رفتن به مطلب

گرین پاور جدید تحت استاندارد ATX 12V v3.1 به بازار عرضه می کند.

Recommended Posts

5 ساعت قبل، Failure گفته است:

من تو انجمنش هستم و جواب ندادن

موفق باشید

شما حتی حاضر نیستی خودت یه دور انجمنش رو گشت و گذار کنی

من موندم چرا با فاز روشن فکری میاید یه نظری میدید که فقط داده باشید یا زحمات یکیو بی دلیل کوچیک جلوه بدید 

من همین طور اونجا عضو هستم .

من اون لینک شو که دیدم پاسخ تمام سوالها رو دادند من پرسیدم لینک اون سوال رو که پاسخ ندادند رو بدهند من مطالعه کردم دیدم تمام سوالها رو جواب دادند با نقل قول .الان من قرار نیست برم کل انجمن رو زیر رو کنم.

من قطعا مثل شما با تجربه نیستم .ولی من مثل شما همیشه مخالف نیستم.

طرف سوال پرسید حالا به قول خودش پاسخ سوال رو نگرفته الان چه طور زحمت طرف کوچک کرده باشم.

میشه کمی در مورد روشن فکری توضیح بدهید یعنی چی 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، Devileytion گفته است:

یه شکایت علیهشون تنظیم کنید و تو یه تاپیک جدا کاربران رو از پیشرفتش مطلع کنید.

شما پیش قدم باش.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Failure گفته است:

سری edge هنوز امتحانش رو پس نداده و 1مورد gamdias هم که از نظر شباهت اضافه شده موضوع رو پیچیده تر کرده که چجوری پاور گلد رو پلاتینیوم زدن یا برعکس...

به نظرم شما به همه چیز شک دارید.

سری edge امتحنان خودش رو پس نداده درست، مگه سری g امتحنان خودش رو پس داده ،چقدر از زمان معرفی هر دو می گذرد .

من کارم طوری است با دوربینهای مدار بسته است.به عنوان مثل دوتا دوربین دقیقا شبیه به هم هستند ولی از لحاظ قیمت با هم 5 میلیون با فرق دارند حالا فرق در قطعه کوچک است داخل دوربین قرار می دهند و قابلیتهای  دوربین به راحتی بسیار افزایش پیدا می کنه به همین راحتی می شود یک پاور گلد پلاتینیوم تغییر کند .

بعد قرار نیست شرکت به یک نفر یه دونه پاور خرید کرده بیاد این همه توضیح بدهید .بعد طرف اگر امده 50 هزارپاور  خرید کرده بود می تونستد این قدر طلب کارنه بخواهد در مورد کیفت توضیح بخواهد. 

در اون تاپیک گرین طرف پاور رو خرید کرده حتما اعتماد داشته به پاور های گرین من نمی دونم این سوالها دیگه چیه بعد از خرید

لینک به دیدگاه

اگر قطعات گران قیمت دارید گرین نخرید چرا ریسک کنید برای برنید که نه نقدی داره نه اعتبار خاصی داره نه قانون درستی داریم که یقه ش کنه

اصلا حتی می تونن به راحتی نسخه مشتری با نسخه نقدش تغییر بدن

من که تا حالا دو بار سری های بالاش خریدم به شدت ناراضی بودم هم صدای فنش زیاد و تیز بود هم هر سری یک چیزیم بهش اسیب زد

خلاصه که پاور چندان قیمت زیادی به نسبت قطعات لاکچری دیگه نداره چیزی بخرید که ازش مطمئن هستید نه چیزی که هزاران شک پشتشه دیگه قدیم نیست که بتونید به راحتی جایگزین کنید

یک چیز حسابی بخرید که جوابش پس داده کلی نقد مثبت داره و خیالتون راحته از قطعاتتون به بهترین شکل ممکن محافظت می کنه

البته که اینا نصحیت و راهنمایی و نظر هر کسی محترمه

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
32 دقیقه قبل، Slash_Slash گفته است:

