رفتن به مطلب

گرین پاور جدید تحت استاندارد ATX 12V v3.1 به بازار عرضه می کند.

Recommended Posts

و اما نسخه Green eco:

اینجا هم خبری از high power نیست و همچنان اون روکش معروف:

image.thumb.png.5484e5d5ee143decfd019233c56e2808.pngGP600A-ECO-02_375_375.jpg

GP600A-ECO-08.jpg

zalman:

B600.jpgimage.thumb.png.ea7566e4a0b333eaf0d36b8a39caf5a8.pngimage.png.b6a5516fe0518061c5734d2b5f791784.png

ویرایش شده توسط Failure
لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

میشه لینک شهر سخت افزار رو بدی؟

image.thumb.png.4de571fb2b279d5b59606b915678cadc.png https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/42782-best-power-supplies-iran-2022 

بفرمایید;لینکش هم فرستادم که بررسی کاملی کنید اگه مایل بودید.

لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، Failure گفته است:

و اما نسخه Green eco:

اینجا هم خبری از high power نیست و همچنان اون روکش معروف:

image.thumb.png.5484e5d5ee143decfd019233c56e2808.pngGP600A-ECO-02_375_375.jpg

GP600A-ECO-08.jpg

zalman:

B600.jpgimage.thumb.png.ea7566e4a0b333eaf0d36b8a39caf5a8.pngimage.png.b6a5516fe0518061c5734d2b5f791784.png

راستی;یادم رفت از شما بپرسم که پاورای جدید گرین مولتی ریل 12v هستن یا سینگل ریل؟

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، msgh78 گفته است:

image.thumb.png.4de571fb2b279d5b59606b915678cadc.png https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/buyer-guide/42782-best-power-supplies-iran-2022 

بفرمایید;لینکش هم فرستادم که بررسی کاملی کنید اگه مایل بودید.

واقعا از شهر سخت‌افزار انتظار نداشتم چنین پیشنهادی بده. یعنی در این حد که وقتی گفتی باورم نشد چنین کاری کرده باشه، چه برسه به اینکه Recommend کنه.

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

واقعا از شهر سخت‌افزار انتظار نداشتم چنین پیشنهادی بده. یعنی در این حد که وقتی گفتی باورم نشد چنین کاری کرده باشه، چه برسه به اینکه Recommend کنه.

منم همینطور والا.از اون طرف تو بررسی ssd ها به لکسار گفته بود برند متفرقه :)))))))))

حالا شاید در حد سامسونگ و کورسیر نباشه ولی متفرقه چیه مرد حسابی..

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، msgh78 گفته است:

منم همینطور والا.از اون طرف تو بررسی ssd ها به لکسار گفته بود برند متفرقه :)))))))))

حالا شاید در حد سامسونگ و کورسیر نباشه ولی متفرقه چیه مرد حسابی..

اره لکسار برند خوبیه تو ssd. از سطح متوسط بازار بالاتره.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Failure گفته است:

منو وارد چالش کرد منم تو چالش بیوفتم دیگ ولکن نیستم

کرکو پرم فر خورد از این همه پیگیری😂

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

این ویدیو روسی نسخه 1200 :https://www.youtube.com/watch?v=hbcwSyNqzKw

18500 روبل هزینه کرده که به تومن میشه 11.8 ملیون حتی میگه نسخه سفید 500 روبل هم گرونتر بوده 

اقتصادی تره گیرین...

ZALMAN یک شرکت کره ای هست و در آمریکا هم شعبه داره

نظرات آمازون هم راجبش مثبته و ناراضی نداشته.

نتیجه: افزایش قیمت تا 11 تومن رو براش خواهیم داشت فکر کنم

ویرایش شده توسط Failure
لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، iman0013 گفته است:

به به پاور چینی درجه ده با استانداردهای فیک

چینی نیست

ولی حقیقتا انتظار داشتم همچنان از محصولات high power استفاده کنن

image.png

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، Kiarash گفته است:

چینی نیست

ولی حقیقتا انتظار داشتم همچنان از محصولات high power استفاده کنن

image.png

آره داداش قطعا یه محصول رانتی انحصاری از بهترین قطعات موجود استفاده میکنه😂😂😂

لینک به دیدگاه

هم اکنون، iman0013 گفته است:

