رفتن به مطلب

راهنمای خرید کارت گرافیک برای وضوح 2k

Recommended Posts

11 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

4060 4060ti نسخه 8 گیگ و 16 گیگش زباله ای بیش نیستن
شما با این بودجه کارت های بهتری هم میتونی پیدا کنی مثه 6700 

بخوام ب طور کلی تجربمو بهت بگم
اگر شخصی هستی  ک میتونه هر ساله یا 2 سال ی بار باندل عوض کنه یا گرافیک بهتره به رزولوشن های بالاتر فکر کنی
در غیر این صورت ب هیچ عنوان فکره خرید مانیتور 2 کا و 4 کی ب سرت نزنه
باز 2 کا قابل تحمله 4 کی ک هیچی اصلا 

چه خریدش منطقی باشه چه نباشه ،به هرحال افت قیمت خیلی کمتری نسبت به 6700xt داره.

من خودم بشخصه تو این وضعیت بازار خرید نمیکنم ،حداقل پولمو تبدیل به طلا میکنم تا جو بازار بخوابه ،پولی که الان بابت کارت میخواید پرداخت کنید بیشتر از ارزش اون هست ،بعضی از فروشگاه ها هم که کلا موجودی رو صفر کردند .

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

چه خریدش منطقی باشه چه نباشه ،به هرحال افت قیمت خیلی کمتری نسبت به 6700xt داره.

من خودم بشخصه تو این وضعیت بازار خرید نمیکنم ،حداقل پولمو تبدیل به طلا میکنم تا جو بازار بخوابه ،پولی که الان بابت کارت میخواید پرداخت کنید بیشتر از ارزش اون هست ،بعضی از فروشگاه ها هم که کلا موجودی رو صفر کردند .

این موردی هم ک دوستمون میگن درسته
اگر واقعا مجبوری ب خرید ی چیزی دسته دستی بخیر مثه 580 یا نسخه بهترش 5700xt اللخصوص مورد دوم ب راحتی هندل میکنه گیم هارو در فول اچ دی و خیلی از گیم هارو با تنظیمات های در 2 کا
اما مشکلی ک این دوستمون زدن اینکه مشخص نیست این جو چطور بخوابه ایا دلار ارزون بشه و کفه ترازو ب سمت ارزونی باشه یا نه دلار فنرش در بره و با قیمت دوبل بخوای کارت الانتو خرید کنی 
دیگ همه چی شانسیه
اما تنها چیزی ک میدونم اینکه ریال در حسابت نگه ندار تمام 

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

این موردی هم ک دوستمون میگن درسته
اگر واقعا مجبوری ب خرید ی چیزی دسته دستی بخیر مثه 580 یا نسخه بهترش 5700xt اللخصوص مورد دوم ب راحتی هندل میکنه گیم هارو در فول اچ دی و خیلی از گیم هارو با تنظیمات های در 2 کا
اما مشکلی ک این دوستمون زدن اینکه مشخص نیست این جو چطور بخوابه ایا دلار ارزون بشه و کفه ترازو ب سمت ارزونی باشه یا نه دلار فنرش در بره و با قیمت دوبل بخوای کارت الانتو خرید کنی 
دیگ همه چی شانسیه
اما تنها چیزی ک میدونم اینکه ریال در حسابت نگه ندار تمام 

من بخاطر همین میگم سریع تر تبدیل به طلا کنه چون اون حباب نداره ولی اقلامی مثل کارت گرافیک چرا 

حالا فعلا ایران پاسخ نداده ،یه پاسخم ایران بده بعد اونا جواب بدن -ندن خودش یه موضوع دیگس میبینی تابستون تموم شده ،قیمتا هنوز درست نشده ،شایدم که نشه.

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

امروز با دوست حرف زدم برای خرید کارت که مقداری پول قرض بگیرم نظرش مثل شما بود و گفت فعلا دست نگه دار. لطف کرد یک کارت گرافیک 580 ایسوس به من قرض داد البته غیر ماینی بود از اول دست خودش بود😁. گفت فعلا استفاده کن تا بعد من هم که پولم به هیچ کدام نرسید قبول کردم. 

خواستم 7700xt بگیریم گفت رمش کمه و باس 128 بتی دارد نگیر

ویرایش شده توسط ali m
لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، ali m گفته است:

امروز با دوست حرف زدم برای خرید کارت که مقداری پول قرض بگیرم نظرش مثل شما بود و گفت فعلا دست نگه دار. لطف کرد یک کارت گرافیک 580 ایسوس به من قرض داد البته غیر ماینی بود از اول دست خودش بود😁. گفت فعلا استفاده کن تا بعد من هم که پولم به هیچ کدام نرسید قبول کردم. 

