رفتن به مطلب

سرقت کابل مخابرات !؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

2 ساعت قبل، Danialdaneshmand گفته است:

این لیست قیمت کابل های مخابراتی از برند سیمیا هست که ما کار می‌کنیم، قیمت کابل های دوزوج رو میتونین تو کابل های مخابراتی با رنگ ها و تعداد رشته های دو زوج اینجا ببینین

Screenshot_2024-07-11-23-35-10-601_com.google.android_apps_docs.thumb.jpg.be6dc269c6325808732cd33a1c0121e0.jpg

ممنون 

الان ۰.۵×۲×۲ میشه دو زوج که میشه متری ۱۰۰ تا ۱۴۰ ریال ؟

از این نازک ها به مقدار خودمون داریم

‌‌‌کدومشون مناسب خیابون اصلی هست ؟ ۱۰۰×۲ ؟

ویرایش شده توسط midnightblack
لینک به دیدگاه

• ارسال 81
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

مشکل اصلی که مخابرات نیست اینکه شما بیای گیر بدی به اونا پاک کردن صورت مسئله هست...این بدبختا میان وصل میکنن دو روز دیگه دوباره دزد میاد همه رو قیچی میکنه میدزده...

مشکل اصلی نیروی انتظامی فشل مملکت هست که نمیتونه چهارتا از این دزدای الدنگ رو ساقط یا حداقل دستگیر کنه...

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، sajad-tnt گفته است:

مشکل اصلی که مخابرات نیست اینکه شما بیای گیر بدی به اونا پاک کردن صورت مسئله هست...این بدبختا میان وصل میکنن دو روز دیگه دوباره دزد میاد همه رو قیچی میکنه میدزده...

مشکل اصلی نیروی انتظامی فشل مملکت هست که نمیتونه چهارتا از این دزدای الدنگ رو ساقط یا حداقل دستگیر کنه...

مشکل امنیت که هست اما خب همچین میگن سرقت بالا ، سرقت بالا هم نبوده و تو تهیه کابل کوتاهی کردن چون همش یه بار سمت مارو بردن و مث اینکه هزینه هم بابتش پرداخت شده اما بخاطر جمعیت کم سمت خیابون ما نیاوردن که همش ۱۰۰ متر هم نبود .. خودشون هم گفتن که صرف نداره واسه ما .

و پیشنهاد هم کردن که هزینه مس نکنم فیبرنوری قراره بیاد خودشون گفتن ۶ ماه تا دو سال نهایتاً میاد، البته اگه بیاد . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
22 ساعت قبل، midnightblack گفته است:

ممنون 

الان ۰.۵×۲×۲ میشه دو زوج که میشه متری ۱۰۰ تا ۱۴۰ ریال ؟

از این نازک ها به مقدار خودمون داریم

‌‌‌کدومشون مناسب خیابون اصلی هست ؟ ۱۰۰×۲ ؟

چیزی که رایجه ۰.۶×۲×۲ هست.

متری ۱۴ هزارتومان.

اون ۱۰۰ تعداد رشته های دوزوجیه که داخلشه که ۱۰۰ رشته دوتایی میشه. 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Danialdaneshmand گفته است:

چیزی که رایجه ۰.۶×۲×۲ هست.

متری ۱۴ هزارتومان.

اون ۱۰۰ تعداد رشته های دوزوجیه که داخلشه که ۱۰۰ رشته دوتایی میشه. 

چه خوب ! اینطور باشه که حتی یه میلیون هم نمیشه .

همین قیمت رو باید نشون اون رئیس مخابرات بدم که میگفت ۷۰ ۸۰ میلیون همین چند متر آب میخوره ! 

نمیدونم اصرارشون واسه اینترنت نداشتن من چیه به هر روش و دروغی سعی دارن که منصرف بشم از این ADSL !

ممنون دوست عزیز .

لینک به دیدگاه

رفتم مخابرات قیمت ها رو نشونشون دادم گفتن واسه خیابون اصلی از کابل 100x2x.04 استفاده کنید که متری حدود ۵۰۰ تومن میشه یعنی ۱۰۰ متر حدوداً میشه ۵۰ میلیون که نمیصرفه ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 ساعت قبل، midnightblack گفته است:

رفتم مخابرات قیمت ها رو نشونشون دادم گفتن واسه خیابون اصلی از کابل 100x2x.04 استفاده کنید که متری حدود ۵۰۰ تومن میشه یعنی ۱۰۰ متر حدوداً میشه ۵۰ میلیون که نمیصرفه ..