آره داداش قطعا یه محصول رانتی انحصاری از بهترین قطعات موجود استفاده میکنه😂😂😂

بحث کیفیت نیست
شما گفتی چینی که اینطور نیست و شرکت کره ای هست
برامم مهم نیست چه high power زده چه سایر شرکت ها  من یکی خیلی وقته دور گرین خط کشیدم   تنها قطعه گرین هم کیسمه که اونم یه فکرایی دارم واسش

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Rise Of Guru گفته است:

کیفیت محصولات زلمن بسیار پایین مثل محصولات تسکو هستش

دیگه هرچی باشن از امثال aresgame بدتر نیستن که

ویرایش شده توسط msgh78
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، iman0013 گفته است:

سازنده اون jiumeng هست که شرکت چینیه ولی خود زالمن کره -آمریکا هست

من دیشب سری به کامیونیتی زالمن زدم و اکانت تایید شده این تیم صحبت ها و شفافیت هایی انجام داد که میگم خدمتتون:

1- طبق گفته ایشون شرکت ذکر شده چینی ،تولید کننده پاور های aresgame psu هم هست ولی تاکیید داشتن اون محصولات کلا از هیچ نظر شبیه محصولات سفارش داده شده توسط زالمن نیستن و 2درجه کیفی مجزا هستن از طرفی برای اینکه مطمعن بشن این محصول مثل اون شرکت بی کیفیت نیست خط سفارششون رو دیرتر از موعد انداختن تا مطمعن بشن از درجه کیفیش.

2- این پاور به صورت رسمی در آمریکا به فروش میرسه و تعرفه جنس چینی روش لحاظ نمیشه از آمازون امریکا هم میتونید خرید بزنید. (طراحی در کره جنوبی هست)

3- شرکت زالمن سابقه 25 ساله داره و شرکت شناخته شده در بازار امریکا هست.

4- بازخورد مردم نسبت به همین محصول زالمن یه جنس باکیفیت بدون نویز و ساکت (نسبت به محصولات مشابه مثل کورسیر) بوده و راضی بودن.

5- در لیست PSU سایت https://cultists.network/140/psu-tier-list/ هنوز این محصولات وارد نشدن و آخرین اپدیت این سایت برای سال 2023 هست و شرکتشون تلاش داره در آپدیت بعدی قرار بگیره

6- این پاور در سایبنتیک گواهی رسمیشو دریافت کرده برای تمامی نسخه هاش که بالاتر قرار دادم و ازین نظر خیلی خیلی جلوتر از high-power هست که هیچی نداره و باید به فرضیات بسنده کنید. از نظر گواهی هم سایت سایبنتیک سخت گیر تر از 80 پلاس هست. با توجه به پاس کردن گواهی پلاتینیوم و رده -A برای نویز بعید بدونم مشکلی وجود داشته باشه. دقت کنید که المان های زالمن کمی تقلیل یافته تر از نسخه گیرین هستن با توجه به چیزی که من در عکس ها دیدم.

7- مدت گارانتی زالمن هم 7 سال خورده ای هست

8- سایت https://hwbusters.com/best_picks/best-atxv3-pcie5-ready-psus-picks-hardware-busters/ از محصولات زالمن استفاده کرده و از نظر کیفی تو رده خودشون جزو خوب ها حساب میشن که میتونید تو رنج 1000 و 1200 وات شاهدش باشید حتی پیشنهاد هم کرده اونو:

image.thumb.png.3b77bcafc333352833325de15b3c9e22.png

transient_200_voltage-17-684x2048.thumb.png.fbcb0251057631856385bfba635c8317.pngavg_efficiency_low_loads1_230V-10-684x2048.thumb.png.6c99662fc0f33661cc305c33279effce.pngavg_eff_230V-13-684x2048.thumb.png.5095753b7c3730f45976c6733a591755.png

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Rise Of Guru گفته است:

کیفیت محصولات زلمن بسیار پایین مثل محصولات تسکو هستش

پس چجوری گواهی پلاتینیوم و A گرفته؟ 🧐

نمیگم همه محصولاتش چون هیچ شرکتی همه محصولاتش خوب نیست ولی این سری teramax II کسی ازش بد نگفته. گواهیشم که داره.

اگر بی کیفیت باشه نباید این گواهی رو بگیره باید مثلا سطح برنزی چیزی بگیره یا حداقل زیر تست خاموش بشه ، مشکلی ایجاد کنه. ولی چیزی گزارش نشده. سایبنتیک هم سخت گیری خودشو داره.