اگر قطعات گران قیمت دارید گرین نخرید چرا ریسک کنید برای برنید که نه نقدی داره نه اعتبار خاصی داره نه قانون درستی داریم که یقه ش کنه

اصلا حتی می تونن به راحتی نسخه مشتری با نسخه نقدش تغییر بدن

من که تا حالا دو بار سری های بالاش خریدم به شدت ناراضی بودم هم صدای فنش زیاد و تیز بود هم هر سری یک چیزیم بهش اسیب زد

خلاصه که پاور چندان قیمت زیادی به نسبت قطعات لاکچری دیگه نداره چیزی بخرید که ازش مطمئن هستید نه چیزی که هزاران شک پشتشه دیگه قدیم نیست که بتونید به راحتی جایگزین کنید

یک عده سنگ گرین به سینه می زنن چون خودشون دارنش یا براشون تبلیغش سود داره اما شخص بی طرف مشابه من قطعا پیشنهادش نمی کنه مگه برای شرکت ها یا سیستم های اقتصادی

یک چیز حسابی بخرید که جوابش پس داده کلی نقد مثبت داره و خیالتون راحته از قطعاتتون به بهترین شکل ممکن محافظت می کنه

البته که اینا نصحیت و راهنمایی و نظر هر کسی محترمه

با سلام
دوست گرامی پاور برند مناسب و با کیفیت با قیمت مناسب وجود نداره
هر کاری میکنیم نمیشه که نمیشه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۲۴ در 12:08، mInI_ClockEr گفته است:

دوستان نسخه EDGE 1000 خوبه بنظرتون ؟
قصد خرید دارم
محدودیت بوجه دارم
از مدلGP750B-OC بعد حدود 10 سال میخوام اقدام به خرید این مدل جدید کنم
سیستم همیشه در حال بروز رسانی هست و مشخص نیست قطعات چی هستن
بیشتر صحبتها در مورد سری GX بود که بکارم نمیادش
میخواستم نظرتون رو در مورد سری EDGE بدونم
با سپاس

من تقریبا یک ماه هست که دارمش,قبلش 850 oc plus داشتم که برق رفت و بعد از 8 سال کارکرد خراب شد

با پاور جدید 1000 edge کویل واین گرافیکم حذف شده,و جز این تفاوت دیگه ای حس نکردم.

لینک به دیدگاه

http://www.highpower-tech.com/OEM/products_main.php?class=20200723161944&id=20231212125520 

این پاور green 1300 edge هستش ولی فک کنم یه تغییراتی تو نسخه گرینش انجام دادن.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)
2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام

https://www.lioncomputer.com/product/vxl7w/FSP-Hydro-PTM-PRO-ATX3-0-PCIe5-0-1000W-80-Plus-Platinum-Full-Modular-Power-Supply

بزرگترین عیبش گارانتی 2 ساله هست ولی خوب جنس با کیفیتی هست از گرین فقط 2 تومن گرونتره

اگه گرین میخوای بخری همین الان بگیر ولی اگه کارت سری 4 نداری منتظر ورژن جدید پاورهای خارجی باش

نکته قوت گرین الان قیمتش هست اگه قیمتش همین بمونه ارزش خرید داره (به فرض قیمت دلار ثابت باشه) اگه قیمتش بالاتر رفت و هم قیمت برندهای خارجی شد خیر 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۳/۲۴ در 20:09، ARMIN گفته است:

برو کانال Gamer Nexus رو نگاه، کن، شرت ایسوس رو کشید پایین سر خدمات پس از فروش

واقعا کاش همچین کسی تو ایران هم بود برای دست به یقه شدن با شرکت های گارانتی ایرانی. تو ویدیو جدیدش حتی رفته مستقیم با مدیر خدمات پس از فروش ایسوز صحبت جدی کرده و نتیجه هم گرفته. کاش قانون حمایت از مصرف کننده تو ایران آبکی نبود

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، zexer2020 گفته است:

واقعا کاش همچین کسی تو ایران هم بود برای دست به یقه شدن با شرکت های گارانتی ایرانی. تو ویدیو جدیدش حتی رفته مستقیم با مدیر خدمات پس از فروش ایسوز صحبت جدی کرده و نتیجه هم گرفته. کاش قانون حمایت از مصرف کننده تو ایران آبکی نبود

بحث شخص نیست، اگر شخص مطرح باشه هزاران نفر هستن توی ایران که شاید بهتر از استیو بتونن این کارو انجام بدن. بحث سیستمه. شما یک کشوری داری به اسم آمریکا که اقتصاد اول دنیاست. مابقی کشورهای دنیا تمام آمال و آرزوشون رسیدن به دروازه اقتصاد آمریکاست. یک شرکت تو هر جای دنیا، هدف نهاییش ورود به بازار آمریکاست.

پس بیس داستان، اینه: داشتن یک اقتصاد درجه 1، که بقیه دنیا تمام آرزوشون ورود به بازار اون اقتصاده.

حالا اگر چنین بازار و اقتصادی داشتی، وقتی با تمام سختی ها و مشکلات، واردش شدی و سود آوری داری، باید طبق قوانین اون اقتصاد با مشتری برخورد کنی. از اونجایی مدیریت بازار آمریکا مبتنی بر اقتصاد بازار آزاده، حق همیشه با مشتریه. بنابراین برای اینکه حق با مشتری باشه، شما باید اقتصاد آزاد داشته باشی و هیچ انحصاری در اون بازار نباشه، اونوقته که حقوق مشتری رعایت میشه.

پس پله دوم، داشتن یک اقتصاد مبتنی بر بازار آزاد، که در نتیجه اون، حق با مشتری است.

حالا قوانین حاکمیتی میان وسط، FCC و بقیه قوانین آمریکا که بر حفظ حقوق مشتری تاکید می کنند و از حق مشتری در برابر شرکت ها حمایت می کنند. در نتیجه این قوانین، مشتریان می توانند بر اساس حقوق مندرج در قانون نسبت به گرفتن حقشون اقدام کنند.

پله سوم میشه داشتن قوانین حکومتی حامی خریداران.

مرحله بعد، توسعه رسانه است، رسانه ای که بتونه آزادانه و بدون دغدغه از عواقب ناشی از آزادی بیان، حرفشو بزنه. برای داشتن چنین رسانه ای، شما باید در جامعه دموکراسی و آزادی نسبی داشته باشی، هرچقدر آزادتر و دموکراتیک تر، رسانه ها در کشور شما به همون نسبت قدرتمند تر هستند. در چنین جامعه ای، رسانه ای مثل Gamer Nexus میتونه به‌وجود بیاد، حرفشو بزنه، در برابر شرکت ها قد علم کنه، و حق خریداران رو بگیره. اگر شرکتی مثل ایسوس گوش نکرد، اون رو با قوانین تنبیهی کشورش FCC تهدید کنه تا بالاخره غول کامپیوتر سازی دنیا، در برابرش تسلیم بشه.

استیو، به پشتوانه زندگی در آمریکاست که تونسته استیو بشه، اگر پشت سر استیو، اقتصاد آمریکا نبود (که ایسوس براش مهم باشه اونجا تداوم حضور داشته باشه)، اگر پشت سر استیو، قوانین دولتی حامی مشتری نبود، اگر فضای رسانه‌ای آزاد نبود که بتونه راحت حرفشو بزنه، هرگز این اتفاق نمی افتاد.