شما باید صحبت کنین که از نزدیک ترین نقطه یک انشعاب دو زوج تکی از یک خط بلااستفاده یا بدهی دار بگیرین.

یعنی کمتر از ۱۰۰ متر از منزل شما خط تلفن نداره هیچکس؟

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Danialdaneshmand گفته است:

شما باید صحبت کنین که از نزدیک ترین نقطه یک انشعاب دو زوج تکی از یک خط بلااستفاده یا بدهی دار بگیرین.

یعنی کمتر از ۱۰۰ متر از منزل شما خط تلفن نداره هیچکس؟

یعنی میگید یکی رو این اطراف پیدا کنم که خط بلا استفاده یا بدهی دار داشته باشه بعد باهاشون اوکی کنم که از منزل ایشون سیم کشی کنم به منزل خودمون ؟ 

باید پرس و جو کنم ببینم کی این اطراف هستش اگر قبول کنن که خوب میشه 

البته با مخابرات هم صحبت کردم مجدد، اونا گفتن که باور کنید هیچی دست ما نیست به ما هم قول میدن که قراره بیاد اما خبری نشده تا الان مثلاً سر قضیه همین فیبرنوری گفتن خیلی جاها به ما قول دادن اما نیاوردن ... گفتن باید با شهرداری و اینها در میون بزارید بقیه مردم باید اعتراض کنن تا کابل ADSL اوکی کنن یا فیبرنوری بیارن .. خلاصه که اینجوریه تهش گفتن یه اینترنت رادیویی بگیری بهتره اما خب ظاهراً اونم پینگ و پکت لاس بالایی میگن داره و بدرد کار من نمیخوره !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
3 دقیقه قبل، midnightblack گفته است:

یعنی میگید یکی رو این اطراف پیدا کنم که خط بلا استفاده یا بدهی دار داشته باشه بعد باهاشون اوکی کنم که از منزل ایشون سیم کشی کنم به منزل خودمون ؟ 

باید پرس و جو کنم ببینم کی این اطراف هستش اگر قبول کنن که خوب میشه 

البته با مخابرات هم صحبت کردم مجدد، اونا گفتن که باور کنید هیچی دست ما نیست به ما هم قول میدن که قراره بیاد اما خبری نشده تا الان مثلاً سر قضیه همین فیبرنوری گفتن خیلی جاها به ما قول دادن اما نیاوردن ... گفتن باید با شهرداری و اینها در میون بزارید بقیه مردم باید اعتراض کنن تا کابل ADSL اوکی کنن یا فیبرنوری بیارن .. خلاصه که اینجوریه تهش گفتن یه اینترنت رادیویی بگیری بهتره اما خب ظاهراً اونم پینگ و پکت لاس بالایی میگن داره و بدرد کار من نمیخوره !

این کار رو خود مخابرات انجام میده با مردم اطراف نیاز نیست صحبت کنین منظورم اینه نزدیک شما اگر سیم تلفن باشه همچین داستانی پیدا میشه.

شما بنظرم طرح رفاقت بریز با سیمبان سمت خودتون معمولا یه هزینه ای بهشون بدی همه اینکارارو خودشون انجام میدن.

ما برای شرکت خط می‌خواستیم مثلا، خودش فرم آورد پر کردیم رفت چندتا خط که بدهی داشت پیدا کرد آزاد کرد داد به ما خودشم اومد کشید تا خود شرکت.

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Danialdaneshmand گفته است:

این کار رو خود مخابرات انجام میده با مردم اطراف نیاز نیست صحبت کنین منظورم اینه نزدیک شما اگر سیم تلفن باشه همچین داستانی پیدا میشه.

شما بنظرم طرح رفاقت بریز با سیمبان سمت خودتون معمولا یه هزینه ای بهشون بدی همه اینکارارو خودشون انجام میدن.

ما برای شرکت خط می‌خواستیم مثلا، خودش فرم آورد پر کردیم رفت چندتا خط که بدهی داشت پیدا کرد آزاد کرد داد به ما خودشم اومد کشید تا خود شرکت.