تمام محصولاتشم زیر تست رفتن یعنی مثل گیرین فقط نسخه x رو نداده و بقیه نسخه ها از گواهی x یدک بکشن.

به شخصه تا 9 ملیون تومن قابل خرید میدونمش اما فردا روزی بشه 10- 11 تومن نه اصلا دیگ ارزش خرید نداره 

ولی تو این رنج قیمتی که بهت دیپ کول هم نمیدن به نظرم ارزش خریدش بالاست با توجه به اینکه گواهی لازم رو داره و نظرات افراد برای این سری هم مثبت بوده.

قیمت 160 دلاری آمازون و 18500 روپلی نشون ازین داره قیمت گیرین فعلا مناسب هست.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، iman0013 گفته است:

مگه بقیه شرکتها رو ژاپن میزنه؟ همه رو چین میسازه دیگه. همون پاور درجه یک رو هم چین میسازه، پاور آشغال با استانداردهای فیک رو هم چین میسازه.

اینکه استانداردهاش فیک باشه یا نه، تو تست های سایبنتیکس مشخص میشه.

لینک به دیدگاه

بر خلاف گیرین ، شرکت زالمن بسیار شفاف صحبت کرد و اینو حق مردم دونست که راجب چیزی که میخوان خرید بزنن اطلاعات داشته باشن و خودشم تایید کرد که تولیدات این سری از پاور ها به خاطر حساسیت های مردم عقب تر انداختن تا با محصول بنجل طرف نباشن و خیلی راحت میتونست دروغ بگه یا اسم شرکت سازنده رو نگه! بازار آمریکا بازار رقابت ها و فرصت هاست و من نمیفهمم چرا گیرین اصرار داشته اسم این شرکت محفوظ بمونه و سری های ECO و GXD و چیزای دیگ شاید با طراحی های گول زننده مشابه high power ساخته بشه.

البته کشور ما که دلار رانتی و ... داره قطعا رقابت بر سر اینکه کی زودتر اون دلار قیمت پایین رو بگیره تا سود بیشتری بکنه وجود داره. دلار کم است و رقابت زیاد. 

نمیدونم من کاری به این چیزاش ندارم تو رنج 6 تا 9 تومن محصولات GXD بسیار ارزشمند هستن بالاتر از این قیمت رفت نخرید حتی اگه سوپر پلاتینیوم دریافت کرد.

تا الانم من هیچ جوره صدای نویز و صدای فن یا کویل واین نداشتم و ازین نظر راضی بودم

فقط صدای کلیکی رله که موقع خاموش و روشن شدن پاور وجود داره رو حس کردم که خب ماهیت رله همین هست هرچی رله قوی تر باشه صداشم بیشتره.

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، Failure گفته است:

بر خلاف گیرین ، شرکت زالمن بسیار شفاف صحبت کرد و اینو حق مردم دونست که راجب چیزی که میخوان خرید بزنن اطلاعات داشته باشن و خودشم تایید کرد که تولیدات این سری از پاور ها به خاطر حساسیت های مردم عقب تر انداختن تا با محصول بنجل طرف نباشن و خیلی راحت میتونست دروغ بگه یا اسم شرکت سازنده رو نگه! بازار آمریکا بازار رقابت ها و فرصت هاست و من نمیفهمم چرا گیرین اصرار داشته اسم این شرکت محفوظ بمونه و سری های ECO و GXD و چیزای دیگ شاید با طراحی های گول زننده مشابه high power ساخته بشه.

البته کشور ما که دلار رانتی و ... داره قطعا رقابت بر سر اینکه کی زودتر اون دلار قیمت پایین رو بگیره تا سود بیشتری بکنه وجود داره. دلار کم است و رقابت زیاد. 

نمیدونم من کاری به این چیزاش ندارم تو رنج 6 تا 9 تومن محصولات GXD بسیار ارزشمند هستن بالاتر از این قیمت رفت نخرید حتی اگه سوپر پلاتینیوم دریافت کرد.

تا الانم من هیچ جوره صدای نویز و صدای فن یا کویل واین نداشتم و ازین نظر راضی بودم

فقط صدای کلیکی رله که موقع خاموش و روشن شدن پاور وجود داره رو حس کردم که خب ماهیت رله همین هست هرچی رله قوی تر باشه صداشم بیشتره.