پس اصلا شخص مهم نیست، این سیستمه که باعث میشه استیو به‌وجود بیاد که بره حق مشتری رو از شرکت به قول شما گارانتی بگیره. ما اون سیستم رو نداریم. وگرنه شخص هست. زیاد هم هست.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام

برند گرین توی برندهای ایرانی کیفیت بدی نداره اما برای قطعه حساسی مشابه پاور نمی شه ریسک کرد حداقل برای سیستم های های اند کسی که کلی هزینه می کنه دیگه پاور جز قیمت پایینه حساب می شه

منطق سیستم بالای 100 میلیون پاور بالای 10 15 تومنیم می خواد با توجه به شرایط بد گارانتی ها و شکایت هایی که ماه ها طول می کشه پیش گیری بهتر از درمانه یک پاور خوب گرون برند می خری 10 سال استفاده ش می کنی هیچ قطعه کامپیوتری نیست که ده سال بشه ازش استفاده کرد چون پاور اساسا تکنولوژیش به این راحتی ها قدیمی نمی شه

حتی پاورهای atx 2 از 3.0 بهترن الان چون تبدیل گرافیک 16 پینشون(یا بعضا 12 پین) دو تا 8 هست که حداقل از سمت پاورشون خبری از ذوب شدن نیست یعنی یا نسخه قبل 3.0 خوبه یا 3.1 که طراحی سوکتش درست شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان یخوره پیچیده تر شد:(:/
امروز میخوام اقدام به خرید کنم ولی هنوز نمیدونم چی بگیرم
اون FSP که دوستان با قیمت 12 تومن پیشنهاد دادن خوبه یا همین گرین رو بخاطر 3.1 بودن پیشنهاد میدین
دیگه اخر هزینه ایی که میتونم کنم برای پاور همین 12 تومن هستش

ایسوس TUF 1000 خوب نیستش ؟؟🤔

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

الان یخوره پیچیده تر شد:(:/
امروز میخوام اقدام به خرید کنم ولی هنوز نمیدونم چی بگیرم
اون FSP که دوستان با قیمت 12 تومن پیشنهاد دادن خوبه یا همین گرین رو بخاطر 3.1 بودن پیشنهاد میدین
دیگه اخر هزینه ایی که میتونم کنم برای پاور همین 12 تومن هستش

ایسوس TUF 1000 خوب نیستش ؟؟🤔

درود شما محبت کن یک عدد 1300 وات سری Edge تهیه کن حرف های غیر فنی که زده میشه رو خیلی بهش توجهی نکن من خودم همه جور پاوری از شرکت high power رو برای مدت طولانی برای خودم و آشنایان استفاده کردم  سری OCDG و حالا هم جانشینش سری Edge عملکرد خارق العاده ای دارن چون همه فاکتورهای مهم یک کالای با کیفیت رو دارن این نپسندیدم زشت بود دوستان قرار نیست واقعیت رو عوض کنه یک زمانی هم من chart از سایت Techpowerup هم که می‌آوردم میگفتن سمند با اپتیما مگه یکی هست🤣

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

بحث شخص نیست، اگر شخص مطرح باشه هزاران نفر هستن توی ایران که شاید بهتر از استیو بتونن این کارو انجام بدن. بحث سیستمه. شما یک کشوری داری به اسم آمریکا که اقتصاد اول دنیاست. مابقی کشورهای دنیا تمام آمال و آرزوشون رسیدن به دروازه اقتصاد آمریکاست. یک شرکت تو هر جای دنیا، هدف نهاییش ورود به بازار آمریکاست.

پس بیس داستان، اینه: داشتن یک اقتصاد درجه 1، که بقیه دنیا تمام آرزوشون ورود به بازار اون اقتصاده.

حالا اگر چنین بازار و اقتصادی داشتی، وقتی با تمام سختی ها و مشکلات، واردش شدی و سود آوری داری، باید طبق قوانین اون اقتصاد با مشتری برخورد کنی. از اونجایی مدیریت بازار آمریکا مبتنی بر اقتصاد بازار آزاده، حق همیشه با مشتریه. بنابراین برای اینکه حق با مشتری باشه، شما باید اقتصاد آزاد داشته باشی و هیچ انحصاری در اون بازار نباشه، اونوقته که حقوق مشتری رعایت میشه.

