رفتن به مطلب

سرقت کابل مخابرات !؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

11 ساعت قبل، midnightblack گفته است:

فعلاً هیچی، از همسایه ها فکر نمیکنم آبی گرم بشه چون کارشون با یه اینترنت سیم کارت راه میفته نه استفاده سنگین دارن و نه گیم میزنن مگر اینکه ارتباط تلفن ثابت براشون مهم باشه .

اما یه مدرک مهم پیدا کردم درمورد سیم کارت وعده داده بودن که اینترنت بر بستر سیم کارت با تعرفه تلفن ثابت به شما تعلق خواهد گرفت که بر خلاف ادعا همچین چیزی نشد پس این رو مدرک علیه اونها کردم

و یه مدرک دیگه هم پیدا کردم از شکایات قبلی که گفته بودن کابل به صورت زمینی طی دو ماه آینده صورت خواهد گرفت در صورتی که هنوز خبری نشده و از این مدارک میشه علیه اونها استفاده کرد .

مستنداتی که می فرمایید را در مکاتبات مربپط به شکایت پیوست کنید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

۱ ساعت قبل، Najm گفته است:

مستنداتی که می فرمایید را در مکاتبات مربپط به شکایت پیوست کنید.

445942230temp447259.png

IMG_20240920_220845_842~3.jpg

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، midnightblack گفته است:

445942230temp447259.png

IMG_20240920_220845_842~3.jpg

شما باید بعد از گذشت مدت تعیین شده، پیگیر موضوع می شده اید. اکنون هم این تعهدات داده شده را در شکایت جدید مستند کنید و خواستار بررسی جدی موضوع باشید.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Najm گفته است:

شما باید بعد از گذشت مدت تعیین شده، پیگیر موضوع می شده اید. اکنون هم این تعهدات داده شده را در شکایت جدید مستند کنید و خواستار بررسی جدی موضوع باشید.

بله همینکار رو کردم شکایت کردم و پیوست های بعدی رو هم در جواب های بعدی میفرستم ..

چون این ها بجز وعده پوچ هیچ کاری نکردن 

نه طبق ادعا کابل کشی کردن و نه حتی هزینه های اینترنت سیم کارت طبق ادعاشون برابر با هزینه های اینترنت تلفن ثابت بوده .

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۲۰ در 18:34، midnightblack گفته است:

سلام 

حدود یک سال هست که وای فای ما قطع شده دقیقاً آذر ۱۴۰۱ زمانی که رئیس مخابرات این منطقه عوض شد ! و به گفته خود مخابرات گفتن که کابل دزدی شده و هربار پیگیری کردیم گفتن منتظر کابل هستیم ... خلاصه شکایت کردیم و دیدیم پیام اومده که خط شما جمع آوری شد !حضوری رفتیم گفتن خراب کردی دیگه چون شکایت زدی ما باید یه جوابی به بالایی ها میدادیم زدیم جمع آوری، چون کابل نیست وظیفه ماهم نیست اما خب یجوری براتون تأمین میکنیم ..

خلاصه حدود ۲۰۰ متر کابل کشی کردن اما قسمت ما که هوایی بود و سرقت نشده بود رو کاری نکردن تا اینکه زنگ زدیم گفتیم کابل کشی شده الان میتونیم استفاده کنیم ؟ درست فردای روز کابل کشی گفتن قسمت شما هم سرقت شده ؟؟ مگه داریم همچین چیزی ؟ چرا فردای کابل کشی باید قسمت مارو بدزدن ؟ 

خلاصه هیچی گفتن سیم کارت رو موقت باید بگیرین تا زمانی که کابل بیاد .. سیم کارت رو دادن و الان یک سال و خورده ای گذشت و هنوز میگن کابل نیومده ..

هیچ کس هم کاری نمیکنه به هرکی زنگ میزنیم میگن کابل میاد 

پینگ مخابرات اینجا خوبه و هزینه هم خب نسبت به اینترنت سیم کارت خیلی پایین تره ورشکست شدیم تو این مدت انقد پول نت سیم کارت دادیم .. چیکار باید کرد ؟

درود

ما بندرعباس هستیم 

۱۳ ساله این خونه هستیم هیچوقت نت مخابرات نداشتیم

اوایل میگفتن تجهیزاتشو نداریم ، شش هفت سال پیش به اینور هم با کلی شکایت و پیگیری چند بار سیم وصل کردن به مدت کوتاه دزدیدن

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، arvin_393 گفته است:

درود

ما بندرعباس هستیم 

با جرات میگم ۱۳ ساله این خونه هستیم هیچوقت نت مخابرات نداشتیم

اوایل میگفتن تجهیزاتشو نداریم ، شش هفت سال پیش به اینور هم با کلی شکایت و پیگیری چند بار سیم وصل کردن به مدت کوتاه دزدیدن

اطرافیان شما اینترنت دارن ؟

متأسفانه میپیچونن الان جواب شکایت اومد که سیم کارت فرستاده شده تهران و قراره اوکی شه من تجدید نظر زدم که بر خلاف ادعای شرکت هزینه های اینترنت برابر با تلفن ثابت نیست و درخواست جمع آوری سیم کارت میکنم .

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۷/۱ در 11:49، midnightblack گفته است:

اطرافیان شما اینترنت دارن ؟

متأسفانه میپیچونن الان جواب شکایت اومد که سیم کارت فرستاده شده تهران و قراره اوکی شه من تجدید نظر زدم که بر خلاف ادعای شرکت هزینه های اینترنت برابر با تلفن ثابت نیست و درخواست جمع آوری سیم کارت میکنم .

من که دیگه اینترنت tdlte ایرانسل گرفتم

از سر کوچه میدونم سیم تلفن رو دزدیدن

دیگه پیگیری نکردم

ویرایش شده توسط arvin_393
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۷/۲ در 23:45، arvin_393 گفته است:

من که دیگه اینترنت tdlte ایرانسل گرفتم

از سر کوچه میدونم سیم تلفن رو دزدیدن

دیگه پیگیری نکردم

اگه تو منطقه کم جمعیت نیستین شکایت بزنید میارن

البته جایی که تی دی رو پوشش بده فکر نکنم جزو مناطق کم جمعیت باشه منطقه ما حتی تی دی رو پوشش نمیده و تنها حق انتخاب ما محدود میشه به سیم کارت .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...