متاسفانه همه شرکتها، حتی نماینده های خارجی هم در ایران در این مورد حساس هستند که نامی از OEM برده نشه.

لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

مگه بقیه شرکتها رو ژاپن میزنه؟ همه رو چین میسازه دیگه. همون پاور درجه یک رو هم چین میسازه، پاور آشغال با استانداردهای فیک رو هم چین میسازه.

اینکه استانداردهاش فیک باشه یا نه، تو تست های سایبنتیکس مشخص میشه.

آیفون هم در چین توید میشه 

بحث کشوری و این چیزا نیست

بحث کیفیت و قیمته

شما بگو سومالی پاور زده با کیفیت A و قیمت مناسب

من میخرمش.

قیمت محصول گیرین نسبت به روسیه بسیااااااااار ارزون تره و مشابه قیمتی با نسخه آمریکا عرضه میشه

تا وقتی قیمتش همین باشه می ارزه چرا نخریم؟

از نظر مدار هم یه لول بالاتر بوده به نسبت زالمن

خب گواهی هم که هست 

خریدش منطقیه 

ولی فردا همین گیرین بشه هم قیمت hydro ti pro نه عمرا بخرمش و عمرا به کسی پیشنهاد بدم

شما همین الان قیمت 850ocdg رو نگاه کن! یه پاور با استاندارد 2.54 و توان به مراتب پایین تر قیمتش اندازه نسخه 1200 عه!

کسی دیوونست این پاور رو آکبند بخره؟ 

ولی سری gxd ارزشمنده حتی ارزشمند تر از edge بخاطر قیمتش

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، Failure گفته است:

آیفون هم در چین توید میشه 

بحث کشوری و این چیزا نیست

بحث کیفیت و قیمته

شما بگو سومالی پاور زده با کیفیت A و قیمت مناسب

من میخرمش.

قیمت محصول گیرین نسبت به روسیه بسیااااااااار ارزون تره و مشابه قیمتی با نسخه آمریکا عرضه میشه

تا وقتی قیمتش همین باشه می ارزه چرا نخریم؟

از نظر مدار هم یه لول بالاتر بوده به نسبت زالمن

خب گواهی هم که هست 

خریدش منطقیه 

ولی فردا همین گیرین بشه هم قیمت hydro ti pro نه عمرا بخرمش و عمرا به کسی پیشنهاد بدم

شما همین الان قیمت 850ocdg رو نگاه کن! یه پاور با استاندارد 2.54 و توان به مراتب پایین تر قیمتش اندازه نسخه 1200 عه!

کسی دیوونست این پاور رو آکبند بخره؟ 

ولی سری gxd ارزشمنده حتی ارزشمند تر از edge بخاطر قیمتش

بنظر من در بدترین حالت پاورامون در tier b قرار میگیره.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، msgh78 گفته است:

بنظر من در بدترین حالت پاورامون در tier b قرار میگیره.

امکانش هست شما از پاورتون عکس بدید؟ کابل ها و داخل جعبه و...

چون سری edge متفاوت هست میخوام ببینم چ شکلیه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۶ در 21:12، ARMIN گفته است:

شهر سخت‌افزار

بحث پول باشه همه چی ممکنه آرمین جان :D یک سایت فروشگاهی ریپورتاژ داده به این سایت و ازش خواسته مطابق با موجودیش به دسته بندی های سایتش لینک بده :D 

لینک به دیدگاه

25 دقیقه قبل، ali.king گفته است:

بحث پول باشه همه چی ممکنه آرمین جان :D یک سایت فروشگاهی ریپورتاژ داده به این سایت و ازش خواسته مطابق با موجودیش به دسته بندی های سایتش لینک بده :D 

اون ریپورتاژ نبود. نگاه کن، بحث پیشنهاد قطعه است.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۷ در 23:05، ARMIN گفته است:

اون ریپورتاژ نبود. نگاه کن، بحث پیشنهاد قطعه است.

فاجعه بار پیشنهاد داده تو پست اخیر

همه استاندارد های داغون 2.31 و اینا

خبات واقعا .......... درمیاره

چون خوشگله پیشنهاد میده یا اینکه ته انبار تاپ رایان گیر کرده رو دستشون مونده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...