اتفاقاً در مورد همین که از نزدیک ترین محل ممکن سیم بکشم با مخابرات صحبت کرده بودم گفتن که یه مورد بود طرف سیم کشیده بود برای اینکه ندزدن دوربین گذاشتن و خلاصه باهم به اختلاف خورده بودن و گفتن ممکنه مشکل ساز شه .. باز تو این مورد هم شانسم رو امتحان میکنم ببینم چی میشه .

مشکلی که وجود داره اینجا یکم فاصله ها خونه ها از هم زیاده چون خونه ها ویلایی هست من نمیدونم سیم رو از اون‌ مسافت چطور باید بکشن مگه اینکه مثلاً از نزدیک ترین محل سیم کشی کنن به تیر هوایی تا سمت خونه ما ، حدوداً ۲۰۰ متر باید بشه .

خلاصه من همون مسئول فنی رو میبینم همون که تو کار سیم و اینهاست باهاش صحبت میکنم ببینم میشه اینکارو میکنه .. اگر که بشه خوب میشه چون این سیم ها هم قیمتی ندارن به اون صورت .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

بروز رسانی :

گفتن که قراره فیبرنوری بکشن و هیچ قولی هم نمیدن که چه زمانی فیبرکشی میکنن این در حالیه که منطقه های اطراف رو فیبرنوری کردن واسه ما گفته حالا حفاری و شروعش تازه میره واسه سال بعد ..

درمورد کابل مسی هم قرار بود کابل ۲۰ یا ۳۰ ببینن میشه انداخت یا نه که مخابرات اصرار داره که کابل ۱۰۰ باید باشه اما من نگاه کردم کابل هوایی که سرقت شده شبیه کابل ۱۰۰ نیست اصلا ... عکسش هم میزارم ببینید به نظر کابل مهار دار هست .

بعد گفتن که متأسفانه یه قراردادی بسته شده که مناطق کم جمعیت رو جی اس ام بدن واسه همین دیگه کابل نمیدن به ما وگرنه اگه پرجمعیت تر بود میدادن .. آیا این حرف واقعاً صحت داره یا پیچوندن و تموم شد رفت ؟

IMG_20240912_193731_772.jpg

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، midnightblack گفته است:

گفتن که قراره فیبرنوری بکشن و هیچ قولی هم نمیدن که چه زمانی فیبرکشی میکنن

داداش تا سر خیابون ما کشیده شده یه یک سالی هست اما ادامه نداده مخابرات، هر بار هم تماس گرفتم گفتن نمیشه فعلا امکانات نیست، حتی اون مناطقی هم تحت پوشش فیبر هست هم معلوم نیست کی بدن به متقاضی ها، اپراتوردیگه هم که هم پول میگیرن انجام نمیدن درست درمون کلی باید دونبالشون بدویین.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، rewiecs گفته است:

داداش تا سر خیابون ما کشیده شده یه یک سالی هست اما ادامه نداده مخابرات، هر بار هم تماس گرفتم گفتن نمیشه فعلا امکانات نیست، حتی اون مناطقی هم تحت پوشش فیبر هست هم معلوم نیست کی بدن به متقاضی ها، اپراتوردیگه هم که هم پول میگیرن انجام نمیدن درست درمون کلی باید دونبالشون بدویین.

الان دو ساله دارم پیگیری میکنم کار به جایی نرسیده

جواب اونا اینه که کابل صد میخواد و متری ۵۰۰ هزار تومن میشه

اینجا چون خونه ها پراکنده هست میگن واسه ما صرف نداره 

* اما خب سوال اینجاست مگه اینا از جیب میدن ؟ مگه بودجه نمیدن ؟ میگن که دست ما نیست هرچی هست از بالاست ..

* بعد میگن که یه قراردادی بستن واسه مناطق کم جمعیت که سرقت بشه سیم کارت بدین بهشون آیا همچین چیزی صحت داره یا فقط جهت پیچوندن اینو میگن ؟

اینا بعد از شکایت خط مارو جمع آوری کردن و سیم کارت دادن بهمون گفتن اینو داشته باشین تا کابل بهمون برسه 

بعد چند ماه گفتن که کابل نمیدن به ما .. هزینه کابل هم بالاست واسه ما صرف نداره ..

