رفتن به مطلب

گرین پاور جدید تحت استاندارد ATX 12V v3.1 به بازار عرضه می کند.

Recommended Posts

هم اکنون، ARMIN گفته است:

شخصا هنوز من از نزدیک هیچ کدومشون رو ندیدم و نمیدونم ولی روی کاغذ بر اساس اطلاعاتی که روی سایت گرین هست، بهتره.

چاره ای نیست تو 8 تومن 850 وات به زور میدن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، Failure گفته است:

با اسم گیرین؟ یا اسم high power؟

اره اسپایک میزنه گرافیک خاموش میکنه 

توانش کافیه ولی دیگ جون قدیمو نداره...

تا اون موقع معلوم نیست کدوم... بیاد راس کار دیگ پاور 8-9 تومنی هم آرزو میشه

بخر بره تا پول هست

منم نیازمه 

پارسال 1000 وات fsp گلد خریدم فعلا نیازم نیست (v2.52)

بعد پولتم میتونی تبدیل به دلار یا تتر کنی در صورت گرونی از تورم عقب نمیمونی

لینک به دیدگاه

خوب بدستم رسید:

قیمتش تو لیبل بالاتره از فروشگاه و جالبه قیمت نمایندگی گرونتره از مغازه 🤣

17164701513336184679311479691272.thumb.jpg.fdbfc0e34fb2cfdbfb844d90b8d22038.jpg

یه ایراد تو بسته بندی اینه سنجش راندمان برای پاور های قدیمی تر هست  :

1716470226165662101386278422143.thumb.jpg.9628d8306121de26d37e2a852b6ff3c6.jpg

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Failure گفته است:

خوب بدستم رسید:

قیمتش تو لیبل بالاتره از فروشگاه و جالبه قیمت نمایندگی گرونتره از مغازه 🤣

17164701513336184679311479691272.thumb.jpg.fdbfc0e34fb2cfdbfb844d90b8d22038.jpg

یه ایراد تو بسته بندی اینه سنجش راندمان برای پاور های قدیمی تر هست  :

1716470226165662101386278422143.thumb.jpg.9628d8306121de26d37e2a852b6ff3c6.jpg

درود

مبارکت باشه

کم نسبت به پاور های رده بالای قدیمی تر گرین سبک تر شدن که احتمالا بر میگرده به بهینه شدن مدار و تکنولوژی پاور های جدید

توان لحظه ای دو برابری یه نسبت توان اسمی دارن که قطعا از پس هر اسپایکی بر میان

من 1000 شو بستم و ازش خوشم امد، البت کمی زمان میبره خودشونو نشون بدن ولی قطعا پاور های خوبین

پاور قبلی چی بوده؟

گرافیکت چیه؟

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

کل اقلام داخل بسته بندی همیناست:

1- کیف کابل و پیچ و بست ها

2- پاور داخل یک مشبا

3- دفترچه

خبری از کارت گارانتی نبود و فکر میکنم طبق روال همیشه همون سریال خودش کافیه

image.thumb.jpeg.6499aa060c8c62493b7d591d6ed17ef9.jpeg

از نظر ظاهری پاور خیلی بهتر از عکساش هست و جمع و جور هست به نوعی compact حساب میشه

فن حالت eco دستی نداره ولی بشدت بی صداست و فکر نمیکنم تا 700-800 وات اصلا متوجه روشن شدنش باشید.

به نظر هم میاد صدای کویل واین گرافیک حذف شده ولی فعلا وقت نکردم کامل تست کنم 

در کل تو قیمت 7~8 هیچ پاور atx 3 پیدا نشد که بردارم و اگرم بود 850 وات بود

به نظرم این نسخه بتونه بخاطر قیمتش از سری edge فروش بهتری داشته باشه :)

فردا روزی تستاش میاد و امیدوارم بتونه در بدترین حالت جزو tier B حساب بشه

پ.ن: 2تا خازن 420V بالک هم داخلش قابل رویت بود که به نظر نمیاد با جنس بی کیفیتی رو به رو باشیم ولی چون همه چیز به خازن نیست و طراحی مدار مهمه منتظر نتایج میمونیم.

image.png.863b817fe87763956f7220030a51be82.png

مدار هم یه نور گرفتم داخلش به نظر خیلی تر تمیز تر از عکس های گرفته شده توسط گیرین لحیم و چینش شده و اوکی بود.