خواستم 7700xt بگیریم گفت رمش کمه و باس 128 بتی دارد نگیر

12 گیگ رم برای فول اچ دی کفایت میکنه باسش هم 192 بیته ک خوبه برای این رزولوشن حتی 2 کی
اینم خدمت شما ک بهتر بتونی قضاوت کنی میانگین فریم در کیفیت فول اچ دی تنظیمات فول نسخه سافایر پیور
2024-04-09_175447.thumb.png.c304334d345f603b4e79d1ee42737f28.png

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، BehrouzSedigh گفته است:

اول متن بخوانید بعد اظهارنظر کنید. مدل فوق سافایر نیترو SE مصرف کلی 363 وات ، با حداکثر اورکلاک به نهایتا مثلا 425 وات میرسد.

giphy-ezgif.com-resize.gif.9ec64b49a3b9dd736874365799ff2301.gif
https://www.techpowerup.com/gpu-specs/sapphire-nitro-rx-6900-xt-special-edition-oc.b8787

image.png.998d795f5f348bb5b1b302dae08ed34f.png

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، mrp7 گفته است:

اون TPU اشتباه نوشته است .اینم مشخصات فنی خود وب سایت

https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-6900-xt-se-16g-gddr6#Specification

بار دیگر گفتم. تو دیوار کارت گرافیگی سافایر 6900XT با قیمت 25 تومان موجوده و در اینجا سافایر دو مدل دارد یک مدل با دو کانکتور و یک مدل دیگر هم 3 تا کانکتور. حالا اون دیوار یک مدل داشت که 3 تا کانکتور بود پس میشه مدل Nitro SE که مشخصاتش گذاشتم.پیشنهاد سافایر خود 850 ولی بنده نظرم همچنان روی 1000 وات.

تو رددیت در قسمت سرچ بنویسید 6900XT Pwoer Spike.

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Death Reaper گفته است:

اگر شخصی هستی  ک میتونه هر ساله یا 2 سال ی بار باندل عوض کنه یا گرافیک بهتره به رزولوشن های بالاتر فکر کنی
در غیر این صورت ب هیچ عنوان فکره خرید مانیتور 2 کا و 4 کی ب سرت نزنه

من یک بار دیگه پیام ها رو از اول خواندم این گفته شما نظرم رو جلب کرد. منظور شما این است شاید الان من بتونم در حالت 2k بازی انجام بدهم با این مشخصات سیستم که دارم مثلاً با گرافیک 7700xt ولی برای سه سال دیگه جواب گو نیست 

درست متوجه منظور شما شدم؟ 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، ali m گفته است:

من یک بار دیگه پیام ها رو از اول خواندم این گفته شما نظرم رو جلب کرد. منظور شما این است شاید الان من بتونم در حالت 2k بازی انجام بدهم با این مشخصات سیستم که دارم مثلاً با گرافیک 7700xt ولی برای سه سال دیگه جواب گو نیست 

درست متوجه منظور شما شدم؟ 

بله 
شما هر چی رزولوشن بالاتر میره ب طبع با توجه به پیشرفت بازی ها و انجین ها منابع سیستمی بیشتری مطلبه لذا برای شمایی ک حساس هستی و میخوای تنظیمات فول پلی بدی یکم ازار دهنده میشه این موضوع چرا
چون میبینی بعد از یکی 2 سال ای پی های جدید میاد ک سیستم نمیکشه باز مجبوری عوض کنی حالا یا کارت رو یا باندل رو
الان من خودم 4 کی پلی میدم تقریبا تا 1 سال پیش همه چی خوب بود الان دیگ اینطوری نیست 
3080 داشتم جواب نداده 3080TI داشتم جواب نداده 6900xt داشتم جواب نداده که در اخر 7900xt تهیه کردم این تقریبا در 95 درصد گیم ها اوکی بود اما بازم 5 درصد اذیت میکرد
اما این مهم برای رزولوشن 2 کا خیلی کمتره چون روزولوشن تقریبا نصف 4 کی هست اما میشه گفت ب راحتی قابل پشم پوشی هست داخل فول اچ دی
شما الان مثل میگم یک 3070 بخری برای فول اچ دی تا 3 4 سال دیگ ب راحتی اوکی هست 
اما همین کارت الان هیچ جایگاهی در رزولوشن 4 کی نداره و تو 2 کی لگ میزنه
البته یک نکته رو هم بگم هر چی رزولوشن میاد پایین فشار رو سی پی یو بیشتر میشه لذا کانفیگی ک میخوای ببندی هم خیلی مهمه

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...