* الان چون امضا گرفتن از من و سیم کارت دادن دیگه نمیشه کاری کرد یا باز میشه جهت عدم تأمین کابل سرقت شده شکایت کرد ؟

چون خودشون به من گفتن هر موقع کابل بیاد ما واسه شما وصل میکنیم و ربطی به سیم کارت نداره ..

هرچند میگن که هیچوقت کابل نمیاد .

لینک به دیدگاه

درود وققتون بخیر

نظری برای وضعیتتون ندارم اما تجربه خودم میگم شاید استفادتون بشه

ما داخل یک کوچه با جمعیت خیلی کم و با فاصله خیلی زیاد به تابلو مخابرات هستیم

خودمون اول سیم خریدیم یک اشنا پیدا کردیم تو مخابرات بهشون صبحانه دادیم اومدن برامون وصل کردن و ما سیم گذاشتیم روی دیوار همسایه ها فاصلش هم 100 متر میشه تا منزل ما

وضعیت سرعت اینترنت زیاد تعریفی نیست قطعی هم زیاد داریم

3 سال پیش بود دزد درب تابلو مخابرات دزدید شانس اوردیم کامل نبردش اما کشیدنش باعث شد سیمها قطع بشه با هزار بدبختی مخابرات اوردیم برامون دوباره وصل کردن پیگیری هم ثبت کردیم تا جعبه رو عوض کنن هنوز که خبری نیست

الان هر موقع بارندگی میشه اب میره تو تابلو مخابراتی و تلفن کامل قطع میشه

سال قبل که 6 ماه کامل قطع بود تا اینکه تابستان شد. الان که فصل بارندگی نزدیکه بدبختیم دوباره قراره شروع بشه

لینک به دیدگاه

شما چرا میخواهید حتما از مخابرات اینترنت داشته باشید ، الان بیشتر از یک ساله برای اینترنت های روزانه از سیم کارت اپتل استفاده میکنم از دکل های ایرانسل استفاده میکنن 20 گیگ 30 روزه 65 تومان میشه ، واسه دانلود هم اینترنت همراه اول 100 گیگ 1 شب تا 11 صبح 27 تومان میشه ، اینترنت ثابت هم حق اشتراک داره سال پیش 20 تومان بود الان نمیدونم چقدره ، شما یه مودم 4G یا 5G بگیر خودت رو راحت کن 

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

شما چرا میخواهید حتما از مخابرات اینترنت داشته باشید ، الان بیشتر از یک ساله برای اینترنت های روزانه از سیم کارت اپتل استفاده میکنم از دکل های ایرانسل استفاده میکنن 20 گیگ 30 روزه 65 تومان میشه ، واسه دانلود هم اینترنت همراه اول 100 گیگ 1 شب تا 11 صبح 27 تومان میشه ، اینترنت ثابت هم حق اشتراک داره سال پیش 20 تومان بود الان نمیدونم چقدره ، شما یه مودم 4G یا 5G بگیر خودت رو راحت کن 

چون متأسفانه اینجا انحصاری مخابرات هست و از شرکت دیگه ای‌ نمیشه هیچ‌ سرویسی گرفت مگه اینکه سیم کارت باشه .

از سیم کارت میتونم استفاده کنم اما مشکل حجم وجود داره بازی سی اس ۲ راحت تو یه ساعت یه گیگ مصرف میکنه ..

۲۰ گیگ کمه ..

این سیم کارت که میگین به هر باندی وصل میشه ؟

چون اینجا فقط ایرانسل دوتا باند ساپورت میکنه .

وضعیت پینگ و پکت لاست تو بازی های آنلاین رو چک کردین ؟

چون ایرانسل که افتضاحه ۵۰ درصد پکت لاست داره تو سرور دبی 

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، Abolfazl.D گفته است:

درود وققتون بخیر

نظری برای وضعیتتون ندارم اما تجربه خودم میگم شاید استفادتون بشه

ما داخل یک کوچه با جمعیت خیلی کم و با فاصله خیلی زیاد به تابلو مخابرات هستیم

خودمون اول سیم خریدیم یک اشنا پیدا کردیم تو مخابرات بهشون صبحانه دادیم اومدن برامون وصل کردن و ما سیم گذاشتیم روی دیوار همسایه ها فاصلش هم 100 متر میشه تا منزل ما