41 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود

مبارکت باشه

کم نسبت به پاور های رده بالای قدیمی تر گرین سبک تر شدن که احتمالا بر میگرده به بهینه شدن مدار و تکنولوژی پاور های جدید

توان لحظه ای دو برابری یه نسبت توان اسمی دارن که قطعا از پس هر اسپایکی بر میان

من 1000 شو بستم و ازش خوشم امد، البت کمی زمان میبره خودشونو نشون بدن ولی قطعا پاور های خوبین

سلام ممنونم :) اگر قطعی برق تو تابستون زنده بزارتش فکر میکنم یه 8-10 سالی عمر کنه

42 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

من 1000 شو بستم

مبارک شما هم باشه

من هم از نماینده توزیع کننده اصلی قیمت کردم هم از بازار 

حقیقتا بازار نمیدونم چرا قیمتش بهتر بود :)

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

گرافیکت چیه؟

6800xt

اگر زنده بمونم نسل بعدی بیاد سمت 5080 یا 5090 خواهم رفت.

49 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

پاور قبلی چی بوده؟

600w

مشکلی باهاش نداشتم فقط پیرمرد بود دیگ 

لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، Failure گفته است:

من هم از نماینده توزیع کننده اصلی قیمت کردم هم از بازار 

حقیقتا بازار نمیدونم چرا قیمتش بهتر بود :)

فکر کنم نوعی حمایت از فروشندها کوچیک باشه که بتونن مشتری جذب کنن

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

پارسال 1000 وات fsp گلد خریدم فعلا نیازم نیست (v2.52)

بعد پولتم میتونی تبدیل به دلار یا تتر کنی در صورت گرونی از تورم عقب نمیمونی

تو گیم و این داستانا بله...

فقط کافیه 4 تا برنامه AI محور تست کنی.

بدتر از فیور مارک گرافیک شروع به اسپایک میکنه 

پاورت خوب نباشه ریست میشه میره

البته شما 1000 داری مشکلی نداره

نسخه hydro g داری درسته؟ اون تو بازار نسخه atx 2.52 اش حدود 8 تومن بود و نسخه 3 شو ندیدم ولی تو سایت ها 10-11 بود و خارج از بودجه من بود 

تو fsp تنها پاوری که میشه عمری و نوه نتیجه ای خطابش کرد سری ti pro هست که تو ایران نمیاد و بیادم قیمت 14-15 میخوره روش

اون پاور مرگ نداره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 دقیقه قبل، Failure گفته است:

تو گیم و این داستانا بله...

فقط کافیه 4 تا برنامه AI محور تست کنی.

بدتر از فیور مارک گرافیک شروع به اسپایک میکنه 

پاورت خوب نباشه ریست میشه میره

البته شما 1000 داری مشکلی نداره

نسخه hydro g داری درسته؟ اون تو بازار نسخه atx 2.52 اش حدود 8 تومن بود و نسخه 3 شو ندیدم ولی تو سایت ها 10-11 بود و خارج از بودجه من بود 

تو fsp تنها پاوری که میشه عمری و نوه نتیجه ای خطابش کرد سری ti pro هست که تو ایران نمیاد و بیادم قیمت 14-15 میخوره روش

اون پاور مرگ نداره 

پارسال فروردین گرفتم 4.700 حدودا با اون پول گرین 800 hp میدادن 

اره همون تو پروفایلم هست من همیشه پاور بالاتر از نیازم میگیرم مگر اینکه پولش نباشه

به هر حال مبارک باشه

HYDRO PTM PRO 1200W 80Plus Platinum از این مدل گرفته بودم برای یکی اینم خوب بود با قیمت مناسب
fsp اوایل خوش قیمت بود چون تو ایران ملت زیاد شناختی ازش نداشتن بعد مدتی قیمتهاشون گرون شد

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

پارسال فروردین گرفتم 4.700 حدودا با اون پول گرین 800 hp میدادن 

چقد افسوس میخورم 6ماه پیش پول دستم نبود پاور عوض کنم

بهترینش 8 تومن بود :)

34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

به هر حال مبارک باشه

😁 من خائن نیستم الان بگی مخالف گیرین بود رفت گیرین خرید

فقط هم عجله ای بود هم اینکه بودجه کافی نداشتم و تن به 850 هم نمیدادم هیچ جوره.

اینقد عجله ای بود که بین تعطیلی هم پاور فروختم هم خریدم!