پس پله دوم، داشتن یک اقتصاد مبتنی بر بازار آزاد، که در نتیجه اون، حق با مشتری است.

حالا قوانین حاکمیتی میان وسط، FCC و بقیه قوانین آمریکا که بر حفظ حقوق مشتری تاکید می کنند و از حق مشتری در برابر شرکت ها حمایت می کنند. در نتیجه این قوانین، مشتریان می توانند بر اساس حقوق مندرج در قانون نسبت به گرفتن حقشون اقدام کنند.

مرحله بعد، توسعه رسانه است، رسانه ای که بتونه آزادانه و بدون دغدغه از عواقب ناشی از آزادی بیان، حرفشو بزنه. برای داشتن چنین رسانه ای، شما باید در جامعه دموکراسی و آزادی نسبی داشته باشی، هرچقدر آزادتر و دموکراتیک تر، رسانه ها در کشور شما به همون نسبت قدرتمند تر هستند. در چنین جامعه ای، رسانه ای مثل Gamer Nexus میتونه به‌وجود بیاد، حرفشو بزنه، در برابر شرکت ها قد علم کنه، و حق خریداران رو بگیره. اگر شرکتی مثل ایسوس گوش نکرد، اون رو با قوانین تنبیهی کشورش FCC تهدید کنه تا بالاخره غول کامپیوتر سازی دنیا، در برابرش تسلیم بشه.

استیو، به پشتوانه زندگی در آمریکاست که تونسته استیو بشه، اگر پشت سر استیو، اقتصاد آمریکا نبود (که ایسوس براش مهم باشه اونجا تداوم حضور داشته باشه)، اگر پشت سر استیو، قوانین دولتی حامی مشتری نبود، اگر فضای رسانه‌ای آزاد نبود که بتونه راحت حرفشو بزنه، هرگز این اتفاق نمی افتاد.

پس اصلا شخص مهم نیست، این سیستمه که باعث میشه استیو به‌وجود بیاد که بره حق مشتری رو از شرکت به قول شما گارانتی بگیره. ما اون سیستم رو نداریم. وگرنه شخص هست. زیاد هم هست.

دقیقا همینطوره، افسوس که ما تو بدترین زمان ممکن توی بهترین مکان جغرافیایی به دنیا اومدیم.

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

آمریکا رو با هیچ کشور دیگه ای...حتی کشورای اروپایی با اقتصاد قوی نباید مقایسه کرد... اونجا بنظر من یه کشور دیگه توی یه قاره و سیاره و منظومه دیگست...مشتری مداری حرف اول رو میزنه 

همینو از اقتصادش بگم وبس که ارزش سهام انویدیا از کل ارزش سهم و بازار بروس آلمان بالاتره...3.2 به 2.6

من توی ردیت میچرخیدم بحث خرید مانیتورهای اولد جدید بود سری qdoled  که ایسوس و چندتا کمپانی دیگه چنتا مدل ازش تولید کردن رنج قیمتی این مانیتورا یچیزی بین 900 تا 1400 دلاره ....طرف میگفت بنظرتون بین مانتیور 1400 دلاری ایسوس و 900 دلاری ام اس آی کدومو بگیرم بعد توی پاسخ ها خیلی چیز جالبی دیدم همه مینوشتن 2 تاشو بگیر ببین کدومو خوشت میاد اون یکیو برگردون بعد گفتم مگه میشه چنین چیزی بعد دیدم بله میشه ولی فقط توی آمریکا از آمازون نیو اگ یا میکروسنتر بقل خونه میگیری 30 روز زمان برای تست برگردوندن داری حتی اگر پلمپ باز شده باشه هر چقدرم استفاده کرده باشی مهم نیست بعد گفتم پس همه جا اینجوریه دیگه دیدم نه نه کانادا و نه اروپا اجازه چنین کارایی وجود نداره اونجاست که متوجه میشی مشتری مداری یعنی چی...جالبترشم این بود که یه تلویزیون مثل اولد c2 lg رو فقط بخاطر یه خراش بقل تلویزیون برگردونده بودن و یکی دیگه بصورت اوپن باکس اون رو از آمازون خریده بود 400 دلار زیر قیمت دنیای عجیبیه اونجا.....

