با پولت ب راحتی 2 3 برابر کارت نویی هست ک میخوای بخری اگر فکرت درگیره 4060ti هست
دیگ اینجا تصمیم با شماست ک ببینی با پولت میخوای چیکار کنی

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...