تستای سایبنتیک green هم که دیدم قسمت زیادی از مشکل گواهی و استاندارد ها تو ذهنم حل شد و عمده ترین مشکلم همون قیمت بود که همیشه گیرین افتضاح عمل کرده یعنی مشخصه بازار اصلا دستش نیست

من قبلا هم گفتم اگر 1000 وات ocdg رو بدن 6 تومن ارزش داره ولی 9 ملیون؟ نه عمرا حالا شما تا صب بیا بگو 200 تا خازن داره

الانم همینه شما 1200 وات atx 3 رو داری میخری نزدیک 8 تومن قیمتش واقعا عالیه و ارزش خریدش خیلی زیاده ولی همین پاور ماه های اینده بشه 10 تومن چی؟ ارزش داره؟ اون موقع انتخاب سخت میشه چون انتخابای دیگم هست...

با توجه به سابقه گیرین مطمعنم تا چندماه نکشیده بعد از هزینه های تبلیغاتی و انتشار گواهی قطعا این پاور رو این قیمت نخواهیم دید. این موضوع رو بار ها و بار ها دیدیم هممون.

با توجه به اینکه امسال سری edge و gxd با توان های یکسانی عرضه شدن من احساس میکنم سری gxd بخاطر ارائه همون توان نامی و البته فول ماژولار بودن و جمع و جور بودن و قیمت به مراتب مناسب ترش که حدود 5 ملیونه پر فروش تر میشه

قبلا سریevo/ged ماژولار نبود و نیمه ماژولار بود و نمیتونست مثل ocdg طرفدار داشته باشه...

الان کاملا برعکسه

ویرایش شده توسط Failure
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 ساعت قبل، Failure گفته است:

چقد افسوس میخورم 6ماه پیش پول دستم نبود پاور عوض کنم

بهترینش 8 تومن بود :)

😁 من خائن نیستم الان بگی مخالف گیرین بود رفت گیرین خرید

فقط هم عجله ای بود هم اینکه بودجه کافی نداشتم و تن به 850 هم نمیدادم هیچ جوره.

اینقد عجله ای بود که بین تعطیلی هم پاور فروختم هم خریدم!

تستای سایبنتیک green هم که دیدم قسمت زیادی از مشکل گواهی و استاندارد ها تو ذهنم حل شد و عمده ترین مشکلم همون قیمت بود که همیشه گیرین افتضاح عمل کرده یعنی مشخصه بازار اصلا دستش نیست

من قبلا هم گفتم اگر 1000 وات ocdg رو بدن 6 تومن ارزش داره ولی 9 ملیون؟ نه عمرا حالا شما تا صب بیا بگو 200 تا خازن داره

الانم همینه شما 1200 وات atx 3 رو داری میخری نزدیک 8 تومن قیمتش واقعا عالیه و ارزش خریدش خیلی زیاده ولی همین پاور ماه های اینده بشه 10 تومن چی؟ ارزش داره؟ اون موقع انتخاب سخت میشه چون انتخابای دیگم هست...

با توجه به سابقه گیرین مطمعنم تا چندماه نکشیده بعد از هزینه های تبلیغاتی و انتشار گواهی قطعا این پاور رو این قیمت نخواهیم دید. این موضوع رو بار ها و بار ها دیدیم هممون.

با توجه به اینکه امسال سری edge و gxd با توان های یکسانی عرضه شدن من احساس میکنم سری gxd بخاطر ارائه همون توان نامی و البته فول ماژولار بودن و جمع و جور بودن و قیمت به مراتب مناسب ترش که حدود 5 ملیونه پر فروش تر میشه

قبلا سریevo/ged ماژولار نبود و نیمه ماژولار بود و نمیتونست مثل ocdg طرفدار داشته باشه...

الان کاملا برعکسه

برند برای من اصلا مهم نیست

بعد قضیه گارانتی 480 ، کیس و پاور و فن گرین تهیه کردم چون تو اون بازه قیمتی مورد بهتری نیافتم

کارت 480 بیچارم کرد بعدش اومد مابین 3070ti و 6800xt ای ام دی انتخاب کردم از اولشم در کل نه سخت افزار تعصبی رو چیزی ندارم الانم انقدر پیرهن تو زندگی پاره کردم که میدونم تعصب کورکورانه کمتر از حماقت هست (واژه ای براش نیست)

اگه الان بخوام پاور بخرم گرین هم جزو گزینه هام خواهد بود بررسی میکنم نسبت به پولی که پرداخت میکنم کدومش بیشتر به نفعمه

متاسفانه بارها شاهد بودم طرف روی برند خاصی تعصب داره به خاطر تعصبش میاد کاربری که مشاوره میخواد به اشتباه میندازه 