2 ساعت قبل، matrix.trixx گفته است:

درود شما محبت کن یک عدد 1300 وات سری Edge تهیه کن حرف های غیر فنی که زده میشه رو خیلی بهش توجهی نکن من خودم همه جور پاوری از شرکت high power رو برای مدت طولانی برای خودم و آشنایان استفاده کردم  سری OCDG و حالا هم جانشینش سری Edge عملکرد خارق العاده ای دارن چون همه فاکتورهای مهم یک کالای با کیفیت رو دارن این نپسندیدم زشت بود دوستان قرار نیست واقعیت رو عوض کنه یک زمانی هم من chart از سایت Techpowerup هم که می‌آوردم میگفتن سمند با اپتیما مگه یکی هست🤣

من از سری eu گرین گرفته تا ocpt و ocdg توی چند ساله استفاده کردم و هیچ مشکلیم نداشتم...پاور سری eu که پایین رده هم هست الان روی سیستم دانلودمه حدود 10 سال داره کار میکنه بدون کوچکترین ایرادی و سری ocpt و ocdg هم اگر کوچکترین ایرادی داشتن و یا مشکلی برای سیستم ایجاد میکردن مطمعن باشید الان همه ی فروما پر بود از شکایات...سری جدید گرین که اومده باید امتحان پس بده و تجربه ای که من از گرین دارم مطمعنم مشکلی ایجاد نمیشه...برندای دیگه انقدر مشکلات داشتن از گیگا ام اس آی و کولر مستر بگیر تا بقیه هیچ برندی بدون ایراد نیست...ولی خوب کسی که بودجه خرید 4090 رو داره پاور 20 تومنی گرفتن براش مشکلی نداره....اگر سیستم اونچنان بالارده ای ندارید سری gxd خیلیم عالیه ولی اگر یکمی سیستمتون بالاردست edge رو بگیرید چون از قطعات باکیفیتری استفاده کرده تا بتونه به استاندارد پلاتینیوم برسه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان امروز با گشتی توی بازار و پیدا نکردن هیچ موردی تقریبا با قیمت مناسب بغیر گرین
مجبورا همین EDGE 1000 رو تهیه کردم
همین اول بسم ا خورد توی ذوق ذیقیمم
خودتون توی عکس میتونید مشاهده کنید موضوع رو
میتونید خودتون تصمیم بگیرید و هزاران صفحه براش بنویسید و توجیه ش کنید یا بکوبیدش
من دیگه حرفی ندارم ...

یکی بیاد پول ما رو پس بده 😭

spacer.png

Screenshot_2024-06-15-22-38-38-728_com.opera.browser-edit.thumb.jpg.fd5037bf9b0e95e87634d7d8a721567b.jpg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

15 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
دوستان امروز با گشتی توی بازار و پیدا نکردن هیچ موردی تقریبا با قیمت مناسب بغیر گرین
میتونید خودتون تصمیم بگیرید و هزاران صفحه براش بنویسید و توجیه ش کنید یا بکوبیدش
من دیگه حرفی ندارم ...

spacer.png

Screenshot_2024-06-15-22-38-38-728_com.opera.browser-edit.thumb.jpg.fd5037bf9b0e95e87634d7d8a721567b.jpg

گرین Edge Zob edition

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
من دیگه حرفی ندارم ...

spacer.png

به غیر از اون ++ ظاهر بیرونیش هیچ فرقی با قبلی نمیکنه؟منظورم اینه به عیر از اون ++ راه دیگری برای تشخیص این که مدل حتما سری مشکل دار هست وجود داره؟

در عکس سمت چپی پین ها دیده میشه سمت راستی پین ها عقب کشیده شده.