وضعیت سرعت اینترنت زیاد تعریفی نیست قطعی هم زیاد داریم

3 سال پیش بود دزد درب تابلو مخابرات دزدید شانس اوردیم کامل نبردش اما کشیدنش باعث شد سیمها قطع بشه با هزار بدبختی مخابرات اوردیم برامون دوباره وصل کردن پیگیری هم ثبت کردیم تا جعبه رو عوض کنن هنوز که خبری نیست

الان هر موقع بارندگی میشه اب میره تو تابلو مخابراتی و تلفن کامل قطع میشه

سال قبل که 6 ماه کامل قطع بود تا اینکه تابستان شد. الان که فصل بارندگی نزدیکه بدبختیم دوباره قراره شروع بشه

سلام

درسته براشون مهم نیست اصلا 

اما خب خیلی دروغ میگن ، اول که سرقت شد به ما وعده دادن ولی خب هیچ خبری نشد بعدشم که گفتن منتفی شد ..

برای اینکه ما شکایت رو ادامه ندیم دروغ گفتن به ما ، اول که خط رو بدون اجازه جمع آوری کردن گفتن از بالا دستور دادن که مناطق کم جمعیت و سرقت بالا رو سیم کارت بدیم تا کابل بیاد ما هم اون سیم کارت رو گرفتیم و امضا و اثر انگشت زدیم تموم شد رفت .. نمیدونم اگر شکایت ۱۹۵ رو ادامه میدادم و سیم کارت رو نمی‌گرفتم یا شکایت میزدم که زدن جمع آوری خط اوضاع فرقی میکرد یا نه .. اما میگن ۱۹۵ تا تأیید نگیره بیخیال نمیشه .. 

به هرحال اینا گذشت شهردار گفتش که فیبر این منطقه چیزی نمونده که بیاد فقط منتظر پیمانکار هستیم همه کاراشو کردیم ..اما خب از یه طرف حضوری رفتم گفتن منطقه شما میفته واسه اونور سال پروژه زیاد داریم .. و همین موضوع رو اطلاع دادم گفتن که اونا دروغ میگن شما ناراحت نباشین به اونور سال نمیکشه، حالا موندم حرف کدومو باور کنم آیا واقعاً اینور سال میاد یا همون اومدن پیمانکار کلی طول میکشه ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، midnightblack گفته است:

چون متأسفانه اینجا انحصاری مخابرات هست و از شرکت دیگه ای‌ نمیشه هیچ‌ سرویسی گرفت مگه اینکه سیم کارت باشه .

از سیم کارت میتونم استفاده کنم اما مشکل حجم وجود داره بازی سی اس ۲ راحت تو یه ساعت یه گیگ مصرف میکنه ..

۲۰ گیگ کمه ..

ایرانسل اگه جواب میداد بسته های ثابتش خوبه الان یک سال 600 گیگ حدود 1200 میده

حیف همراه اول سیم کارت ثابت نداره و بسته های همراهشم گرونن

مخابرات داغونه چون دولتیه کاری نمیکنن خصوصی ها لااقل به خاطر مشتری مجبورا حرکتی بزنن

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Hassan.SK گفته است:

مخابرات داغونه چون دولتیه کاری نمیکنن خصوصی ها لااقل به خاطر مشتری مجبورا حرکتی بزنن

شرکت مخابرات یک شرکت خصوصی است. سهامدار عمده آن دولت نیست!

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Najm گفته است:

بازم قیمتاشون قابل مقایسه نیست نسبت به شرکتا خصوصی، 250 گیگ سرعت 50 مگ 200 تومن میخرم، با دی ان اس  دیسکورد و یوتیوب به راحتی کار میکنه برعکس اینترنت همراه اول و ایرانسل. 

در هر صورت اینترنت مخابرات همه جوره بهتره اگه بخوان سرویس با کیفیت بدن. من هر چند وقت یه بار نتم شدیدا به مشکل بر میخوره همش قطع و وصلی داره در طول سال تقریبا 10 ماه خوبه. بعضی اوقات به مدت یه هفته ده روز به شدت افت کیفیت داره. بخاطر همین یکی دو سال گذشته همش دونبال گرفتن فیبر از خود مخابرات بودم که تا الان خیابون مارو فیبر نکشیدن، سه تا خیابان منتهی به میدان کشیدن جز اونی که من ساکنم...