لینک به دیدگاه

سلام،من چند شب پیش پاورم که گرین بود بعد از تقریبا ۸ سال سوخت(مدلش ۸۵۰oc plus) که اول با مدل ocpt اشتباه گرفته بودم و فک کردم ۱۰ سال گارانتی داره،ولی بعدش ضد حال خوردم،خلاصه از اونجایی که پاور تعمیر کرده بهش اعتباری نیست،تصمیم گرفتم پاور نو بگیرم،رفتم سایت دیدم هرچی پاور خوش قیمته تو رنج ۸۵۰ تا ۱۰۰۰ همه گارانتاشون نهایت دو ساله که این برا پاور شوخیه،بعد دیدم تو سایت گرین زده پاورای جدید وارد بازار کردن،اول میخواستم سری gxd رو بگیرم ولی گارانتیش ۷ سال بود(که میشه گفت کم نیست)بعد سری اج رو دیدم که زده بود ۱۰ سال ۱۰ ماه،با وجود اینکه ۳ تومن بیشتر بود تصمیم گرفتم همین نسخه اج رو بگیرم،تو سیستم که گذاشتم دیدم کویل واین کارت گرافیک حذف شده!یجورایی برام جالب بود چون فکر میکردم مشکل از کارت گرافیک بوده...با hwinfo هم ولتاژ هارو دیدم،بیشترین ولتاژی که دیذم از شاخه ۱۲ ولت ۱۲.۱۲۰ بوده(پاور قبلی معمولا ۱۲.۳۰۵ بود) و کمترین هم روی ۱۱.۹۷۶...تو گیم هم مقدار ولتاژ ها همین بود .

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، msgh78 گفته است:

سلام،من چند شب پیش پاورم که گرین بود بعد از تقریبا ۸ سال سوخت(مدلش ۸۵۰oc plus) که اول با مدل ocpt اشتباه گرفته بودم و فک کردم ۱۰ سال گارانتی داره،ولی بعدش ضد حال خوردم،خلاصه از اونجایی که پاور تعمیر کرده بهش اعتباری نیست،تصمیم گرفتم پاور نو بگیرم،رفتم سایت دیدم هرچی پاور خوش قیمته تو رنج ۸۵۰ تا ۱۰۰۰ همه گارانتاشون نهایت دو ساله که این برا پاور شوخیه،بعد دیدم تو سایت گرین زده پاورای جدید وارد بازار کردن،اول میخواستم سری gxd رو بگیرم ولی گارانتیش ۷ سال بود(که میشه گفت کم نیست)بعد سری اج رو دیدم که زده بود ۱۰ سال ۱۰ ماه،با وجود اینکه ۳ تومن بیشتر بود تصمیم گرفتم همین نسخه اج رو بگیرم،تو سیستم که گذاشتم دیدم کویل واین کارت گرافیک حذف شده!یجورایی برام جالب بود چون فکر میکردم مشکل از کارت گرافیک بوده...با hwinfo هم ولتاژ هارو دیدم،بیشترین ولتاژی که دیذم از شاخه ۱۲ ولت ۱۲.۱۲۰ بوده(پاور قبلی معمولا ۱۲.۳۰۵ بود) و کمترین هم روی ۱۱.۹۷۶...تو گیم هم مقدار ولتاژ ها همین بود .

درود مشخصات سیستمون چیه که با 850 اون موقع انداختیدش؟

راجب گارانتی هم فکر میکنم کلا 7 سال چند ماه کافی باشه چون بعد چند سال چیزای جدید تری میاد که مجبوری عوضش کنی

مثلا همین atx3 

سری edge اصلا خوش قیمت نیست و اختلاف 5 ملیونی با نسخه 1200 gxd داره که هیچ قابلیت خاصی اضافه نمیکنه بجز فن لس و پلاتینیوم و گارانتی بیشتر در ما بقی چیزا بجز ظاهر فرقی باهم ندارن 

راجب ولتاژ شاخه 12 هم فقط باید با ابزار های استرس تست سنجیده بشه که فکر میکنم تا 7 درصد میتونه پایین تر بیاد و مشکلی ازین بابت پیش نمیاد یعنی اگر دیدید 11.6 هم شده اوکیه

لینک به دیدگاه

52 دقیقه قبل، Failure گفته است:

درود مشخصات سیستمون چیه که با 850 اون موقع انداختیدش؟

راجب گارانتی هم فکر میکنم کلا 7 سال چند ماه کافی باشه چون بعد چند سال چیزای جدید تری میاد که مجبوری عوضش کنی