ممکنه مثلا شرکتی دیکتش بد باشه اون ++ نذاره؟

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

من توی ردیت میچرخیدم بحث خرید مانیتورهای اولد جدید بود سری qdoled  که ایسوس و چندتا کمپانی دیگه چنتا مدل ازش تولید کردن رنج قیمتی این مانیتورا یچیزی بین 900 تا 1400 دلاره ....طرف میگفت بنظرتون بین مانتیور 1400 دلاری ایسوس و 900 دلاری ام اس آی کدومو بگیرم بعد توی پاسخ ها خیلی چیز جالبی دیدم همه مینوشتن 2 تاشو بگیر ببین کدومو خوشت میاد اون یکیو برگردون بعد گفتم مگه میشه چنین چیزی بعد دیدم بله میشه ولی فقط توی آمریکا از آمازون نیو اگ یا میکروسنتر بقل خونه میگیری 30 روز زمان برای تست برگردوندن داری حتی اگر پلمپ باز شده باشه هر چقدرم استفاده کرده باشی مهم نیست بعد گفتم پس همه جا اینجوریه دیگه دیدم نه نه کانادا و نه اروپا اجازه چنین کارایی وجود نداره اونجاست که متوجه میشی مشتری مداری یعنی چی...جالبترشم این بود که یه تلویزیون مثل اولد c2 lg رو فقط بخاطر یه خراش بقل تلویزیون برگردونده بودن و یکی دیگه بصورت اوپن باکس اون رو از آمازون خریده بود 400 دلار زیر قیمت دنیای عجیبیه اونجا.....

تو همون ردیت دیدم خیلیا کنار سطل آشغال خونه ها کیسای 500 دلاری پیدا میکنن! واقعا جای عجیبیه. تازه جالبیش اینه انقد خوشی زده زیر دلشون که علیه همین سیستم کاپیتالیستی که اونجارو به بهشت مشتری تبدیل کرده اعتراض میکنن و دوست دارن سوسیالیستی بشه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
من دیگه حرفی ندارم ...

spacer.png

مناسب ترین پاور خارجی همونی بود که لینک دادم tier a هست

گرین به فرض جانشین سری قبل باشه با همون کیفیت tier b حساب میشه

2 تومن ارزش هزینه بیشتر رو داشت نت هم سرچ بزنی صد تا برات ریوو میاره

هر کالایی تو رنج قیمتی خودش باید مقایسه و ارزش گذاری بشه

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

2 تاشو بگیر ببین کدومو خوشت میاد اون یکیو برگردون بعد گفتم مگه میشه چنین چیزی بعد دیدم بله میشه ولی فقط توی آمریکا از آمازون نیو اگ یا میکروسنتر بقل خونه میگیری 30 روز زمان برای تست برگردوندن داری حتی اگر پلمپ باز شده باشه هر چقدرم استفاده کرده باشی مهم نیست بعد گفتم پس همه جا اینجوریه دیگه دیدم نه نه کانادا و نه اروپا اجازه چنین کارایی وجود نداره اونجاست که متوجه میشی مشتری مداری یعنی چی...جالبترشم این بود که یه تلویزیون مثل اولد c2 lg رو فقط بخاطر یه خراش بقل تلویزیون برگردونده بودن و یکی دیگه بصورت اوپن باکس اون رو از آمازون خریده بود 400 دلار زیر قیمت دنیای عجیبیه اونجا..

میشه ولی پول نقد بهشون نمیدن اصطلاحا Store credit بش میدن. ایرانیش میشه "کیف پولِ"  حساب آمازونشو شارژ میکنه میتونه فقط از همون  فروشگاه خرید کنه. البته اگر مشکلی فنی داشته باشه داستان فرق میکنه.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
من دیگه حرفی ندارم ...

اون داستان H++ و H+ برای سمت سوکت مادگی متفاوته. از این جهت که 4 سنسور زیرش کوتاه تره در نسخه H++.