اپراتورا خصوصی یه مودم 2 میلیونی فیبرنوری میدن 3300، بسته یک ماه 100 گیگ حجم هم 400 تومن.

3 ساعت قبل، midnightblack گفته است:

سیم کارت میتونم استفاده کنم اما مشکل حجم وجود داره بازی سی اس ۲ راحت تو یه ساعت یه گیگ مصرف میکنه ..

زیتل TDLTE نامحدود میده اما کاملا رندومه کیفیت اینترنتشون و ممکنه منطقه شما یا اکی باشه یا خیلی افتضاحو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Najm گفته است:

کارمنداشو دولت انتخاب میکنه سهامدار هم تهش بری خودشونن خلاصه زباله ترین نتو میدن هیچی هم جوابگو نیستن

لینک به دیدگاه

هم اکنون، rewiecs گفته است:

بازم قیمتاشون قابل مقایسه نیست نسبت به شرکتا خصوصی، 250 گیگ سرعت 50 مگ 200 تومن میخرم، با دی ان اس  دیسکورد و یوتیوب به راحتی کار میکنه برعکس اینترنت همراه اول و ایرانسل. 

در هر صورت اینترنت مخابرات همه جوره بهتره اگه بخوان سرویس با کیفیت بدن. من هر چند وقت یه بار نتم شدیدا به مشکل بر میخوره همش قطع و وصلی داره در طول سال تقریبا 10 ماه خوبه. بعضی اوقات به مدت یه هفته ده روز به شدت افت کیفیت داره. بخاطر همین یکی دو سال گذشته همش دونبال گرفتن فیبر از خود مخابرات بودم که تا الان خیابون مارو فیبر نکشیدن، سه تا خیابان منتهی به میدان کشیدن جز اونی که من ساکنم...

اپراتورا خصوصی یه مودم 2 میلیونی فیبرنوری میدن 3300، بسته یک ماه 100 گیگ حجم هم 400 تومن.

زیتل TDLTE نامحدود میده اما کاملا رندومه کیفیت اینترنتشون و ممکنه منطقه شما یا اکی باشه یا خیلی افتضاحو

شرکت مخابرات از لحاظ هزینه سرویس نسبت به سایر شرکت ها بهتر است. با این که سهامدار عمده دولت نیست اما قیمت ها دستوری است! از طرفی در رفع خرابی اقدامی انجام نمی دهد. حدود سه سال از سرقت پست می گذرد اما تا کنون با وجود پیگیری های فراوان هیچ اقدامی انجام نشده است!

ویرایش شده توسط Najm
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، midnightblack گفته است:

۲۰ گیگ کمه ..

سیم کارت اپتل اسمشه ولی در واقع همون ایرانسل هست ، تو فورتنایت پینکش خوبه ، اگر مصرف نتتون زیاده به صرفه نیست براتون 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۶/۲۵ در 16:57، Hassan.SK گفته است:

یعنی اگه سیم کارت هم نمیگرفتم و به شکایت ادامه میدادم باز هم کار به جایی نمیرسید ؟

بسته چی منظورتون هست تی دی ؟ اینجا جواب نمیده .

22 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

سیم کارت اپتل اسمشه ولی در واقع همون ایرانسل هست ، تو فورتنایت پینکش خوبه ، اگر مصرف نتتون زیاده به صرفه نیست براتون 

مصرف نت اگر بخوام استفاده کنم روزی حداقل ۲ ۳ گیگ میشه مصرفم کلا نت سیم به صرفه نیست واسم مگه اینکه شبانه بزنم و کلا برنامه خواب آدم بهم میریزه .

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۶/۲۵ در 19:12، rewiecs گفته است:

اینجا تی دی و زیتل و نمیدونم اینا جواب نمیده 

فقط نت سیم کارت و ADSL که اینجوری شد

و اینکه فیبرنوری رو مث اینکه دنبالشو گرفتن و منتظرن پیمانکار بیاد حالا کی بیاد نمیدونم .. شهردار و اینا گفتن به زودی میاد ناراحت نباشین اما مخابرات میگه اونور سال میاد .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...