مثلا همین atx3 

سری edge اصلا خوش قیمت نیست و اختلاف 5 ملیونی با نسخه 1200 gxd داره که هیچ قابلیت خاصی اضافه نمیکنه بجز فن لس و پلاتینیوم و گارانتی بیشتر در ما بقی چیزا بجز ظاهر فرقی باهم ندارن 

راجب ولتاژ شاخه 12 هم فقط باید با ابزار های استرس تست سنجیده بشه که فکر میکنم تا 7 درصد میتونه پایین تر بیاد و مشکلی ازین بابت پیش نمیاد یعنی اگر دیدید 11.6 هم شده اوکیه

درود جناب.

من rtx 4080+13700k دارم,و پاور قبلی غیر از کویل واین اصلا مشکلی نداشت و یکبار هم سیستم شات داون نشد چه با این سیستم چه سیستم قبلی.ولی خب یه مقدار کویل واین داشت که اول فکر میکردم از گرافیکه,گرافیکم inno3d ichill x3 هست که تو سایتا میگفتن کویل واین ناچیز داره و مدل تاف کویل واینش بیشتره...خلاصه فکر میکردم کویل واین از گرافیکه ولی وقتی دوشنبه شب انداختم رو سیستم دیدم کویل واین نداره یا اگه هم داره قابل تشخیص نیس..و فرمایش شما راجب مقدار دقیق 12v درسته ولی مثلا وقتی یه پاور 11.6 نشون میده توی hwinfo و یه پاور دیگه 12.300 نشون میده یعنی باز هم یه تفاوت هایی داره بالاخره

شما سری gxd گرفتین؟ 

ویرایش شده توسط msgh78
لینک به دیدگاه

19 دقیقه قبل، msgh78 گفته است:

من rtx 4080+13700k دارم

خب خودتون عامل سوختن این پاور شدید

این پاور مدل قدیمی تر ocpt هست و استاندارد برق رسانیش اصلا با 4080 مچ نیست فکر کنم استاندارد atx 2.3 داره

بدید گیرین تعمیر کنه فکر میکنم بتونید حول 2.5 بفروشیدش

25 دقیقه قبل، msgh78 گفته است:

شما سری gxd گرفتین؟ 

بله

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Failure گفته است:

خب خودتون عامل سوختن این پاور شدید

این پاور مدل قدیمی تر ocpt هست و استاندارد برق رسانیش اصلا با 4080 مچ نیست فکر کنم استاندارد atx 2.3 داره

بدید گیرین تعمیر کنه فکر میکنم بتونید حول 2.5 بفروشیدش

بله

2.4 هست در واقع..ولی خب وقتی سوختش که برق رفت و اگه شاید اونموقع برق نرفته بود هنوز داشت کار میکرد...

به هرحال,شما اطلاع دارین که این سری جدید اج و gxd مناسب هستن با کارتای سری 40؟ جدا از atx 3.1 بودنشون.

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، msgh78 گفته است:

مثلا وقتی یه پاور 11.6 نشون میده توی hwinfo و یه پاور دیگه 12.300 نشون میده یعنی باز هم یه تفاوت هایی داره بالاخره

مقادیر نرم افزاری دقیق نیستن

طبق بررسی هایی که کردم در اکثر پاور های بالارده و برند های متفاوت کلا atx3 در قسمت 12 ولت تو استرس تست ها و اسپایک های لحظه ای باید این تحمل رو داشته باشن وگرنه ریست میشن

مثلا tuf تا 11.4 هم دیدم که بیاد.

البته اینا در استرس تست ها هست در گیم و کارای روزانه زیر 11.98 نمیان هیچ کدوم

ویرایش شده توسط Failure
لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Failure گفته است:

مقادیر نرم افزاری دقیق نیستن و تا اونجا که میدونم سنسوری نیست که شاخه 12 ولت گرافیک رو نشون بده در نتیجه چیزی که ما میبینیم اون 12 ولت مال مادربرد هست که یه بحث دیگست

طبق بررسی هایی که کردم در اکثر پاور های بالارده و برند های متفاوت کلا atx3 در قسمت 12 ولت تو استرس تست ها و اسپایک های لحظه ای باید این تحمل رو داشته باشن وگرنه ریست میشن

مثلا tuf تا 11.4 هم دیدم که بیاد.