در سمت نری، در مدل جدید H++ نوع اتصال باید NTK باشه، که از روی سوکت نمیشه فهمید هست یا نه، سوکت H+ هم میتونه نوع اتصالش NTK باشه. اینو باید موقع بررسی بپرسم از گرین.

ضخامت کابلهای 16 پین باید 16AWG باشه، که خودت میتونی اینو چک کنی هست یا نه.

سقف حرارتی سوکت و ضامن تقویت شده هم باید خود گرین توضیح بده مطابق ATX 3.1 هست یا نه.

اگر این موارد رعایت شده باشه، این کابل مطابق ATX 3.1 هست.

تا جایی که میدونم مدل EDGE برای Cybenetics ارسال خواهد شد، یه کم صبر کنیم همه چیز روشن میشه.

لینک به دیدگاه

من خیلی تحقیق کردم و عملا کابل غیر از گیجی که داره سوکتش فرقی نکرده اما اگرم بکنه با یک هزینه جزیی می شه کابل جدید خرید اما اصل داستان خود سوکت هست

چیزی که مشخصه همون تبدیل ها یک تکه 2 تا 8 به 16 پین سیف ترین حالت ممکنه هستن بی خودی خودتون درگیر حاشیه نکنید اگه نسخه 3 3.1 یا 2 دارید با همون دو تا 8 پیش یزنیدش سوکت 8 پین خیلی ضخیم تره و حداکثر جریان 300 واتیش مشکل سازم نمی شه این کابل های 16 پین به راحتی پین داخلش می زنه بیرون یا له می شه loos conection می گیرید چون قطرش به مراتب کمتر شده پین هاشم به همین شکل

خودتون درگیر حاشیه نکنید و همون پاورهای قدیمی اما سری حرفه ای و اونی که نقد عالی داره رو بخرید

اما اگر خیلی حساسید کلا از نسل 4 گرافیک نخرید بذارید سری 5000 بیاید

اگرم گرافیکتون عمودی نصب کنید به نظرم خیلی فشار به سوکتش کمتر می شه حداقل منطقا و علما که فشار روش کمتره

ویرایش شده توسط Slash_Slash
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
4 ساعت قبل، Slash_Slash گفته است:

من خیلی تحقیق کردم و عملا کابل غیر از گیجی که داره سوکتش فرقی نکرده اما اگرم بکنه با یک هزینه جزیی می شه کابل جدید خرید اما اصل داستان خود سوکت هست

چیزی که مشخصه همون تبدیل ها یک تکه 2 تا 8 به 16 پین سیف ترین حالت ممکنه هستن بی خودی خودتون درگیر حاشیه نکنید اگه نسخه 3 3.1 یا 2 دارید با همون دو تا 8 پیش یزنیدش سوکت 8 پین خیلی ضخیم تره و حداکثر جریان 300 واتیش مشکل سازم نمی شه این کابل های 16 پین به راحتی پین داخلش می زنه بیرون یا له می شه loos conection می گیرید چون قطرش به مراتب کمتر شده پین هاشم به همین شکل

خودتون درگیر حاشیه نکنید و همون پاورهای قدیمی اما سری حرفه ای و اونی که نقد عالی داره رو بخرید

اما اگر خیلی حساسید کلا از نسل 4 گرافیک نخرید بذارید سری 5000 بیاید

اگرم گرافیکتون عمودی نصب کنید به نظرم خیلی فشار به سوکتش کمتر می شه حداقل منطقا و علما که فشار روش کمتره

این هم ۲ عکس دیگه با جزئیات بیشتر 

IMG_20240616_084307_copy_1280x961.thumb.jpg.5e001004241419403f9935fe2b75426f.jpgIMG_20240616_084032_copy_1280x961.thumb.jpg.ff7cde279ac66e8adbd863aaf22be133.jpg

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام
من دیگه حرفی ندارم ...

spacer.png

سلام.

این مورد رو توی انجمن گرین عنوان کنید. تا شاید جوابی بهتون بدن. البته که نمیتونید به راحتی پاور رو پس بدید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...