البته اینا در استرس تست ها هست در گیم و کارای روزانه زیر 11.98 نمیان هیچ کدوم

این تاف که شما میگید رو من پارسال تابستون داشتم برسی میکردم.اون موقع دو دل بودم که پاور عوض کنم یا نه چون پاورم زیاد کار کرده بود..

لینک به دیدگاه

این مثلا ترمالتیک هست:

11ولت هم میرسه...

4FHjr68ELytpCqJPoa8fjT-1200-80.png.thumb.webp.62b5f83115849e9aa9554e439c53dbb2.webp

خفن ترینشون فعلا fsp hydro ti pro هست که ایران قیمت عجیب غریبی داره

transient_200_voltage-4-623x1536.thumb.png.ed29a57a93a50cfeb563af6c199028ca.png

کلا اسپایک همینه اگر پاور مچ نباشه باهاش یا از توانش خارج میشه ریست میکنه یا یه بلایی سر قطعه میاد و به اصطلاح میسوزه

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Failure گفته است:

این مثلا ترمالتیک هست:

11ولت هم میرسه...

4FHjr68ELytpCqJPoa8fjT-1200-80.png.thumb.webp.62b5f83115849e9aa9554e439c53dbb2.webp

خفن ترینشون فعلا fsp hydro ti pro هست که ایران قیمت عجیب غریبی داره

transient_200_voltage-4-623x1536.thumb.png.ed29a57a93a50cfeb563af6c199028ca.png

کلا اسپایک همینه اگر پاور مچ نباشه باهاش یا از توانش خارج میشه ریست میکنه یا یه بلایی سر قطعه میاد و به اصطلاح میسوزه

آهان منظور شما روی 200% بود..این ریویو که دوستمون فرستاد از ریبرند همین پاور گرین دیدم نوشته بود تمام تست های اسپایک رو پاس کرده و ازینش ایراد نگرفته بودن ,از 5v استندبای ایراد گرفته بودن که دقیقا نمیدونم کاراییش چیه

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، msgh78 گفته است:

آهان منظور شما روی 200% بود..این ریویو که دوستمون فرستاد از ریبرند همین پاور گرین دیدم نوشته بود تمام تست های اسپایک رو پاس کرده و ازینش ایراد نگرفته بودن ,از 5v استندبای ایراد گرفته بودن که دقیقا نمیدونم کاراییش چیه

اسپایک 200 درصد دیگ آخرشه

اون ریویو که فرستادن اصلا نسخه حال حاضر گیرین نیست چون جای قطعات و چینش مدار کلا فرق داره برای همین کلا هرچی ازش تعریف کرده یا عیب گفته اهمیتی نداره

کلا خواستم بگم تو پاور های نسل جدید یه سری پارامتر ها به گونه ای تغییر کرده تا بتونن تمل این 200 درصد رو داشته باشن

تو این سری هم به نظر میاد برند های مطرح مثل asus , corsair , thermaltake خیلی بد عملکردن به نسبت برندی که دارن

ویرایش شده توسط Failure
لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Failure گفته است:

اسپایک 200 درصد دیگ آخرشه

اون ریویو که فرستادن اصلا نسخه حال حاضر گیرین نیست چون جای قطعات و چینش مدار کلا فرق داره برای همین کلا هرچی ازش تعریف کرده یا عیب گفته اهمیتی نداره

کلا خواستم بگم تو پاور های نسل جدید یه سری پارامتر ها به گونه ای تغییر کرده تا بتونن تمل این 200 درصد رو داشته باشن

تو این سری هم به نظر میاد برند های مطرح مثل asus , corsair , thermaltake خیلی بد عملکردن به نسبت برندی که دارن

جدی؟این مدل ترمال تیک که فرستادی رفتم دیدم و اینو هم high power ساختتش و از نویز فنش ایراد گرفته بودن..کلا انگار هرکدوم یه عیبی دارن..

یعنی منظورت اینه گرین اومده مشکلاتش رو اصلاح کرده و کلا همچیش تغییر داده؟

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، msgh78 گفته است:

جدی؟این مدل ترمال تیک که فرستادی رفتم دیدم و اینو هم high power ساختتش و از نویز فنش ایراد گرفته بودن..کلا انگار هرکدوم یه عیبی دارن..

یعنی منظورت اینه گرین اومده مشکلاتش رو اصلاح کرده و کلا همچیش تغییر داده؟

اینو اطلاع ندارم

باید صبر کنیم نتیجه تست های سایبنتیک بیاد

خود گیرین توضیحی ارائه نکرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...